31662
CRYSIS
  • Prince of Máté
    #10013
    nee én akartam tékelni :(
  • Peetboy
    #10012
  • lac coo
    #10011
    Minden fogysztói társadalomban törvény tiltja, hogy bármit is ráfizetéssel gyártsanak ;) Egyszerűen ennyi az ára a hw-nak, csak nekünk PC-senken kerül 5-ször annyiba....

    Soha nem boltban veszem a cuccot, elég jó cégeket ismerek akiknak egyszerű nyersanyag a HW, és elég nevetséges áron szerzem be, pedig azon is van nem kis haszna akitől veszem .. Ez van ....
  • bordy
    #10010
    megoldotta az újratelepítés szerencsére, mostmár felnegednek. lehet az volt a baja hogy belebuheráltam...

    grat jaffa a 10000.-hez amúgy :D
  • KILLER2
    #10009
    Nekem Vistán jól fut, főleg most, hogy felhúztam a procimat, alig akad meg néha majdnem full high beállítások mellett, viszont a VGA drivere most a szar, az előbb is elment a kép, azt kilépett.
  • Zsoltika 007
    #10008
    Nekem is. Bár eléggé fagy vista alatt. :(
    Xp-n simán megy.
  • lac coo
    #10007
    Hát ha semmi fogalmad nincs róla, minek írsz okosságokat ? :)))))
  • KILLER2
    #10006
    Nekem megy, az előbb játszottam.
  • gyuri12
    #10005
    nah,csak az én crysisomnak vége,vagy mindenkinél beszart? már délutánbann,sem máködött,de most már a main menu sem jön be. mi a kuki baja van?:S
  • ellington
    #10004
    nekem ez ősrégi probléma, hogy a routernél ki kell lődözni minden egyes programot/játékot. csak a crysist nem tudom. vagy igazából egy univerzális mód kéne, hogy ne nyígjon minden játéknál némán a router, egyszerűen lássak mindent úgy, mintha átkötném a kábeleket (de akkor meg faterom akad ki, hogy megint miért nincs net a laptopon.)
  • Jaffa 2843
    #10003
    router mögött vagyok énis és látok sacc/kábé 120-130 szervert (nem számoltam az ujjacskámmal XD)


    bordy: én most probáltam felenged mindenhova.. tedd ujra a gamet, esetleg uj accountot csinálj gamebe
  • bordy
    #10002
    probálok mindent, azok se mennek amik eddigmentek, van 1-2 a kedvencekben. nem értem. feltszem újból. háthaa...
  • ellington
    #10001
    akkor én mér látok csak hármat, tudja valaki? vagy jaj. a router. minden programot amit neten akarok játszani ki kell lőnöm, (cod, msn, torrentek, nem mind játék, oké), de a portforward.com-on nincs rajta, hogy a crysisnál melyik protokat kell engedélyezni. erre vkinek nincs ötlete?
  • Jaffa 2843
    #10000
    olyan szervert keress amibe benne van hogy BETA3
    pl: Multiplay.co.uk.BETA3 vagy valami ilyesmit
    a K-play szerverek mennek tutira, én a #3-ast javaslom 16slotos és elég jo emberek szoktak lenni rajta, csak mostanság tele van :S
  • bordy
    #9999
    rengeteget, én legalábbis.
  • ellington
    #9998
    nekem csak timeoutos a crytek:warrior, a másikon meg senki sincs. amúgy ti hány szervert láttok?
  • Peetboy
    #9997
    Haverom kipróbálta a Crysist,de nem sokat játszott vele. MAjd ha neki nem kell, akkor oda adhatom valakinek a Key-t
  • szapor
    #9996
    Vki küld privibe keyt?
  • bordy
    #9995
    persze. mostani nyíltból szereztem, tegnap még nem volt baja.
  • Jaffa 2843
    #9994
    beta3-mal próbálkozol?
  • bordy
    #9993
    valami nem jó, összes szerverre azt írja nekem hogy disconnect from server. másnak megy?
  • Peetboy
    #9992
    a File Planetről lehet letölteni.ha regisztrálsz. Volt ezelőtt CD Key osztás ingyen, de már lezárták. Most csak ha előfizetsz a File Planetre akkor kapsz CD key-t
  • red bull
    #9991
    Honnan letölteni? Azért kérdezem a letöltést mert szerintem egy béta vrziót nem fognak a boltokban árulni. Jah és honnan a CD kulcs? xD
  • Peetboy
    #9990
    Ezek a képek a Demó előtti BETA verzió,amivel a neten lehet játszani CD kulcsal.
  • red bull
    #9989
    Honnan lehet letölteni?
  • Peetboy
    #9988
  • Banano
    #9987
    télleg élethű. XD-_-
  • ellington
    #9986
    béta
  • red bull
    #9985
    Hy all!

    Honnan vannak a képek? Már megjelent a játék vagy még csak demo? De a demo is ugy látom hogy még 21 nap. Akkor hogyvanez. Sorry a láma kérdésekért csak most találtam ezt a forumot. :S
  • Peetboy
    #9984
    Nekem tetszik a játék, és a grafika is szép lenne, ha birná a gépem, csak ne akadna annyira.
  • Peetboy
    #9983
  • Peetboy
    #9982

    A Crysis Shaders Mediumon, a többi Lowon. Kicsit homályos a kép, de pont ettől realisztikus.


  • Peetboy
    #9981
  • rekettyes
    #9980
    aha fizetni kell, darabold fel úgy rakd be.
  • Peetboy
    #9979
    Miért csak 20 kb-os képet lehet feltölteni ide? Hiszen láttam én nagy méretü képet is itt a fórumon.
    Vagy az pénzért van???
  • grebber
    #9978
    Crysis konzolra?
    Ugyan egy interjú során sok minden hangozhat el, s butaság lenne bármilyen következtetést levonni, az ördög nem alszik.

    A Gameinformer újságírójának adott interjú során felmerült a kérdés, hogy érkezik-e a jövőben valamilyen konzolra Crysis játék. Cevat Yerli elmondta, hogy akár Nintendo DS-re is készíthetnének Crysis-t. Megvilágítva ezzel azt a tényt, hogy bármilyen konzolra is készülne el, nem lenne olyan, mint a pc-s eredeti. A portolás természetesen lehetséges, de ők sosem gondolkodtak egyszerű portolásban. A motor kiválóan fut konzolokon, tehát ez sem lehet kifogás a jövőben.
    Hogy a Crysis megjelenése után mi történik, azt nem tudta, vagy inkább nem akarta megmondani. Megvárják, milyen fogadtatásban részesül a játékosok és a sajtó körében. Cevat a Far Cry sikerét szeretné megismételni, s csupán 5%-al jobb értékelés és teljesítmény boldoggá tenné.


    info: Gamestar
  • szarjancsi
    #9977
    Szevasztok! Valaki probálta a crysis betat akinek olyasmi gépe van mint nekem 8600 GT 6000 + proci 2gb ram. Irjon aki probalta és hogy milyen . köszi
  • bordy
    #9976
    gondoltam, az csak a menü...
    start-ra nyomok bejönn a nagy feketeség. lannál meg visszadob a listára mikor creat serverre nyomok.
    még kicsit töketlenkedek vele...
  • szapor
    #9975
    Valaki küldene nekem egy kulcsot?
  • bordy
    #9974
    ne nevettes már. single? 1.4 gigában? :D max 1 pálya szerintem ha mégis vagy csak a menü jönn be.
    lan az működhet tán.