231
Grandia III
  • fanatifo
    #191
    Sztem semmi enmindokolja hogy 2DVD-s legyen igaz nekem nagyon tetszik a játék!!!!

    Én a FinalXII-ről hittem hogy 2DVD-s lesz
    DE sztem mind1 mind2 nagyon jó játék
  • dinomano
    #190
    gondolom van rajt jopar streaming video(marmint Grandia-n, nem?) (nem tudom, nem nyomtam; csak gondolom azért 2 dvd...)...
  • Ronin1350
    #189
    Akkor az új Final’ sem a Te játékod lesz. LOL
  • Victor1103
    #188
    Én azt nem értem hogyha a Final XII olyan fasza RPG lett(hál istennek)és ez meg ilyen rövidke akkor mi a picsának neki 2 DVD(a második valami bonus disc????)
  • dinomano
    #187
    ok, de ezekben a körökre osztott gémekben az vigasztal, ill. azért jo az 520-adik uyganolyan harc, mert közben fejlödnek a karaktereid; és jo érzés, amikor már 1 ütéstöl agyonvagnak a karaktereid egy korabbi megizzaszto szörnyet... :-D
    20 oras FPS-t nem tudok mondani, viszont a PS1-es Terracon, ami TPS; több mint 20 ora! :-D Jelenleg kb. 18oram van a gémban(aktiv gémidö), és 60%körül vagyok!!! Amugy a PS1-es Medalok (1-2)eleg hosszuak; kb.15ora... Az utana köv. pc-s+ps2-esek joval rövidebbek... :-/
    Mondjuk ugy vagyok vele, h. nem is baj h. rövidek, annyira intenziv gémek, h. ideggyogyo+idegropi lenne ha 30 oran keresztül csak ölne az ember... RPG-k utan fura volt pl. a COD-Big red one; elszoktam a gigantikus haboru-feelingtöl... :-D
  • Neme.
    #186
    Asszem, ezzel a játékkal nem fogok játszani. De mivel öcsém nemsokára elkezdi, majd kiderül, hogy kedvet kapok-e hozzá.
  • Laza
    #185
    En meg pl utalom a korokre osztott harcrendszeru jatekokban ha 80-100 orakat kell vele jatszani, meg olyannal nem talalkoztam ami szamomra ne lett volna kb 35-40 ora utan kiba unalmas, monoton (mesz az osvenyen, es porgeted ugyanazokat a harcokat egymas utan) ...
    Igy nekem ebbol a stilusbol ezek a 40 oras jatekok tokeletesen megfelelnek, nincs felesleges idohuzas, nyujtas.
  • Laza
    #184
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler szöveg
  • NormalisEmber
    #183
    Szerintem ezekért:

    -nincs felirat
    -rövid
    -nincsenek mellékküldetések
    -relatíve kevés karakter
    -kicsit bugyuta sztori
  • NormalisEmber
    #182
    Sorry, én úgy éreztem hogy nem lőttem le semmit a végéből. Legközelebb majd
  • Victor1103
    #181
    Hi!A Grandia III miért kapott a Gamespoton olyan alacsony pontszámot?Csak kíváncsi vagyok mert lehet hogy hamarosan meglesz.
  • Sephi
    #180
    .......................................
  • musha
    #179
    köszi a szpojlereket, szerencsére még időben elkaptam a szemem -.-
  • Dajin
    #178
    azér a végét nemkellet volna lelőni.... thx
  • Banyapapa
    #177
    nem tudom volt-e már: videoklip
  • NormalisEmber
    #176
    Nekem 49 óra alatt sikerült végigvinni. A vége szerintem egy csöppet gyengére és elég rövidre sikeredett. Amúgy elképzeltem magamban, mi lett volna ha az ff x-2 végét is így csinálják meg és kis Yuna-k és Tidus-ok rohangálnának ide-oda....brrrr :)))))

    Az utolsó csata meg szintén elég könnyű lett. Levittem a Hp-ját 100e alá, unama-val megállítottam az időt és addig küldtem rá a galactic bang+heaven's gate varázslatokat amíg kímúlt szegény.
  • Ronin1350
    #175
    Oké csak csalódott vagyok …… ( voltam )
  • Sephi
    #174
    Ugyanmar kedves baratom! Egyetlen egy sima FPS-est mondjal ami tobb mint 20 ora es en nyilvanosan bejelentem hogy nem ertek a jatekokhoz.

  • Ronin1350
    #173
    Igen a történet és a játék jó. De könyörgöm ennél egy sima FPS is hosszabb, és a nehézségi szint is igen alacsony. Legalább lenne benne egy Ultima Weapon':DDD
  • Luiprima
    #172
    Egy játék hossza nem egyenlő a játék minőségével a G3 egy remek játék csak kicsit rövidre sikerült. Hagytam már abba 80 óra után rpg-t mert annyira monotonná vált hogy képtelen voltam befejezni a G3-nál ez nem volt probléma végig lekötött.
  • Ronin1350
    #171
    47 óra alatt végigjátszottam. Ebben a műfajban még soha nem találkoztam ennél rövidebb játékkal. Egyszerűen nevetséges.
  • Luiprima
    #170
    Csak az utolsó csata lesz kicsit húzósabb.
  • NormalisEmber
    #169
    Aki már végigjátszotta : ugye a végefelé azért valamivel nehezebb lesz? Mert jelenleg (2-es lemez eleje) minden főellenség kb. annyiból áll hogy karakterenként elsütök 1 galactic bang-et és kész. (átlagban 4000e-5000e-et sebez, dahna-nál kb. 8000e-et ami kb. 23000, ennyi hp-je idáig egy boss-nak sem volt)

  • DoNorBi
    #168
    zsír kis videó,ha még van ilyened az érdekelne mert dillemába vagyok a játék megvételével kapcsolatba,azt így könnyebb lenne a választás:)
  • Luiprima
    #167
    Igen csak amíg a Verse Realm-ba vagy addig nem tudsz odamenni.
  • Sulthal
    #166
    A kaszinóba vissza lehet térni később? Mert én nem játszottam semmit, inkább haladtam a sztorival.
  • Luiprima
    #165
    A pénz valóban elhanyagolható viszont a kaszinóban nem pénzt hanem medals-t nyersz amiből bizony nem árt összeszedni minimum 1.500.000-t "master book-999.999, ninja slippersek,2 féle tojás,platinium featherek, ez bizony már lényeges.
  • Laza
    #164
    Ebben a jatekban a penz mint olyan csak nagyon elhanyagolhato dolog, ugyanis azert egyebkent is van mindig annyi, hogy meg tudd venni a cuccokat, amibol raadasul olyan sokfele nincs egyszerre, tehat csak jelkepes szerepe van.
  • NormalisEmber
    #163
    Én is elkezdtem vele játszani végre (nem gondoltam volna hogy a tales of legendia ilyen hosszú gém(87óra normál fokozaton)) és a netes kritikák ellenére nekem nagyon tetszik. Az eddigi észrevételem mindössze annyi hogy a kaszinóban túl könnyű nyerni. Én 3/4óra alatt szedtem össze 680e-et.
  • Zoleeex
    #162
    Egyébként merre lehet találni iagzán sok mana egg-t?
  • Sephi
    #161
    Leltem ott az erdoben baranyokat aki behegnek de dobnak olyan bort ami 1000 penz geciek! :D

    Hirtelen meglett az ossze uj felszereles :D
  • Sephi
    #160
    En naon elvezem a harcokat. Imadom az Aerial Finish -eket :D
  • Laza
    #159
    Grandia3 cam clip
  • fanatifo
    #158
    énis most keresem ezerrel de nem találom
  • Sephi
    #157
    Ooo nem lelem. Nem tudol adni egy linket?

    Egyebkent kijelentem hogy nagyon reg nem jacottam meg ekkora jatekkal. Valami hihetettlenul elvagyok szalva tole.
  • Laza
    #156
    Jaja, csinaltam is belole videot amit belinkeltem PJL topicba :P
  • Sephi
    #155
    Atya vilag. En meg jatekban ilyen gyonyoruseget nem lattam. Hogy melyik? Amikor Yuki es Alfina elernek a Arcriff Temple-hez... ESKUSZOM LENYUGOZOEN SZEPSEGES!
  • KaTy
    #154
    sajnos én nem találtam meg.Igaz hogy nem szedtem le az egészet.
    Ha megtalálod szólj:)
  • Zoleeex
    #153
    KaTy és azt nem tudod véletlenül hogy milyen címen találom a megadott ost link alatt
  • KaTy
    #152
    köszi!