175
Fight Night Round 3
  • Atkamon
    #135
    Ezt már én is hallottam, de nekem sajnos nincs meg a 2004 pedig nagyon kellene. Így hogy még nem játszottam vele, viszont a FNR3 szerintem nagyon király. A kitolás nálad mit jelent? Meddig játszottál egy saját karakterrel pl.? Az én faszim már elmúlt 40, az értékei egyre romlanak, de még így is leverek majdnem mindenkit közepes szinten.
  • testerlnx
    #134
    online nem nyomod?
  • Skyline
    #133
    Adrenalinboost akkor jár ha az ellen ütését levéded és egy nagyütéssel jutalmazod amíg "beinog"...
  • Skyline
    #132
    Haveromnál már vagy 3szor kitoltam a játékot saját karakterrel,meg pár eredetivel...Nagyon bejött a cucc,de ma előkerült egy régi demo lemez amin rajtavolt a fight night 2004...
    Aki játszott azzal annak feltünt hogy rendesen :
    1. A round 3 erősen rondább grafikailag a 2004-nél
    2. a fizika,gondolok itt főleg a kiütésre,ütésbecsapódásra is láthatóan rosszabb
    3. sokkal lassabb a játék (rendesen lomha)...

    Nagyon bejött a játék de a 2004 demoja után valahogy már nincs olyan varázsa,szerintem butább lett....
  • testerlnx
    #131
    Jah meg ha megakasztod egy kereszt ütéssel az ellenfeled támadását akkor kapsz adrenalin boost-ot, ha jól emlékszem. Különben itt a faq hozzá: http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/game/930863.html .
  • testerlnx
    #130
    Elvileg töltésnél írja, hogy miket kell csinálni, hogy ez meg az történjen, amúgy a Stamina-ra kell gyúrnod ha állóképességgel van bajod, én igyekeztem egyenletesen fejleszteni a POWER,AGILITY,SPEED-et, utána meg a STAMINA-t, a többire már annyira nem figyeltem, azt nem értettem még, hogy vettem mindenféle csoda felszerelést ami növelte a tulajdonságaimat 15-20%-al, de ezt a statomban soha sem láttam!
  • testerlnx
    #129
    Nekem Tucker, a marha mindig össze szedi magát, mikor 6.-szor ütöttem ki, csak utána döntött úgy hogy vissza vonul :) Sajnos Holyfield-al nem áltam ki, aztán többet nem jött, Ali-val viszont kétszer is meccseltem :) Jr is jó, bár amikor találkoztunk akkor már könnyen bedaráltam...
  • testerlnx
    #128
    "Bigbrown The Beast a kanadai favágó 2025 41. hetében vissza vonul 39 évesen 62 győzelemmel 60 KO-s mérleggel, az összes öv begyüjtésével, 21,843,700$-al a számláján."
    Sajnos 36 éves kor után a játék minden tulajdonságból levo 3%-ot meccsenként, úgy hogy egyre gyengébb lesz szerencsétlen öklöző, és biztos, hogy nem játszhat a játékos vele 50 évesen (pl Foreman 52 évesen állt ki Holyfield-al, ha jól emlékszem), azért ez elég kemény, ezt kezdhették volna 40 éves kor után is, az is fura, hogy olyan ellenfeleket kapok akiknek akár 20 mérkőzéssel is több meccsük van, és fura mód a statjuk több mint 20%-al jobb mint az enyén, ők nem öregednek, vagy már 10 évesen profi mecseik voltak??
    Nekem a játék az elején nagyon tetszett, de minnél többet játszok vele annál kevésbé :( (igaz még sose játszottam box játékkal)...
  • Fyrex
    #127
    Roy Jones of korsz :))
  • Fyrex
    #126
    ugy hogy nem ész nélkül ütsz...
  • John Cena
    #125
    amúgy ebbe a Gaméban ki a kedvencetek??? nekem: Mohamed Ali és Joe Fraizer
  • John Cena
    #124
    nem tudjátok hogyan lehet hogy ne fáradjak annyira??? azt hogyan lehetne hogy gyorsan töltödjön fel???
  • John Cena
    #123
    én a leg kissebb súly csoportba vagyok és ha szerintetek elérem a 50 nyert meccset meek Heavyweigthbe!!??:D ezt most nem értem!!
  • testerlnx
    #122
    Nem csak a súlycsoportomban (heavy), hanem az alatt (light heavy), meg az alatt még eggyel (midle), és az volt a kérdésem, hogy ez addig megy amíg a lepke súlyba le nem ütök mindenkit?? Mert ez így elég vicces, megnézném, hogy egy néhézsúlyú 130kg állatot mikor engednének össze egy középsúlyú boxolóval (hiába olyan nagy a sebesség különbség)... Amúgy meg hiába gyorsultak idáig a nagy nevek, nem értem miért olyan nagy ügy, hogy megvédjék a jobb veséjüket :( Különben elolvastam az értékelésed, és én az online játéktól várok még játék élményt, mert szerintem a single-ben már nem fog sokmindent mutatni a játék :(
  • Fyrex
    #121
    hát nemtom én 40-50 meccset toltam mondom és minden nagy nevet elkalapáltam a súlycsoportban

    szóval sokat nem kell várni

    csak ugye már öregedett az ember és a csúcson kellett abbahagyni
  • peti193
    #120
    húúúúú nagyon jó grafikája van ennek a gémnek!!!!!mennyibe kerűl ez boltba??????
  • Papesz
    #119
    Szerintem minden súlycsoportban jönnek majd a nagy nevek és főleg a gyorsaságuk lesz irtózatos. De olvassátok el a tesztemet.
  • testerlnx
    #118
    Most tartok 48-nál, baromi kiváncsi vagyok... Az érdekes, hogy egy 130kg kanadai favágót indítottam nehézsúlyban, és most nyertem egy középsúlyú övet, nemsoká pehelysúlyban fogok boxolni? Ott jönnek majd a nagy nevek?
  • Papesz
    #117
    Majd figyeljétek 50 meccs után. Jönnek a nagynevű ellenfelek, el sem lehet őket találni. Én abba is hagytam, mert nagyon nehéz volt és ötből ötször K.O.-val kaptam ki.
  • Fyrex
    #116
    nem kell semmi ilyen dilis ismételgetés mert ez igy tényleg dög unalom

    én csak szépen figyelek hogy mikor hibáz az ellenfél és akkor beviszek egy olyan ütést amitől ugye egyből KO moment onnan pedig nincs menekvés

    innentől pedig általában már szétesik a védekezése és csak jókor kell jó helyre ütni majd jól megsorozni és kész is

    általában énis 1 menet alatt megnyerem a meccset
  • testerlnx
    #115
    SPOILER!!:
    Én egy "mendez" heymaker-t nyomok bal kézzel jobb vesére, aztán hátra lépek/hajlok, ezt ismételgetem (kb 4-5 ször) míg ott nem hagyja a fejlét, aztán benyomom a heymaker-t (Z gomb/3. conf) fejre is néha, aztán ha megrendül akkor testre vay fejre ütöm a heymaker-t és kész is. Így az első menetben lazán kiütöm háromszor is az ellenfelet, és vége a mecsnek, a ha véletlenül össze jön egy kombinációja az ellenfélnek mikor heymakor után ottmaradok, akkor elhajlok majd jobbal ütök egy csapottat fejre, majd hátra megyek, azt jöhetnek a testes heymakor-ök... Rohadt unalmas...
  • testerlnx
    #114
    Sajnos, ha rájössz egy jó kombinációra akkor az ellenfelek HARD!-ban nem húzzák tovább a második menetnél, én már vagy 10 mérkőzés óta nem játszottam 2 menetes mecset :( Borzasztó, az elsó 15 mecs nagyon állat volt, sose gondoltam volna, hogy egy box játék tetszeni fog de a 25. mecstől dögunalom :( Azért végig viszem ,de még az online-t megnézem, ha az is unalmas akkor becserélem vmi másra... Nálam a szavatossága 10óra egyenlőre...
  • Fyrex
    #113
    én veretlenül vonultam vissza kb 40 meccs után és általában első 3 menetben mindenkitt kiütöttem, egy-két 5-6 menetes volt, és egy meccsem ment végig 12őt
  • John Cena
    #112
    Ja és nem tudjátok hogyan lehet hogy ne fáradjak annyira??? azt hogyan lehetne hogy gyorsan töltödjön fel???
  • John Cena
    #111
    Ja és nem tudjátok hogyan lehet hogy ne fáradjak annyira??? azt hogyan lehetne hogy gyorsan töltödjön fel???
  • John Cena
    #110
    Hellosztok kinek a Legjobb Recordja a Fight Night 3ban??? nekem: 17nyereség 0vereség 17 K.O. ja és az a 6menetes táblát meg se láttam 5 menetben mindenkit le tolok!!!
  • Atkamon
    #109
    Ennek a játéknak PAL verziója jelent meg?
  • Atkamon
    #108
    Komoly? Már másodszor szedtem le, azt hittem hibás. NTSC-n megy a többi játék is, vagy vissza kell állítani?
  • DanielT
    #107
    Állítsd át a gépet NTSC-re.
  • Atkamon
    #106
    Megvan a játék(XBOX-ra), de miután berakom a lemezt, nem indul el. Mi lehet a baj?
  • Papesz
    #105
    Eredeti? Ha nem, akkor attól.
  • maka2
    #104
    MErt nincs jól összerakva!! Sokat töltődik feleslegesen, a menübeb például! Meg nincs váltazatosság!!!
  • fosiwarez
    #103
    Hi, mitől lehet hogy elindul a játék de a joystickra nem reagál egyátalán? PS2 Slim
  • Fyrex
    #102
    ez aztán méltó 100. hozzászólás

    a szar itt tevagy ezzel a megnyilvánulással

    köszi hogy megosztottad velünk
  • Papesz
    #101
    Az indokot mintha elfelejtetted volna...
  • maka2
    #100
    KURVA SZAR JÁTÉK!!!!!!!!!
  • Papesz
    #99
    L1+analóg kar a testütés, L1 nélkül fejre üt.
  • maka2
    #98
    hogyan kell ütésnél célozni, mert nekem nem nagyon megy a training??
  • Fyrex
    #97
    mostmár tudod -.-
  • dakela
    #96
    ja tevagy itt az isten!!!! nemtudtam!!!! :))))))))))))))