31662
CRYSIS
  • erieskrisz
    #7596
    nah pedig nagyon vartam ezt a gamet asszem warez lessz a vege xDDDD
  • Vegas
    #7595
    incrysis.com-on is fent van..
  • Ability
    #7594
    Ez megbízható infó? Cseréljem a visszaszámlálóban a dátumot?
  • Vegas
    #7593
    csak nehogy ugy jarjunk mint a stalkerrel xD 7 evig csinaltak es egy FOS :D
  • KILLER2
    #7592
    Ezek után az lenne a minimum. Elvileg már majdnem kész a játék és már ahogy mondtad a beta is mióta kint van, szóval ezt az 1 szaros demot nem áll semmiből összedobni. Valamit nagoyn elbaszhattak. Bár lehet, hogy csak az embereket akarják baszogatni. Remélem az optimizálás miatt késik, de erre akkor se nagyon van bocsánat.
  • Vegas
    #7591
    egyatalan nemertem ezt az egeszet.. egy szaros demo kb egy palya.. beta demo mar miota van.. legalabb azt tennek publikussa..
  • KILLER2
    #7590
    Kb én is ezt gondolom. Csak azt tudnám, hogy ezt miért nem tudtág előbb bejelenteni? Miért mindig az utólsó pillanatban kell rájönni, hogy nem lesz kész. Csak tudnám, hogy mit művelnek ezek, hogy az 1 vagy hány hónapja bejelentett demo megjelenése előtt 3 nappal jönnek rá, hogy kell még1 hónap. Ez már a pofátlanság teteje. Én is egyre inkább kezdem megutálni a játékot.
  • Riddick21
    #7589
    Azért, mert nincs kész. Én ezen a ponton döntöttem el, hogy nem fogom megvenni a játékot. Pedig akartam, de az a sok rohadt videó is elvettek a kedvemet. Persze lehet mondani, hogy nem kötelező megnézni, de amikor minden fórum azzal van tele, hogy "Váááááóóóóóó, vazzeg, láttátok????", akkor majd biztos nem kattintok rá... Szóval már láttuk az egész rohadt játékot, a 2. felét pedig megint elbasszák hülye űrlényekkel meg ilyen baromságokkal!
    Inkább veszek helyette BiA:HH-t vagy Gears of War-t, a már fixnek tűnő CoD4:MW mellé. Ezt meg letöltöm, mert annyit ér. Szórakozzanak az édesanyjukkal, 3 nappal a demó megjelenése előtt előállnak ezzel a szarral...
  • Vegas
    #7588
    na kb itt fejeztem be az egészet.. innentől fogva leszarom ezt a játékot..
  • gduck
    #7587
    Hát akkor a DX10-es premier eltolódik egy hónappal :((( Ugyan miért nem lep ez meg engem Nagyon örülünk a meglepetés szerkesztőnek
  • KILLER2
    #7586
    Nagy anyázások lesznek itt holnap...
  • KILLER2
    #7585
    Szerintem indíthatnánk is lassan a háborút. HOGY LEHET ENNYIRE SZÓRAKOZNI AZ EMBEREKKEL? Amikor először mondtak megjelenési dátumot, azt is kapásból elhalasztották, most a beta-val szórakoznak, meg minden és most ez. Mi a f@szomért nem lehet kiadni egy kibaszott demo-t?
  • Riddick21
    #7584
    "Hi everyone,

    We have some news to announce.

    First, I am sorry for the bad news - the Crysis single player demo will now be available everywhere on October 26th, 2007.
    We are taking some extra time to make sure you that you have an amazing experience but also we did not want to risk the release date of Crysis at this stage. To get the game into your hands by November the 16th, we had to make this call.

    Now the good news - the big surprise. The SP demo will be released with our CryEngine 2 - Sandbox 2 game editor, giving the community the opportunity to get familiar with the vast amount of tools they will have at their disposal four weeks before we ship, something we have always wanted to do.

    This is an exciting time for us at the studio as the development of Crysis comes to an end and we are only a few weeks from Gold Master.
    We appreciate your patience and are looking forward to getting Crysis into your hands on November 16th.

    Thanks

    Cevat Yerli
    CEO & Crytek"
  • Jaffa 2843
    #7583
    miva? ezt nemhiszem
  • Davidus
    #7582
    az a meglepetés hogy elhalasztották október 26ra
  • Jaffa 2843
    #7581
    jah nálam sincs különbség az előzőhöz képest... kíváncsi vagyok mi lesz a meglepetés a demoval kapcsolatban :D
  • Szili08
    #7580
    má naon várom a gemét!
  • csoola
    #7579
    youtube-rol mit vársz?:D ott minden van csak az a kevés ami jogtiszta:D
  • csoola
    #7578
    :'( szomoru lette, pont mikor kijön a demo... meghalt a 7600 GT-m és két hétig egy X600-am van, EZ ULTRAFOS!!! de igy semmilyen uj gamé nem lesz használhato... nembaj, majd visszaszokom a CS-re, de azért figyelek ám, ha megjön a demo akkor majd átmegyek vkihez meglesni:D ugye megengedi vki h kiprobáljam?:D
  • Banano
    #7577
    Pont az előbb néztem..semmi különbség nincs nállam...de én a drivereket úgy telepítem hogy csak simán install nem szedem le előbb a régi drivert drivercleanerrel...nemtom lehet hogy akkor még mindig a fél éves driver van a gépemen:DD.De szerintem cleaner nélkül is müxik.
    Ha már írok akkor itt egy kép is:D
  • Jaffa 2843
    #7576
    próbálta vlaaki már az uj drivert?
  • mikiking
    #7575
    mnem tennéd meg még ma ? főleg a 2. érdekelne
  • Banano
    #7574
    Elméletileg sehova sem lenne szabad feltölteni ezeket a videókat..mivel a fileplanet elfogadtatott velem egy "szerződést" miszerint semmilyen kép/videó anyagot nem rakhatok fel a netre.Ezért is zárt béta.Viszont elég vicces mivel tucatjával van fent youtube-n is ingame videó.Na de mind1 majd holnap feltöltöm oda is.
  • Banano
    #7573
    NERD - Rock Star (Jason Nevins Remix)
  • Vdanosss
    #7572
    nekem a másik videonak kell a száma...
    ez ratyi:D
  • Vdanosss
    #7571
    és ez biztos?:D
  • mikiking
    #7570
    youtube ?
  • Kokesz02
    #7569
    Gondoltam de azért megkérdeztem:)
  • kuci06
    #7568
    nem, nem fog menni, sőt kiírja, hogy "you suck" :D

    (valójában szépen fog menni rajta :D)
  • AntiHero
    #7567
    Nem tudjuk.
  • Kokesz02
    #7566
    Császtók szerintetek hogy fog menni ezen a gépen?
    Intel Core 2 Quad 2.4GHz, Asus EN8800GTS 640MB, 2GB 800MHz DDR2 RAM (2 x 1GB)stb. ??
  • AntiHero
    #7565
    fura. a végén a kocsi mintha hamarabb robbanna mint kellene:S
  • laloi
    #7564
    ide töltsétek fel a videókat www.jumbodir.com magyar oldal
  • Banano
    #7563
    Az első: Disney - Lion King - The Lion Sleeps Tonight - Paul Simon
    A második: Need For Speed Most Wanted Soundtrack - Styles of Beyond - Nine Thou (Superstars Remix)
    Killer hova töltsem fel?
  • KILLER2
    #7562
    De most is áll
  • Viktor9202
    #7561
    Mi? Hát döglötten mit csináljon? Valószinű nem fog többet állni meg repülni
  • KILLER2
    #7560
    Banano-nak ment.
  • KILLER2
    #7559
    Ezeket a videókat nem tudnád feltölteni valahova, ami nem olyan típusú, mint a rapidshare? Mert 104 perc sok idő, nekem meg annyit kéne várnom :S
  • SD456
    #7558
    Ok. Köszönöm!

    Bye!
  • Vdanosss
    #7557
    hallod mond már meg a zene címét ami megy a video közben:D
    kösz