549
Tőzsde - Befektetések etc
  • Láma!
    #229
    igy van, hosszu évek tapasztalata kell hozzá, és rendszeres odafigyelés, mert a robot nem tud dönteni kényes helyzetben, csak tenni amire be van állitva.
  • Palinko
    #228
    jah én azt hittem már nem vagy bejelentkezve :D

    igen robot kereskedés. a te gépednek kell bekapcsolva lenni, de nem ajánlom.... általában nyernek nyernek majd minden bukta
  • Nufy
    #227
    Most ismerkedek a programmal és találtam benne egy olyat, hogy:
    Expert Advisors
    Ez mire jó ez a robot kereskedés? A rendszer automatikusan forgatja a pénzem? Ahhoz, hogy ez működjön az én gépemnek kell bekapcsolva lennie mert a program vezérli, vagy ezt a központi szerver vezérli?
  • Nufy
    #226
    Megtaláltam a problémát. Tőkeáttét volt a baja.
  • Nufy
    #225
    De nekem sajnos szürkével van kijelölve a gomb. Eladás, vétel.
    A függőben lévő megbízásnál az elhelyez gomb is szürke és nem tudok rákattintani.
    Az lehetséges, hogy amiatt nem tudok még kereskedni, hogy nem töltöttem fel dokumentumokat magamról? Regisztráció után miket kell csinálni egészen addig amíg el tudok kezdeni kereskedni?
  • Palinko
    #224
    jól sejted. mt 4 et meg tapasztapld ki, ott vannak balra a párok jobb klikk és adhatsz megbízást. tud magyarul is a program talán nem tévedsz el.
  • Nufy
    #223
    Megkérlek össze tudnád nekem pár mondatba foglalni, hogy mit kell csinálni? Én idáig csak a Plus500-at használtam.
    Odáig eljutottam, hogy regisztráltam. Elindítom az MT4-et, de mikor rálépek az acountomra, nem tudok semmit se csinálni. nem bírok megbízást adni, nem bírok semmit se kezdeni vele. szürkék a gombok, és nem a hétvége miatt.
  • Nufy
    #222
    Hali!

    Jól sejtem, hogy ez 100$ indulót ad? Esetleg tudsz nekem adni egy olyan oldalt ahol elemzik az MT4 kezelőfelületét?
  • Palinko
    #221
    hoztam egy kis csemegét 100$ forexre
    http://www.paxforex.com/account/forexbonus
  • Nufy
    #220
    Hali SzocsA!

    Én ezen tőzsdézem. Ha érdekel megéri kipróbálni első feltöltésre elég sok BÓNUSZT ad. De mivel csak az elsőnél adja a bónuszt ajánlatos minél többet feltölteni, de amúgy 300.000Ft alatt nem érdemes elkezdeni.
    Én mikor elkezdtem tőzsdézni, akkor úgy csináltam, hogy elhatároztam, hogy feltöltök X összeget és csak az arra kapott bónuszt kockáztatom tehát ha azt elbukom, akkor is ki tudok szállni úgy-hogy nincs veszteségem. A bónuszt nem buktam el tehát ez azt jelenti, hogy pluszba vagyok.
    Megéri kipróbálni, hisz nincs vesztenivalód!
  • Sml
    #219
    Az amcsiknál meg a briteknél ünnepnap van.
    Látszik kik mozgatják a piacot ;)
  • byzhouse
    #218
    mi az,hogy minden egy helyben áll? 1óra alatt 2-3pipet mozog meg ilyenek. siralmas
  • SzocsA
    #217
    melyiknél vagy? nem tudom hogy fogalmazzak!
    mennyi pénzzel érdemes nekivágni?
  • forexguppi
    #216
    Én úgy kereskedem, hogy mindennap meghallgatom a piacelemzést itt:
    http://forexdeviza.hu
    Aztán ami tetszik azt megnyitom
  • byzhouse
    #215
    főtrend megszopatott =/
  • birdo #214
    úgy is mondhatnám...hogy megint indulok )))
  • Nufy
    #213
    Én a plus500-al bontogatom szárnyaim, elég felhasználó barát, igaz nagyon sok hiányossága van, ezért futtatom párhuzamosan mellette a MetaTrade nevű programot amivel a trendeket nézem, és amin használom az indukátorokat. De alapjába nem rossz.
    Ma találtam egy elég jó kis oldalt, ezt ajánlom mindenkinek! Betbulls
  • SzocsA
    #212
    Etoro brókercég mennyire megbízható!
    plus 500 akartam választani először, de sok negatívumot hallottam róla!
  • Reyes
    #211
    Én ma délután regisztráltam magam, de még nem kaptam mailt:S
  • Hegi90
    #210
    Valaki indul az XTB-n? :)
  • Sml
    #209
    Én megvártam a kamatdöntést, hál'istennek jól tettem :)
    1,46845-nél kötöttem 1 longot.
  • byzhouse
    #208
    az felfele ment és buktunk :((
  • Nufy
    #207
    Nem szeretnék semmiféle jóslásba, találgatásba belemenni, én csak annyit merek kijelenteni, hogy az elmúlt időkben a bikás, az-az az emelkedő trend figyelhető meg.
  • Sml
    #206
    Akkor úgy kérdezem: szerinted az eurusd felfelé vagy lefelé megy? ha igen, akkor miért?
  • Nufy
    #205
    Lehetetlen jósolni. Én grafikonok alapján fektetek az EUR/USD-be. Keresem a trendcsatornákba a végpontokat, és reménykedem, hogy nem fordul meg a trend. Ezüstöt, meg most elemzem.
  • Sml
    #204
    Nem csak.
    De ha már itt tartunk megvillanthatnád a tudásod és jósolhatnál swingre valami tutkerájt...
    Legyen EURUSD
  • Nufy
    #203
    Csak részvényekbe fektettek? Én mostanában EUR/USD és ezüst. Ezt a kettőt próbálom kiismerni.
  • Sml
    #202
    Sztem kicsi az esély, hogy felfele megy. A naposon visszafordult az ellenállásról, RSI, Stochastic is lefele mutat. Mondjuk a 200-as mozgóátlagot viszont áttörte...
  • COOLancs
    #201
    Kíváncsi vagyok mit alkot a Telekom holnap meg hétfőn, mert eddig igazán gyér az eredmény...
  • Sml
    #200
    Esteleg még ezt tudom ajánlani.
    Én nem szoktam ilyeneket olvasgatni, a fontos híreket mindenképpen meghallod, (lásd görög államcsőd, japán katasztrófa, world trade center, és még kismillió...)
    Az emberek értékálló befektetéseket keresnek, mint például a nemesfémek, de hogy meddig megy felfelé az árfolyam? Nincs a földön az a bróker, aki megmondja ;) Amúgy nem tudom mi vele a helyzet, én még nem kereskedtem rá.
  • Nufy
    #199
    Köszönöm. Esetleg még tudnál nekem pár tippet adni, hogy hol tudok utánaolvasni az aktuális gazdasági híreknek? Én főként az fn.hu-n és az index.hu-n tájékozódom.
    Mi a véleményed az ezüstbe történő befektetésről? Az elmúlt hetekben robbanásszerűen megindult az ára felfelé.
  • Sml
    #198
    Nos, most érdemes odafigyelni a Görög államcsőd közeledtére (link), illetve a FED keddi kamatdöntésére.

    Az általad használt indikátorok elég jók, nem is kell több, mert csak összezavarhatnak.
    Mindenki arra esküszik, amire ideje van. Ha kevés az időd ezzel foglalkozni, akkor érdemesebb hosszú távon kereskedni, de csak kicsi tőkeáttéttel. Ha viszont jobban tudsz rá figyelni, akkor day-traderként szinte bármin lehet "kaszálni" nagyobb tőkeáttéttel.
  • Nufy
    #197
    Lenne pár kérdésem!
    Plus500-on tőzsdézem. Tudom nem ez a legjobb, de nekem teljesen tökéletesen megfelel. Ami főként engem érdekelne: Milyen indikátorokat használtok? Én két féle mozgó átlagot az egyiket 21-es időszakra, a másikat 50-esre állítva. illetve ezen kívül még a relatív erőségi indexet. Ezeken kívül még mit ajánlotok?
    Mit tudtok az ezüst robbanásszerű növekedéséről, várhatóan meddig fog tartani?
    Válaszotok előre is köszönöm!
  • Nufy
    #196
    Sziasztok!

    Újra itt vagyok immár kielégíthetetlen éhséggel a különböző befektetések iránt!
    Ki mire esküszik? Gyors változások amit a devizapiacon könnyen kamatoztatni lehet, vagy inkább a hosszabb távú befektetést részesítitek előnybe, pl árutőzsde, részvények?

    Üdv.: Nufy
  • grebber
    #195
    "Azt jelenti, hogy a veszteségedet ha feltünteted mondjuk az idei adóbevallásban, akkor azt legközelebb jóváírhatod, és ennyivel kevesebbet kell a nyereségedből adóznod."

    Ezt magyarázom.De ahhoz hogy ez megtörténjen nyereség is kell mert anélkül nehéz "jóváírni".

    Aztarohadt.Magyarul írsz, de full nem értem mit beszélsz!

    "volatilisebb instrumentumba" Heh ez wtf?
  • Sml
    #194
    Azt jelenti, hogy a veszteségedet ha feltünteted mondjuk az idei adóbevallásban, akkor azt legközelebb jóváírhatod, és ennyivel kevesebbet kell a nyereségedből adóznod.

    Miért nem realizálod ezt a veszteséget, és vágsz bele egy volatilisebb instrumentumba?
  • grebber
    #193
    Igen 0-ra ha buktam 3 millát de ha nyerek 3 millát akkor 0-án vagyok nem?

    Mi az hogy nettósítható?
  • Sml
    #192
    "Adóba 0-ra"? A veszteség nettósítható.
  • grebber
    #191
    Gondoltam még vissza fog menni 13x ig ahonnan visszajött.

    De ez van elkurtam 2 évem van hogy ennyi plusszt hozzak hogy adóba 0-ra kihozzam magam!
  • Sml
    #190
    Az a részvény még a válság előtt zuhanni kezdett. Szabad tudni, milyen apropóból vásároltál bele?