31662
CRYSIS
  • grebber
    #29342
    LOL ezt most olvastam:

    "Nvidia gf 9500gt 512mb (ez egy módosított 8600-as, kb 20000huf-ért beszerezhető, de bőven megéri. crysist viszi maxon)"
  • KaszaN
    #29341
    Leírást nemtalálok arról hogy hogyan kell épületeket letenni vagy tárgyakat mint pl egy kontínert csak növényt de azt elfelentették említeni a tutorialban is hogy a fákon átlehet sétálni. valaki segítene?
  • KaszaN
    #29340
    ja megvan csak nemvettem észre a fenti menüket annyira eldugták nagyon fasza köszi :D
  • KaszaN
    #29339
    oké itt sincsen tutorial magyarul
  • KaszaN
    #29338
    Mostmár nekem is.
  • kifli
    #29337
    nekem bejön...
    link
  • KaszaN
    #29336
    csak ugyebár nemtölti be az oldalt.
  • KaszaN
    #29335
    Akkor be is nézek mert nemtaláltam semmit pedig az első 4 oldalt végignéztem.
  • kifli
    #29334
    ha nem találsz még ígyse akk néz be a webzaj.extra.hu-ra
  • KaszaN
    #29333
    Beszarás ez komoly :D
  • kifli
    #29332
    ITT nézted már?
  • KaszaN
    #29331
    Szevasztok nincsvalami magyar leírás a Sandbox2höz? Vagy valaki elmondja hogyműködik?
  • JaSoN HuNTeR #29330
    igen. CSak csak a gépházon belüli dolgokat. Úgy h monitor nincs benne az árban.:)
  • kifli
    #29329
    szerintem úgy gondolta rosz topik és nem ide akarta...
  • elitehun
    #29328
    A far cry 2 az nagyon jól optimalizált tehát biztos a crysis-t azt nem tom. De szted mért szar a topic?
  • Hydroceph
    #29327
    fudeszartopic bocs
  • Hydroceph
    #29326
    hali, 150kbol ki lehet facsarni egy gépet amin crysis maxon fut?
    vagy akár fc2
  • elitehun
    #29325
    Rosszul fogalmaztam nem nem lenne élvezetes hanem nem lenne szép, csodálatos vagy nem tom hogy fogalmazzak
  • elitehun
    #29324
    Nem tudom ti hogy vagytok vele de sztem úgy nem lenne élvezetes egy játék ha olyan lenne a ''grafikája'' mint egy filmnek. Nem azt mondom hogy ne javuljon a grafika de maradjon egy bizonyos határon belül
  • kifli
    #29323
    de talán 10 év mulva...
    pc-s dolgokkal kapcsolatba soha nem szabad azt mondani hogy nem lesz olyan, a mario sem olyan régi :P
  • grebber
    #29322
    Off:

    A Crytek megvette a Free Radicalt

    Szőrmadár, 09:51 - Tech: Céginfó

    (HW Insider) Kapitális hír! Lehet, hogy mégis lesz PC-re a TimeSplitters 4! Rob Yescombe, a Radical bárányköröm manikűröse megerősítette a pletyókat, mikszerint a német Crytek - Far Cry és Crysis - cég megvette a Free Radicalt. Hogy mennyiért? Azt nem kötötték orrunkra.

    December 18-án a Free Radical dolgozói újabb munkanapon kötelességtudó zombi módjára bevonszolták magukat a négy irodába. Ahogy szépen odaorroltak az ajtók elé és lenyomták a kilincset, döbbenten tapasztalták, hogy zárva a páncélszekrény! Kapura ragasztott Méteres Cetli tájékoztatta őket, hogy fáradjanak át a közeli hotelbe, egy kis diskurára. Ott szépen elmesélték nekik, hogy bezuhant a cég. Szép nap lehetett...

    December 31-én a vezetés bejelentette, hogy folytatják a fejlesztést, ám 140 munkatársat kirúgnak. A maradék 40 ember egy irodából továbbra is serénykedik.

    Hét pokoli hosszú hét után Yescombe mester, a sarki kocsmában a vele készített interjú során közölte, hogy sikerült kimászniuk a slamasztikából. Annyira izgatott, hogy még a söröskorsó is remeg a kezében.
    - A legsimább üzlet, amit valaha is kötöttünk: gyorsan, hatékonyan, professzionálisan és fantasztikusan került nyélbe ütésre.

    Remélhetőleg még az elbocsájtott alkalmazottak egy részét is sikerül visszavenni. Az elkövetkezendő hetekben kiderül, lesz-e TimeSplitters 4! (zephyr)

    info: Hardwired
  • Bokafix2
    #29321
    Hátt van egy kis különbség :PP


  • grebber
    #29320
    Az abaj hogy hiába mutat be ati is meg brki is ilyen dolgokat ha játékokban soha nem fog visszaköszönni ez a grafikai színvonal.
  • kifli
    #29319
    ezt se 1 napig renderelték :D

    ati csinált ilyen demot ahol fotorealisztikus nő beszélet meg mozgott meg minden ha nem lett volna odaírva azt mondom hogy igazi :D
  • elitehun
    #29318
    Méghogy mélyre:D
  • Synchronous
    #29317
    Ki hinné hogy a hölgy valójában digitális? : )
    Ilyen minőség kellene a Crysis 2-be is. Hihetetlen mit elő tudnak csikarni manapság a gépekből. Ahogy olvasgattam külföldi oldalakon, a 2. résszel kapcsolatban, lehet bizakodni hogy a Crytek sem fogja sokkal lejjebb adni, főleg hogy a Cryengine 3 alatt fog muzsikálni a játék. Igaz ahhoz hogy ilyen részletességű karaktereket mozgasson valós időben egy szintén realisztikus virtuális térben... hát fel kell kötni a gatyót hardverügyileg a gyártóknak is. Nekünk meg mélyebbre kell nyúlni a disznóperselybe.

  • Jaffa 2843
    #29316
    én warheadet szoktam neten tolni. sztem az jobb, meg nem kicsit fut jobban...
  • elitehun
    #29315
    Ez van velem is. egyszer nagynehezen megcsináltam azt a részt de már nem tudom hogy. Ezért én azt csináltam hogy pont azt a mentést töltöttem be amikor megvolt az a rész. Egyébként mostanság a neten játszom
  • Jaffa 2843
    #29314
    ezért van az hogy a sima crysist csak 2x toltam végig, nemugy a warheadet, amit most játszok ötödszörre :D
  • bertino
    #29313
    +1
  • Jaffa 2843
    #29312
    végigjátszás
    fejböl már fogalmam sincs hogy jutottam ki onnan, söt akkor se tudtam mikor végigjátszottam. az a rész egy rémálom, nekem nemtetszett
  • Sliders
    #29311
    Peccsel megoldódott köszi.

    Még egy kérdés, tuti régen játszottál már vele. De most vagyok a Core pályán és tuti sokszor volt itt kérdés de 28900 posztot átfésülni elég sok idő.
    Egy rövid kérdésem lenne. Az alienek hibernáló termében vagyok vagy hogy hívják ahol az 5 világító generátort kell kilőni. Ezt meg is tettem. De nem vágom hogy innen hova kell menni. Gondolom ahonnan jöttem nem oda kell visszamenni?
    Van egy nagyobb alagút féle, de az mintha zsákutca lenne. Mit kell keresni? Egy végigjátszásban azt írták, hogy olyasmi kijáratot keressek ami rács szerőséggel el van fedve... Azt kell keresni?
  • Jaffa 2843
    #29310
    akkor peccs felrak. ha utána is azt csinálja akkor próbáld meg dx9-be futtatni (crysis.exe -dx9)
    64 meg 32bites exevel is ugyanazt csinálja?
  • Sliders
    #29309
    Szia! Vista 64bit 8.12 legutolsó decemberi. Egyelőre igen csak a Crysisban, kieget még nem.

    Lehet hülye kérdés de a DX9 vagy 10-et hol állítom mert játékon belül a grafikánál nem láttam (pirul)
    A peccset megnézem.
  • Jaffa 2843
    #29308
    kicsivel több informácio kéne.
    op rendszer?
    vga driver verzio?
    csak a crysisnál van ez?
    próbáltad a kieget is? (warhead)
    dx9 vagy dx10 módban futtatod a játékot?
    1.21-ig peccseld fel.
  • Sliders
    #29307
    Hali!

    Bocs ha zavarok. Biztos régi a dolog, de csak most lett új gépem. Mitől van az hogy egyes távolabb lévő objektumok remegnek például a felhő, vagy a nagyon távoli fák? Ezt mi okozza?

    Ati 4870x2 videokarim van. Kizárt hogy az elavultság legyen a gond. Milyen peccs segít ezen?
  • grebber
    #29306
    LightSpire:Fortunes Web új videó + képek

    Na akkor ez mégsem egy Crysis mod lesz Nagyon frankónak tünik.Karakterek mozgásával van még baj de ha odafigyelnek rá elég ütős game lehet!
  • bordy
    #29305
    ez eléggé ott van.
  • bertino
    #29304
    váó, mutatós.
  • grebber
    #29303
    Remélem engedi a képeket linkelni ,ha nem akkor ott rohadjon meg