46641
  • bon
    #42532
    A Windows könyvtárban található WindowsUpdate.log milyen hibát ír?
  • grebber
    #42531
    Netbookra szeretném felrakni a windows 7-et ,de nincs benne úgye dvd rom.

    Pendrive-ra hogy kell win 7-et felrakni hogy onnan bootoljon?
    Ajánlottak egy programot de az nem jó mert nem csinálja meg:( (Windows 7 USB/DVD Download Tool)
  • Tusky
    #42530
    Igen, az.
  • bon
    #42529
    Mármint integrált SP1-e, hogy egész pontos legyek.
  • bon
    #42528
    Sp1-es a Widows 7-ed?
  • kirol
    #42527
    Lehet akkor eddig csak én nem vettem észre ezt. :(
  • Tusky
    #42526
    Win7 Home verzióm (64bites) nem tudja frissíteni magát, a legújabb programfrissítések 15%-nál megállnak. Olvastam, hogy általános probléma és elsőként manuálisan kell telepíteni a KB2647753-t. Sajnos nem tudom, hiába eredeti a Win7-em. A Genuine Checker-t letölti a gép, azonban ha elindítom, kiírja, hogy lejárt és szerezzek be újabb verziót. Innen megáll a tudomány... Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!
  • dvid95
    #42525
    asszem az energiatakarékossággban is be lehet állítani
  • bon
    #42524
    Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Személyre szabás
  • bon
    #42523
    Ez teljesen természetes, a bios-ban bekapcsolt AHCI beállítás miatt van úgyanis a sata winyók hotswap-esek, azaz megfelelő körülmények között menet közben cserélhetők, nem kell kikapcsolni a gépet. C-t nem hiszem, hogy engedné leválasztaani.
  • kirol
    #42522
    Azt hol lehet beállítani, hogy ha pl. 10 percig nem nyúlok hozzá jelszót kérjen a belépéshez?
  • kirol
    #42521
    Köszi, közben sikerült a GetDataBack-el. Szerencsére.

    A frissen telepített másik gépen a W7-ben most azt a furcsaságot vettem észre, hogy a "Hardver biztonságos eltávolítása..." opcióban, ahol a pendrive-ot lehet leválasztani, vajon miért van ott mindkét HDD-m C-meghajtóstól mindenestől???

    Biztos örülne a rendszer egy "C" leválasztásának. :)
    Ez miért van? Sose láttam még ilyet.
  • bon
    #42520
    pl. ezzel a programmal: link de kell hozzá legalább ugyanakkora vagy nagyobb winyó amire az adataokat helyreállítja.
  • kirol
    #42519
    Windows telepítésekor Partíciót töröltem egy olyan HDD-n is, amin nem kellett volna.

    Hogyan tudom visszavarázsolni rá az adatokat?

    Nagyon fontos lenne!!!
  • ac
    #42518
    Sziasztok lenne egy olyan problémám,hogy bekapcsolom a fájl és nyomtató megosztást de nem menti el.Így nem tudok hálózatot csinálni mert még saját magát se látja a gép nem hogy másikat.Segítségeteket előre is köszönöm.
  • bcrics
    #42517
    Oké, köszi kipróbálom.
  • bon
    #42516
    Rossz helyen van, így kelleni fog egy komplyabb partíció kezelő pl. paragon partícion mnager. Ha megvan akkor két lehetőség van a g:-t átmozgatod a szabad J: helyére és a felszabadult helyett hozzácsapod a c:-hez. De szerintem gyorsabb megoldás a g: elejéről levágod a helyett a j:-t meg hozzácsapod a g:-hez. De elsőnek nem ártana törölni a j:-ről a partíciót, mert különben nem férsz hozzá a szabad területhez.
  • bcrics
    #42515
    Link.
    A J: particiót csíptem le.
  • bon
    #42514
    Elösszőr jó lenne tudni, hogy a partíció fajtáját, mert ha a lecsípet rész logikai akkr nem fogod tudni hozzácsapni a c:-hez.
  • bcrics
    #42513
    Hello, ez az összevonás engem is érdekelne pontosan hogy megy Windowsból, a lemezkezelés résznél.

    Szeretném növelni a C: meghajtó méretét.
    Adva van egy 750gb Hdd, ebből csak 40gb a C:, de szeretnék még egy kis többletet adni neki mivel kevésnek bizonyult.
    Lecsíptem a fennmaradó nagyobbik részből egy particiót, csakhogy sehogy sem tudod azt a C: meghajtóhoz csatolni.
    Próbáltam a Minitool partition wizardal is de már rég csináltam, kiestem a ritmusból és sehogy sem akar összejönni.

    Szóval a kérdés az hogy hogyan tudom növelni a C: meghajtó méretét?
    Lehetséges e windowsból és hogyan, ha nem akkor milyen progivel és hogyan?

  • SirAlo
    #42512
    de ha leformazom azt a particiot ameiken a linux van nem torlodik a Loader?
  • dvid95
    #42511
    Windowsal formázni tudod azt a 20 gb-os részt és a lemezkezelés részben össze is tudod vonni a d meghalytódhoz. enyi remélem ez segített. a loaderrel kapcsolatban vannak programok melyekkel ki tudod ütni de ha nem értesz hozzá tulzottan nemm nagyon turkálnék vele.
  • SirAlo
    #42510
    Hi, a D meghajtomrol levagtam egy 20gb-os reszt hogy telepitsek ra Ubuntut, fel is telepitettem ra de most vissza szeretnem azt a 20 gbos reszt csatolni a D-hez, ez lehetseges Windows parcionaloval ? az Ubuntu boot loaderrel mi fog tortenni? vagy nem lehet visszaalitani valahogy azt hogy ne legyen loader a gep inditasanal csak siman elinduljon a windows?
  • vizes
    #42509
    Sziasztok!

    Szerettem volna egy telepítő pendrive-t készíteni.
    Letöltöttem a "Windows 7 USB/DVD Download Tool" progit.
    Kitallózom a képfájlt, kijelölöm a meghajtót, el is indul.
    A végén azonban az az üzenet fogad, hogy a felírás sikeres volt de letiltották a pendrive telepítés létrehozásának a lehetőségét. Vagy valami ilyesmi.
    Találkoztatok már ilyennel?
  • robidj
    #42508
    olyat lehet csinálni hogy a pcn is azt lássam amit a tvn?
  • robidj
    #42507
    nincs olyan nekem benne Geforce gt 220-as videó karimvan de a tv nem lcd é így csak vga scart kábellal tudnám összekötni
  • bon
    #42506
    Miért kell ehhez külön program? Bekapcsolod a második a második kijelzőt a vga driver-ben és már megy is.
  • robidj
    #42505
    sziasztok powerstrip progit ismeri valaki pc akarom a tv-vel összekötni kábelom van win7 a rendszerem valaki tud segíteni?
  • bon
    #42504
    Mennie kell sata1-el, alapalp driver frissítésél, de egy bios frissítés se árthat.
  • bcrics
    #42503
    Hello, Asztali Pc-ben elszált a HDD, de jött egy másik a helyére...
    A gond ott van hogy az alaplap Sata 1 csatolófelületű, de az új jövevény Sata 2-es.
    Win 7 telepítését követően pedig beadja a kékhalált, van hogy elindul majd utána hal meg.
    Link

    Azt olvastam hogy elviekben ez nem befolyásolja a működést, csak nem lesz képes a sata2 sebességre a gép.
    Hard disk sentinel szerint is kompatibils visszafelé?

    De akkor mi lehet a baj?
    Át kellene Jumperolnom a Hdd-t vagy esélytelen a további együttműködés a sata 1-es alaplappal?
  • precision
    #42502
    esetleg firefoxban a beállításoknál a haladó beállításoknál nyomd meg az "ellenőrzés most" gombot, amivel ellenőrzi, hogy az ff e az alapértelmezett böngésző
  • bon
    #42501
    Én átállítanám IE-re, majd újraindítás, kipróbálnám, ha műkődik akkor átállítanám firefox-ra és ismételt újraindítás.
  • Met
    #42500
    Hogy tudom azt beállítani hogy ha egy linkre kattintok msn-be, vagy meg akarok nyitni egy html file-t ne a MS Word induljon el.
    A vicces az hogy a html filehoz a Firefox van társítva, a file típus vagy protokollban a html fileokhoz a Firefox van beállítva.
    Ennek ellenére mindíg a Word indul el.

    Kb. azóta van ez hogy leszedtem a Chrome-ot mert msn-be ha linkre kattintottam az nyílt meg.
  • omgkellegynev
    #42499
    vagy most kérdésben volt a válasz csak én nem értem?:D bocsi csak lány vagyok és rohadtul nem értek hozzá
  • omgkellegynev
    #42498
    neten néztem, de nem töltöttem le soha, mégis ott van a parancsikonja
  • [HUN]FaTaL
    #42497
    De netről megnézted? Mert akkor le volt töltve :)
  • omgkellegynev
    #42496
    sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetséges az, hogy a legutóbbi helyek mappában olyan neten nézett videónak legyen a parancsikonja, ami soha nem volt letöltve a gépre?
  • bon
    #42495
    Ha van neve az alapján neten utánan lehet nézni, hogy mit kell még a registryből kitakarítan. Egyik gépnél amit csináltam, mindig a registry biztonsági mentéséből állította magát vissza a kártevő, megkerestem és töröltem.
  • biomage
    #42494
    úgy tűnik a Malwarebytes megtalálta a vírust vagy mit, pup.blabbers volt

    lol tévedtem, épp amikor elküldtem a hszt, felugrót egy ablak :(
    amúgy ad.doubleclick.net a reklám
  • gergely1991
    #42493
    Kaspersky virus removal tool,Kaspersky rescue Disk