31662
CRYSIS
  • VRSDM
    #27851
    játékban nem kell AA...
    cvarokkal külön állítható de a kettő együtt nem megy, vagy a levelek szélét simítja el. vagy az egész képet...
    ezért mondtam hogy tedd rá a játékban a levelekre a simítást, aztán catalystból meg 4x-es a teljes képre. és tökéletes képet kapsz...

    "r_UseEdgeAA = 0/0/1/1/1

    Növények éleinek simítása. Vagy FSAA, vagy ez, a kettő nem megy együtt. Vagy a levelek széle lesz sima, vagy minden más.
  • berczely
    #27850
    r_UseEdgeAA = 0/0/1/1/1

    Növények éleinek simítása. Vagy FSAA, vagy ez, a kettő nem megy együtt. Vagy a levelek széle lesz sima, vagy minden más.
  • The Protector
    #27849
    lessz.
  • Nathan66
    #27848
    tedd rá te és dobj egy képet róla menni fps-ed lenne. én ezt azért tettem fel, hogy megmutassam ennyit bír de ennél még alacsonyabb is a frame bőven.. Milyen levél simitás? tegyem rá a catalyst ben az AA-t. LOL. szted van olyan vga ami elbírá azt, h a gameben is meg a catalystben is rajta vanaz AA???
  • The Protector
    #27847
    Hy.mijen karit vegyek ha azt akarom h full highon mennyen hogy az embereknek a pofáján a pattanás is meglátszon és a genny is tökéletes benne.Vmint láttatok már ojat h egy kórei szart a bokorban és lapulevéllel törölte ki.
  • grebber
    #27846
    De rá lehet azokra is tenni egyszer vagy lehet többször leirták csak nemtudom milyen parancssal.
  • VRSDM
    #27845
    addig ne beszéljen ultrameghagigahighról halottonporelsimítással. amíg ... no erre akartam kitérni.
  • bertino
    #27844
    :D
  • lac coo
    #27843
  • grebber
    #27842
    Ezt leírnád hogy kéne mármint a levelekre is rátenni az AA-t??
    Akkor erdőben atomlassú lesz tuti de majd jó lesz tudni 2 év múlva leendő vgahoz.
  • lac coo
    #27841
    Ah.... persze...
    Két Ai val szemben állva meg 8 fps :)))) Vagy akár két mappal feljebb ...
  • VRSDM
    #27840
    leveleken aa? nemlátni...
    tedd rá a belső levélsimítást, és kívülről AA-z
  • Nathan66
    #27839

    azt hiszem a fenti fps magáért beszél. 8x AA ultra high konfig és ennyi bír..
  • CroftManor
    #27838
    jaja vmi olyasmi XD
  • VRSDM
    #27837
    maximum SPEEED :D
  • Neoncsoves
    #27836
    az egész 9xxx series parasztvakítás kivéve 9800gx2
  • Neoncsoves
    #27835
    LOOOOL ezt hogy
  • CroftManor
    #27834
    Időközben átmentem sliders-be
  • dzsaniii
    #27833
    Hardver vége, ne menjünk bele. Lásd a textarea feliratát. :P Azon is gondolkozok, hogy engedjem-e, hogy "Hogyan futna?" kérdéseket feltegyenek. Engem nagyon irritál már. De ha belegondoltok akkor másról már nem is lehet beszélni. Nincs sok multis, nem tudnak egymással mit társalogni, szinte mindenki végigvitte már, legalábbis ebben a topikban nem arról lehet általában olvasni, hogy hogyan sikerült a játék. Bejelentettek 200 MOD-ot, de kb 2 év múlva ha elkészül belőle 2-3....
  • VRSDM
    #27832
    igazság szerint ha nem lenne hardware akkor a téma sem élne már :(
  • V43 1105
    #27831
    Gyárilag meghurkázott 8800Gts = 9800Gtx de én nem akarok balhét :D sőt , hardwer off XD :)
  • Prince23
    #27830
    Én úgy tudtam, h a 9600 GT a pajasztvakitás... akkor ez is az lenne? .O

    de már megint hardwerezünk itt...:(
  • Narxis
    #27829
    Maradjunk emberek, emberek!
  • dzsaniii
    #27828
    Nyugalom.
  • Prince of Máté
    #27827
    Én is kb átlag 30 fps-sel toltam ki, igaz nem volt nagyon szép, de a jókat játszottam vele.
  • V43 1105
    #27826
    Hallod.. nagyon irigy vagyok arra a hulladék 9800GTX-re.. parasztvakitáskártya XD
  • dzsaniii
    #27825
    AA és egyebek nélkül sima Highba, azért jóval 30 felett lenne neki. Mellesleg nekem is kell legalább 60FPS, de mégis végig tudtam játszani, és élveztem is. Van benne egy kis elmosás, és ha az ember belekényszerül, akkor egy idő után megszokja a szeme. Nálam az volt a jó, hogy 30FPS ide, 30FPS oda, mégsem volt utánhúzás és a többi jelenség, így igazából jól elboldogultam.
  • Prince23
    #27824
    Irigység szólalt meg belőled :D
  • V43 1105
    #27823
    Téged fognálak, és belevágdosnám a fejed az iróasztalodba -,-
  • Prince of Máté
    #27822
    Nem mindenki szeret fps-t játszani 30 frammel... Én speciel a 75-höz vagyok hozzászokva.
  • Nathan66
    #27821
    majd rájön akkor Ő maga. ennyi.
  • dzsaniii
    #27820
    Én csak azt nem értem, hogy minek írod a srácnak, hogy sok jóra ne számítson. Teljesen jó gépe van, és simán végig tudja vele játszani a Crysist magas minőségen. Az egy dolog, hogy nem a legmagasabb élsimítással, de élvezhető módon.
  • Nathan66
    #27819
    nekem a havas részt 30-35 fps el lazán elviszi még 8x aa val is. a gáz nekem is ott kezdődik, mikor elviszik az űrteremtmények prófétát..
  • dzsaniii
    #27818
    Érdekes, mert nekem meg 8800GT-vel tökéletesen élvezhető 1680x1050-ben minden High-on körülbelül 30-35 FPS-sel. Very High meg érdekes, amikor kipróbáltam csak az első két pályát néztem meg, és semmit sem esett az FPS. A vége lehet másmilyen lenne. A havas résznél sem észleltem durva teljesítménycsökkenést, és még a végén az űrhajónál is tudtam High-on játszani, de ott már tényleg volt egy kis szaggatás.
  • mikiking
    #27817
    van benne vmi amit mondasz,az én gépemmel very highon , 8x AA -val ment acrysis 20 fpsela,ami élvezhető.viszont 5. pálya körül.amikor elrabolja prófétát,akkor gáncs.belassul nagyon az egész, vagy -5 fps ...szoval érdekes
  • Nathan66
    #27816
    nincs ehhez a játékhoz gép. legalábbis single vga-s...
  • Nathan66
    #27815
    4850 el játszok 1280 bsn 0xaa minden highon és vannak olyan részek néhány pályán amikor szinte játszhatatlanul szaggat
  • Zsoberpapa
    #27814
    Sorry, nem vettem észre. Ott folytatom ;-)
  • Nathan66
    #27813
    az igazságról ami a crysis-t illeti...
  • dzsaniii
    #27812
    Te miről beszélsz? Nem értem, direkt vezeted félre, vagy ennyire nem vagy képben? Szinte csúcskategóriás gépe van, miközben egy 8800GT is képes nagy felbontásban hozni egy átlag 30 fps-t. Azzal a kártyával még AA is mehet rá.