175
Fight Night Round 3
  • Fyrex
    #95
    jah és senki nem mondta hogy megvettem a játékot, csak tudod nem vagyok ostoba hogy kiherdetem nyilvánosan hogy hohó én 500ftér betudom szerezni...
  • Fyrex
    #94
    szóval tisztázzuk: nekem nagyon tetszik a játék, de az EA megint eljátszotta amit már jópárszor, hogy a név miatt aki nem tudja más módon megvenni, az úgyis megveszi, innentől kezdve nem figyelt oda jónéhány dologra...
  • Fyrex
    #93
    én azért osztom az észt kedves mert én vagyok itt valaki nem pedig egy tegnapregeltemmindenadatomismeretlenéscsaknekemvanigazam, és én nyitottam egyébként mellékesen a topikot, bár ez nem sokat számít :)
  • DanielT
    #92
    Nem lesz itt hosszú karriered barátom. Összekeverted valamivel ezt a fórumot.
  • Papesz
    #91
    Nem akarok beleszólni a vitátokba, de Veled ellentétben Fyrex-nek nyilvános az életkora.
  • dakela
    #90
    te osztod az észt okostojást!Ettől vagy igényes azthiszed? Hány éves vagy?Szerintem meg te vagy nevetséges meg a sok majom akit lehúznak egy szar játékkal 15-16 ezrekre! Mondjuk akinek anyuci megveszi...Ennyi hülye egyhelyen... úristen....
  • Papesz
    #89
    Igen, egyetértek. Ezért is írtam délután, hogy kapja be az EA, hiszen egy gyengébb darabot akar nekünk eladni, mint az előző.
  • Fyrex
    #88
    jó ne osszad az észt pls, azért nyitottam a topikot mert jó a játék, csak tudod vki igényes, és hagy mondjam már el a véleményem az általam nyitott topikban

    azért mert vkinek negatív véleménye van nem kell leszólni

    azzal meg hogy 500Ft-ér veszel játékot, nevetségessé teszed magad
  • dakela
    #87
    "ér" kimerest mielőtt belémkötnek...
    Tehát:Én 500 Ft-ér vettem kb ennyit is ér nálam egy játék!
    Eéőző részeket nemismerem de nekem nagyon tetszik ez a game..
  • dakela
    #86
    Kit érdekel a menü? a játék a lényeg! Vagy tetszik vagy nem ha nem ne játsz vele! Amúgy tescoba 14 ezerért láttam!Aki meg kiad egy játékért is 14-16 ezer forintokat az megis érdemlei!Én 500 Ft-ér vettem kb ennyit is nálam egy játék!
  • Fyrex
    #85
    annyira elfogult vagy hogy az már beszarás

    igenis sokat számít hogy elinditom a játékot és már sztem az intro is szörnyen nyomorékra sikerült, de mikor egy narancssárga piros vagy nemistudommilyen menü fogad...egyáltalán nem mind1

    csak valaki igényes és vki nem ...
  • Sulthal
    #84
    Itt a hangsúly a "vegye" szón van. Ha megvettem volna 16 ezerért már szétköpködtem volna a topikot, hogy mekkora mocskok ezek, hogy az előző évi verzióhoz képest kevesebbet kaptam (aki nem hiszi számolja meg). De így nem nagyon érdekel, legfeljebb sajnálom azokat akik ezért pénzt adtak.
    Azt már megszoktam az EA-től, hogy a sorozataik csak minimális fejlődést mutatnak fel évről évre, de ez még tőlük is durva.
  • SlickAdam
    #83
    Az 1.-t én még nem tapasztaltam, a 2.-ra meg annyi a véleményem, hogy sztem nem véd ki mindent, viszont kemény, nem vitatom. És pont ez benne a jó, már neked is taktikáznos kell, ki kell tapasztalnod az ellenfelet. Ha meg mégis levéd mindent, hát védd le te is, bennemarad az ütésben és BAMM!, megkapta a sallert.
    Egyébként többet nem vitázok, mindenki döntse el, hogy tetszik-e neki ez a folytatás, csupán azért írtam, mert furcsálltam ezt az egyhangú bírálatot.
    Jó játékot mindenkinek!
  • Papesz
    #82
    Ebben meg két fajta kategória van.
    1. Elindul a meccs, pár R2-es ütés és vége.
    2. Elindul a meccs és rövid úton téged ütnek ki. Te meg sem tudod ütni az ellenfelet, mert MINDENT kivéd. Ha meg nem, hát elhajol.

    Akiknek jobban tetszik mind az előző rész, azok leírhatnák, hogy mi tetszik benne jobban, hiszen gyakorlatilag minden benne volt a kettőben is.

    Én továbbra is azt mondom, hogy fuck off EA Sports, olyan játékot akarnak ránk sózni, amiben az égvilágon semmi sem új. De aki akarja vegye.
  • SlickAdam
    #81
    Nem értelek én titeket. Direkt szidjátok a játékot vagy mi?
    Mert akinek én mutattam (elég sok embernek), azoknak mindnek jobban tetszik mint az előző rész. És el kell mondjam, elég sokat nyúztuk, szóval van viszonyítási alap. Ti meg jöttök itt az edzőbábuval, a menüvel, meg ilyen marhaságokkal. Maga a játék sokkal élethűbb. Az előző rész nevetséges volt, alig volt kihívás. Elindult a meccs, pár felütés (egymás után több is), és vége is a meccsnek. Ebben mi volt reális? Hát semmi! Na csá písz testvérek!
  • Fyrex
    #80
    hogy te milyen ügyes vagy ^^
  • SlickAdam
    #79
    Hát én nem sokat szoktam tökölni a menüben, én általában játszani szoktam a játékkal...
  • Fyrex
    #78
    először is nem olyan ami huzamosabb idő után bassza az ember szemét
  • SlickAdam
    #77
    Én meg azt nem értem, hogy mi bajotok a menüvel?
    Egyszerű, kezelhető, nekem speciel tetszik.
    Milyennek kéne lennie, amire azt mondanátok, hogy "na ez fasza"?
  • Papesz
    #76
    Nem értem miért nem tetszik, ha negatívumokat hozunk fel.

    Te magad írtad korábban (#44), hogy
    "Na megvan.
    Tényleg nem valami nagy szám.
    A menü meg....."

    Most meg elkezdenéd védeni?
  • dakela
    #75
    ebben is van oylan hogy bedagadnak a szemei már szinte csak csíkban lát!! Nekem volt ilyen!! érdemes 1-2-őt odafejelni neki akkor könnyen felszakad a szem és csak ütni kell ott neki és szépen feldagad ha addig nemdől ki!
    ha földön van természetesen számolják rá a 10 mp-et de közbe a menet idő áll!
  • Skyline
    #74
    Toltam a FN1-2-3at (ill a 3-at most tolom:) ) de a rocky-s cucc a közelébe sem ér.
    Amúgy 1 észrevétel: szerintem az előző részben a sérülés jobban meg volt csinálva,legalábbis volt hogy úgy bucira volt verve az ellen feje hogy rendesen bedagadt a szemöldökénél...Na itt ilyet még nem tapasztaltam csak vérfolyást és elszíneződést.
    Hja és egy dolog amit az előzőkbe nemvettem észre,néha ha nagyot kapunk berak a gép belső nézetbe és úgy kell védekeznünk jól vagy fexünk! Plussz karrierbe az egyik ellent 2-szer 2 meccsben KO-ra vertem és a 3. alkalommal volt egy ilyen sajtótájékoztató szerü basz ahol rámtámadt és ott is belsőnézetből kellett levédeni:)
  • Skyline
    #73
    Ezt a baromságot hogy ha fexik egy ember akkor leállítják az időt hol hallottad?:)
    Vagy fel kell állnija leszámolás elött vagy ha olyan a szabály akkor a gong megmentheti:)

  • Ortopéter
    #72
    ehh
    még ps1-en kipróbáltam egy párat. Mind szar volt. persze kivéve az Ea álltal készülteket. Talán még a Ready the Rumble volt jó. De az is csak azért mert egy pár percig vicces volt.
  • dakela
    #71
    ja láttam boltba valami Rocky Balboa boxos játékot arról tud valaki valamit?Jólenne megszerezni Stallone bőrébe bújva elcsépelni a csicskásokat!
  • dakela
    #70
    lnszerintem nagyon jó bár más boxjátékkal még nemjátszottam.
  • Ortopéter
    #69
    jaj nemá. Mondjatok jobb box programot, sztem nem tudtok. és ne gyertek a kettővel.
  • dakela
    #68
    De ha fekszik az ember olyankor leállítják az órát!
  • Papesz
    #67
    De abban ugye egyetértünk, hogy azért nem adok pénzt egy játékért, mert fekve számolnak ki benne embereket?
  • dbb
    #66
    Lehet hogy kevesebb helyszín van, meg kevesebb bokszoló de valakinek a jobban tetszenek a mostani helyszinek,bokszolók.A Fight Night Round 2-be pl sose volt olyan hogy ugy számolja ki az embert hogy meg sem mozdul csak fekszik ebbe az újba már ez is megvan csinálva.
  • Papesz
    #65
    Leírnád ezeket az újításokat?

    Alant már megjegyezte valaki, hogy a második részben 45 licenszelt bokszoló volt. Ebben 40. Abban 9 helyszín volt, ebben 6.
    Új stíluson nem tudom mit értesz, új kiütéseken meg pláne. Minden kiütés más ugyanis.
    Az élethűbb mozdulatok az egyetlen, ami szembetűnik.
  • dbb
    #64
    Hát én Xbox 360-on találok ujdonságot elég csak a grafikára nézni meg az új emberekre,helyszinekre,új stílus,új kiütések,Több ütésfajta+élethübb mozgások, hát nálam ennyi az ujdonság.
  • Papesz
    #63
    Én még mindig tartom magam ahhoz, amit leírtam: 50+ lejátszott meccs után sem találok benne semmi újat az előző részhez képest.
  • dbb
    #62
    Hát most ne azt nézd hogy mi nincs benne hanem azt hogy mi van benne mert azért ilyen szintü bokszjáték nem sürün készül sőt nincs is ezen kivül ilyen szintü.Egyébként Xbox 360-on elég sok tetkó van nekem legalábbis elég.
  • Fyrex
    #61
    nah a tetkó legyen a legnagyobb bajod a játékban ^^
  • Ortopéter
    #60
    Ja és miért csak ennyi tetkó van?
  • Ortopéter
    #59
    Na de azért van egy két poén.
    pld a börgerkinges meccsen az edző meg az a kigyurt figura.....
  • dbb
    #58
    Szevasztok,szerintem azért nem ilyen szörnyü a helyzet tény hogy vannak hiányosságok de azért még mindig jobb mint az előző részekbe egy nehézsulyú körbe futja a ringet 12meneten keresztül,mondjuk én Xbox 360-on nyomtam vele a grafika nagyoon ott van.
  • Papesz
    #57
    Szóltam.
  • Winz
    #56
    Ez a játék télleg fosch
    A második rész faszább,az edzés is sokkal jobb volt az előzőbe,pergősebb meccseket lehetett vele nyomatni,a közönség is csúnyább bázzeeg.
    Elkezdtem a carrier módot,a gyorsaságot a homokzsákkal lehetett növelni a FNR2-ben,most meg ezzel a kecseg bábuval:(
    Mondom biztos szpíd lesz ha jáccok egyet Gattival,erre az is béna lassan pofozza az ellent...ide egy nagy hányós szmájlit raknék a mondat végére szívem szerint.
    Ha így folytatják a 4. részben pálcika emberek fognak pofozkodni,szörnyű