31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #27931
    xD
    Kicsit én is így vagyok vele. A grafot most leszarom, mert abból már elegem van, hogy mennyire optimizált vagy hogy fut, lényeg, hogy megy és nem is ronda. Sok benne a jó ötlet, pl a nanoruha, a fegyverek moddolása, a járművek is rendben vannak, csak az ellenségek lettek unalmasak, az AI kicsit el van cseszve, nagyon rövid, az uccsó pálya nagyon bugos,az alienes részt elcseszték, sok az egyforma helyszín és nem nagyon van benne akció, sokkal inkább az, hogy, megyek, megyek, jött egy pár ember, azokat lelövöm, megyek, megyek, megyek, falu, szétrobbantom, megyek tovább, még mindig megyek, szóval sok a túrázás (amivel nem lenne baj, csak ez nem egy túraszimulátor) és mindig ugyanazok a szituációk. Gyakorlatilag a játékban 3 helyzettel találkozhatunk:
    1. Falu, benne ellenségek, pusztítsuk el
    2. Valami út, ahol megyünk, megyünk és közben jönnek katonák, akiket le kell lőni
    3. Megyünk a nyílt terepen és jönnek az alienek, ahol mészlősz stratégiát kell alkalmazni, mert más nem nagyon van. Pedig annyi jót lehetett volna tényleg ebben a játékban, mert sokat tud a motor, csak kicsit el van még cseszve szegény. Még így, hogy a fizika közel sem reális (ez engem eléggé zavar), azért van nem is gyenge, törnek a falak, rakat árnyék, meg effekt van, kidőlnek a fák, fúj az szél, meg minden szar, de nem használták ki. Az is mennyit dobott volna a játékon, hogy ha szépek a helyszínek, olyan szempontból, hogy gyakrabban használják ki a motor képességeit és csinálnak valami látványt. Mert kb az egyetlen ilyen látványos hely, az az, amikor a játék elején felkel a nap. Az szép. De lehetett volna még annyi robbanás, ahol szétrepülnek a dolgok, meg minden. Lehetett volna több beszélgetős bejátszás, esetleg olyanok is, ahol lövöldöznek, mert nagyon szépek a mozgások is, és főleg az arcok, de semmi.
  • grebber
    #27930
    Nekemsincs vele semmi bajom hiszen akkor nem tolnám most 5-ödszörrre végig meg vettem volna meg eredetibe.
  • The Protector
    #27929
    XD
  • lac coo
    #27928
    Az ötlet nekem is tetszik, csak a játék nem :)
  • KILLER2
    #27927
    Természetesen ez így van, de hátha egyszer... xD
    És Lac coo hiába szidja megint a krájziszt, nekem tetszik. Kinek mi jön be, nekem tetszik. De csak az öltet, a kampányt elcseszték sajna a rövidségével és egyszerű sablontörténetével.
  • lac coo
    #27926
    Kizárt... Ez a kacat soha nem a nagybetűs játékról szólt. Ha meg arról szól ...felejthető kategória . ;)
  • lac coo
    #27925
    Hát lőd le te őket ! :)

    No meg "aszték"....
  • berczely
    #27924
    Figyuzzatok már én nemtok továbbmenni az után hogy az asztékot elégetik a fán és jön 2 kóreai mert mindíg lelőnekEz még az eleje amikor sötét van!
  • Narxis
    #27923
  • VRSDM
    #27922
    aki mostantól írni meg bármit ami nem szotftver azt meglepem egy pórnómmal!
  • berczely
    #27921
  • grebber
    #27920
    Ezt csakis maguknak köszönhetik hogy csak ezekről van szó.
  • KILLER2
    #27919
    Vajon eljön majd egyszer az idő, amikor beszélni fognak fórumokon a Crysisról, de nem az optimizáltságát fogják szidni vagy azt írogatni, hogy kinek hogyan megy és kérdezgetik, hogy egy adott gépen hogy futna?
  • Quki
    #27918
    mit akartok mán , nekem élvezetes a játék még veríí hííg 1280x1024 es felbontásban 4szeres élsimítással is
  • bertino
    #27917
  • VRSDM
    #27916


    [center]
  • gduck
    #27915
    A Crysis nanoruci nélkül olyan lenne, mint ez a topic laccoo nélkül
  • Narxis
    #27914
    lol :D
  • lac coo
    #27913
    A legtöbb játék 40 fps körül élvezhető!
    Ez alól kivétel a Crysis, ami akár 10 fps-nél is élvezhetően fut !
  • CroftManor
    #27912
    Nekem 88gtm van és a 177.79es drivert használom Vista alatt, pl Assassins Creedbe érzek gyorsulást.
    Csak a crysis hülye, mert rámentem arra, h optimális beállítások használata, erre kidobja, h ferakott mindent very high-ra, de az nálam élvezhetetlen, szaggat. Még a magas úgy ahogy élvezhető, na de a very high...
  • KILLER2
    #27911
    Felejtős, látom, hogy van frissebb driver. Ez 175.19nél volt.
  • KILLER2
    #27910
    Van, aki Vistán játszik a legújabb nvidia driverrel, esetleg 8800 GTS 64mb-el? Csak mert nekem most az van fent és ugyanaz van, amit már régebben is tapasztaltam ezzel a driverrel, hogy Crysis közben gyakran elmegy a kép és kapok egy olyan üzenetet, hogy a valami hiba volt a képernyőillesztővel.
  • KILLER2
    #27909
    Pöttyigazítós nincs is. Ami nagy kár, mert igencsak megkönnyítené a dolgokat ilyen téren.
  • lac coo
    #27908
    Én emlékszem egy videóra , ahol a szokásos referencia pontokkal dolgoztak az arcon, háttérben ment egy videó , és csak egymáshoz igazíytptta a pöttyöket... De nem emlékszem,. hogy ez benne lett volna az editorban ...
  • KILLER2
    #27907
    Olyan van hozzá asszem, amiben csak csúszkahúzogatással lehet mozgatni az arcokat. De az is több a semminél. Csak azt nem tudom, hogy hogyan lehet használni, mert pl láttam mostanában néhány SP modot, ahol felvett beszédet egész jól elmondott egy ember a Crysisban.
  • gduck
    #27906
    Mész+lősz típusú játékban, ahol nem a párbeszéd dominál EZ FELESLEGES! Ha kalandjáték lenne, akkor OK! Na de ilyen a Crysisben? Minek???

    UI: amúgy meg LOL
  • berczely
    #27905
    Ez nagyon dúrva!
  • lac coo
    #27904
    Crysis editorhoz eredetileg járt volna egy olyan animáló rész amivel az arcokat lehetett volna mozgatni, csak valamiért kivették, szerintem, sok fejlesztő rögtön felhasználta volna saját animációkhoz..
    azzal simán meglehetne így csinálni, ha nem is így real time, de mondjuk fényképsorozatok alapján ...
    Az már más kérdés hogy mennyi idő :)))) Egy másodperc mondjuk 20 fázis, egy játékhoz kell összvissz jó fél óra karakterenként ...:P
  • VRSDM
    #27903
    erre gondoltam mint BIA-s egyszerűen nem értem. ami egyszer bevált (hl2ben izom alapú arcmozgatás) azt miért nem lehet máshol is használni.

    valve dolgozik egyedül ilyeneken? félhivatalos infók szerint most egy teljes izomzat alapú mozgásrendszert akarnak készíteni, nem scriptelt mozgásokkal, hanem AI alapon az izmokat mozgatva.

    remélem érthető voltam. :P
  • banplz
    #27902
    húú durva :O
  • VRSDM
    #27901
    sok okos ember van itt.
    egykérdés :) hogyha létre lehet hozni ilyen animációkat, akkor mirét nem ügyelnek erre a készítők? kevesebb polyval is jól mutatna. pl hl2
    de pl. BIA:HH magyarázták a 10perces filmbe hogy wáá ilyen olyan érzések az arcokon, erre... pincsifasznyi semmi. a száj úgy mozog hogy közbe az egész arc statikus. pedig így lehetne igazán közel kerülni a játékoshoz...
  • KILLER2
    #27900
    Kicsitt off, meg nem is ide tartozik, de hátha tud segíteni valaki.
    Áttértem a McAfee-ról Avira antivírusra, viszont annak a tűzfala blokkol valamit, ami miatt a Crysis sok szervert nem jelenít meg és egyikenk sem mutatja a pingjét. Nem tud valaki segíteni, hogy mi lehet az, amit ki kéne engednem, hogy működjön a Crysis? Mint program, engedélyezve van neki a kapcsolódás, de valami úgy látszik, hogy kell még neki.
  • Narxis
    #27899
  • The Protector
    #27898
    Nekem van nano ruhám.Egy nagy s van a közepén.És kék.Abban szoktam aludni!
  • Narxis
    #27897
    áááááááá de az csak filmmm
  • miki13
    #27896
    it vannak képek a filmöl:
    nano ruha

    crysis fegyver
  • Snexi
    #27895
    igyál még egy kis nesquick-et
  • Narxis
    #27894
    :DDDDD
  • miki13
    #27893
    szerintem is van nano ruha mert láttam egy filmetés abba volt egy emberen rajta egy nano ruha és éppen maximum eröre volt állitva a ruha, jó hát igaz ez csak egy film de van benne vmi.
    és a filmbe volt is oylan fegyver mint a crysisbe.

    a film neve: hancock
  • kifli
    #27892
    Akkor már nem crysis hanem robotzsaru lenne a játék neve