175
Fight Night Round 3
  • mb66
    #55
    Én Xbox360 on próbáltam, a grafika nagyon ottvan!
  • Fyrex
    #54
  • dakela
    #53
    Éncs azt nemértem a Tyson hogyhogy nincs benne?! Lehet őt utálni vagy szeretni de ő egy legenda volt és lesz is.
  • Winz
    #52
    Hurrá,nyúmidlvéjtsempjön lettem
    Egyenlőre a FNR2-ben,remélem az új game ma megérkezik:P
  • Papesz
    #51
    Csak távirati stílusban:

    1. Mert nagyon vékony
    2. Látszik, de csak a bal oldala (teljesen mindegy mekkora TV, nem azon múlik)
    3. Nem ismerek olyan bokszolót, aki ilyesféle zenére vonul be

    Nagyjából ennyi, a saját véleményemet írtam le, ami természetesen nem szentírás.
  • Winz
    #50
    Szerintem ő a felvezető zenére gonolt,arra amit a boxer választ mikor a ringig eltipeg.
    A rap mellé télleg betolhattak volna néhány unikumot,pl én szívesen belibbennék egy Karel Gott-ra,vagy Ricsárdklejdermanra
    Egyébként én az a típus vagyok aki megveszi a folytatást,még ha nem is fejlődött annyit a game,meg is van az összes fifa progi
  • Fyrex
    #49
    én pedig egyetértek a cikkel
  • SlickAdam
    #48
    Nekem nem tetszik a cikk. Például mért nem látod a csíkon, hogy ki áll nyerésre? Én látom. Meg a gyakorló baba oldalát is lehet látni. Mekkora tv-n játszol vele??? Zene tekintetben is jó, nem tudnék pop-ot vagy rock-ot elképzelni hozzá. Viszont van ami nekem se tetszik a játékban. Az esések például nagyon gagyik. Ja ami nagyon fontos, hogy ebben a részben már sokkal jobban jellemző a mozgástechnika az adott boxolóra és nem lehet csak a felütésekkel megnyerni a meccset, mert kikapsz könnyen.
  • dakela
    #47
    Szeritnem ez a játék isten!!! Nemismerem a 2. részét. Érdemes kipróbálni így a 3. után? grafikába ottvan azis?
  • Papesz
    #46
    Itt van a saját véleményem a Fight Night Round 3-ról.

    Szerintem jobb a második rész.
  • Winz
    #45
    Azér a második résznél csak jobb
  • Ortopéter
    #44
    Na megvan.
    Tényleg nem valami nagy szám.
    A menü meg.....
  • Winz
    #43
    Én a FNR2-ben nem tudtam világbajnok lenni,mindig levert a 2.-3. menetben a benga nigga
  • SlickAdam
    #42
    Nekem se működ.
  • Papesz
    #41
    Egyetértek. SOKKAL gyengébb ez a játék, mint a második rész. Az edzés menüpontban Combo Dummy-nál például félprofilból mutatják a babát és NEM LÁTSZIK a jobb oldala. Egész egyszerűen elképesztő.
  • shevy
    #40
    mitől lehet hogy a playstation2 felirat után nem jön be semmi? egyszer bejött a fight night 3 felirat, meg hogy loading, de többször még az sem
  • et4lon
    #39
    Akkor lehet hogy nem a döntő fölény miatt ,de tényleg van olyan benne hogy az edző a köteleknél bedobja a törölközőt ez tuti.Méghozzá akkor amikor az ellenfél védekezésképtelen de nem tudod kiütni mert mindig fog.
  • Sulthal
    #38
    A döntő fölény azt jelenti, amikor a boxoló már nem képes megvédeni magát és a bíró beugrik a két versenyző közé beszünteve a viadalt. Ez tulajdonképpen KO-t jelent. Az edző nem dobott be semmilyen törülközőt már a 2-ben sem. Amit te mondasz az a komoly sérülés miatti leléptetés, ez van a 3-ban is.
  • shevy
    #37
    hát akkor szerintem a 3-ból sem vették ezt ki, csak ritka, mint a valóságban
  • et4lon
    #36
    Nekem már volt a fnr2-ben már döntő fölény miatti beszüntetés,mégpedig úgy hogy az edző bedobta a törölközőt.
  • shevy
    #35
    én az 1-gyel játszottam, a 2-vel nem, a 3-at meg most töltöm? azért remélem jobb mint az 1
  • Sulthal
    #34
    Azért nem szörnyű, mert nem rossz csak nem jobb, mint a tavaLYi.
    A nyelvtanórát meg nem kellene eröltetni egy forumon, tekintve, hogy vannak akik még ékezeteket sem használnak.
  • torrente
    #33
    Ez az első box, amivel játszom. Véleményem: szörnyű!!!

    Sulthal: így írd: tavaLY.
  • Fyrex
    #32
    nekem jobban teccik mint a 2 vmiért

    de minden igaz amit leírtál

    engem a főmenü rohattul idegesít

    amatőr, undoritó...
  • Sulthal
    #31
    - A round 2-ben 45 boxoló volt, a round 3-ban csak 40. Nincs Tyson se Lennox Lewis, de még a mai menők se, mint Chris Byrd, a Klicsko bratyók vagy Rahman
    - A karrier mód nagyon gyenge, mert nem tudsz semmit világranglistáról, meg semmiről, csak egy-két boxolót benyom a képedbe és azokat hívhatod ki
    - A round 3-ban 6 helyszín van a 2-ben 9 volt (de végre benne van a Madison Square Garden)
    - A kezelés egy fikarcnyit sem változott (ez mondjuk nem biztos, hogy baj, mert nagyon jó)
    - Ugyan úgy, mint a tavajiban nincs bíró és a KO-k is csak teljes kiszámolással, vagy leléptetéssel történhetnek. Döntő fölény miatti mérkőzésbeszüntetésről ne is álmodjon senki
    - A cutting minijáték (szerintem) gyengébb, mint a tavajiban

    Szóval szerintem nem, hogy nem múlta felül a tavajit, de el is marad attól.
  • Ortopéter
    #30
    mi az idegesítő?
  • Fyrex
    #29
    nekem meg van de van benne egy két idegesítő dolog

    de mindenképp jobb a kettőnél
  • Ortopéter
    #28
    Na és meg van már valakinek?
    Milyen? Van változás a kettő és a háromközött?
  • Sly06
    #27
    minimum 10 éve létezik már pc-re is gamepad..
  • SlickAdam
    #26
    Nem lesz soha, és pedig azért, mert nem tudnád irányítani a szar billentyűzeteddel.
  • Sly06
    #25
    mikor lesz már box pogi pc-re is????? vagy 1álltalán miért nincs?
  • kontar
    #24
    A beállításoknál a videonál, állítsd át auto-ról NTSC-re és elindul.
  • fanatifo
    #23
    Sztem ne itt beszéljétek meg a warezdolgokat!
    kösz
  • MikX
    #22
    Én le is szedtem a WCO-ról, kiírtam, de sehogysem indul el...
    Xbox-os verzió!
    Csak szenved vele egy darabig, a mentések közé is csinál magának egyet, de semmi...
    Kipróbáltam többféle dvd-vel, de semmi... nem tom mi lehet vele...
    Mondjuk innen szedtem már le egykét játékat box-ra, de elég sok iylen hibás, vagy en mtom... hibás lenne az ISO???
    A Toca3 sem megy, amit innen szedtem...
    De a Pc-s-ek közül mind jó voölt eddíg...
  • Fyrex
    #21
    már lehet tölteni a gémet
  • DoNorBi
    #20
    gondolom te az F1 challengehez viszonyítasz ahol aztán a fátol kezdve az emberekig minden papírból van:P
  • DoNorBi
    #19
    nemtom hogy vagytok vele de szerintem az írányítás nem a legjobb...
    az alapötlet jó hogy a karokkkal úgy üt ahogy én forgatom de a heymakerek nem állnak mindig a kezemre(sokszor lecsúszik)és nagyobb fokozatón csak azzal lehet nyerni:(
  • schrank
    #18
    nehéz elviselni hogy a szir-szar pc-re nem jönnek ki ilyen és még sok másfajta műfajú jó játékok úgyhogy hiába fikázod a hátteret te kis irigy
  • Istencsászár
    #17
    hozzá tartozik a játékhoz az is, akármenyire nemakarom nézni akkor is látom a papir figurák ugrálását
  • Fyrex
    #16