31662
CRYSIS
  • Prince of Máté
    #28776
    nem kell hozzá az 1.1
    Simán mehet az 1.0-ts az 1.2
  • Narxis
    #28775
    1.1
  • Fehercsoki
    #28774
    Patchekből lehet telepíteni az 1.2-t vagy először az 1.1.-t kell?
  • grebber
    #28773
    TOP 10 PC játék eladás

    Dixie Flatline, 09:52 - Játék: Eladások

    Szeptember 13-ával bezárólag a heti játékeladások élére törtek a primordiális löttyben lubickoló egysejtűek és egyéb, pár évmillióval később biológiai gengszterré fejlődő létformák. A Spóra egyelőre bünteti a The Sims sokadik kiegészítőjét és összesítve három kövér helyet foglal el a TOP10-es eladási listán. Talán a kiegészítő megjelenése miatt a Crysis is felkapaszkodott valamelyest a WoW, a Sims és úgy fest a Spóra által uralt listára, igaz egyelőre sereghajtóként tetszeleg.

    1. Spore
    2. Spore Galactic Edition
    3. The Sims 2 Apartment Life
    4. Spore Creature Creator
    5. WoW: Battle Chest
    6. The Sims 2 Double Deluxe
    7. World of Warcraft
    8. WoW: The Burning Crusade
    9. Warcraft III Battle Chest
    10. Crysis

    info: Hardwired

    Kiváncsi leszek majd a Warheadre hogy fog állni!
  • gduck
    #28772
    1.2-re nem feltétlenül, kivéve ha multizol ;)
  • simonl #28771
    Sziasztok,

    Az 1.2.1 -es patch -et érdemes feltenni? Optimalizál vmit. a grafikán vagy játékmeneten?

    Köszi
  • meszibalint
    #28770
    hello!

    ha szépen megkérlek benneteket, valaki elküldené mailban a TripleCPack 1.31-et, meg a 2.21-et? kitömörítve kellene, az install-ja. hiába szedem le, kitömörítés után nincs install fájl... :S
    ha valaki veszi a fáradtságot, akkor köszi! :)
    [email protected]
  • Ability
    #28769
    Nem történt ilyen változtatás, de ha a legnehezebb módon játszol, akkor a fejeseket egy golyóból is képes beadni.
  • Encore
    #28768
    Üdv, a Warhead nagyon tetszett és gondoltam adok mégegy esélyt az alapjátéknak is. Annak idején azért voltam lesújtó véleménnyel a Crysisról, mert bugos volt és rengeteget kellett belelőni valakibe hogy meghaljon (alap katona). Az eltelt majd egy évben a patchek orvoslták ezeket a dolgokat?
  • ReaL KiLLeR
    #28767
    Szia!

    Ez a teszt egyértelműen elárulja, hogy teljesítménye alapján a 7300 GT-t már ~ 1,5 éve is határesetté tették a legújabb játékok manapság már kifejezetten alacsonynak számító felbontások esetében is. Az 512 MB rendszermemória pedig nagyon - nagyon kevés, ráadásul napjainkban már ilyen CPU a nagyobb címek minimum követelménye.
    Én tudom, hogy viszonylag nehéz lépést tartani a game-k igényeinek növekedésével kiadós anyagi rááldozások rendszeressége nélkül, de számodra sajnos elérkezett a "kilakoltatás" - PC fejlesztés ideje, és nem csak ebben a pillanatban... sőt.

    A teljes játék és a demo sebessége közötti különbséget valószínűleg azért könyvelhetjük el a demo javára, mert annak megjelenését követően a felhasználók visszajelzései alapján végezhetnek még kisebb javítgatásokat, akár minőségbelit is, ráadásul lehetséges, hogy a demoban játszható pálya sokkal alacsonyabb számban tartalmazott "megterhelő elemeket", mint a teljes játék X db pályája.

    De ez nem hardware topik. :-)
  • bertino
    #28766
    kb. 4en leírták már a warheadben.
    nézz rá a konfigodra.
  • Narxis
    #28765
    Kicsit gyenge a géped a játékhoz.
  • Farbiter
    #28764
    helló!az lenne a bajom,hogy demóban mediumon 10-25fps-em volt,teljes játékban mediumon meg 0-10-ig mié??előre is kössz!
    7300GT
    512 RAM
    3.2 Processzor
    Ja és ha valaki tudna segíteni overclockolásban,azt megköszönném!4
  • ReaL KiLLeR
    #28763
    Az történt, amire a játékkal kapcsolatos felesleges változtatgatások sorozata után számítottam: az SP 1 installálása megszüntette a problémámat. :-)
    Különben képes magával ragadni a játék, ezért biztosan részben a realisztikus környezetnek / szép látványvilágnak hálálkodhatok, csak akkor elégedetlenkedek, amikor meglátom, hogy egy hatalmas terület szinte egy fajta növénnyel van kirakva. Olyankor olyan zavaró érzés fog el, amilyen elfogott Unreal 1-ezés közben az egy kis méretű textúra sokszori felhasználásával készített vízfelület láttán. :D
  • ReaL KiLLeR
    #28762
    Van köztetek olyan, akinek megoldódott problémát juttat eszébe a tény, hogy néhány (max. 10) perc játék után egy "Crysis működése leállt." hibaüzenet "magyarázza meg" a lefagyást / kidobást? A játék, amit futtatok, nem eredeti, hanem a Razor 1911-es warez - verzió az 1.2-es hivatalos patchel javítva, a megfelelő .exe-vel újracrackelve és a natural moddal megszépítve. Az operációs rendszer pedig egy frissítetlen Windows Vista Ultimate.
    Tudom, hogy az előbb leírtak alapján sok - sok minden sejthető a hiba okozójának, ezért fontos megjegyeznem, hogy az "átalakulás" minden fázisában ugyanígy fennállt ez az idegesítő állapot, a patchelés és a natural mod integrálása előtt is.
    Már a Catalyst 8.9-es VGA drivert is feltelepítettem, de csak a hibát tekintve teljesen feleslegesen.

    Gunner: Hamarosan megcsodálom az ajánlott pack művét, hiszen az eddigi tapasztalataim szerint a moddolgatások mellőzése sem garantálja a stabilitást, sőt... :-)
  • Gunner
    #28761
    én tod-ot sem raktam fel, és -dx9 izével indítom akkor 100% h kidob 10 perc után
    ha nem buherálom a parancsikont akkor tökéletesen fut :) csak olyan jó lenne dx9 lvl5, olyan szééép :D
  • meszibalint
    #28760
    olyankor mi van, ha leszedem a TripleCPackV1.31 et, vagy a 2.21-et, kitömörítem, és nincs install fájl, csakegy txt????
    ugy kipróbálnám már...
  • kifli
    #28759
    natural modban az este meg a naplemente is nagyon szepej meg volt csinalva de akk majd kiprobalom ezt is
  • Shep
    #28758
    Rájöttem ,hogy a TOD miatt fagy ki a játék, viszont az meg sokat dob a látványon :S
  • Gunner
    #28757
    hasonló a gépünk, szal... ccc 2.21 dx9 módban a lvl5, 32 min fps volt és gyönyörű szép (igen, "dx10" effektek is bevannak lőve)
  • kifli
    #28756
    amugy hogy a legszebb a jatek? nekem eddig a natural mod plusz dx10 unlocker jott be de ha tudtok jobbat pls mondjatok
  • Gunner
    #28755
    hát elején még lehet h jól fut, majd a havas részeknél beröccen :)
    mellesleg ajánlom a triple c pack-ket, dx9 módban, lvl5ös konfigon ugyanolyan szép lesz mint dx10 lvl5, de fps sokkal több (benchmark-kal teszteltem) és ez jobb mint a nagyon magas a játékon belül :) igy installáld majd: autoexec-realistic shadow-pipáld be a TOD (time of day mód, realisztikus napszak változások) és tetszőleges AI upgrade :)
  • ReaL KiLLeR
    #28754
    Ez Windows Vista rendszer alatt, 1280 x 1024-es felbontásban, "nagyon magas" grafikai részletességgel egy Radeon HD 4850-esen futva automatikusan DirectX 10-et használja a megjelenítéshez? A játék nagyon - nagyon szép, csak gyanusan jó sebességgel fut az aláírásomban olvasható konfiguráción, de lehet, hogy csak én vagyok kishitű. :-)
  • meszibalint
    #28753
    megpróbáltam leszedni, de nem tom mi van, kitömörítés után nincs install fájl a könyvtárban, csak egy txt. nemértem.. mi van ilyenkor?
  • Sponnyabob
    #28752
    ok már rájöttem hogy kell most az lenne a kérdésem hogy van olyan pálya is amin nem csak egyedül vagyok? vagy ezek a pályák csak multyban jók?
  • Sponnyabob
    #28751
    Bocs hogy megint ezzel jövök de nem tudom hogy kell. valaki meg tudná írni hogy ha betettem egy új pályát a játékba azt hogy kell elindítani? hogy játszani is tudjak rajta. Előre is kösszi a türelmet és a segítséget
  • V43 1105
    #28750
    Dobj priviben egy msn cimet :)
  • Point of view
    #28749
    kiegészítem magam..mármint a crysis warheadon!
  • bertino
    #28748
    hu de rühelltem azt a részt :)
    keresni kell a kijáratot, pontosan már én sem tudom merre.
    nézz körül, előbb-utóbb meglesz.
    viszont a lőszerrel takarékoskodj odabent, míg ki nem jutsz.
  • Leirren
    #28747
    Sziasztok!
    Sajna elakadtam tudna valaki segíteni? Azon a részen vagyok, mikor a barlangból kell kimenteni a csajt meg az apját és az apját lelövi az a tábornok, akinek szét kell verni aztán a fejét. Most meg lebegek össze-vissza, de nem találok kiutat. Mi a megoldás?
  • Point of view
    #28746
    hello,hogy lehet a crysison nyelvet választani?h állíthatom magyarra?vagy honnan lehet feliratot letölteni?nekem az is jó..sajnos az angol verzió van meg nekem!köszi
  • Gunner
    #28745
    nekem jól megy, lehet most megpróbálom a lvl3as konfigot, hátha elmúlnak a beakadások :)
  • Sponnyabob
    #28744
    Hi! Ha beteszek egy új pályát a játékba akkor hogy tudok játszani rajta be kell írni a pálya nevét a konzolba vagy mi ha írni kell mit írjak csak egyszerüen a pálya nevét met ugy nem történik semmi ha beírom szóval lécci segítség
  • bertino
    #28743
    cryengine 3 a nem tul távoli jövőben érkező konzolokra.
  • Shep
    #28742
    Nem, nekem a 2. pálya nem tölt be, kidob a winbe a töltés végén. A frozent nem néztem.
  • zeus89
    #28741
    olyasmit találtam, hogy a Crysis 2 várható megjelenés 2010, ez nagyon soká lesz ... tényleg ilyen későn jöhet? Addig elfelejtem a történetet :D
  • Gunner
    #28740
    A Frozen Paradise nem tölt be neked? Mert nekem most ott akadt el 40%-nál :)
    Azon kívül semmi gond nincs a CCC lvl 4-el dx10 realistic shadow, többit nem jelöltem be, autoexec-ként nyomtam fel... egész jó, és csökkent az akadozás, nem néztem fps-t, de elég játszható igy 1440x900
  • Shep
    #28739
    DE ha feltetted, nézd meg betölti a második pályás mentésedet, ennyi az egész.
  • Gunner
    #28738
    fúú... azt hiszem már a 3. v 4. pályánál járok, de inkább majd az után szórakozom miután hivatalosan is megmondták h okés a dolog és végigtoltam. perpill az bssza nagyon az agyam h 1440x900ban játékos szinten minden nagyon jól fut, csak beakad egy csomószor... pedig 4 giga ram van... és 3.4ghz-n van a proci (nem is a robbanásoknál van a gond :))
    na mind1, feldobom inkább ccc xD
  • snowkid16
    #28737
    Pontosan hol akadsz el?