178
FELVÉTELI!!!
  • sajtburger
    #178
    Látom ős régen írtak ide, de remélem tud valaki segíteni. Nem rég kaptam meg a felvételi úgymond visszaigazolást és fent Pesten elszúrták a sorrendemet, 2 jelentkezési lapom volt és megcserélték, mi tévő legyek? Enyhén szólva idegesít, mert jól volt kitöltve. Ki, mit tud tanácsolni?
  • Máté94
    #177
    Felvettek!^^
  • somdav95
    #176
    Logikus :D
  • Máté94
    #175
    Végülis a nem a pontszám számít hanem az,hogy felvesznek!:D
  • somdav95
    #174
    Én megnéztem, ezért tudom hogy a matek az nagyon szar ... :D De a magyar az szerintem könnyebb volt, meg a javítókulcs ( meg emlékeim ) alapján szerintem az jobban sikerült sokkal mint a matek. Hát reménykedem :)
  • Máté94
    #173
    Szintúgy!A magyar az jó lett,Csak a fogalmazásnak nem adtam címet,a matek az eddigi legnagyobb kibaszós volt legalábbis az utolsó kettő.
    10-set meg se csináltam a 9-eset félig de ezeket leszámítva bízok,hogy jó lett és nem nézem meg a javító kulcsot majd akkor ha már felvettek!:D
  • somdav95
    #172
    Hát hogy is mondjam. Szerintem a matek az rohadt nehéz volt, a magyar az nekem jobban ment...
    Nektek hogy sikerült?
  • somdav95
    #171
    Szintén :S :D
  • v43 001
    #170
    sok szerencsét holnap mindenkinek!!!!!!!!!!!!
    egy kicsit izgulok, remélem nem lesz geometriai feladat mert nem szeretek körző/vonalzózni
  • Máté94
    #169
    Holnap felvételi!
    Mindenkinek sok szerencsét!
  • Máté94
    #168
    É is hasonlóan állok.Bár azt mondják osztálytársaim,hogy túlzásba viszem a tanulást mert az a suli ahova menni akarok sokkal gyengébb eredménnyel is felvesznek de én mindent beleadok!:)
  • somdav95
    #167
    Annyira nem, tavaly 4.6 volt az átlagom, most olyan 4.3, 4.2 lesz. De nem nyaggatom vele magam... Tanulok rá, megírom, sikerül ahogy sikerül :)
  • Máté94
    #166
    Olyan jó tanuló vagy?:)
  • Máté94
    #165
    Jó neked!:D
  • somdav95
    #164
    Szintén, de leszarom
  • Máté94
    #163
    Én is hamarosan írom.24 nap.Szörny:(
  • laci 700
    #162
    későn mondom... de az újra rá van írva hogy régit nem fogadnak el! csak 2008-ast.
  • Sempronius
    #161
    nem, tuti nem lehet beadni.
    biztos változott.
  • Danny1987
    #160
    hello
    A tavalyi jelentkezési lapot idén is be lehet adni ha idén töltöttem ki?
    vagy újat kell venni?
  • thomasthomas
    #159
    ja 37 a matek
  • thomasthomas
    #158
    Nem is rossz??szerintem az katasztrófális..nekem is az: 65 p
    38 a matek, 28 a magyar..
  • Pacal17
    #157
    61 pont, nem is rossz
  • zoltan93
    #156
    Énis lszartam de annyira nem is baj. majd kedden megtom
  • LaciMaci
    #155
    Az jó én már ma megtudtam, csak nem akarom megosztani, nem lett jó:)
  • zoltan93
    #154
    Én Budapesti vok és nekünk kedden kell a suliba menni
  • GTheo
    #153
    Szerintem meg szombaton lehet megnézni, legalábbis mostanában, anyám javított matek felvételiket, és máig kellett kijavítania.
  • thomasthomas
    #152
    Hi!

    Mostanában??itt tatabányán még senki sem kapta meg..legalábbis a központinak az eredményét..aszem jöő héten írnak mindenkinek levelet, és értesítenek az eredményről
  • LaciMaci
    #151
    Sziasztok!Mostanában lehet megtudni az eredményeket...Kinek milyen lett?
  • thomasthomas
    #150
    Hi!

    nekemk 70-85 pont...nem igazán emlékszem már rá h mit is írtam.
  • zoltan93
    #149
    http://193.225.13.157/kfelveteli2008/felveteli_2008_9_evfolyam.html

    It tudjátok megnézni a javitókulcsot.

    Nekem kb. 60 pont let.
  • zoltan93
    #148
    ÁÁÁÁ
    Ez nagyon nehéz volt.
    Magyar: Az idő elég volt, de sok szivatós feladat volt. pl.: amikor a régieset kellet maira forditani.

    Matek:Nehéz feladatok kevés idő. Ez lehett volna könnyeb vagy adtak volna rá max 1 órát.

    Én így láttam a 2008-as felvételit.

    Vélemények?

    U.i.: 13:00-tól letölthető a feladatsor a megoldásokkal eggyüt.
  • daneszbaby
    #147
    Ma 10:00 kor felvételizek a Jáky József Műszaki Szakközépiskolában.
  • thomasthomas
    #146
    Hi!

    Én Árpád gimnáziumba megyek matek emelt szintre..csak 17-et vesznek fel- de ha az emeltre nem vesznek fel, akkor a normálra biztos, mert oda 90en mehetnek.-, ugyhogy majd imádkozok..a feladatsorhoz majd megpróbálokm optimistán hozáállni, és nem pesszimistán.
  • zoltan93
    #145
    nekem a tavalyi 80 pont lett remélem ezis ilyesmi vagy jobb lesz.
  • zoltan93
    #144
    Holnap 10 óra. Már nagyon izgulok:S A Szen László gimnáziumba irom. Elvileg nagyon szigorúan javítják, de legalább közel van.
  • laci 700
    #143
    Figyi ne izgulj! ma délután még gyakorolj egy kicsit de holnap reggel már ne foglalkozz a tanulással inkább pihenj! mert ha izgulsz könnyen elronthatod! Ne ragadj le 1 feladatnál ha nem megy! inkább menj tovább és ha marad időd akkor befejezed! Sok sikert és 100%-os felvételit kívánok neked is!:D (küll te hova mész? gimibe? vagy szakközép?)
  • thomasthomas
    #142
    már csak 1 nap...áááááááááá
  • thomasthomas
    #141
    ááááá...2 nap mulva felvételiiiii..
  • danithe
    #140
    Nem leeht má vlhol eltötleni a 2008a-s felvételit?:P :D
  • laci 700
    #139
    Szombaton 10 órakkor felvételizek!!!:P