17
  • Riddick
    #17
    Röhejesek. Unatkoznak és akkor rámásznak a warezra! Ez olyan mint a sintér munka,mivel egy idő után nem érdekli őket mit csinálnak,csak azt számit hogy megkapják érte a fizetésüket!
  • klastrom
    #16
    Értem.Sajnos...
  • koliz
    #15
    K.... be
  • Skynet85
    #14
    Na igen de erről jut eszembe egy híres idézet, miszerint: "Az igazság szép dolog, jó dolog, de akinek hatalma van, az nem szorul rá.

    Ergo mondjuk úgy, hogy az ő fia ,,legálisan" warezol ha érted mire gondolok:D
  • klastrom
    #13
    És az ő gyerekeik nem warezolnak ? Dehogynem.Sőt...
  • gyozo
    #12
    Extrémizmus Elleni Osztály a szélsőséges nézeteket hírdető emberekkel foglalkozik, nem internettel.
  • vg
    #11
    Kamú cikk, kamú hír. Nem fogaltak le semmit, figyelemfelkeltő, elriasztásként mondják ezt...
  • Frank99
    #10
    sztem az első gyanusítottak a T-Online által tavaly kirúgott emberek voltak :-)))

  • Béla bácsi
    #9
    5 terra warez? Az nem mennyiség.
  • toyotakacsa01
    #8
    "szerintem 150G nem extrém"
    Nem egy újságban leírták már, hogy otthoni felhasználásra szabadon lehet letölteni filmet és mp3-t(programot nem).
    Ha valaki éjjel nappal dvd filmeket tölt le, még ha nem is nézi meg, csak elspájzolja öregkorára, hogy majd egysze mgnézi, az akkor miért lenne extrém?
  • Tinman #7
    "szerintem 150G nem extrém"

    Magánszemélynél az. Persze, persze tudom, t-onlány téka, meg az a sok demo, meghát a nettv, nomeg az MMORPG-k meg az a sok patch meg frissítés
  • aaaaa
    #6
    "Új részlegként pedig megalakul az emberkereskedelem elleni, valamint a terrorizmus és extrémizmus elleni osztály, amely a szélsőséges cselekmények és csoportok, például az újfasiszták ügyeiben nyomoz majd."
    http://broker.origo.hu/itthon/20040220julius.html
    Olvassatok és akkor tudjátok miről is van szó...
  • vgez
    #5
    szerintem 150G nem extrém, a szervereknél nagyságrendel több lehet, szerintem 10-20Tb is
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    a lényeg persze kimaradt .. melyik szerverekről volt/van szó?
  • klastrom
    #3
    Dehogynem...
  • Tinman #2
    Extrémizmus = szvsz az extrém forgalmazást generálókat figyelik. Tudjátok aki 150 Giga felett forgalmaz... hmmm, csak nem ad ki adatokat a téboly-lány?
  • Teppik Amon
    #1
    "Extrémizmus Elleni Osztály"
    Valaki hozzáértő mesélje el hogy ők mit csinálnak!?!

    "Nyomozó és Internetfigyelő Alosztály" ez egyértelmű, de nálunk ilyen is van?