31662
CRYSIS
  • XenHai
    #9450
    Nekem is hasonlo hibam van most!
  • sopi
    #9449
    Fasza hogy a koliba midnent letiltanak kimenö bejövö részen is még jo hogy net van...igy nem birok csatlakozni a szerverhez még egy szervert se tudok megcsinálni mert nem birok bejelentkezni :S:S:S:S:S mért nicns benne egy sima tutorial :((((((((
  • XenHai
    #9448
    Valaki tud megoldast a hibara mar probaltam alitgatni a grafot de semmi! Ugyan ugy at laco minden
    A gépem cor2 e6420 3,2 Ghz 2 giga ram asus en8800gts (320)
  • AntiHero
    #9447
    De azt már más használja tuti.
  • Hedgehunter #9446
    Olvass vissza ott volt egy kulcs en azt hasznaltam... Mukodott a kulcs csak a game volt fos....
  • szapor
    #9445
    akkor engem érdekelne mond privibe az msned
  • AntiHero
    #9444
    #9438

    Igaz jelentkeztek már re de nem írt vissza, nekem meg sürgős lenne.
  • szapor
    #9443
    Mer leszedtem aztá kiszeretném próbálni :S
  • szapor
    #9442
    Léccives vki küldjön privibe kulcsot mer nagyon kéne!! :S
  • Maxtreme
    #9441
    Ezért is mondtam párszor már hogy a crysis tisztánúgy néz ki mint a FC highres textúrákkal :)
    ..és szvsz ez teljesen igaz. :)
  • lac coo
    #9440
    Szebb, de erről senki nem is akar vitatkozni veled ;) Bár nálam valahogy másként néz ki mindig a Far Cry, mint amilyen képeket látok itt :))))
    Szebbre van rajzolva, élethűbbek a modellek -texturák nem olyan meseszerű mint FC-ben ...Új művészeti vezetőjük van , vagy csak felfigyeltek rá anno ezt sokat mondták FC-re, ki tudja....
    szal technikailag semmivel sem több vagy jobb, nincsenek új dolgok benne ami indokolná , hogy egy atomerőmű kelljen alá ...
    De gondolom ez elégg bonyolilt lehet, mert senki nem fogja fel :))))
  • Maxtreme
    #9439
    Hát ha nem harakszol akkor én most nem ájulnék el tőle :-)
    Pláne ha figyelembe vesszülk azt hogy a 2 játék között hány év kölönbség van, nameg ennek mekkora a vasigénye.
    Ráadásul ölég gyér képpel hasonlították össze a 2 gamet.

    Ezeket anno még 6600GT-vel készítettem, ergo nem is volt tejesen kimaxolva a gfx:











    Rendben van hogy szebb a crysis, de szerintem a körülményeket figyelmbe véve (hány év telt el azóta, mekkora a vasigénye) abszolút nem 1 nagy durr, sőőt.
  • AntiHero
    #9438
    Hali akinek kell BETA KEY én oda adom az enyémet ha megtesz nekem 2db szivességet. (1 oldalra kéne regelni az én adataimmal, csak nekem már tudja az IP-et ezért kéne valaki más!)
  • XenHai
    #9437
    Na valtozott mar at laco minden es csak a kor vonalakat latom ! Mi az sten ez ?
  • XenHai
    #9436
    Nekem s ijen hibam van 880gts el uj drivelel van ra gyogy ir mert rohat idegesito!!!
  • priluki
    #9435
    Nemtudom de én azért vitatkoznék kicsit melyiknek szebb a grafikája: Farcry VS Crysis FIGHT!!!




  •  Evil
    #9434
    Nemakarok beleszolni, meg lehet mások is írták már de a Far cry képek tényleg 800x600 asak a Crysis azmeg 1024x768 :D Kis turpisság :) 800x600 asban nekem a crysis rondább de még igyis 20-30 fps :D
  • priluki
    #9433
    Nekem is volt miiiiig felnem raktam a legujabb drivert ..
  • grebber
    #9432
    Na ezek jó hírek!
  • gduck
    #9431
    - Szal 1. indulásnál sárga textúra vacakolás, utánna megszűnt... Lehet gépfüggően számol ki vmit?
    - kb 300MB-tal kevesebb memóriát zabál mit az előző verzió (~1,2GB helyett ~900MB)
    - pályát kicsit átrajzolták
    - picit gyorsabb lett
  • Eisenhower
    #9430
    ez ne maz én shotom szal... csak nekem is hasonlo volt de rájöttem hogy akkro jön elő ha rárakom élsimítást....
  • Jaffa 2843
    #9429
    név: jaffa2843
    szerver: általában K-PLAY #03 Beta3 16slotos, ha tele van akkor báhol lehetek ahol 16nál kevesebben vannak :D

    aki akar vegyen fel buddie-ba a chat izén :D
  • grebber
    #9428
    Holnapután szerintem már lesz felesleges béta kulcsom majd jelzem azt akinek kell majd privátba irhat!
  • KILLER2
    #9427
    Innen kik játszanak a beta-n, milyen néven és melyik szervereken? Én is szeretnék itteni arcokkal lövöldözni.
  • KILLER2
    #9426
    Én most mediumban tolom 1280x1024-ben és 40-60 között van az FPS, nagyon ritkán 1-1 akadás, szóval így jól megy. Bár hiányzik a high motion blurja, de így legalább ha lőni kell, akkor is tudok játszani. Viszont ha már a gombánál tartunk, ma beszarás, milyen látványban volt részem. Sajna vesztettünk miatta, de megérte! A tengeralattjárót, ahonnan indulok felrobbantották, én meg közvetlenül a hozzá legközelebb lávő partról néztem végig. Fel is vettem, bár akkor eléggé beszaggatott a gép.
  • csoola
    #9425
    lol volt, mire kitöltöttem hamisan a kérdöivet már azt irta h bezárt a béta... roflol, de ugyes ment volna a gépemen
  • magellaner
    #9424
    Na én is teszteltem azt hittem szarabbul fog menni de aránylag ment! Láttam hogy 6600 gt vel ment akkor én mért ne! Elösször sárga volt minden aztán jó lett!
    1024*768 ban mediumon shadow q van lowon a többi mediumon úgy átlag fps,de azé néha megakad!
    1280*1024 ben lowon minden átlag 8 tól 23 fps ig megy! Sajnos nem tudtam csatlakozni olyan szerverhez ahol kevesen vannak így általában 15 játékos felett találtam!
    Gépem: Pentium Dual Core 925, 6600 gt ddr3,msi pm8m3-vh,hynix 1Gb ddr 400.

    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
  • newc22
    #9423
    Add oda a beta keyt és meg mondom hogy nekem is olyan e?! :D :D
  • tugyiti
    #9422
    gombás krémes :)







    állitom,ezek a legszebbek a játék effektjei közül
  • wesker24
    #9421
    Ok akkor vedd úgy hogy nem szóltam !! Peace Bro !!
  • Zsoltika 007
    #9420
    Te még inkább ne is szólj! Nekem 4 órán át 45 perc majd mikor lekezdi tölteni 25%-körül kékhalálozott a gép... Na az a szívás :D
  • wesker24
    #9419
    Most már 2 x45 perc volt eddig erre teesék ujabb 45 perc !! A Fileplanet bekaphatja ....
  • tonyr #9418
    neizgujjatok, ezt a release 3-at elqurták !!!
    a R2 sokkala jobban ment, és nem woltak benne textura hibák !!!
    amugy nekem is 20 fps körül ment a cucc...
    wárni kell a rendes demot, az mayd jo lesz, amugy lehet h wmi xart akarnak kiprobálnia készitök, azé lett ez ilyen...
  • Magnum PI
    #9417
    Ja és a legújabb és az egyel régebbi driverrel sem volt semmi gondom. ( XP x64)
  • Magnum PI
    #9416
    Nekem 8800GTS 640MBvan, 2GB ram és egy C2D@2800Mhz, és a játék eddig semilyen hibát nem produkált. Néha előjön a shader compile textúra de az is hamar eltünik és csak a game elején. Jól megy a játék a menüben beállított max grafika ( no AA, 1680x1050 ) mellett, de hatékonyan nem lehet multiban játszani. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz DX10 alatt mert most ahogy néztem sok effektt hiányzik.
  • KILLER2
    #9415
    Érdekel is! Sok sikert hozzá!
  • VRSDM
    #9414
    REAKTOR - haláltökmind1, én is feltehetem maxra, az más kérdés hogy 20percet tölt majd, és 2fps-em lesz, de képet készíteni tudok. innentől tökmindegy hogy neked milyen gyors lesz ... ennyit erről.
  • kirol
    #9413
    Na valami hasonló nekem is csak nem ennyire durván. Holnap rakok képet.
  • REAKTOR
    #9412
    Hát igen
  • Maxtreme
    #9411
    Nyilván ez nálad is azért van, mert szar a géped :-)
    Igaz REAKTOR? Vagy nyugodtan mond meg ha tévedek :-)