31662
CRYSIS
  • Vegas
    #9126
    bazdmeg, elinditod a telepitot megadod a cdkulcsot feltelepited a jatekot elinditod a jatekot megadod a cdkulcsot jatekon belul keszitesz egy ea accot es mesz fel a szerverre..
  • gduck
    #9125
    Rossz helyen keresgélsz!!!!
    Oda jelszót kellen beírni, ha VIP lennél :D

    Szal le kell töltened a progit, feltelepíteni és ott kell megadni a kapott KEY-T ;)
  • SötétBarom
    #9124
  • ellington
    #9123
    Please enter your beta password below.
    Take care to enter it exactly as it appears
    on your beta invitation.

    most akkor pontosan mi kell ide? és hallottam hogy kell az EA-nél is létrehozni egy felhasználót, azt hol lehet?
  • Vegas
    #9121
    "Enter your password here"
    Nemértelek..
  • Ability
    #9119
    Na jó, fejezzétek be a flémelést. Nem kell kioktatni azokat, akik nem engedhetik meg maguknak a csúcsgépeket, egyszer még Te is kerülhetsz ilyen helyzetbe. A többieknek meg nem kell reagálni a "sérelmekre". Ha úgyis azt gondoljátok, hogy egy balfasz, akkor tudhatnátok, hogy nem jó vitapartner az ilyen. Mellesleg mindenki látja, hogy ki mit ír be, nem kell megvédeni az igazatokat...
  • REAKTOR
    #9118
    Na végre legalább megint feldobtam a topikot és nem a bétakulcsokért sirtok
  • Maxtreme
    #9117
    aham.. Lehet hogy öregecske, de akkor viszont az iq szintje van a béka picsája alatt 20m-el.
  • ellington
    #9116
    az gáz, ha kértem egy kulcsot, amit

    http://www.fileplanet.com/betas/crysis_key_auth.aspx

    ide bemásolva kiírja, hogy "You have entered an INVALID PASSWORD". pedig az általuk adott kódot adom meg.
  • Vegas
    #9115
    olyan nincs hogy intelre meg nvidiara optimalizaltak.. az egy dolog hogy a ket cegnek a logoja jelenik meg..
  • REAKTOR
    #9114
    Ja de látod maxtreme nem érti ,hogy én vagyok apa nem apu vesz nekem gépet.
  • JAG1
    #9113
    Szerencsétlen gyerek b+. Add inkább örökbe, mert egy ekkora gyökérnél nem lesz ember belőle...
  • PyRex
    #9112
    lehet, hogy te vagy az apuci,. de akkor szar lehet a családnak. az egód meg nemtom mi a búbánatra ekkora, mert emberileg kb. egy nulla vagy, az elmúlt 5 hozzászólásodból nem csak én gondolom így, ez látszik. szóval akár be is fejezheted ezt a stílust.
  • bordy
    #9111
    járművekért egy magyar srác a felelős. :D
  • varga peti
    #9110
    Ne égesd már ezzel a szöveggel magad öreg nem mindenkinek apuci veszi a dolgokat öregecske van aki dolgozik:S
  • koschwarz
    #9109
    akkor most jöhet egy apa-fight!

  • Maxtreme
    #9108
    Nem mindenkinek tol apuci a picsája alá félmillás gépet kispajtás ^^
    Vegyél vissza abból a nagy arcocskádból ha megkérhetlek.

    ps: 7.10 RC4-es driverrel is szar :)
  • XeeN
    #9107
    A véleményem az eddig tapasztaltak alapján:

    Mivel mindenki erre kíváncsi a legjobban:
    Grafika. Nekem nagyon tetszik, legalább akkorát üt mint annakidején az FC. Nálam minden maxon volt, ebből következik, hogy az FPS eléggé alacsony, de a játék játszható maradt. Mindez annak ismeretében nem is meglepő, hogy mekkora a pálya. 32 fős szerveren ritka ha 3-4 ember összefut.
    Hangok: Nekem tetszenek, de semmi extra.
    Irányítás: kezdetben szokatlan, de logikus.
    Játékmenet: teljesen normális, mondhatnám pörgős. Gyorsabb mint az FC volt. A járművek nagyon jól sikerültek.

  • REAKTOR
    #9106
    Persze hogy fontos apu pénztárcája, amikor én vagyok apuka te kis pöcs Ati kártyások nem tudom mit várnak, meg az amdsek ,amikor nvidia meg intelre optimalizálják a játékot...
  • newc22
    #9105
    Valakinekinek nincs egy felesleges beta kulcsa?! :(
  • PyRex
    #9104
    őő, meglátjuk
  • varga peti
    #9103
    Nekem feltelepült a játék csak elbasztam az accountot ezért nem tudtam vele játszani de telepitésnél és hitelesitésnél is elfogadja .
  • ellington
    #9102
    tényleg a béta hogy működik? ittis van egy szerverlista, választassz egyet és felcsatlakozol? életemben nem volt béta játékom, azért kérdezek ilyen zöldet.
  • XeeN
    #9101
    Este tali? Valamelyik norméális szerveren?
  • magellaner
    #9100
    A legelső beta klienshez jó a mostani ingyenes kulcs? Csakhogy ne kelljen letöltenem a 3. verziót!
  • JAG1
    #9099
    Neked apuka pénztárcáján kívül szimpatikus bármi is?
  • newc22
    #9098
    Nem értem miért fogytak el a keyek és miért zárták be a key osztást... :(
  • PyRex
    #9097
    torrentről 460-nal csorog most, várjon a franc a fileplantere (kulcs má van :p )
  • XeeN
    #9096
    Nálam nem akad zavaróan a játék. Kb ua a jelenség, mint FC-ben volt amikor megjelent. (bár erős gépem van.)
  • BaLeeX
    #9095
    Jó dolog, ha mindenki balfasznak tart hozzászólásaid alapján? Vagy mire hajtasz?
  • XeeN
    #9094
    Nekem maxon jött West Coastról (370k), 15 perc várakozás után (persze a 2. próbálkozásomra...)
  • REAKTOR
    #9093
    Majd demót kipróbálom. 486 osok elmondják mi a baj a bétában, így optimalizált lesz a játék comodorra is
  • bordy
    #9092
    pl valaki szerzet egy key-t reggel és délután szedi csak le a gamit?
  • PyRex
    #9091
    hmm, nem lenne sok ellenfél (mindenkinek akad a játék :)))))))))))
  • XeeN
    #9090
    Hmm. Érdekesen gondolkodsz... Nekem előbb a kulcsot adta meg és utána tölthettem csak...
  • XeeN
    #9089
    gyilkolsz, objektumot foglalsz, stb...

    Mellesleg nekem nagyon tetszik a játék, nincs gondom az FPS-sel sem. Fel kellene támasztani a [H!C]-et!
  • Vegas
    #9088
    talán valaki még nem szedte le?
  • REAKTOR
    #9087
    Csak mi a faxér lehet még mindig tölteni a bétát ha nics hozzá kulcs. Fileplanet is komoly egy társulat...
  • bordy
    #9086
    ki korán kell crysis beta reget lel.
    jól meglódult a topic.
  • PyRex
    #9085
    ebben maradjunk.