31662
CRYSIS
  • JAG1
    #9740
    Én nem basztatom, csak nem értem az okoskodó, flémelő sjaát hülyeségét hajtogató embereket...

    Mellesleg lehetne annyi gerinc benned, hogy nem az alregeddel szólsz be...
  • JAG1
    #9739
    Nem érted meg, hogy itt az emberek ezt leszarják? Játszanak a gémmel, nem az editorban turkálva elemzik a pixeleket nagyítóval....
  • bLuR17
    #9738
    te is csak azért basztatod mert régen basztatták a bf2 topikban, akkor te mér ne, igaz?
  • JAG1
    #9737
    Igen, és?
    Mi a cél? Áruld már el mi jár a fejedben, mikor ezeket leírod, magyarázod?
    ETQW megbízott embere vagy, hogy bomlasszad a Crysis fanok táborát?
    Az meg, hogy PS-ben rá tudsz rakni ezer szűrőt egy képre olyan nagy dolog?
    Ha ekkora menő vagy, miért nem csinálsz egy ilyen fos Crysis gémet?
  • lac coo
    #9736
    A van-e itt valaki, aki tudja vagy meg tudja állapítani , hogy a videon látható függöny melyik object, mi a neve, mert nem találom a sok között ? :)))

    Egyébként ez a Crysis egyik fő marketing fegyvere .....A collosion, ami már FC-ben is bekacsolható szinta minden objectre ... Levelekre is , igen ;)


    Video ...
  • lac coo
    #9735
    Bakker , senki nem mondta , hogy szebb fogjátok már fel :)))))

    De ez a demo ali gszebb a FC-nél, nem is szebb csak talán másabb a hangulata.....Semmi de semmi nincs benne ami indokolná a nagy gépigényt,,, Lovagoljatok csak azon, hogy ez beta, de a fulloshoz még durvább efektek sokka-sokkal több objektum jön, tehát annak arányosan még magasabb lesz a gépigénye ! :))))
    A kép amit meg beraktak nem eredeti FC hanem modosított... Ráadásul alig modosított és megy 150 FPS-el egy gagyi gépen is ! Ehez képest Crysis egy szégyen !

    Az jó hogy elismered, hogy ez agyonbutiott, de akkor gondolon az agyon csicsázott meg gyorsabb lesz ?!
  • DarkSector
    #9734
    Nem értem az embereket!
    A FarCry először is semmiképpen sem szebb a Crysis-nél!!!
    Másodszor pedig ez egy agyonbutított multinak a bétája!!!!!!
    ISTENEM...
    Fogja már fel mindenki, hogy amit a képeken, meg videókon lát, azt majd singlebe...és DX10 mellett fogja csak látni.....
    Ekkora értetlenséget...
    Meg láttam azt az agyontupírozott FarCry képet.....
    Te szent isten ekkora betetetést..
    Nekem fennt van a gépemen, és közel nem így néz ki...1.4-es pachel sem....

    Az eredeti FarCry 1.4-es pach-el még a durva configokon is messze elmarad látvány terén a Crysistól...
    És aki nem érti meg, hogy milyen Animációra gondoltam különbségképpen a Fegyverek és a környezet részéről...az nyissa ki a szemét, vagy kapcsolja be a monitort is.....
  • koschwarz
    #9733
  • JAG1
    #9732
    Hagyjad Koshi, itt más a felhozatal. :-)
  • koschwarz
    #9731
    multiban...grafika...butítani, butítani, butítani. majd single-ben mindenki élvezkedik a grafikán.
  • Magiszter
    #9730
    Most jöttem egy 0-ás szerverről és a már említett konfigon is simán viszi HIGH-ba 1024-es felbontáson 20-30 FPS-el. Ahogy feljött egy ipse máris elkezdett szaggatni és alig vitte bizonyos helyeken a 10 fps-t is. Szerintem a netkódon van mit dolgozniuk a skacoknak.

    Következtetés: Mivel a singliben nincs netkód (szép is volna) ezért az maximum egy kis röcögéssel de menni fog egy mostani középkategóriás gépen is high beállításokkal. Úgy tudom hogy a very high-hoz alapból dx10-en kell futattni.
  • Zsoltika 007
    #9729
    Azt magától állítja át.
  • wesker24
    #9728
    Nálad hogy vannak a grafika beállitások Custom-on ??

    Mert én megnéztem az Options beállitást de ott nem volt ilyen csakis Low Medium és High beálitás !!
  • Maxtreme
    #9727
    Srácok kövezzetek meg de ennek a gamenek szvsz nem olyan vész a vasigénye.
    Közben rájöttem h a driverben belőtt 8xaf okozta a galibát, de mostmár féligmeddig rendben van minden (ha lövök akkor még néha érdekes dolgokat művel a game mondjuk :D)
    Naszóval először felnyomtam mindent maxra, kíváncsiságból. A textúrák szép sárgák lettek :D
    Aztán meglesetem így:





    Az eredmények pedig:




















    Napersze azt is tegyük hozzá hogy hót egydül voltam a mapon, de eze akkor is meglepődtem. Nagy "dzumbuj" közepette is max 30-ig megy le az fps. ...és igazából a mósön blur miatt nem is zavaró.
  • kill3r21
    #9726
    nah most van utso Key osztás immáron csak elöfizetöknek....
  • Peetboy
    #9725
    Igaza van Bokafixnek, a játékban nem úgy néz ki mint amit képeken és a bemutató videókon láttunk. Én is hiányolom azt szines környezetet,tájat. Eléggé fakók a szinek. (Hiába tettem maxra a grafot,akkor is)
    De lehet majd a teljes verzióban jobban fog kinézni, vagy esetleg csak DX10-ben.

    Minden esetre ez nem az én gépemhez való. Valami újitást ,talán 7600 GT-t veszek bele, az talán valamit segit. De az is igaz,hogy sok emberes serveren valóban kevesebb az FPS, főleg harcban.
    Majd a Demó bebizonyitja,hogy jobban tud futni ez a játék bármilyen gépen. Csak most a neten más játékosok miatt (ping) nagyon lelassitja a játékmenetet, hisz mi sem bizonyitja jobban mint az amikor harcban meg is áll a kép nálam .
  • Peetboy
    #9724
    Na befejeztem a játékot mára. Most már kezdek belejönni, és már tudok fegyvereket venni is,meg a képességeimet használni. Bár elég sokat bele kell lőni az ellenfélbe. Az elején jól ment a gépemen, aztán a végére nagyon belassult.
  • Bokafix2
    #9723
    Omg... Mintha a Vietcong nevű játékot látnám. Ezeknek a képeknek nem valami jó a minősége. Mondjuk az én gépemen még ennél is lámábban nézne ki a Crysis az tuti.

    Ez hajj, de széép.
  • bordy
    #9722
    nagyon kemény. egyik szerveren olyat csapat munka volt, szinte mindenki 1ütt. dzsipek, kocsik, tank, futotak melletünk, hatalmas volt. sorba foglaltuk el a helyeket.

    kaméleon módban(én már csak így hívom) vagy és megálsz egyhelyben akkor nem nagyon vesznek észre. melettem legalábbis többször is lementek az ellenségek :D

    kár h nincs más pálya vagy multi mod benne. :/
  •  Evil
    #9721
    Utolson nem azon a fenti dombon fekszik hanem alatta a folyoparton :) De mégis csak látom :D
    Szvsz jo rohangálást de nemhiszem hogy beválna :D




  • Peetboy
    #9720
    Most procim meghúzva beléptem a játékba és mindig az elején kidobott a windowsba. Ez mitől lehet??
    Most visszavettem a Cpu órajelet eredetire,most kipróbálom jó-e.
  • grebber
    #9719
    Észrevehető amugy hisz engem is leszedtek. De pl ha gyorsan mozogsz rohansz ellenfél felé akkor már kevésbé
  •  Evil
    #9718
    Láthatatlan ellenfeleket szeretem, imádom :D Azok nemtudom miért valszeg sm2 es x800gto kari miatt és minimum beállitások miatt de nem átlátszó hanem fehéres vonalakból áll ösze (szinte világít ) és ami a poén hogy sok dolgon növényzet föld stb átlátszik kivéve talán épületek :) Szoval nagy moka amikor bozoton fákon át lövöm öket sniper el :D Gondolom majd csak javítják addig meg jó wh nak :D
  • schrank
    #9717
    halottnak a csók
  • stupido
    #9716
    valakinek ötlet?
  • grebber
    #9715
    800*600 minden high átlag 23 fps.Élsimitás nincs mert ha bevan kapcsolva atomfehér minden.
    Jót toltam most igaz csak 4 killem volt de kegyetlen sokat foglaltam.Ez a láthatatlanság elég jó bár párszor észrevettek igy is.
  • Peetboy
    #9714
    Most tesztelgetem a Crysist, a gépem meghúzva hány FPS-el tud menni.
    OFF:
    Most meghúztam a procimat 3200+ra 200 FSB-vel. Azt olvastam a memória Mhz-eket vissza kell venni??
    2db 400 Mhz-es van bent, + 1 db 333 Mhz-es.
    Ez igy jó szerintetek?
  • Curtis
    #9713
    Javaslom a crysis.hu -n lévő TeamSpeak szerver igénybevételét. Van több szoba és regisztráció nélkül is be lehet lépni. Mi nagyot játszottunk most, nagyon kíváncsi vagyok az éjszakai mapokra. :)
  • wesker24
    #9712
    Azért mert a Beta2-vel semmi bajom nem volt jól elvoltam vele Highon ment fullon ment kisebb nagyobb bugjai ellenére de jól ment mindenféle textura hiba nélkül !! De a Beta 3 állandoan a játék elején is töltögeti a texturáit meg akkor is amikor pl újra spawnol !!
  • grebber
    #9711
    Miért vár mindenki hibátlanságot egy bétától??
  • wesker24
    #9710
    Ja igencsak késön tölti be a texturákat ami igencsak zavaró !!
  • grebber
    #9709
    Na teszteltem.Még szoknom kell.
    1024*768 minden medium 19-60 fps igaz az utobbi csak belső terekben :D De játszahtó volt simán.
    Fasza volt ott osontam "láthatatlanul" a csóka meg 1 helyben állt pont amikor ő is láthatatlan lett volna lezuztam arcát :D
    Nagyon jó lesz ez multiban.
    Hány béta lesz még?
  • Evogordon
    #9708
    Na én is leteszteltem a crysis-t mit mondjak csöppet későn tölti be a textúrákat :D
  • gregoryan
    #9707
    akinek több kulcsa van vagy már nemakar játszani azt megkérném hogy erre a címre küldjön eggyet:

    [email protected]

    mire hazaértem kulcs már nemvolt :(

    THX
  • XenHai
    #9706
    thx ez be jott
  • Wixi
    #9705
    http://www.nvidia.com/object/winxp_163.71.html

    itt az nvidia driver

    #9699 az ilyen kommenteket tartsd meg magadnak. nemmindenki ert a szamitogepekhez ugy mint te :)
  • VRSDM
    #9704
    fentebb írták próba: szedd ki a külső driver-ből az élsimítást.
  • stupido
    #9703
    hi all!

    ezt az üzenetet kaptam:

    Nem lehet aktiválni egy szükséges biztonsági modult.
    Ez a program nem hajtható végre (5023).

    Ez mi? Tudja valaki?
  • KILLER2
    #9702
    Játékokban Play DX10re gondoltam konkrétan.
  • Davidus
    #9701
    nyilván