231
Grandia III
  • Tinman #231
    Rofl... ember, 1.5 éve akadt el, szerinted azóta arra vár, hogy valaki itt at esgén megmondja a megoldást? ^^

    Ja, hogy newrekk vagy, akkor nem szóltam
  • SavUdvar
    #230
    Az engem is sokszor megvágott. Én kicsit tápoltam előtte 1-2 szint nem többet. Szerváltam Galactik Bum-ot, Cluster Egg-ből kapsz olyat. Meg egy víz tipusú varázslat valami zero nem jut most az eszembea neve, de ezekkel megfektettem. Egyszerre csak az eggyik részével kell foglalkozni.
  • LeoN0001
    #229
    Sziasztok!
    A 2.dvd elején akadtam el Melc ruins - Sky castle-ben vagyok Melc crystalt kell legyőznöm,de sajna nem megy ha valaki tud segiteni irjon!!! Köszönöm
  • dinomano
    #228
    Ugy kaptam... Amugy 2 DVD-s game...
  • zole72
    #227
    És te honnan szedted le dinomano?
  • dinomano
    #226
    én nem tudom, de most tolom a game-et; az elsö disc közepe tajan vagyok... Most szalltunk le Dragon Walley-ben ULF-al... Jol bealaztak a Dragon Rider-csókák... Fél oraig tapoltam a karaktereim, erre 2 perc alatt agyonvágtak... erösek a kis szemetek..
  • zole72
    #225
    Hali!
    Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni a grania III-at rapid-ba mert torrent-ben sok idő amíg lejön.
  • dinomano
    #224
    aham... en meg nem unom; de majd csak akkor nyilatkozom igazan, ha 2.DVD-nel leszek... :-P Eddig tetszik minden... :-P
  • Seth
    #223
    kb 35 óra lehet( na jó legyen 40), rövid, bár ebből bőven elég. 2. dvd-n kezdtem megunni
  • dinomano
    #222
    ..Nah, most hajoztam ki, 4 ora game-idöm van eddig kb.; tetszik a fight; föleg a levegöben kombozas... :-P Ma is tolom, ha lesz egy kis idöm..Vki még jatszik a game-el? Milyen hosszu kb.?
  • Victor1103
    #221
    Nem tudok sajna:(Én is torrenttel szedtem.
  • zole72
    #220
    köszi a tippet de esetleg nem tudsz olyan oldalt ahol ez rapidshare-ban van fent nem tudom torrentbe nekem egy kicsit sok idő lenne.
  • Victor1103
    #219
    Csak ps2-re jött ki.2 dvd szerintem is valóban sok és nem is olyan nagy durr a gém.Javaslom a Xenosaga III-at ha játszottál az első kettővel.Az is 2 dvd de jobban megéri
  • zole72
    #218
    köszi szépen a címeket,de ez a game csak PS2-re adták ki????
    PC-re nincs?
    Azért 2 dvd egy kicsit sok!
    Megéri enyáltalán leszedni???
  • Victor1103
    #217
    Dox.uw.hu
    Mininova.org
    2torrents.com
    thepiratebay.org
  • zole72
    #216
    üdv.
    Valaki nem tudná megmondani hogy honnan lehet ezt leszedni!!!
  • Seth
    #215
    történetileg abszolút semmi köze a részeknek egymáshoz, ugyanúgy mint ff esetében csak a visszatérő szörnyek, tárgyak kötik őket egymáshoz. Tehát mindegyik rész más világ, ott kezded ahol akarod
  • Alien1024
    #214
    a grandia3 nak meniy köze van a1-2höz avgy külön game mint az ff ek??
  • KaTy
    #213
    In the sky
  • Banyapapa
    #212
    it vannak jo tippek rá
  • Yurij
    #211
    Erdeklödnék ki milyen felszerelésekel nyomta végig mert engem itt a vége fele ugy ölnek meg hogy abba hiba nincs.Nagy segitség lenne,elöre is kösszi.
  • NormalisEmber
    #210
    Megnéztem, rajta van az OST, de most melóhelyen nem tudok belehallgatni, mert per pillanat még hangkártya sincs a gépben, nemhogy hangfal:(
  • NormalisEmber
    #209
    próbáld meg a www.bluelaguna.net-et, hátha ott fennt van.
  • baddeni
    #208
    sziasztok valaki nem tudja honnan tudom leszedni a grandia 3 nyitózenéjét ANGOLUL? (miz - in the sky a címe aztszem)

    KÖSZI előre is
  • Banyapapa
    #207
    kérdés eldobva,meglet az a könyv,muhaha:)
  • Laza
    #206
    Meg nem tudsz arra repulni, amerre akarsz... majd kesobb.
  • Tyler Durden
    #205
    13 óra játékidőnél vagyok jelenleg, most szálltam le a repülővel a sivatagi településre. Eddig nagyon bejövős a játék, a harcrendszert szerintem sok más game is megirigyelhetné. Egy dolog zavar benne, igaz csak minimálisan, hogy a játékmenet teljesen lineáris. Tényleg most, hogy megkaptam a repülőt és szabadon repkedhetek, érdemes a többi várost is megnézni? Vagy inkább maradjak a sztori vonalon, mert a többi helyen jelenleg esélyem nem lenne? /lvl18as charactereim vannak/
  • Banyapapa
    #204
    valakinek sikerült a lucky mink-böl kicsikarni azt a luck book-ot?
    Mert akármit csinálok csak valamilyen belt dob el:Í

    skacoknál berseker berakva,csajoknál a galactic bang,és nem.
    Olvastam van kemény 20% esély rá,dee 5és fél orán át csak azt nyomtam (mentésböl mindig),és nem
  • dinomano
    #203
    hMMM...Hmmm...KOTOR ott figyel PC-n, még nem kezdtem neki..hany ora gémidö? érdemes nekikezdeni? egy 633mhz-s celerongyon elmegy Geforce2-ön; 300 mega RAM-mal elsö rész? Gondolom a 2.részének joval több powááá kell... :-/
  • Sephi
    #202
    En sem. Viszont nekem a KOTOR nagy kedvencem volt :D
  • musha
    #201
    jaj ne, nem szeretném, ha hasonlítana a kotorra ^^
  • dinomano
    #200
    Egy nagyon picit hasonlitani fog a harcnredszer a KOTOR-éra? Sztem bizti jo lesz a gém; a square + a final név garancia a minösegre... :-D
  • Ronin1350
    #199
    "Ha pedig már a harcnál tartunk, itt az ideje, hogy a megújított harcrendszerről is szót ejtsek. Ezt saját névvel is ellátták. ADB, Active Dimensional Battle, azaz Aktívan Dimenzionált Harc. Hmm… Jól hangzik, de hogy mit is takar ez egészen pontosan? Nos,a legnagyobb újítás, hogy most már teljesen valós időben eshetünk egymásnak. A harctér maga a pálya, nem előre kigenerált „aréna”, és minden karakter egyszerre irányítható lesz. Ezt egy egyszerű „pillanat állj!” paranccsal oldották meg a fejlsztők. Míg szünet van, szabadon ugrálhatunk egyik szereplőről a másikra, és adhatunk ki nekik utasításokat. Mikor aztán a szünet végetért, kis kamikázéink egyszerre hajtják majd végre a megjegyzett feladfatokat. A kamerakezelés teljesen szabaddá válik, így bármikor belőhetjük a képet olyanra, ahogy az nekünk a legjobban tetszik. Ez az egész tényleg nem tűnik rossznak, de hogy mi sül ki belőle (és főleg, hogy miként illik majd bele egy ilyen patinás sorozatba és annak hagyományiba), az még egyelőre rejtély (bár a gamespot-os srácok kipróbálták a demót, és ők meg voltak elégedve, szóval szerintem sem kell felvágni emiatt az ereinket)." idézet vége : D
  • Unknow
    #198
    Mindenkinek nem tetszhet... :P A többség sztem imádni fogja.
  • Ronin1350
    #197
    Az a jó hogy nem Te kérdezted… LOL
  • Sephi
    #196
    Gyonyoru volt! Kosz hogy megosztottad ezt velunk! PAAAH!!
  • Ronin1350
    #195
    Láttam, és halkan merem csak mondani kicsit fenntartásaim, vannak. Nem mindenkinek fog tetszeni. Szerintem .
  • Unknow
    #194
    Az új Final harcrendszerét láttad Te már?:)
  • Neme.
    #193
    Na, megnéztem. A kezdő zenén csak én akadtam ki? Mert nem nagyon láttam róla itt említést, pedig ha valaki időben figyelmeztetett volna, elkerülhettem volna az agyvérzést. Na nembaj, értem a dolog lényegét (*cough* EA *cough*), de előtte jó lett volna átállni kaland/jRPG módból Barbi módba. Még egy utolsó esélyt adok az FF12-nek, aztán végeztem (vagyis megvárom a PS1 emut PSP-re).
  • Ramza
    #192
    Van rajta összességében több órányi - szerenscére nem agyontömörített - videó, ami sok helyet foglal.