549
Tőzsde - Befektetések etc
  • Nufy
    #269
    Okés írok majd.
    Jelenleg 188$-nál vagyok, de már voltam 200 felett is.
    Amint lecsillapodik ez a divizapánik elkezdek óvatosabban kereskedni.
  • Palinko
    #268
    azért van 1. jutalékból megbasszonak 2. overtrading
    szóval hogy tuti elveszd :D majd írd hogy alakult.
  • Nufy
    #267
    Az is nagyon sok.
    Könnyen elképzelhető, hogy az lesz, hogy felviszem ameddig csak tudom és mielőtt lejárna az egy hónap rátöltök.
    Addig meg érdeklődöm az oldal felől.
  • Palinko
    #266
    igazad van 1000 kell elszámoltam
    csak 0.01 el köthetsz 1 lot szor 100
    10*100 az ezer, én meg 100 lotot számoltam.
  • Nufy
    #265
    10.000 az nagyon sok. Nem lehet, hogy 1.000-et kell kereskedni egy hónap alatt?
    Onnan gondolom, hogy én már 150-et kereskedtem és most tartok 1,50 Traded Lots-nál.
  • Palinko
    #264
    olvasd el még1 szer amit írtam.
  • Nufy
    #263
    óóhh jaj az nem jó.
    És ha töltök rá pénzt akkor egyből hozzáadódik a bónusz összeg a számlámhoz vagy ekkor is teljesítenem kell valamennyit?
  • Palinko
    #262
    10 000
  • Nufy
    #261
    A 10 kereskedési lot az mit takar? Mennyit kell kereskednem?
    Szóval akkor ha nem érem el ezt a szintet egy hónapon belül, és nem töltök fel pénz, akkor törölni fogják a számlám?
  • Láma!
    #260
    jelen esetben erős a gyanúm hogy az emberek kevesebb mint 5%-a éri el...:)
  • Palinko
    #259
    én inkább alparin nyitnék.

    10 kereskedett lot után kiveheted. ha nem éred el akkor befizethetsz és profitostul 100 astól minden megy és van még 1 hónapod elérni.ha nem fizetsz be akkor lezárják a bonus accot.
  • Nufy
    #258
    Valaki utalt már pénzt a PaxForex-re?
    Illetve ki tudja, hogy mennyire megbízható? Én szeretnék rá tölteni, de egyenlőre nagyom minimális infót találtam erről a brókercégről.
    Illetve aki használja ezt meg tudná nekem mondani, hogy mi történik az első hónap után a bónusz számlámmal, és a profittal abban az esetben ha nem töltök rá pénzt? Sajnos angolul van leírva és nem tudok angolul pedig a FAQ-be minden le van írva. Valaki le tudná nekem ezt a részt fordítani? Előre is köszi.
    János
  • Nufy
    #257
    Nem tudom mennyire volt tőzsdemágus, de ez a könyv nekem rengeteget segített és nagyon részletesen le van írva minden: FOREX E-book
    Kezdőként ajánlom neked ez az oldalt: 100$ Kezdő bónusz
    Ez az oldal regisztráció után ad 100$-t amit tudsz forgatni. Ha szerencséd van akkor nagy haszonra tehetsz szer úgy-hogy nem kell rá pénzt töltened. Esetleg még ezt az oldalt is tudom ajánlani, de itt csak 5000Ft-ot kapsz induló bónusznak: 5000Ft induló BÓNUSZ
    Sok sikert!
  • Milka
    #256
    Tud valaki valami jó oktató probramot? mint a tőzsdemágus volt pl vagy hasonlót? köszi
  • Nufy
    #255
    Palinko te a PaxForex-en keresztül tőzsdézel? Engem érdekelne, hogy miként működik itt a ki, és befizetés, illetve az is, hogy mi történik a bónuszommal egy hónap után? Sajnos nem tudok angolul, ezért nem értem miről van szó. Illetve az oldalnak sincs magyar változata.
    Ui.: Jelenleg 196$-om van.
  • Nufy
    #254
    Köszi.
    Túl vagyok a nehezén, végre gép közelbe tudtam jutni, és így már tudok kereskedni. Igaz azt nagyon sajnálom, hogy a "legjobb" 4 napot elmulasztottam. 8-(

    Valakinek van valamiféle tapasztalata a PaxForex-el kapcsolatosan? Akár pozitív akár negatív?
  • YMan
    #253
    a t-mobilenál dominó kártyára is van egy olyan csomag ami 590 forint/hó, és a kemény 10 Mega után belassítják csak. lassú, de megy.
  • Nufy
    #252
    Sajnos wifi hiány lesz ugyanis faluba van az a kisbolt. 8-(
    Mindegy, akkor maradok egyszerűen csak a tőzsdés könyveknél. 8-(
  • Palinko
    #251
    biztos van megkötés hogy ne olyan hírtelen veszítsék el a bonust :D a 10$ elég sokáig jó sztem aztán majd lehet átviheted rendes számlára mint látod kevés az nfo.

    egy jó kis tőzsdés könyv, meg nézz szét hátha van kódolatlan wifi :D
  • Nufy
    #250
    Sajnos nem nyaralásról van szó, legalábbis nem én megyek nyaralni hanem anyumék, és nekem kell vállalnom az ő kisboltját. Tehát eladó leszek egy hétig tele szabadidővel amit elemzéssel tölthetnék. Csak sajnos sehonnan se tudtam szerezni mobilnetet.
    Miért van az, hogy amit linkeltél oldalt ott csak 10$-t tudok egyszerre forgatni, és maximum csak két megbízást adhatok?
  • Palinko
    #249
    ha teljesen rám szeretnél hallgatni kapcsolódj ki, gondolom nyaralás lesz, aztán újult erővel jobban fog menni meglásd :) még ha hosszútávú pozíciókban is vagy csak szard le ha átgondoltad őket, majd megvárnak még hazaérsz.
  • Nufy
    #248
    Okés, hiszek neked.
    Akkor azon nem kereskedem, csak követem a számlám történetét.
  • Palinko
    #247
    sztem nem éri meg telefonon lenne egy hasonlatom de hanyagolom :D
  • Nufy
    #246
    Az a baj, hogy egy hétig nem leszek net közelbe, és legalább követni szeretném az eseményeket.
  • Palinko
    #245
    én nem is akarok :D
  • Nufy
    #244
    Sajnos nem találtam meg telefonra a PaXForex-hez tartozó programot. Amit meg letöltöttem nem bírom beállítani. Te telefonon tudsz kereskedni a PaxForexel? Hol lehet letölteni?
  • Palinko
    #243
    minden szerverre fel bírsz csak jól be kell állítani. de én úgy csinálom hogy inkább felrakom mindet nem zavarják egymást
  • Nufy
    #242
    Androidos telefonra hogy tudom beállítani az MT4-es programot? PaxForex szerverére szeretnék csatlakozni.
  • Nufy
    #241
    Tudom most buta kérdést fogok feltenni:
    Az MT4-el minden szerverre tudok csatlakozni? Pl: PaxForex, iForex, FxForex?
    Vagy kifejezetten azt a programot kell letöltenem amit az adott kereskedő oldalon keresztül ajánl?
    Azért kérdezem, mert ha letöltenék egy MT4-et egy androidos telefonra, akkor azzal be tudnék-e lépni a PaxForex-re kereskedni?
  • Láma!
    #240
    én pedig ajánlom inkább ezt az oldalt.

    itt is van calendar annyi bővítéssel hogy minden hir mellé van egy spike oszlop, hogy a hir mekkora elmozdulást okozott pipben, illetve a szélén egy chart, és egy adatbázis ikon ahol visszamenőleg meg tudod nézni az állandó hireknél hogy mikor mekkora elmozdulást okozott, így kiszürhető hogy várhatóan melyik hirre ugrik a piac és melyikre nem.

    link
  • Palinko
    #239
    1. alapnak jó bár a kockázatkezelésről nem nagyon beszélsz ennek olvass utána.
    http://www.mediafire.com/?kd7sycx46j1al

    nah hogy látsd kivel van dolgod adok pontosabbakat is :D
    http://www.mediafire.com/?u110qe1vrm9pf5k

    http://www.mediafire.com/?ilabi5q54aqdmqw

    szerintem nem kezdő, cserébe alapművek :)

    2. és akkor mi van ha átugorja a stoppod? mivel ilyenkor hirtelen nagy ugrás lehet nem lesz megbízás az áradon, hír kereskedés érdekes és engem is nagyon érdekel, de sok tapasztalatom nincs. igaz mindég figyelembe veszem és próbálok nagy képet majd kissebbet nézni a világ dolgairól és ezt figyelembe veszem a hosszabb távú poziknál.

    meg el kell vennem a kedved ilyen hírkereskedésre ami percekre szól ecn bróker kell aminél nagy a letéti követelmény. ok a tiédre ez nem érvényes, mert te előtte kötöd be, egyszóval ecn bróker erénye hogy gyorsan köt meg nincsenek misztikus spread tágulások. szóval ez hír után rögtön kötök stílusra ok. de ettől még a tiédnél nem oldódik meg az átugrás veszély. viszont nem bánom próbálgasd és számolj be mi lett.
  • Nufy
    #238
    Okés. Szeretném elmondani az én kitalált taktikám amit megpróbálok megvalósítani. Kérlek mondj ezekről véleményt, hogy mi az ami jó benne, és mi az amit te nem így csinálnál. Előre mondom, hogy forexen még teljesen kezdő vagyok hisz csak 2 napja ismerkedem vele, ezért mindenképp mond, hogy mi az amit rosszul csinálok, nehogy azon a szálon menjek tovább a jövőben.

    Két fő taktikám lenne:
    1. Trendcsatornákba történő pattogást próbálnám kihasználni. Amikor a visszapattanó rész közelébe ér akkor állítanék be egy megbízást, hogy vegyen. A veszteségstopot beállítanám a visszapattanási szint alá egy kicsivel, hogy azért ha átszúrja a határt ne zárja a pozíciót, de ha már komolyabban átlép, akkor zárja be.

    2. A forex factoryn calendar-ba leszűrném az CHF, EUR, USD-re vonatkozó nagy változásokat és a bejelentések előtt 15 perce beállítok megbízásokat long és short-ot is egyaránt. Mindkettőnek elég közel adnám meg a veszteségstoppot, vagy csúszóstoppot alkalmaznék.

    Ez a két fő stratégiát találtam ki. Neked mi a véleményed? Ezek működhetnek? Bátran mond meg ha nem működőképesek. Mivel csak 2 napja ismerkedek a forexel.
    Előre is köszi
  • Palinko
    #237
    van rakás linkem de nem lenne sok értelme így ömlesztve, majd ha kérdezel.
  • Nufy
    #236
    Megtaláltam. Nagyon hasznos oldal, nem győzök köszönetet mondani. Bármi egyéb linket, stratégiát, vagy tanácsot tudnál nekem adni amivel sikeres kereskedő lehetek?
  • Palinko
    #235
    keresd meg forex factoryn a calendart.
  • Nufy
    #234
    Valaki nem tudja véletlen, hogy mikor fogják bejelenteni, hogy az USA-t leminősítik AAA-ról, vagy sem? Már mindenütt kerestem, de még nem találtam meg sehol
  • Nufy
    #233
    Igen arra gondoltam, de időközben megtaláltam. Lassan kezdek rájönni a program kezelésére. Köszönöm mindenkinek a segítséget és linkeket
  • Palinko
    #232
    a lotot? tőkéd 2 százalékát kockáztatod max itt van kalkulátor
    http://www.earnforex.com/position-size-calculator

    http://www.forexcalc.com/
  • Nufy
    #231
    Köszönöm eddig válaszotok, tanácsotok.
    Újabb kérdésem lenne: Hogy tudom azt meghatározni, hogy mennyiért vásároljak?
  • byzhouse
    #230
    kicsiket nyernek,nagyot buknak :|