129
  • ILLNeo
    #129
    Sziasztok!
    Érdekel titeket a filmszemle idei felhozatala. Mert itt mindent megtaláltam róla!!!
  • Csiszi
    #128
    Nem, nem előtte alszik.
    Sőt, Anyu és Apu egyszerűen kizárja a gyereket a hálóból. Ha az mégis képes bemenni, neadjisten bebújni az ágyba, egy hatalmas taslival a helyes irányba térítjük. Elvégre a terminátor sokkal nagyobb pofonokat is ad, szóval ezt úgyis látja a tévében, nem lesz gond a feldolgozásból.
    Kiváncsi lennék mit mondana rád egy valódi pszichológus, lehet pár elég durva gátlásod..
  • Mike
    #124
    van -30 fokos víz
  • Sadist
    #123
    1. Te is alpári hangnemben szóltál máshoz, innentől ne várd, hogy veled is tisztelettudóak legyenek.
    2. Nem a kijelentéseddel van gondom. Ha te abban hiszel, hogy csakis egy Isten létezik, akkor higgy abban. Nem érdekel. Csak ne kényszerísd másokra is ezt a nézetet. Tudtommal mindenkinek joga van eldönteni, hogy miben hisz.
    De tudod az a leggusztustalanabb, hogy te papolsz állandóan keresztény erkölcsről, közbe támogatod az erőszakot, lopsz, csalsz, hazudsz és ott nyúlod le az államot, ahol csak tudod. Gratulálok. Ilyen egy igaz keresztény (Y)
    3. Bocs az offért.
  • Megamanó
    #122
    NFP nek: "A gyilkosság általában szórakoztató akció." Te nem vagy normális! Ha annyira keresztény vagy, hogy mondhatsz ilyet!?
    A másik: "mintha mínusz harminc fokos vízről hadoválna." Szerintem mielőtt leírsz valamit nézz utána, hogy helyes e. Én úgy tudom, hogy lehet -30 fokos víz is, ha eléggé lecsökkentjük a nyomást a térben, ahol a víz van. Ha nem így van, szóljatok. amúgy Tomsolo nak igaza van, bocs az OFF ért, de nem tudtam megállni. Üdv
  • hPi
    #121
    Jogos. Csak túl magas volt a Fejő Párt tagja által feldobott labda.
  • tomsolo
    #120
    MIÉRT OFFOLTOK?
  • netrunner
    #119
    Nem akartam már hozzászolni a témához, mert látom egyesek csak élveszkedésre használják a fórumot, de az utálom amikor kiforgatják a szavaimat!

    Kedves Achilles! Kösz hogy kioktattál, képzeld én is nagyon jól tudtam hogy van egy paráználkodásra vonatkozó parancs is. De én azt írtam hogy nincs olyan parancs hogy ne dugj!!!! Érted ugye? Inkább gondolkozz el a hozzászólásodon egy kicsit mielőtt valakit nagy fölényesen kioktatsz!!
    Az pedig hogy a gyerek egy mellet vagy egy esetleg túlfűtötten erotikus jelenetet lát még nem hiszem hogy paráználkodás, és azt sem hiszem hogy ennek hatására a gyerekból parázna lenne ha felnő. Főleg ha igényes erotikus filmet lát, attól legfeljebb a szexuális kultúrája nő. Ellenben az erőszakos filmekkel.

    NFP: én nem tudom hogy olvastad ki a bevágott 10 parancsolatból hogy "ne dugj"?? Lehet én vagyok vak én én ilyet ott nem látok. Amúgy meg nem is tudom elképzelni hogy hogy írhat valaki ilyen sületlenséget... Szerinted akkor Isten hogy tervezte meg a fajfenntertást, ha már a 10 parancsolatban megtiltja a dugást... ókori lombikbépi programmal??
  • Tinman #118
    "Atya, a Fiú és a Szentlélek"

    Ez az Újszövetségi tanítás az Ószövetség monoteista nézeten alapul. (lsd. Mózes, Ézsaiás)

    Egy Istenben 3 személy van:

    Atya: Erre mondjátok ki tévesen, hogy Isten, holott az Isten szó a kereszténységben 3 személyt jelent.

    Fiú: Krisztus aki u.o. hatalommal rendelkezik, mint az Atya.

    Szentlélek: "A Pártfogó pedig, a Szentlélek, akit az én nevemben küldd az Atya..." /János/

    Ennyi...

    Nyasgem: Te mindenkivel csak ilyen hangot tudsz megütni.
  • hPi
    #117
    #85 - "a szexnek nem lehet a történetvezetés szempontjából gyakorlati haszna, az erőszaknak, ha jó ügy érdekében történik, lehet"
    Tévedés. Tegyük fel, a történet megpróbálja bemutatni a 10 parancsolat egyikét és pont a híres hetes pontról van szó. Máris értelmet nyert a házasságtörés bemutatása.
    Mellesleg ez (az egyik) gond a vallással és a hozzád hasonló "fanatikusok" vallás-ferdítésével. Mi is a 6. pont? Ne ölj? Akkor hogy nyilatkozhatsz olyat, hogy "ha jó ügy érdekében történik"??? Tipikus hipokrita, álszent, képmutató, borivó-vízprédikáló. És ki dönti el, hogy mi a "jó ügy"? Te? Istened? A szomszés néni? Az egész élet, a világ a nézőponton múlik.

    #86 - "a hetes azt mondja, hogy ne dugj."
    Nem, a hetes azt mondja, hogy ne törj házasságot. Nem ugyanaz. Max annak, aki el sem tudja képzelni, hogy olyan emberrel létesítsen szexuális kapcsolatot, aki nem a férje / felesége.

    #88 - "otthon anyu nem a gyerek előtt alszik apuval. vagy ha mégis, hát azt a kölyköt sürgősen el kell venni onnan."
    Örülök neki, hogy sok más vallásos társadhoz hasonló, te olyan körülmények között nőttél fel, hogy születésedtől kezdve volt gyerekszobád. Részemről 3 éves koromig egy szobában aludtam szüleimmel, mert ezt tudták akkoriban megengedni maguknak. Ma már, hála (nem, nem istennek) kemény munkámnak, tudásomnak és szorgalmamnak, már tudom biztosítani kislányomnak, hogy külön szobája legyen, így nem kell látnia azt, hogy anyu és apu egymáshoz bújik este, mert szeretik egymást. Azt azonban látnia kell, hogy anyu és apu néha megcsókolja egymást. Csak reménykedni tudok, hogy egyszer ezért, a gyermek világszemléletét romboló, szinte pedofiliába torkolló magatartásomért egyszer még azért a "mennybe" juthatok.

    #97 - "Milyen poshadt pogány hited van neked??"
    Nahát, ha valaki nem a TE istenedben hisz, az ár pogány? Az már poshadt hit? Ennyit a vallási toleranciáról. Ja, persze, ezt a toleranciát már a híres 10 parancsolat is bizonyítja. Mindenesetre szánalmas, hogy csak azért, mert valaki másban hisz, mint te, az már rögtön "poshadt pogány". Jellemző.

    #111 - "Nemzeti Fejődés Pártja" Kit fejtek? Ez kifejezetten erotikus tartalommal bíró név egy "pártnak". Remélem nem egymást fejitek gyermekek vagy kamerák előtt.
  • nyaSGem
    #116
    Ja!
    Nagyon találó a pártod neve. Nemzeti Fejlődés...
    Erről a szintről csak fejlődni lehet öregem, csak az a baj, hogy egy élet nem lesz rá elég...
  • nyaSGem
    #115
    Provokáció????
    Kit téged??
    Nem veszed észre te majom, hogy mindenki egyértelmüen látja hogy együgyü vagy?
    Mit provokáljunk egy félhülyén?
    Csupán megpróbáltunk világosságot gyújtani abban a hülye beton fejedben, de te valami ritka vadbarom lehetsz.

    Téged kellett volna egyébként elvenni annak idején a szüleidtől, akkor talán lett volna rá esély, hogy normális ember váljon belőled...
  • Caro
    #114
    Te nagyon el vagy tévedve.
    Teljesen más körülmények között keletkezett az ószövetség és az újszövetség, és ezért az istenképük is teljesen más.
    Egyszerű történelem.
    Senki nem mondta, hogy két isten van(rajtad kívül persze), csak azt mondtam, hogy nem egyezik meg az ószövetség istenképe az újszövetségével.
    És nagyon sok másban sem egyezik meg a kettő, az alapgondolat is más.
    Pl.: a Biblia korai része szerint van egy hely,a Seol, ahova még isten keze sem ér el!
    De a 139-es zsoltár szerint már ott is ott van Isten.
  • NFP
    #113
    te még a provokációhoz sem értesz.
    egyesekkel ellentétben te még arra se vagy képes. hogy felidegesítsél
  • NFP
    #112
    De ne politizáljunk, onnan csak a nicknév van :D
  • NFP
    #111
    Nem. Nemzeti Fejődés Pártja.
  • zolik
    #110
    bocs elírtam, kereszténybuzi
  • zolik
    #109
    nfp, sztem te valami skinhed lehetsz, olyan magyar katolikus buzi! úgy kitudnak akasztani az ilyen emberek mint te hogy nemigaz! hozzák vissza a munkatáborokat és az összes ilyen idiótát zárassák be verjék félholtra és megkérdezném tőle? jó volt ? mert ez igaz ügyért történt, tehát szabad. vagy inkább sexelsz? te mit választanál??? NFP az nem a nemzeti fasiszta párt?
  • NFP
    #108
    Na jó, egy pillanatra felülemelkedem az átlagszinten.
    Kicsit nyugodtabban...
    Arra a megjegyzésre, hogy csak egy őrült hihet két bibliai Istenben miért mocskolódó személyeskedés a válasz?
  • NFP
    #107
    Már elnézést, én csak kijavítottam.

    Ez egy tudományos hírmagazin.
    A teológia egy tudomány.


    És ha valaki azt mondja, hogy a Bibliában két Isten van, az legalább annyira megérdemli a művelt emberek "elnéző mosolyát" (értsd: megvetését), mintha mínusz harminc fokos vízről hadoválna.
  • NFP
    #106
    akassza fel magát, aki keresztényeket akasztana. haver, nézz tükörbe.
  • Aramir
    #105
    Miépes volt, és SoDInak hívták, és politizálás és egyebek miatt banolták.
  • Frank99
    #104
    2006.01.18
    a regisztráció időpontja

    elindult a választási kampány.

    ha én lennék amoderátor, egy tudományos számtech topicból úgy kibaxnaám az ilyet, mint a macskát xarni
  • Frank99
    #103
    jaj, ki is volt Ő?

    valami fityiszes,emléxem de most jönnek a választások, és új NICK és ÚJ LOGÓ kell...

  • MacrosTheBlack
    #102
    Több is van. Paladine, Takhisis, meg ilyenek. :DD
  • immovable
    #101
    hagyd már ezt a táltos dumát...
    senki nem kiváncsi rá...
    thx
  • Sadist
    #100
    Emberiség érdekében tégy egy szívességet, és akaszd föl magad! Kösz!
  • Mike
    #99
    vagy pl. nincs egy sem
  • Caro
    #98
    Egy isten van, de nem ugyanaz a kettő.
  • NFP
    #97
    De akkor sincs két isten, ez akkora baromság.
    Isten csak egy van!
    Nincs kettő!
    Milyen poshadt pogány hited van neked??
  • Hedgehunter #96
    Nem tudom idevag e, de cipruson vagyok limmassolban, es a foutcan egy boltban nagyon gagyi masolt cd-t, dvd-t lehet venni, leesett az allam egybol hogy az EU ban egy ilyen bolt 3 eve megy.....??? Raadasul a cuccot sima nyers cd-re dvd-re irtak, megcsak nem is probaltak feher nyomtathatora irni......
  • Caro
    #95
    De igen van.
    Az ószövetségnek a szemet szemért valóban alapgondolata, de az újszövetség a könyörületességet hirdeti.
    Ha nem is vagy bibliaelemző, magyar órán azért figyelhettél volna.
  • Mike
    #94
    mivel -sedett a másik
    kénytelen
    de majd Punker úgyis kibassza innen
  • HuAn82
    #93
    Nosza, új nickkel és logóval osztod mostanában az észt?!
  • Mike
    #92
    a paráznaság nem egyenlő szex
    persze nálad igen
    gondolom maszturbálni sem szoktál, mert ugye az is bűn
  • NFP
    #91
    nincs két Isten.
    dobj vissza kenyérrel, de védekezés nincs tiltva, a paráználkodás viszont továbbra is.
  • Caro
    #90
    Ha ismernéd a Bibliát, tudnád, hogy az csak az ószövetségi Istenre vonatkozik, az újszövetség teljesen más alapokra épül.("Ha megdobnak kővel dobj vissza kenyérrel")
  • Mike
    #89
    jóvan, kinlódjanak veled a többiek, én már elmondtam amit akartam, nem foogom ismételgetni
  • NFP
    #88
    otthon anyu nem a gyerek előtt alszik apuval.
    vagy ha mégis, hát azt a kölyköt sürgősen el kell venni onnan.
  • NFP
    #87
    filmen igen :)
    hiradóban meg izgalmas