31662
CRYSIS
  • kill3r21
    #8683
    most nemtom hogy én el e basztam mert az elsö klienthez aktiváltam :( az meg nem indul
  • DarkSector
    #8682
    OPEN BETA
    KULCSOSZTÁS
    INGYEN KULCS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • L2Goku
    #8681
    www.fileplanet.com . ezt nehéz beirni ?
  • L2Goku
    #8680
    Ennyire Lusta Diszno már nemlehetsz bocsánat...
  • DarkSector
    #8679
    LINKET!!!!!!!!!!!!44
  • DarkSector
    #8678
    LINKET légyszíves....
  • L2Goku
    #8677
    Figyeld ilyenkor alszik mindenki .D És holnap sirnak miért nemvoltam itt etc etc:D:D
  • bakvarnyu
    #8676
    Téged egyébként mi hajt, hogy ilyen kemény Crysis ellenes propagandát tolsz? =)
    Kb 1 hete néztem be már akkor is ez ment .
  • kill3r21
    #8675
    HAHÓ INGYENES KEX OSZTÁS VAN FILEPLANETEN OPEN BETA 3mas CIENTHEZ
  • DarkSector
    #8674
    NNNNNNNNEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!44444
  • L2Goku
    #8673
    Nekemis
  • DarkSector
    #8672
    Igen U3 motor az külön téma..
    Mert volt a probléma vele, hogy nem olyanra sikerült, mint amilyenre várták..
    És elkezdte minden licenszelő cég formálgatni, meg hozzátenni ahhogy neki tetszik..
    Ezért vannak ekkora különbségek...

    Ha egymás mellé tennénk az összes U3-as játékot, akkor nehéz lenne különbséget tenni..
    Én először azt hittem, hogy a bioshock ID Software engine-el készült, míg meg nem láttam a logo-t..

    Ez már nem olyan mint régen...
    Mint pl a Doom3-Quake4-Prey legendánál....
    Egy motor....3 történet....
  • L2Goku
    #8671
    ti meg mi a faszért veszekedtek? Akazd fell magad és nézd várd meg a 25. napot hogy kibird probálni a demot ... a demo az ugyis a végleges nek 1 darabja szoval ott fog kiderülni hogy mi hogy fut.. a Béta az azért béta mer béta... nem végleges.. Demot nézd MEG MAJD ...
  • lac coo
    #8670
    Ugyanazok a shaderek vannak mint FC-ben sem több sem kevesbb, ráadásul pl a fegyvernél azok és kevésbé részletesek :))))
    Ha akarod azokról is rakok be összehasonlításst, csak már unom kicsit a témát :))))
  • kill3r21
    #8669
    hoppá open beta van siesetek fileplanet
    ingyenes nekem megvan a key
  • L2Goku
    #8668
    LOL A STRONGHOLD AZ NEM EGY FPS NEFELED.-.... STRAGÉGIAI JÁTÉK AZAZ OTT TÖB DOLOG MOZOG 1X RE.... Érted nekem a WC3 néha betud lagolni... Meg a Starcraft is.... Pedig Bioshock meg az Airbone fullba ment akadás nélkül....
  • DarkSector
    #8667
    De én nem azt mondom, hogy nincs igazad ebben, hanem nem értem meg, hogy miért nem fogadod el, hogy ha a textúrák ugyanakkorák is, az effecteknek akkor is kell gépigény, és mégis mennyit dobnak az effect-ek a fegyvereken, meg amúgy a textúrákon..
    Ezé van a shader-ezés...
  • grebber
    #8666
    Na ez erős tulzás lenne mert pl a Bioshock meg az Airborne amilyen jól fut ott a Stranglehold amibe grafikát sem lehet állítani és szerintem "csunyább" is gyengébben fut sokkal.
    UE3 és UE3-om között nagy különbséf van ám ezt a feljesztők tudják elbaszni és megoldani faszán pl Bioschock szép is és jól is fut egy középkategoriás gépen maxon.
  • lac coo
    #8665
    Na kis realizmus akkor:

    Crysis demo shotgun textura 1:1-ben:





    Far Cry OICW textura 1:1 ben :







    Ha én neki állnék ennek az utóbbinak , olyan részleteséget vinnék rá hogy el nem hinnétek, már csak a méretéből is kifolyolag ez lehetséges lenne. KB ugyan ez a helyzet az összes többi texturával:vagy nagyobb vagy ugyanolyan, tehát ha mindent sokkal szebbre csinálna valaki, és nagyobbra is akár, akkor is menne nálatok 50 fps-el !!!

    Persze nem lenne mélyságélesség meg stb az igaz, de ebből azért érzékelhető milyen csigalassú ez a motor....
  • DarkSector
    #8664
    Még jó hogy szebb....
    Mondom eleve a SM már egy másik verziója van a játékban....
    Mert FarCry SM2.0-ás....
    Már eleve ez teljesítményigényes....

    Azt mondjuk nem tudom, hogy a SM4.0-át támogatja-e...
    De van egy gyanúm, hogy igen...
  • bakvarnyu
    #8663
    Nekem azért szebbnek tűnik mint a Far Cry. Pedig én lennék az utolsó aki védelmébe veszi a játékot. =) Főleg a talajon látni mennyivel kidolgozottabb. A színek is élethűbbek, nem olyan világoszöldek a fák.
  • DarkSector
    #8662
    Még mindig nem értem..Mi az hogy nem számítanak az effectek..
    Már nem vita miatt, de nem akarom elhinni, hogy az összes effect működését ismernéd...
    Meg ugye ott van az is, hogy egy közepes kártya mit támogat, meg hogyan?
    És itt nem a DX10-re gondolok...
    Mondjuk egy 128 bites 8600GT az lehet hogy jó a FarCry-nál..
    De itt szerintem minimum 256 bit kell hogy akadásmentessen menjen ....
    Akkor ottan van a Hz..is..
    És lehet hogy sokkal jobb az én karim a 9800-nál, de ez csak elméleti teljesítmény...
    Ez sajna ilyen téma...
  • L2Goku
    #8661
    Figy Rakj fell egy UT3 Enginet Fullba és vonyál le kb 15 FPST durván és akkor megtudod hogyfog menni Mid-High ba a CryEngine Játék :D
  • lac coo
    #8660
    Na, FC-t jól ismerem azért nehogy má 40-es átlag legyen ate gépeden :)))
    Igen azt állítom, hogy ez a látvány egy 6800-ason is élvezhetően kéne hogy fusson 50 fps-el ....
    Jól ismerem a shadereket, stb nincs ebben semmi ördöngős dolog....... Csak egy NVidia logo :)))
  • L2Goku
    #8659
    Akit érdekel Jókis Club Life Zenék :D
  • lac coo
    #8658
    Áááááá...valszeg új művészeti vezető van atexturásokná, sokkal "hihetőbbek" a mintázatok, de NEM jobbaj FC-nél , semmi nem indokolná a marha nagy gépet !!!
    Az a néhyány efekt meg fika , gondolkodj már el hol van a te géped egy 9800PRo-tól !?

    Hogy hívják azt a fegyvert az utolsó képen?
  • DarkSector
    #8657
    De akkor te ezzel azt mondod, hogy full ezt a látványt kissebb gépeken is futtathatóvá lehetne tenni?
    Na nemá...

    Amúgy meg nem tízszer gyorsabb a gépem..
    Ezzel a konfiggal mentem a FarCry-ban is 40 fps-t átlag...
    Itt tán 20 ha lesz...
  • DarkSector
    #8656
    De az effectek is számítanak..
    Mindegy hogy mitől szebb a játék..
    Akkor is szebb...
    Ha több az effect akkor azé kell a vas..
    Mi ebben a gond?
    Még mindig nem értem a felháborodásodat..

    Vagy még egy FarCry...kiegészítőt akarsz?
  • lac coo
    #8655
    Hát bakker akárhogynézem leszámítva a DOF-ot semmiben nem szebb ..Fák ugyanolyanok, fű szintén, épületek is, talán itt-ott realisztikusabbak a texturák de nem részletesebbek ! Talán a fegyver szebb.....Hangsúlyozom egy 10X gyorsabb gépen :)))))
  • lac coo
    #8654
    Még jó , hogy esik az fps. bár ha hozzáadom a ti gépetek teljesítményét és hogy FC simán elfér a 256 megában , kétszer részletesebb texturát lehetne berakni mint a Crysisban vannak (mondjuk 2048X2048 ami akár már egy fényképnek is megfelel..), még gyorsabb is lesz nálatok , mint ez a szemét :))))

    De annyira nem érdekel, hogy nekiáljak, van annál hasznosabb dolog is amit csináln iszeretnék, de mé gazokra sincs időm ....
  • Banano
    #8653
    Nah csináltam máN egy pár képet.
    A mukilábáti hotta:D.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.


    Az a valami a 8. kép szélén nem tom mi:D. Szerintetek is csúnya ez a crysis?:D
  • lac coo
    #8652
    Ez gondolom abból a demoból való amiről most beszélümk :)))))) Majd kint lesz eszélgetünk róla , meg az fps-ekről ....

    A lényeget nem értitek , a texturák technikailag , minőségileg FC színvonalon vannak ez tuti... ehez hozzájött némi efekt, egy rakat felesleges árnyék , és egy nevetségesen magas gépigény !!!


    Maradjunk a betánál : akj be arról egy fullos shotot...Meg írd alá mennyit ér a géped és ennyi fps-t tol ....
  • DarkSector
    #8651
    Fel lehet tunningolni ezt is nagyfelbontású textúrákkal, csak valszeg az fps esik majd vissza...
    Doom 3 tunning
  • DarkSector
    #8650
    De figyelmeztetnélek, hogy ennek pont az lesz a vége, amit én állítok..
    Ismered a Doom3 Extreme Quality-t?
  • DarkSector
    #8649
    Csinálj 1-2őt..
    Elég lenne a fegyver...meg a karakter...
    Ez most halál komolyan mondom..
    Ha meg tudnád oldani, akkor még segítenék is...

    Milyen progival lehetne szerkezteni?
  • DarkSector
    #8648
    Remélem ezt megdumáltuk!
    Ha nem látsz különbséget, akkor szólj....

    Far Cry
    Crysis
  • lac coo
    #8647
    Hát igen... egy játék úgy készül hogy csinálnak valamit hosszú éveken át, majd kiadják (szvsz tesztelés céljából ) a nagyközönségnek, majd ezt mind a kukába dobják és csinálnak másikat, vagy az elejétöl a végéig újraírják ....Csak lenne néhány nap szabad időm, átdobálnék néhány texturát FC alá és mindenki ájuldozna, hogy mi ez Crysis2 :)))
    De én pontosan tudom milyen lenne, megnézegettem nem egy fájlt mindkét játékan, összehasonlítom, más meg nem érdekel mit gondol róla, szal tök felesleges munka lenne.....

  • lac coo
    #8646
    Hogy lenne már szebb ???? Mitől ????
  • DarkSector
    #8645
    Háát igen, de attól még nem lesz jobb az animációja, és a "környezetre való reagálása"...
    Fények, árnyékok...
    De mindjárt megmutatom....

    Pár percet várj...
  • MattX
    #8644
    az a poén h az idős emberek így vélekednek az ilyenről... csak még nagyobb h ezt reklámozzák... hf...