31662
CRYSIS
  • keepernext
    #8965
    Van 163.69 nvidia driver. www.nvidia.com
  • keepernext
    #8964
    Harmadszorra próbálom várni kell 40 percet azt nem enged tölteni fúúú.
  • schrank
    #8963
    sikerült lelőnöm egy tyúkot
  • Aspyrin
    #8962
    ????????????????????????????????????????
    Nem volt elég hosszú a kérdőjelek száma vazze
  • Dante73
    #8961
    Directx-et hagytad települni?

    Ezért nem szeretem az onlány fps-eket; nem is láttam ki lőtt fejbe, darab nyil nem volt a kijelzőn, durranás, elmosódás, meghaltam.
    Utána játék vége, respawn a barakban. Tiszta népirtás, mindenki mindenki ellen. Hát a kamcsatkai repedtsarku közvetlen női felmenöjét az ilyeneknek. Átlépek a lépcsőházba, mondom oksa, legalább lessz gépityum, ha ezek itt kinyirják egymást, odaérek az ajtóhoz, bam, elmosódás, stb...
    Valami normális szervert kellene találni végre, normális arcokkal.
    Estére össze kellene hozni 2 csapatnyi embert, és felmenni ugyanarra a szerverre.

    Dante.
  • tugyiti
    #8960
    2 órája várakozási sorba van a download manager "becsült idő :46 perc "
  • schrank
    #8959
    mi a use gomb ne tudokkimenni az ajtón
  • varga peti
    #8958
    az a szar már be sem engedi irni az accot . egybölA PIROS WARNING INCORRECTES BUZI ÜZENET ENNYIT ERRÖL
  • schrank
    #8957
    nekem meg kanneksön tájmautot ír a geci a játékon belül
  • Peetboy
    #8956
    Na le is ött a Béta reggelre. Most felinstalláltam. Na most mi lesz????
    Most fogom elinditani és játszani fogok vele a neten. YEEEE !
    Nem számítok jóra, mert ahogy olvastam másnak hasonló géppel is csak 800x600-ban ment el lowon.
  • varga peti
    #8955
    HÁT engem nem enged fel ez a rohatt szerver állandóan az accountot kéri pedig azt ütöm be amilyen néven regisztráltam azt irja incorrect password.pedig már feltelepült a beta meg minden
  • Huszi84
    #8954
    nekem jön faxán eddig..
  • minimize
    #8953
    Nálam a 163.71-es driverrel, rengeteg (2perc)várakozással sem változott a textúrák sárga színe...szívás. Mi lehet ez, mert csak itt csinálja ezt, más gámák simán mennek gond nélkül.
  • schrank
    #8952
    az aktiválási kód alatt mit ért mert a "cdkulcsot" amit adott azt nem fogadja el
  • PyRex
    #8950
    ehh :(
  • Dante73
    #8949
    Azért sárga, mert nem töltötte be a texturákat, várj egy kicsit, és rendbejön. Nálam max 5mp-ig voltak sárgák a texturák!

    Dante.
  • XeeN
    #8948
    100k volt vissza amikor a Flashget közölt, hogy megváltozott a file mérete......... Ennyit erről....
  • Dante73
    #8947
    Azért érdekes egy gém...
    Mindent high-ra raktam, 1024x768-ban, meg-meg akad a játék, mondom akkor álitsd be magad, visszarakot mindent med-re... Sajnos, FPS-t nem néztem, majd mindjárt. De azért, egy C2D, E6550/2G,800Mhz/8800Gts 320M-n többet vártam...
    Azért 45 nap mulva megveszem, tetszik!
    Egy baj van, sok a vérpistike, állok az udvaron, nézegetem a térképet, egy csapattag meg elüt...
    A másik gondom, pisztollyal rohangálok, mindenki más meg géppityuval, én meg nem találok egyetsem. Mind1, azért jó lessz ez!

    Dante.
  • spytime9
    #8946
    itt at sg-n könyörögni kell ,hogy valaki válaszoljon ????????????????????????????????????????


    "gyerekek én már nyomtam a béta 3 valakinek van benne olyan jelenség ,hogy sárga egy két helyen a textura ami nem teljesen sárga hanem szövegek is vannak benne?????????
    Kérlek erre válaszoljatok!!!
    Amugy ez nagyon király nem néztem az fps-t de nekem egy 20fps-sssssel bisztos többbbbb!!!! király lesz!!!
    uristen még is csak nekem lesz igazam nem csak,hogy a demo is sokkal jobb lesz a dx10-es verzio még ennél is jobb lesz!!!! és most el bujhat a sok károgó varnyu "
  • uHs Gerzson
    #8945
    Lényeg hogy csordogál lefelé :)
  • Attelee
    #8944
    én lesza.om neked adom a kodot!Nekem elég ha dobtok fel képeket!Majd megvárom az igazi Demot!:)
  • strebacom
    #8943
    köszi, az lehet hogy már régen regeltem, de hogyan tudom megtudni a jelszavamat....????
  • MikX
    #8942
    Áá, nem hiszem el, hogy ien lassan jöna fileplanetről...
    Először várjak 45 percet, aztán meg még egy órát, mire lejön...
  • minimize
    #8941
    Reg-eltél anno, erről az e-mail címről, de elbaxtad a beíráskor a mélcímed, vagy a "neved".
  • Rage47
    #8940
    már regeltél, vagy vki regelt már az emaileddel
  • minimize
    #8939
    Aham, szuper.
    Én Neked honann lesz új kulcsod most?
  • Davidus
    #8938
    levettem a textúrát mediumra. ugyanúgy néz ki és +5-10 fps
  • strebacom
    #8937
    Hali:

    regelnék a fileplanetre de ezt irja mit jelent segitsetek:

    An account already exists with that E-mail address, and the password does not match
  • Attelee
    #8936
    Probáld meg a kodommal
  • minimize
    #8935
    Telepítéskor az EA-által adott kulcsot kell megadni...Ezt hol kapom meg?
    Mert csak install-key van, a hivatalos oldalon meg semmit sem találok róla...
  • Attelee
    #8934
    Én eddig jutottam!
    Valami hangot ad majd ha elindul a letöltés!
    Ezt kaptam hozzá:FR55-WZCJ-QMAW-DF8Q-QSY5:)
    Asszem én nem várom meg:SKÉP
  • PyRex
    #8933
    erről van szó :)
  • PyRex
    #8932
    Ha van olyan hülye valaki, hogy engedi feltelepíteni a java-s alkalmazást akkor persze :)
    (De akkor ne csodálkozz, ha nem engedi letölteni lol)
  • Davidus
    #8931
    igen épületben több amúgy meg nem kevesebb:P
  • wesker24
    #8930
    Mondtam én hogy menni fog !! Nem kell tudniuk milyen géped van valójában !!
  • wesker24
    #8929
    eddig csak Fileplanetről lehet leszedni de nem elég hogy várni is kell kell de még rohatt lassan is jön lefele !!
  • SötétBarom
    #8928
    Töröltem a fileplanet cookie-jait, belekamuztam egy 8800GTS -t meg atom procit sok rammal, így átenged simán. :)
  • wesker24
    #8927
    Egyet értek Rage-el amit killer linkelt be az sajnos nem müxik !!
  • Viktor9202
    #8926
    Vki segítsen má nekem honnan lehet leszedni meg elindítani
  • tugyiti
    #8925