31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #10295
    Én havernak is ilyen van...
    Elméletileg Médiumon 4x-en kéne mennie 20-30-at....
    És igen szép médiumon is...
    Viszont fizetni nem fizetnék érte..
    Csak ha ingyen szerzel!
  • Jaffa 2843
    #10294
    leszedtem és szépen akad.. ennyi erővel csinálhattad volna a videot is 10FPS-sel xD kisebb lett volna és a látvány se lenne rosszabb :D
  • Jaffa 2843
    #10293
    tesomnak pont ijen karija van és elég necces.. a max esélytelen 1024ben is.. 1280-ban medium noAA esetleg játszato
  • Prince of Máté
    #10292
    áá, 4x-es AA-hoz már 256 bit kéne, meg amúgyis leszarom az AA-t csak fps szívásra jó (meg homályosításra)
    Kb mennyi fps-sel menne?
    Mediumon is szép a grafika? (növényzet,víz)
    Mert ha igen, és jól menne, akkor lehet h letöltöm és kunyerálok egy key-t (bár úgy se kapok)
  • DarkSector
    #10291
    Parancsolj!
  • DarkSector
    #10290
    Igen...
  • Jaffa 2843
    #10289
    ujratevéskor nemjön be csak uj oprendszernél, vagy ha másik gépen rakod fel..

    de mostmár hagyjuk abba a telepitési izéket.. mindenkinek fentvan már.. gameplay pofázás legyen xD
  • DarkSector
    #10288
    Szerintem médiumon és 4x-el simán kéne....
  • Jaffa 2843
    #10287
    ez ijen fileplanetes ingyé kód volt? XD
  • KILLER2
    #10286
    Ok, akkor nem én vagyok hülye.
    PAK kibontogatást meg kipróbálja akkor valaki, hogy gyorsabb/működik-e úgy a játék?
  • Prince of Máté
    #10285
    Szerintetek az én gépemen a Beta, elmenne 1280x1024-ben mondjuk egy medium beállítással?
    Lehet low is, a lényeg a felbontáson, (1024x768-on +20 fps lenne kb, de az meg csúnya 19-es LCD-n)
  • bordy
    #10284
    na látod hogy a 2. az :D

    mindenképp 2x kell beirni a kapott kódot...
    1 telepitéskor
    2 csipkebokor vessző

    3 első indításnál az AKTIVÁCIÓHOZ, ami mindenképp bejön akár forumra beirt kód akár fileplanetröl kapott kódrol van szó, aktiválni kel <----- ez nem jött be mikor újra tettem. nah
  • DarkSector
    #10283
    Dehogy is...
    Akkor mi lenne..
    Már az aki később kezd multizni, az nehogy hátrányba legyen, mert 5 napot kihagyott....
    Sajna itt minden megy előről ha meghalsz...
  • DarkSector
    #10282
    Háát érdekes, mert nekem elég volt a felrakásnál 1x....
    Utána 1 account és már ment is...
  • KILLER2
    #10281
    Vannak a játékban ezek a rangok. Ez csak a pillanatnyi játéknál van vagy valahogy meg is lehet tartani, azaz ha én elértem x rangot és új meccs kezdődik, akkor valahogy lehet arról folytatni?
  • mikiking
    #10280
    mondjuk jo,egy kicsit elvan cseszve a válasz is ....no de érteni mit akart mondani vele :D de azért ez a kérdés.....brutál......olyan mintha megkérdezné ...ultrahigh grafon fog menni a crysis 64mb-os video karival ?
  • Jaffa 2843
    #10279
    najo.. látom nem érted :D
    mindenképp 2x kell beirni a kapott kódot...
    1 telepitéskor
    2 csipkebokor vessző
    3 első indításnál az AKTIVÁCIÓHOZ, ami mindenképp bejön akár forumra beirt kód akár fileplanetröl kapott kódrol van szó, aktiválni kell
  • DarkSector
    #10278
    Ekkor elgondolkodik az ember, hogy az lámább aki kérdezett, vagy az aki válaszolt?
  • DarkSector
    #10277
    Jah végülis nincs jelentősége...
    Bárhogy is van, nekem ez a grafika 30-40fps mellett tökéletessen megfelelne single módban....
  • mikiking
    #10276
    OFF:
    Egyik fórumba olvastam,azt kérdezte,egyik srác..... az ati radeon 9600 pro karival lehet e direct-x 10 ben jáccani ? erre a válasz : igen,már a dx 10.1 c-t is viszi :D looooooool
  • DarkSector
    #10275
    A legelső bétánál be lehetett írni egy kódot, amit ide feldobtak a topic-ba....
    És azzal fel lehettet rakni, csak indításnál bejött egy ablak, és kérte a valós cd-kulcsot....
  • bordy
    #10274
    hát nemtudom. szerintem a 2. beírásnál aktiválodik. nem is tudom mit írt annál. valami olyasmit hogy beta unlockolása vagy mi a fenét, nem emléxem már.
    de mind1, nem nagyon érdekel ez.
  • Jaffa 2843
    #10273
    hát esetleg azt jah :D

    DarkSector: nemtom mit értesz te kamukódon... ha telepited frissen a gamet beirod a kapott kódot, majd elsö inditásnál az aktivációhoz ismét azt a kódot...ezt 1 gépen bármennyiszer el lehet játszani win reinstall után is
  • DarkSector
    #10272
    NA AKIT ÉRDEKEL HOGY MILYEN A BETA 3 MAXON 4X AA MELLETT 1024-BEN, AZ LESSE MEG EZT A KIS MÚVÍT....
    AZ ELEJÉN XAR A HANG, EZÉ BOCSESZ.....
    1024 4xAA minden HIGH-on (10percben....)
    Config:
    P4 3GHz, 2GB DDR (400) Ram, GF7900GS, XP Pro
  • mikiking
    #10271
    Hát ez elég régi...sőt ..... ez messze nincs egy 6600 gt szinvonalán sem nem ? ezzel most az instalácios képet akarja megnézni ?
  • DarkSector
    #10270
    De csak a réginél egy kamu kóddal kellett telepíteni, és azé jött ki a EA Activation ablak....
    Most meg telepítés nem megy ennélkül...
    Próbáld meg olyannak a kódjával felrakni, ami egyszer már fel lett telepítve....
    Még a menübe sem enged majd be...
    Mert ha az csak netrecsatlakozásnál dobna ki, hogy már egyezik valakivel a cd-kulcsod..akkor nem vizsgálna...

    Nézd majd meg telepítésnél, azt a csíkot....
    Legalábbis nálam ez volt, mert még a tűzfal is reagált néha....
  • Jaffa 2843
    #10269
    nemigazán....
  • Jaffa 2843
    #10268
    /OFF
    9600XT
    /ON
  • DarkSector
    #10267
    Az az aktíválás....
  • DarkSector
    #10266
    Van 1 titka a dolognak!
    Nekem először szürke lett a kép az AA bekapcsolásánál!
    Aztán a menüben átkapcsoltam mindent fullra és AA-t meg 4x-re!!!!!!!!!!!!
    Ezután QUIT majd ÚJRAINDÍTÁS és már elméletileg úgy be kell, hogy vegye a dogokat, csak ha játék közben állítod, és utána ugye ki is írja figyelmeztetésül, hogy újra kell indítani..
    Amit ugye elméletileg minden játéknál kéne megtenni, csak ennél kukacoskodóbb...
    És most igaz akadozva, de simán bejön mindenféle színes meg szürke textúrák nélkül...
  • mikiking
    #10265
    milyen kari az a 9600 xt ?
  • bordy
    #10264
    mikor újra tettem nem kellet aktiválnom még1x. csak az elején kellet megadnom a kulcsot mint serial számot. utána nem jött be az aktivációs cucc.
  • Jaffa 2843
    #10263
    hát én nemhiszem hogy 3szor lehet aktiválni egy kódot..
    nekem már ez a 3. oprendszerem amin aktiváltam a keyt (1gépen) és tesom gépén is aktiváltuk szal.. ha HW ID-t néz aktiváláskor akkor egy gépen bármennyiszer lehet telepiteni a gamet..
    egyébként ha csak ráhuzod ujra nem uninstallálod akkor nem is kell ujra aktiválni
  • DarkSector
    #10262
    Very Slidshow!!!
  • MiQ
    #10261
    slideshow?
  • ProtossJumper
    #10260
    lol eltévedtem egy kicsit időben xD
  • ProtossJumper
    #10259
    hogy fog "futni" a game egy : p4 2.8Ghz , ati 9600xt , 767Mb ram -os gépen szerintetek?

    berlinboy te codozol?
  • DarkSector
    #10258
    Nem bannolnak, csak ha elcseszed a fájlokat, és újra kell raknod, akkor már 1 aktíválást vesztel asszem a 3-ból.
  • Jaffa 2843
    #10257
    megcsináltad a kitömöritést?
  • DarkSector
    #10256
    Nekem 7900GS megy 610/830-on...