31662
CRYSIS
  • CUCLI
    #7997
    de ez most
  • CUCLI
    #7996
    huá!
  • DarkSector
    #7995
    Persze hogy értsed, hogy mié mondtam...
  • scorpeeon
    #7994
    jólvan, tökmind1 :) #7991-az utolsó mondatot viszont utólag tetted hozzá, ne is tagadd. :)
  • DarkSector
    #7993
    Csak poéból irtam...
    Már vagy ezerszer írták hogy crack meg törés....hátt ezé....
  • scorpeeon
    #7992
    Ha komolyan mondod: akkor most már tudod
    ha nem, akkor nem értem, hogy hogy hívhatod ropinak azt aminek köze nincs hozzá.
  • DarkSector
    #7991
    Jé nem mondod?
    Én még ezt se tudtam...
    Szerinted mi történik a ropival ha kibontod a zacsit és ráharapsz?
  • scorpeeon
    #7990
    Előbb talán meg kellene várni, amíg megjelenik. Amúgy a crack érdekesmódon nem ropit jelent, hanem repedést/törést. Illetve az egyik kábítószert szokták így hívni.
  • DarkSector
    #7989
    Olyan mint a crack
  • Banano
    #7988
    ropi = olyan mint a csipsz?
  • DarkSector
    #7987
    Nincs még ropi a crysishoz?
  • Smithwarden
    #7986
    A korulbelulit, atlagot irtam.
  • VRSDM
    #7985
    ez a dx-9/10 vita majd akkor zárul le, ha kijönnek a valós (DX.10.1-es) játékok (és hozzá persze a hardware-ek nyehee megint pénzt húznak ki a zseb(ünk)ből..., akkor remélhetőleg igaz lesz az előre ígért gyorsaság, addig a 10.0 csak lassít. el kell fogadni... -_- és várni. nincs mese !
  • gduck
    #7984
    Hát ez az ! Akkor nem 25-55, hanem 14-55 :P
  • spytime9
    #7983
    Gabormester szavai:
    "Azert ne tessek leirni a dx10 et nemveletlen van uj architektura eddig 2x8 vertex es 2x36 pixel shader es 2x12 texturazo mix 8800okon 128 streamproci 32texturacimzo 64 texturaszuro uj technologia miatt 128 proci azon tud dolgozni amin epp kell ergo gyorsabban vegzi el az adott feladatot ergo johetnek a durvabb texturak moddelek tomegszamban nemlesz gond dx10 alatt kaptunk szelesebb memoriavezerlot es joval tobb memoriat aki nem hiszi lehet majd tesztelni ^^
  • Banano
    #7982
    nem
  • Rainbow15
    #7981
    CRYSIS demoban lesz multi?
  • Banano
    #7980
    Oh nyertem. xD.
  • VRSDM
    #7979
    sőt a régebbi játékokat ha nem pecsceled fel, (Vagy a patch sem javítja) szóval, a kétmagos procik dupla számítása miatt is 2x olyan gyors néhány játékom (gta-k, cs, painkiller stb.)
  • szapor
    #7978
    és hol lehet leszedni? XD
  • Jaffa 2843
    #7977
    ne csak egyesszámodba beszéjjé bele
  • kirol
    #7976
    Pedig van ilyen!!!

    Anno valami dos- os játéknál, amikor már jó géped volt, olyan gyorsan futott, hogy nem tudtad irányítani.
    Még voltak is ilyen órajel visszavevő progik is!

    Nem emlékeztek?
  • Banano
    #7975
    Csak én... a többi patkány nem... - ála kandur :D
  • szapor
    #7974
    Hy all!Mivan ti már Crysiseztek?????????
  • Banano
    #7973
    LaL "játszhatatlanul begyorsul" xDDDDD...haha
  • ibrik
    #7972
    A demó megjelenési dátumának csúsztatásáról annyit, hogy a demóval együtt kiadják CryEngine2-höz használható Sandbox2 editort is.
    Amit olvastam a hírben, ezzel az editorral MOD-okat lehet majd készíteni - de minket játékmagyarítókat inkább majd abból a szempontból fog érdekelni, hogy ha egyáltalán lehetséges lesz a jövőbeni játékot magyarítani, akkor az editor használható lesz-e arra is???
    Majd kiderül...
  • SpiritFire
    #7971
    "játszhatatlanul begyorsul" ezen haltam
  • kovecses
    #7970
    LOL
  • lac coo
    #7969
  • arty
    #7968
    nekem megy a koddal, kösz Banano!

    celeron800mhz, geforce2MX, directx7 mod, 20-25fps!!!!!!!!!!! és még igy is nagyon szép!!!! monjuk a fagyasztovegyvernél játszhatatlanul begyorsul, 100+ fps, de igy is élvezetes!
  • rémrendescrysis
    #7967
    Kössz, ha-ha-ha-ha-ha.
  • Banano
    #7966
    Akkor: ugys-3mf-0gmu-k0dni
    xDDDDDDDD.
  • rémrendescrysis
    #7965
    Kössz csak ez nem müxik.
  • Banano
    #7964
    klf1-cdk2-kx44-le46
  • Banano
    #7963
    beszaggat az nagy tömegnél bárhol ahol olyan kedve van és simán lemegy 20-25alá is ...
  • rémrendescrysis
    #7962
    VKI meg tudna dobni egy registrációs kóddal ami müxik?
    Ha igen, akkor ttttttttttttttttttttttttthhhhhhhhhhhhhhhxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.
  • Sil3nt
    #7961
    meg jo hogy nem szaggat...basszus talan a piacon az egyik legjobb geped van:D
  • Smithwarden
    #7960
    Dombornyomott Mastercard, Visa, American Express + PayPal.
    Ezekkel szinte sose szokott problema lenni.
  • Smithwarden
    #7959
    Nekem 25-55 fps kb, minden maxra rakva, 1280*1024.

    8800gts 320mb, core2 huzva ~6800 , 2gb ram, sata2, sb x-fi

    Van multiban peldaul az alien fagyaszto fegyver, azzal a betont heggesztve ho es jegszeru bevonat keletkezik, kozben a pofamat elonti a hokasa es a zuzmara...tok szep... 14 fps. :p

    Tehat a gepet elegge eszi az engine... de tenyleg durvan nez ki az egesz.. valamit valamiert.
    Single-ben lehet maxos grafikaval tolni nagyon jo gepen, de multiban ha elsok kozott akarsz lenni fragben, akkor kozepesre le kell majd venned a grafikat kb.

    Mondjuk egy vadi uj jateknal ahol a legtobbet probaljak a jelenlegi hardverokbol kisajtolni, nem csodalkozom ezeken az ertekeken, tenyleg probaltak kihozni mindent, addig fesziteni a hurt amig lehetett es nagyjbol sikerult is.
  • Banano
    #7958
    Majd szólok neki.Úgyis ismerek egy gyereket aki a cryteknél dolgozik.Egyébként komolyan ismerek egyett..csak éppen nem sokat van fent xfire-n...:/