31662
CRYSIS
  • berczely
    #27971
    He ennyire nemérthető vok?
    Very High config kell nekem amit betok tenni a fájlok közé ennyi!
    Xp alatt is sokan ezt használják...az a pár efekt van benne ami Vista alatt a DX10 lenne!
  • VRSDM
    #27970
    szerintem csak a crysis féle valójában csak blokkolt kamu dx10-re gondolt vagynem? :$
  • Prince23
    #27969
    Ja, dx 10 tudásaú VGA és Vista kell ahhoz, h dx10-ben menjen.
  • arty
    #27968
    olyan nincs. konfiggal nem lehet előhivni a dx10 effekteket dx9 alatt
  • berczely
    #27967
    de nekem cfg kéne vagy crav vagy miannak a neve mert úgy akarom kipróbálni hogy Vista alatt dx9 és berakom a vh configot mert dx10 mód alat lassú!
  • arty
    #27966
    dx10unlocker programot szedd le a verziodhoz megfelelő verzioban

    az 1:1 dx10 kinézetet ad xp/dx9 alatt
  • berczely
    #27965
    Tud adni nekem valaki olyan cfg-t ami teljesen olyan mint a Very High(Nagyon magas) opció Vista DX10 alatt?Szal semmi + future csak a nagyon magas opciónál bekapcsolódó efektek!
  • arty
    #27964
    közepes.

    több dzsungelt, jármüvezést, kicsit jobb sztorit vártam :) az FC river pályáját 10x végignyomtam, itt viszont csak az első pálya fogott meg igazán ...
  • VRSDM
    #27963
  • Prince23
    #27962
    Nyílvánvaló, ha nem Ázsia lesz a 2. rész hadszintére, akkor nem számithatunk dzsungelharcokra. És tippem szerint nem Ázsia lesz a hadszinterünk a 2-ben, és így nagy esély van a városi kommandózásokra.
  • KILLER2
    #27961
    Nem tudom, hogy kinek új ez vagy kinek nem, de érdekességképp mutatnék valamit:
    Ugye emlékeztek a felső képen lévő képre, amit még jóval megjelenés előtt tettek ki?

    Az alatta lévőt én csináltam az alsó kettő pedig a ház kívülről és belülről, amibe be van dobva a szerencsétlen katona.
    A lényeg az, hogy azért olyan szép az a törés, mert van egy előre ehhez lemodellezett ház, amibe nekik csak be kellett dobniuk a katonát és amikor tetszett a kép, akkor csinálni egy screenshotot.
  • KILLER2
    #27960
    Szerintem a Crysist egy városban kéne folytatni. Nem kicsi szar faluban, hanem igazi nagyvárosban. Az szerintem ütős lenne. Kis UFO támadás, meg minden, lenne egy kis világvégés hangulata.
  • Prince23
    #27959
    4-es projekt. Egy idő után rá jövünk, h elég unalmas is tudd lenni a sok cloak engage nyomogatásra. Speciel én lopakodtam, lesből, sunyisan támadtam az ellenre realisticban. Kétszer vittem végig, először egy 7*** nvidia karival, másodjára egy 8*** . Ég és föld a két vga. Már mindent maxra véve, kivéve AA off, játszható volt, bár sosem produkált 75 fpst. Ez eléggé béna ám, az optimalizáció. A begfejezés meg természtesen folytatásra épül. Vajon melyik kontinensen leszünk a második részben? Európa? Amerika? Hát jó lenne ha nem Ázsiában lennünk. Vagy még Japánt eltudnám nézni, ha ott folytatódna Nomád akciókalandja.
    Grafika: 9
    Hangok: 9
    Hangulat: 10
    Játszhatóság: 9
    Küldetések: 7 (a barlangos rész lerontotta nagyon, pedig kezdetben élvezetes volt)
    Ezért 4-es.
  • grebber
    #27958
    Én 5-öst adtam rá.Mert nekem nagyon tetszett a game ,a nanoruha , a grafika .Unalmasnak egyátalán nem mondanám mivel akkor nem tolnám ötödszörre.
  • KILLER2
    #27957
    Én sem vagyok tökéletes, mert hiányzik belőlem a hiba.
  • Sponnyabob
    #27956
    Én 4-est adtam mert szerintem is van benne munka jól sikerült csak hát voltak fura részek amik nem annyira tetszettek na jó igazából az idegenes pálya nagyon nem tetszett azt elk*rták de azon kívül hatalmas 5-ös az egész játékra de hát semmi nem lehet tökéletes (csak én)
  • KILLER2
    #27955
    Tudjuk, nincs optimizálva, unalmas játékmenet és a core pályán annyira eleged lett belőle, hogy abba is hagytad.
  • lac coo
    #27954
    Én 2-est adtam, majd később beirom miért is ...De végig nem tudtam játszani :))))
  • bertino
    #27953
    én 3ast adtam neki...
  • bertino
    #27952
    Tökéletes játék, nagyon tetszett! (5 pont)
    5
    33.33%

  • Prince of Máté
    #27951
    Én 4 pontot adtam neki, mert azért látszik, hogy dolgoztak rajta. A hang szerintem profi munka, legjobbak közé sorolom. Grafika is fasza, lehet, hogy kell hozzá gép, de nem CoD4 méretű mapok vannak... Irányítás tökéletes, nem volt vele bajom. Szavatossága meg nem a legjobb, de ha végigvitted utána még el lehet vele lenni a nagy szigeten :P én pl azt szoktam csinálni, hogy 2 csónakot egymás mellé rakok, és rádobálom az olajoshordókat... Baszott nagyot robban :D A multiplayer pedig jó móka, hála a nanoruhának és a fegyvereknek. Én a bétát se untam meg :D
  • VRSDM
    #27950
    nem emlékszem már milyen néven vannak de a legnehezebb előttin kezdtem el. gondolván keményvagyok :P
  • Ability
    #27949
    Sebzésrendszer tényleg érdekes, de engem nem zavart különösebben. Viszont amikor másodjára játszottam ki legnehezebb módban, akkor eskü még könnyebb is volt a játék szinte, mert 1-2 golyótól meghalt. Normál módban tényleg kellett a fejlövéshez is több sorozat.
  • VRSDM
    #27948
    én hármast adtam, nem fogott meg nem ragadott el, de végigjátszani azért végigjátszottam.
    képi világ részemről rendben a mai kategben lobudget gépem, (a64 3800+x2 2gigaddr2 3650 256ddr3)al erős médium néhány új efffektel belecuccolva. szóval én meg voltam vele elégedve, betöltés után volt néhány reccenés még de ennyi. ai nem vészes, de nem is korszakalkotó .
    ami zavar az a sebzésrendszer, meg hogy szinte végig láthatatlan tudtam lenni cloak módban, cloakon - odaosonok 2centis heccsát, elfutok, ruha feltölt, és újra. vége fele meg mikor nanoruhás ellenek jöttek, na az totál röhej már. 6rakéta a fejébe 2centiről én god módban, és nem hal meg ... :C akkor lett elegem és kóddal vittem onnantól.
  • bordy
    #27947
    én 4-est nyomtam neki, mert írták a játék nagy része ugyan az. mész, falú, romból, dzsungel, írt.
    sokakkal ellentétben nekem pont hogy az idegen megjövetelkor lett olyan hogy mennem kell és mennem kell tovább a játékban, amiből sajnálatomra elég kevés volt.
    és elengedhetetlen egy táras fejlövések is kicsit szomorú.
  • Ability
    #27946
    + azért tetszett, hogy sok járművet lehetett vezetni. Volt tankos misszió, volt ilyen repülős cucc is. Azért akármit is mondtok, lehet nem volt forradalmi, de beleraktak sokmindent, ami a legtöbb játékból hiányzik.
  • Ability
    #27945
    Na, és akkor tárgyaljuk is ki. Én 5 pontot adtam neki, mert szerintem profi munka. A gépigényt abszolút kizárom, nem szempont. Tudtam vele élvezhetően játszani úgy, hogy szinte a maxot hoztam ki belőle. A látvány ugye nyilván szép, ez nem kérdés. A hangok, zenék szerintem mesteriek. A történet kaka, de igazából egy játék történetébe sem tudom beleélni magam. Nem rosszabb, mint a többi számomra. A játék szerintem nem volt lapos, legalábbis engem lekötött. A helyszínek szerintem azért amennyire lehetett változatosak voltak. Nanoruci tetszett. Nem tudom, az egész felvezetés, minden szerintem jól meg volt csinálva. Lehet nektek unalmas, de én meg látom mögötte a tervezést. Nekem még a Core pálya is tetszett, abszolút nem volt hosszú, nem volt labiritnus jellege, és érdekes volt. Ez a pálya után meg szinte mozifilmbe illő jelenetek voltak, felpörögtek az események, jöttek új dolgok.
  • bordy
    #27944
    valóban. kinti gépről jó.
  • VRSDM
    #27943
    részemről is rendben :]
  • Ability
    #27942
    A hiba az Ön készülékében van. Mindenkinek jó, nálam is jó, más helyen is használják ezt a motort.
  • bordy
    #27941
    Hibás azonosító, nem létezik ilyen szavazás!
  • Ability
    #27940
    Na, akkor mérjük fel a Crysisról kialakult véleményeket. Szavazás indul! :D
  • Prince of Máté
    #27939
    Már nem tört
  • miki13
    #27938
    valaki meg tudja adni a bithumen szervernek az IP-jét?
  • grebber
    #27937
    Ez nem így van.
  • KILLER2
    #27936
    Igaz.
  • lac coo
    #27935
    Mondhuk ezt inkább én mondhatnám :)))
    De most ahogy mondod...ha túraszimulátornak veszem, akkor rohadt jó a cucc !
  • lac coo
    #27934
    Na jó ,ahogy olvasom a forumokat te gyakorlatilag minden megjelenő játékot gondolkodás nélkül végigtolsz ! :D
  • KILLER2
    #27933
    Nem mondod, hogy egyetértesz velem? Hát ilyen nincs, ezt nem hiszem el. Még sosem volt ilyen
  • lac coo
    #27932