31662
CRYSIS
  • lac coo
    #9288
    Ezt te csináltad ? Nagyon ráérsz ;) Még magasabb felbontású , élethűb texturákat rárakni, több objekten bekapcsolni az árnyékot és árnyékfogadást és kész ......
  • ellington
    #9287
    nekem hd2600xtm van 3800+ x2 és 1 giga ram, 1024ben mediumon megakad sokszor. és a ping is hatalmas.. :(
  • Davidus
    #9286
    játsz far cryal az úgyis szebb
  • KILLER2
    #9285
    Elfogyott.
  • Peck
    #9284
    Hangulatos játék,csak nehezen érthető.... szerintem:

    +Grafika
    +Játékmenet
    +Sok lehetőség,fegyverek stb
    +Hangulatos

    -Gépigény
    Kicsit gáz hogy a Core 2esemen egy 7600os 256os Nvidiával és 1,5GB rammal 800x600 ba menjen,néha akadva..... 1024 ben maxon le is fagy.....
  • CUCLI
    #9283
    elfogyott, max valami cimbitől kapsz akinek több van.
  • Szili08
    #9282
    Most akkor elfogyott a kód vagy sem?
  • VRSDM
    #9281
    akkor LAC COO -t kisegítve, ne csak Ő jártassa már a száját.
    FAR CRY


    textúrákon színkorrekció - shadereken állítgatás. külső distance blur (ugye távolság alapján megy, így néhol butácskán néz ki, ez a crysis-ba valóba sokkal szebb) új tenger textúra - és a végére némi szín-kontraszt buherálás. khm. és ez egy 3éves konfigon is így néz ki (100-150) FPS mellett...


    /és akkor most nézzük meg hogy a 300e-s gépeteken hogy néz ki, meg hogy ez hogy néz ki egy 80e-s gépen ;)

    [center] no comment
  • Szili08
    #9280
    Ümm jó egy géped va ha már a Béta is csak Low-on megy! XD
  • Mester01
    #9279
    persze isohuntra menj föl és ott van. fileplanetröl szarul jön le a cucc!
  • Szili08
    #9278
    Intel Pentium 4 3.4Ghz,GeForce 8600GTS, 460GB szabd hely, 2 GB-t ram, Vista 64 bites! Ezen csa ment volna !
  • kill3r21
    #9277
    FAR CRY 800x600 LOW







    Crysis BETA 800x600 LOW





    Többet nem füzök hozzá ahhoz merjik a szebb.....:D
  • scorpeeon
    #9276
    Ha vkinek esetlegesen nem tetszene a játék vagy beszámíthatatlanul sz@rul menne, megdobhat egy kulccsal, megköszönném...
  • Szili08
    #9275
    Ok kár!
  • KILLER2
    #9274
    Elfogyott a kód, felesleges már próbálkozni.
  • Szili08
    #9273
    Lehet még szedni a bétát??? Van még hozzá kód?? Tuttok pontos linket a gaméhez??
  • KILLER2
    #9272
    Tényleg, ebben a beta-ban igazából mit is kell csinálni? Szóval mi is a cél a játékban?
  • kill3r21
    #9271
    amd2800+ 6600GT 1,5GB ram....LOW Grafika
    csinálj far crybol képet.....
    800x600 low grafikán....hasonlitsunk
  • varga peti
    #9270
    Olyan nagyon nem szebb szerintem de izlések és fofonok ugye .a bioshock szebb és jobb sztem igaz azt engedte maxon.én nem vagyok ettöl elájulva.
  • lac coo
    #9269
    Hát pedig ép a te képed (#9248) ami olyan ronda , hogy na :)))))) Baj van a szemeddel ????Ennyire nem lehettek elfogultak .......Ha nem tudnám hogy ez a kép Farcry simán egy öt éves gémre tippelnék :))) Amúgy milyen a géped , amin elfut egy ilyen csoda ?
  • scorpeeon
    #9268
    Én előtte igényelhettem pár perccel és már b@sztam.
  • kill3r21
    #9267
    Multiba ez a zene szól :D
  • kill3r21
    #9266
    ezt még magadnak se hidd el.....lofaxxt érdekelnek a shaderek meg a texturák...joval szebb még lowban is mint az FC..szememnek hiszek nem a teknikai okoságopknak
  • PENGEinno3d
    #9264
    Hi! Nem enged fel egyik szerverre sem, mert mindig time out-ot ír ki! Olvastam fent chat-en hogy a legujabb verzió kell ,de én most töltöttem le a legujabbat akkor meg mia franc baja van!
  • scorpeeon
    #9263
    a napon vagyok bent a héten sokáig, ez a nap ma van. 1 éve várom ezt a b@szott játékot, végigcsinlom a bétakulcsszerzéshez szükséges összes szart erre a legvégén kiírja, hogy sorry, most már closed. a büdös qrva élet b@ssza ketté.
  • lac coo
    #9262
    Én a demoról beszélek és főként a minőség-gépigény kapcsolatáról .......
    alattam a legelső berakott kép is olyan ronda (az a piros robbanásos..), hogy elmondani nem tom.. ennél az én 50 rugót érő gépem sokkal szebbet produkál akár FC-ben akár más játékban .....

    Az a kép meg amit beraktál tuti nem fullos... :)))) A fene enné meg , hogy se időm se kedven texturákat, shadereket állítgatni FC alatt, pedig mint régi ismerős hidd el , nekem zgyanazt el lehet érni mint ebben a demoban van ....
  • CUCLI
    #9261
    majdha normálisan fut akkor énis mennék ^^ hic powa :o)
  • kirol
    #9260
    Ja akkor jó. Köszi a választ. :)
  • KILLER2
    #9259
    Köszi, pont most találtam egyet. 35 percet kell várnom :( Valahogy kibirom addig.
  • lac coo
    #9258
    Végre egy gondolkodó ember :))))
    Amúgy a növények levétele nem csít volt?
  • kill3r21
    #9257
    fileplanetröl lehet....meg regel iratam be egy linket de az már nemjo...szal fileplanet..én onnan szedtem le..
  • kill3r21
    #9256
    tiáéd kicsit jobban néz ki :D
  • KILLER2
    #9255
    Ok, de azt honnan? Most az a kérdés, hogy fileplanetről lehet-e.
  • KILLER2
    #9254
    Beta client beszerzésében nem tudna valaki segíteni?
  • kill3r21
    #9253
    mindenképp a 3mas cliens kell...mert csak azzal tudsz csatlakozni a serverhez
  • AntiHero
    #9252
    Hát ez olyan megható...
  • Davidus
    #9251
    :)
  • bordy
    #9250
    olvasgatom a global chatet a játékban és ott is csak ez megy. ez jó mediumba, mennyi ram? miért fekete a képernyő? miért disconnectál? miért crashel?
    ...
    2gb ram.
    fuck, 1 gb.

    :D
  • KILLER2
    #9249
    Nem tudja valaki, hogy honnan tudok beta clientet szerezni? Mondjuk a legújabbat.
  • kill3r21
    #9248
    Valaki irta atommot hogy robantanak benne...
    erre gondoltál?--->>>>