46641
  • Bal0924
    #42572
    Asztali

    Megnéztem azzal a BlueScreenView-re de semmi értékelhető nincs, nem látok semmit.
    Most elindítottam a programot, nem mutatott meg semmit.
  • bon
    #42571
    bluescreen view progival azért én ránéznék a helyedben a kékhalálra, hátha valami értékelhető dolgot is látni. Amúgy asztali gép vagy hordozható gép?
  • Bal0924
    #42570
    Hello

    Miért baj, ha áramtalanítom a gépet estére?
    Mikor áramot adok neki, bekapcsolom és ha azonnal bejelentkezem, akkor kékhalál és újra indul. De viszont ha bejelentkezés előtt várok pár percet akkor semmi gond.

    A lekapcsolási időn lehet javítani valahogyan?
  • Tusky
    #42569
    Töltenék de nem találok... :(
  • bon
    #42568
    Töltsél le újabbat a mirosoft.com-on biztos fentvan.
  • Tusky
    #42567
    Szerintem nincs. Minialkalmazások vannak kitéve és az asztalkép van kicserélve. Vmi olyasmit ír ki, hogy az eredetvizsgáló szoftvernek a jelenlegi verziója már nem jó.
  • bon
    #42566
    Nincs módosítva a rendszer kinézete valami egyéb programmal, mert ha az rendszerfájlok módosításával jár akkor azt nem tolerálja a rendszer.
  • Tusky
    #42565
    Szerintem nem fog menni, mert amikor le akarok egyesével tölteni 1 frissítést, akkor letölti az eredetiség ellenőrzőt (Genuine) és kiírja, hogy lejárt az ellenőrző szoftver. Nincs lehetőség a frissítésre. A Win7 jogtiszta.
  • bcrics
    #42564
    Köszi a segítséget, de nagyon nem megy ez nekem,és nem akarom már tovább égetni itt magam:D
    Majd ha lesz kedvem újra nekiállok.
  • Spészgószt
    #42563
    Nekem végre sikerült!
    Egyenként telepítsd őket!!! kiszeded a pipát és mindig csak a legrégebbit tedd fel szépen sorban haladva a legalsó legfrissebb felé!
    Nekem így felment mind, most már OK.
  • Tusky
    #42562
    Nem tud senki megoldást?
  • bon
    #42561
    Méret növelés a pattíció végén, hogy eltünjön a hely, majd a c: melleti partíciónak a méretét csökkented 10gb-al.
  • bcrics
    #42560
    persze.
    ha pedig particionálom akkor pedig ugyanott vagyok mint most.
  • bon
    #42559
    Particíóra rákattintottál, mert addig biztos nem lesz aktív a menüpont.
  • bcrics
    #42558
    Töröltem de semmi nem történ:S
    Pedig már azthittem értek pchez,.. :D

    vvvvv
    cccc
  • bon
    #42557
    Természetesen miden féle adatmozgatás partíció méretezés előtt azért én csinálnék egy biztonsági mentés, mert adatvesztékek előfordulhatnak (ez sajnos tapasztalat)
  • bon
    #42556
    Törölném a H, addig ne csodálkoz, hogy nincs mozgatásra lehetőség, ha levan foglalva a hely.
  • bon
    #42555
    Modemre meg egy firmware frissítés orvosolhatja a melegedést.
  • bon
    #42554
    Semmi se lehetetlen. De lehet, hogy egy driver frissítés megoldja.
  • tompka
    #42553
    hmm. A ZTE modemmel elég sok gondom van. Annyira forrósodik, hogy a SIM kártyát is megolvasztotta. A jelszintje is csökkent. Lehet, hogy tönkremegy, és a kékhalál is egy előjel?
  • bcrics
    #42552
    Pff, sehogyan sem sikerült működésre bírnom, a paragon pedig szórakozott velem, így ezt a particó kezelő progit töltöttem le, amivel sikerült is egy külső Hdd-t fat32-re formázni (asztali lejátszóhoz), paragon még azt sem akarta sehogysem.

    Szóval itt a gondom az hogy sehogysem találok move vagy hasonló mozgatásra utaló parancsot.:S
    Tudok formázni lényegében is ennyi.
    http://www.kephost.com/images4/2012/8/22/nsyrnsdyjvh07hozb651.jpg


  • bon
    #42551
    Na ez már elég is: ZTE Incorporated USB Modem/Serial Device Driver eszközöd driver-ét frissítsd vagy töröld, mert az okozza a problémád.
  • Tusky
    #42550
    Nekünk tud vki segíteni a lenti frissítési problémával? Délután leszek.
  • tompka
    #42549
    Megint volt kékhalál. Mentés ugyan úgy nem készült, de lefotóztam.
  • Tusky
    #42548
    Nálam ugyanez a probléma pár napja. Egyelőre nem találok rá megoldást.
  • tompka
    #42547
    De miért nem készült? 2x volt már kékhalál, de egyikről sem készült mentés.
  • bon
    #42546
    Nem készült mentés a kékhalálról, így nincs mit tenni, várni a következőt.
  • tompka
    #42545

    és most?
  • bon
    #42544
    Eddig kb 30 gépre telepíttem fel az e havi frissítéseket és nem volt semmi gond. Nézd meg a Windows könyvtárba található Windowsupdate.log fájlt, hogy mít ír.
  • bon
    #42543
    bluescreenview progival ponotsabb infot lehet kiszedni a Windows-ból, a sys fájl neve lényeges lenne.
  • Spészgószt
    #42542
    másnak se megy fel az új frissítés?
    win7 sp1...
    15% nál meghal és újraindul, majd belogol, de áűllandóan baszlat hogy frissítsek és újraindítsak...
    pm-be is jöhet a megoldás, ha nem publik...
    KÖSZÖNÖM
  • tompka
    #42541
    Nem!
    Éjszaka lehajtottam a laptopot amin ment az utorrent mobilneten, majd amikor reggel felnyitottam kékhalál fogadott.
  • lck
    #42540
    Véletlenül nem használsz c-fosspeed bétát ?
  • grebber
    #42539
    Asus EEPC 1011px-hez tudna valaki drivert linkelni?

    Mert amiket a honalpján találok nem rakja fel mert a windows már valami szart felrakott neki és azt mondja már naprakész ,de szar mert nem lehet felbontás állítani.
  • grebber
    #42538
    Universal USB progi megcsinálta már!
  • tompka
    #42537
    Már 2x volt kékhalálom, de az eseménynapló szerint nem volt! Ez, hogyan lehet? Csak annyi szerepel, hogy "Az előző rendszerleállítás (‎2012.‎08.‎21. - 3:48:10) váratlan volt."
    Nem tudom pontosan, de valamilyen ".sys" fájlt írt ki.
  • [HUN]FaTaL
    #42536
    Nem lenne egyszerűbb leszedni egy rendes ISOt?
  • grebber
    #42535
    Ez a kézi módszer nem látja a pendriveomat :( Akkor nincs más venni kel külső USB-s 5,25-os RACK-et a dvd olvasónak :(
    Nem is én lennék ha működne bármi is nálam ugy ahogy kéne!
  • lck
    #42534
    Ezzel meg tudod csinálni.

    Vagy, kézi megoldás.
  • bon
    #42533
    Akkor gond van az image-el. Amúgy banner alatt a faq.