303
  • Since
    #183
    Valószínű hogy október 15-től lesz closed béta, de majd úgyis bejelentik a hivatalos oldalon.
  • Monoton
    #182
    Ja, meg a banner? :D
  • DamageAdept
    #181
    Hol van már az a béta?
  • Since
    #180
    Úgy tudom hogy a devek középkategóriás gépen "fejlesztik" illetve tesztelik a gammát, ami videókártya szempontjából megfelel egy 7950GT-nek. Valahol olvastam a hivatalos fórumon erről egy cikket de nemtudom belinkelni mert nem most volt.
    A grafikai motor egy dolog, de a különböző számolásokat úgyis a proci végzi úgyhogy maximum a videókártyát lehet alapul venni ebben az esetben. Az szerintem biztos hogy az élvezhető játékhoz 2 giga memória core2-es proci illetve egy 9xxx videókártya lene az optimális. Aztán persze nemcsak a kliens a lényeg, a servertől meg az optimalizástól is sokminen függ, de ez már nem rajtunk áll. Remélem elég lesz a bétateszt (ami még el sem indult) mert ebből a játékból lehet még valami a TR bukása után. No további szép napot, ha valaki bekerülne a bétába az tudassa velem :-)
  • marci1110
    #179
    A gépigényről annyit, hogy a játéknak ugye Unreal 3.0-s motorja lesz, szóval a gépigénye kb. ugyanaz lesz, mint az alábbi játékoknak:

    Unreal Tournament 3
    Gears of War
    Mass Effect
    BioShock

    Én nem ismerem egyiket se, de aki ismeri, annak ez segített. Annak is, aki nem, mert a hülye is megnézheti a gépigényüket ezeknek bárhol a neten.
  • donatus13
    #178
    nem tudjuk de lényeg hogy több mint amit a te géped tudXD ez 100 % mindig így szokott lenni...
  • ZoZooo
    #177
    hi..
    Gépigényről mit tudtok ?? mennyi lesz ??
  • ZoZooo
    #176
    jaaah...
    hoppá... én úgy hallottam hogy egy kb egy hónapja kellett volna megjelennie :D ..de akkor bocsi :D
  • Andr0
    #175
    mert még nincs is jővőhét pénteken (még 6 nap) lesz a bétatesz

    deamugy>>> link
  • Monoton
    #174
    Még nincs is :)
  • ZoZooo
    #173
    Hello
    valaki tudna linket adni ehez a játékhoz??
    lehet h ez ide hülye kérés de nem nagyon találom meg sehol se.......
    pls
  • Andr0
    #172
    erre gyúrok már fél évre remélem jólesz és kapok....^^
  • Since
    #171
    Valaki kapott bétakulcsot? Úgy olvastam hogy eltolták egy héttel, vagyis jövőhét pénteken lehet invite-okra számítani! Addig is mindenkinek sok szerencsét, és ha bekerül valaki kérem jelezze itt a fórumon! :-)
  • DamageAdept
    #170
    Hú végre eljött ez az idő is
  • Monoton
    #169
    Regeltem énis remélem sikerül bejutni :)
  • Since
    #168
    Hátha most szerencséd lesz :-)
  • haxoror
    #167
    Már regeltem de soha nem szoktam bétákba bekerülni
  • Since
    #166
    Jövőhét pénteken indul a bétateszt, akinek van kedve hozzá reggeljen a hivatalos oldalon.
  • Hunnenkoenig
    #165
    azert eredeti mert az fejlesztoktol van, nem ledig sajat gyartmany :-)
    A lipcsei gc-n kaptuk oket.
  • tnm #164
    van nem eredeti is? Staigate Words póló a http://mmogames.cn-ről? :DD
  • Hunnenkoenig
    #163
    nyerj eredeti stargate worlds polot az HTTP://mmogames.hu -n!
  • donatus13
    #162
    Nekem se , olyan fps re emlékeztet semmi képen sem mmorpg re
  • Győri Devi
    #161
    hát eddig a videók alapján nem igazán jön be a game...
  • Zsoltika 007
    #160
    Csak picit rángatnak a karik a lag-tól.
  • tnm #159
    nah, ebben már legalábbb van feeling, meg egész szépek a területek (leszámítva az mmo-s szögletességet:S), de a legjobb akkor is a fegyverek hangja: P90, staff weapon, meg egyik jelenetben a háttérből a zat'n'ktel, összecsurog a kattintó ujjaimban az ín, most ez alapján kipróbálnám már...
  • HunGripen
    #158
    http://worlds.csillagkapu.hu/?page=downloads&cid=3&act=details&id=46
  • Andr0
    #157
    hát ez ilyen cod4 feelinges game lesz de lényeg hogy a csillagkapu storyn alapszik. Tehát rossz nem lehet..^^
  • pedrohsi
    #156
    jelen állapotában még nem igazán alkalmas a kiadásra, kell még pár hónap munka
  • Kryon
    #155
    ebből nem sok látszik
    lehet benne lőni, meg mászkálni, meg fedezék mögé bújni
    kb ennyi derült ki
  • Győri Devi
    #154
    nekem se...
  • Zsoltika 007
    #153
    Nyugi! Meg lesz az oldva.
  • [Jakuza]
    #152
    Nekem el sem indul a video.
  • Istencsászár
    #151
    Ebben a videóban zéró SG hangulat volt, zéró.
  • donatus13
    #150
    Elég érdekes nekem csak egy sima mmofps stílus képvisel :D eddig baromira nem tetszik na de mind 1 meglátjuk mi lesz belőle.
  • Zsoltika 007
    #149
    Wow! Lehet lecserélem a wowot erre?! :D
  • pedrohsi
    #148
    nesze nektek:

    gameplay videjó
  • pedrohsi
    #147
    link
  • Kryon
    #146
    jaja, de olyan kéne amiben valami akció is van, hogy lássunk már valamit a játékmenetből
  • Zsoltika 007
    #145
    Linket!
  • pedrohsi
    #144
    van videjó, valahol a hivatalos oldalon, amiben a hangokat mutatja be egy dev és rohangál a karival ide-oda