31662
CRYSIS
  • bertino
    #28053
    és, hogy megy... ?
  • Mersh
    #28052
    elmondanám, azt még... most tettem fel először ezt a cuccot, és meglepődtem, h. megy a gépemen. Pedig csak egy C2D 8200, 2 G ram, és 1 sapphire x1650xt :)
  • Mersh
    #28051
    sziasztok
    hogy lehet ellenfeleket eldobálni, meg nagyobb tárgyakat, pl verdákat?

    köszi :)
  • bertino
    #28050
    én ugyanezt mondtam nemrégen, nagyon hasonlít a hangja rá.
  • DarkSector
    #28049
    Jah így ismered?
  • Csak77
    #28048
    A legújabb Crysis Warhead előzetesben nem Jason Statham dumál? Meg mernék rá esküdni, hogy ő az...
  • KILLER2
    #28047
    Igen, nagyon gépigényes ez a számolgatás. Ha már ennyit törődtek vele, akkor csiszolhattak volna még rajta egy kicsit, mert azé érdekes, hogy földetérés után mennyit csúszik tovább egy darab.
  • lac coo
    #28046
    De ezek olyan szinten felpöckölték a fizika számítását ( szerintem értelmetlenül ...) hogy itt még ebbe is beledöglik a gép ..
  • KILLER2
    #28045
    Dehogy törik, csak modelleztek egyet, hogy szép legyen. Pedig ilyen kéne, mert abban, hogy szét tudja repíteni egy épület darabjait, az nem nagy szám.
  • berczely
    #28044
    Hát azért csodálkoztam a képen...
    deam a játékban törik így a fal egyátlalán ilyen szilánkos,deszkásra?
  • Prince of Máté
    #28043
    Lol nem a csirke törte be a falat :D
  • berczely
    #28042
    Ja megvan...
  • KILLER2
    #28041
    Fogtam a csirkét és eldobtam. Lejjebb linkeltem egy képet, abból megtudod, hogy mit hogy.
  • berczely
    #28040
    Ezt hogy csináltad?
  • KILLER2
    #28039
    Valóban vérzik a sapka, beszarás.
    Én meg alkottam valamit az egyik már általam "leleplezett" screenshotra:
  • KILLER2
    #28038
    Ja hogy sapka. Én csak sisakkal néztem, minnyá meglesem ezzel is.
  • berczely
    #28037
    Ja és utána lőttem a sapkába hogy leesett a fejéről!!
    És vérzik!kívül belül!
    Fröcsög belőle a vér!
  • berczely
    #28036

    Remélem azért kivehető...
  • KILLER2
    #28035
    Tényleg? Melyik verzió? Muszáj lesz megnéznem :)
  • lac coo
    #28034
    Erre emlékszem ,tényleg vérzett :)
  • KILLER2
    #28033
    Nem tudom, hogy neked hogyan sikerült az, én most próbáltam ki, de az szikrázott és nem vérzett.
  • KILLER2
    #28032
    Ezt kipróbálom. Ez kicsit olyan mesterlövészes lenne, abban a busz vérzik, ha lövöm.
    A sebzéshez még: Nekem a multiban tűnik olykor érdekesnek a sebzés.
  • KILLER2
    #28031
    Szerintem ez megfér a játékban. Nem is feltétlen a fejlövéssel van gond, hanem azzal, amikor fejre lősz. Meg szerintem egy ilyen szintű játékba igazán tehettek volna valami olyat is, hogy ugyanmá', ha 2x lábon lövök egy szerencsétlent, akkor nem fusson má' el.
  • berczely
    #28030
    Azt észrevettétek hogy a koreaiak leesett sisakjába ha belelőttök vérzik?
  • VRSDM
    #28029
    sisakról lepattant, valójában a kevlar+kerámia betétes sisakok sem védnek meg, kivéve ha nagyon a szélés, nagyon nagy szögben érkezik a lövedék, egyéb esetben hatástalan, ez 100%. repeszek ellen már más kérdés az ellen pompás, de az meg mindegy hogy a fejed ép ha a testedbe másik 5fémdarab fúrodott ami minden mozdulatnál picit továbbhasítja a husit, szóval ez hogy a sisakról lepattan a lövedék, hmm, az esetek 10%a.
  • priluki
    #28028
    Meglátásom szerint a story miatt kap szar pontozást a játék,legalábbis én a story-tol vártam volna többet..
  • priluki
    #28027
    Nemtom nekem is meghal 1 fejlövéstöl simén,viszont a ha testre lövök elég sok kell neki :D
  • berczely
    #28026
    Én is egy fejlövésből nyírbáltam a kóreaiakat!
    Az alap játéknál még ez lehet nem volt jó de a patch-ek javították!
  • Dante73
    #28025
    Én ezt nem értem...
    Nagyon sokan mondjátok, hogy a fejlövésből 2+ kell. Nekem valahogy 1 elég volt, mindig, pedig 4x toltam végig. Egyszer nem volt elég, de akkor a sisakról lepattant, és vitte azt magával. Nem kötekvésből írom, de tuti eltaláltátok?
    Szerintem arról lehet szó, hogy más a találati rendszere a játéknak, mint általában. Itt nem hal szörnyet az ellen, ha ellősz a feje mellett 2 centivel. Ez persze csak a véleményem, de akkor sem értem, nekem miért hal meg az ellen egy "heccsát"-tól, míg mások panaszkodnak rá....
  • Prince23
    #28024
    Hangok 7? :O
  • Narxis
    #28023
  • bdani92
    #28022
    Hát igaz hogy régen toltam végig de leírom róla a véleményem. Minden haverom mondta h crysis így crysis úgy, milyen jó lesz az meg minden. Őszintén szólva nekem nem tetszett. A grafika télleg ott volt de nekem ezek a robot izék nem igazán jöttek. A legszarabb rész az volt amikor a hegy gyomrába kerültünk. Nah amíg onnan kikeveredtem pffff... Amikor még emberek ellen harcoltunk nem volt olyan rossz. Onnan csak egy dolgot hiányolok, mégpedig a sebzés beállítását. Hihetetlen hogy fejbe lövöm a csávót 2szer is de ő mintha misem történt volna fut tovább. Többre megyek ha a mellkasát lövöm mint a fejét... érdekes.... Végeredményben a játék szerintem tizes skálán:
    grafika:9.5
    hanghatások:7
    irányíthatóság:9.5
    küldetések: 7
    játékélmény: 5
  • The Protector
    #28021
    a legtöbb cég így van vele.de ők sem fognak denózni.pedig anno majdnem minden játékhoz volt demo.
  • bordy
    #28020
    valaki más is bejelentette régebben hogy nem csinálnak demókat a játékaikhoz mert nem éri meg a ráfordított időt és pénzt nekik. de már nem emlékszem. az is lehet hogy pont ezzel volt kapcsolatos :D
  • KILLER2
    #28019
    A Warhead nem kiegészítő, az egy külön rész.
    Az meg hogy a Crysis 2nek nem lesz demoja a warez miatt, az meg nagy köcsögség. Ezért lesz az, hogy én is letöltöm, mert hiába akarom megvenni, nem fogok olyanért pénzt adni, miről fogalmam sincs, hogy milyen,
  • MURopi
    #28018
    Egyébként a játék ugyan azon a szigeten fog folytatódni mint ahol voltál most csak most éppen a másik felén és a vége elvileg ugyan az lesz. Most a kapitányoddal leszel vagy middel. Az új rész neve Warhead lesz mint ezt már ti is tudjátok.Elvileg ez egy kiegészítő lesz de még fene tudja mi sül ki belölle, magyar fejlesztésű lesz szóval legalább meg tudják az amerikaiak hogy mien kemények is vagyunk. :)
    Néhány játékokkal foglalkozó magazin mint például a GameStar már foglalkozott a témával és nem lesz demoja kivételesen a "Crysis 2" nek a warez miatt . :(
  • The Protector
    #28017
    Ez a motor nem szkript fizikával rendelkezik hanem valós szmítással.eért is fordul elő néha benne hülyeség is.de az ue3.0nak pl a strangleholdban szkript törése volt,látványos volt az is de ez többre képes.vegyük pl a nanoruhát sztem egy kis sstyle nem ártana neki.nem kinézetre hanem használatba .én ple egy hátrafelé való ugrásnál erőmódban egy hátraszaltót minimum beletettem volna.vagy speed módban egy duplalábas belerúgást.hátulról lefegyverező mozdulatok,de akár szemből is.ezek nem túl nagy előrelépések de szerintem megdobná a játékmenetet.
  • The Protector
    #28016
    Ha belevesszük azt is h ez csak a kezdet és ennél sokkal többre is képes.
  • kifli
    #28015
    Hát igen elég kevesen vannak akik pl értékelni tudják ha jó a fizika meg stb.
  • The Protector
    #28014
    Kisebb csapat kevesebb dellából sokkal jobbat is csinált már,ez nem csak ábrán.Szerintem ez a grafikus motor,és a sok idő többre lett volna képes.de az a baj h az ea is már csak a póré réteget(casual)t célozza meg a játékaival.De most már minden cég a casualoknak kedvez.Sajnos.