31662
CRYSIS
  • Bullet
    #7957
    Most a demót azért csúsztatják mert olyan szarul menne a felsőkategóriás gépeken is?
    Ha ez igaz akkor kiváncsi vagyok hogy az első videók milyen konfogon készültek, mert tudomásom szerint akkor még nem volt 8as Geforce meg HD Ati.

    Vki szóljon Crytek-éknek hogy 2007 van, nem 2009.
  • Zinaj
    #7956
    enis elo fizetnek.paypay hogy is mukodik?
    Mennybe kerul?1 ho erdekelne.
  • kirol
    #7955
    És hány FPS-el megy?
  • lac coo
    #7954
    Ááááá....
  • Jaffa 2843
    #7953
    ezek csak High beállítások.... amugy mozgás közbe teljesen más.. ezerszer szebb mikor a fák lombjait fujja a szél, minden mozog, él a terep..
  • kill3r21
    #7952
    köszkösz...:D jovicc :D
  • kirol
    #7951
    Hát nem tudom, neked mozgás közben olyan a játék, mint a kiadott képeken, videókon, mert amit te raksz be, számomra nem nagyon hasonlít minőségben. Ez csak a bete mivolta miatt lenne?
  • Banano
    #7950
    Két új kép:

    --
  • Banano
    #7949
    3445-kxn4-fkx3-42xd
  • kill3r21
    #7948
    ha valaki van ojan rendes megdobhatna egy beta kulcsal aki még csak egyszer használta fel...kiproszálnám,,privátban
  • KILLER2
    #7947
    Nos igen, elég idegesítő ez a mostani helyzet. Mindig felmerül, hogy a DX10 szar vagy szuperjó, EA meg crytek azt mondja, nagyon jó lesz, a beta egy kalap szar ilyen téren, demot meg tolják. Fene se tudja mi lesz még itt.
  • lac coo
    #7946
    Szorosan aj átékhoz kapcsolódik, de megpróbálom befejezni :)))
    Csak ne lenen minden második szó az ultragyors DX10 és az optimalizáció :)))))
  • KILLER2
    #7944
    Neee! Csak képeket ne! xD
    Viszont nem azért, de az utólsó képen (mountians dx10) nekem a bal oldali rozsdás falon nem tűnik olyan halálosan szépnek a textúra. Meg azért ha jobban megnézem egy textúra sem olyan nagyon extra. Tényleg meglátszik, hogy elég kicsik. Na mindegy, majd meglátjuk, hogy mi lesz itt.
  • KILLER2
    #7943
    Nem olvastam végig a hsz-t, de megláttam benne egy DX9, egy DX10 és néhány egyéb finom kis szót. Gondolom megint, hogy melyik jó, mi miért szar. Ez most nem feltétlen neked megy, de már nekem is nagyon elegem van abból, hogy erről megy egész nap a vita. Igazából mivel DX10es játék még tudtommal nincs is, az egész igazából még nem is nagyon készült el, meg minden, nem csak az, hogy akkor ki honnan tudja, hogy mi miért szar, de egyáltalán, ki nem szarja le? Lesz, ami lesz, közünk nincs hozzá, attól meg aztán tuti jobb lesz minden, ha még 200x megtárgyaljuk, hogy miért szar a DX10. Szóval nem lehetne ezt a témát mondjuk úgy egy életre mellőzni? Vagy csak ne itt. Nincs DX9 vs DX10 téma?
  • HM
    #7942
    Új (???) képek.

    http://www.driverheaven.net/gamingreviews/crysisinterview/index.php
  • lac coo
    #7941
    Amúgy tényleg nem akarok lovagolni a témán, de a hangzatos sebesség növekedés(jó PR duma, és úgylátszik be is jött a Microsoftnak) NEM(!) fogja érinteni az eddigi DX9 efekteket! Nagyon nem értek a témához, csak annyit amennyit a magfajta bitcsinálta moddernek kell, de helyesn valami ilyesmiről szólhat ez a sebesség dolog: létrahoztak új logikai műveleteket, shadereket amikkel eddig még nem látott effekteket hozhatnak létre, ugyan az elv eddig is ismert volt, de a korábbi módszerekkel ez csak nagyon gépigényesn volt megoldható ....Ilyenek pl.: a valósidejű árnyékok, mélységélesség, poligonhálóból számolt displace ( olyasmi mint a bump-map, csak ez ténylegesen változtatja a geometriát), fénysűrűrség (részecske) számítás>>> valós térfogatú felhők-gázok-füstök ( részecske) stb ....Viszont én épp ésszel nem gondolnám, hogy ezek azért olyan extra gyorsan működnének, mint azt mondják, pusztán legalább van valami esély rá , hogy egy brutál PC valahogy megbírkozzon velük ( vagy a közeljövőben ).

    De a játék 95 százaléka továbbra is DX9 effekteket fog tartalmazni(amik természetesen szintén részei a DX10-nek ),így ezeken semmit nem fog "gyorsítani" pusztán a DX10 ...Ha sok objekt, shader textura van azzal továbbra is ugyanúgy kell megbírkozni a HW-knek mint eddig, mese nincs ..Ha több van belőlük nagyobb gép kell .

    Egy példa: az interaktív környezet nagyon szép meg jó csak egy bökkenő van: ahoz hogy ott vágd el nagyjából a fát ahol szeretnéd sokkal-sokkal részletesem poligon háló kell ...Márpedig ha valami akkor ez rendesen képes lassítani bármit. Én kipróbáltam F1 játéknál : csak a LOD1 kiiktatásával ( kb kétzsr annyi poligon a közel lévő objekteken) negyedére csökkentette az FPSt !


    Szal lényeg a lényeg: ez itt egy full DX9 demo és szégyenletesen lassú !:)) A DX10- es verzíóban pluszként csak az új shaderek lesznek jelen, hogy az milyen sebességgel fut azt nem tudni ugye , de a többi DX9-es shaderen nem fog gyorsítani semmit! :)))

    A fogadást továbbra is tartom, azért remélem Te nyered meg, mert azért az is igaz, hogy a butitással is sokat lehet javítani, és ha ésszel csinálják senki nem veszi észre ;)
  • arty
    #7940
    jah, ezért nem is lesz soha jol optimalizált game :(
  • Zinaj
    #7939
    leszedtem, de a tomoritest nemtudom :D
    vagyis alapbol megvan ugye xp-n
  • lac coo
    #7938
    Dehogynem veszik...Inkább elszaladnak még 2G ramért meg egy plusz 8800-ért csak hogy játszhassanak vele :))))
  • Denes888
    #7937
    Milyen eállításokkal szoktál felvenni?
  • BzySid
    #7936
    Mindenki várta a Demót, köztük én is. Megint nem csalódtam a nagy multinacionális játékfejlesztő cégekben. Sokan mondják, hogy rosszul megy még a felsőkategóriás gépeken is, ez elég sajnálatos, hogy a kezük jár a billentyűzeten a NASA-s gépeik előtt a fejlesztőknek, ezértis nem az olyan gépekre fejlesztenek mint az átlag, mert hozzászoktak a jóhoz, aztán minket leszarnak. Én most is azt mondom, hogy a Valve még mindig a legjobb, bennük nem csalódott senki, amit ők kiadnak az megy azt kész. Senki nemfogja megvenni ezt a szart, főleg ha még tologatják párszor. Megérdemlik, hogy majd mindenki letölti a Warezt, mert elköltötte a pénzét már Orange Box-ra. Jeeee!!!!
  • lac coo
    #7935
    Dehogynem ! :))) Van rá egy jó féle francia vörösborom ;) Na..? :))
  • KILLER2
    #7934
    Megnéztem, jók.
  • Banano
    #7933
    Killer feltöltöttem a videókat nézd meg ha már nem tudtad leszedni rapidról...xD
  • Banano
    #7932
    azta a fájlt berakod a movie makerbe és összenyomja neked 2mb-osra..xD
  • KILLER2
    #7931
    Hangot be kell állítani, 30 sec a demo miatt, a nagy méret meg azért, mert nem tömörít.
  • Zinaj
    #7930
    aha.30sec-et vesz fel, es 803MB szal faxa, es hang sincs.derossz :(
  • Banano
    #7929
    elindítod belépsz a játékba és f9-el tudod felvenni...pirossal jelzi hogy mikor van ''felvétel''.
  • grebber
    #7928
    Basszus ne légy már ennyire kényelmes.Elinditod a FRAPS-ot és leir mindent !
  • Banano
    #7927
    NERD - Rock Star (Jason Nevins Remix)
  • Dj Toto
    #7926
    mi a számnaK a cime?
  • Zinaj
    #7925
    fent a fraps.meikkel inditom es meikkel alitom meg?nem crysis hanem cod-ot akarok felvenni :P
  • SZULTA
    #7924
    jah amugy sok sikert hozzá xd lol
  • SZULTA
    #7923
    Problem processing credit card: Transaction was not successful.
    nálam ezt írja...
    és otp -s és ráadásul dombornyomott 100% ... mert tudom .... megiskérdeztem és a googlera is ezzel nyomom a lovét meg nemis egy netes helyen haxnálom de itt nem müxik vmi ötlet?lové is van rajt szvl nem tom mi a gond vmi ötlet?
  • KILLER2
    #7922
    Hajrá. xD
  • Vegas
    #7921
    hát ha ez a játék agyon van butítva akkor leszopom magam..
  • Banano
    #7920
    Fraps.com
  • Zinaj
    #7919
    Ilyen videot ahogy te jatszol, mien progival lehet felvenni?Koszi elore is.
  • Banano
    #7918
    FELTÖLTÖTTEM A MÁSODIK VIDEÓMAT IS AMIBEN VAN EGY KIS ACTION

    Az első videóhoz a link: ELSŐ MOVIE
    A második videóhoz a link : MÁSODIK MOVIE
  • Smithwarden
    #7917
    3 honapos regem van, 5dolcsi/ho, 3000ft kb.
    De sztem muxik 1 honapossal is, 1300ft kb.