31662
CRYSIS
  • newc22
    #10536
    Valaki tudna adni egy felesleges beta-keyt? Nagyon hálás lennék érte....
  • MiQ
    #10535
    ... most már kideürlt, hogy nincs értelme
    Nedm tõle gyorsabb a Crysis.

    Tolnám én a procit (bírná is a 3 GHz-et), de a qrva alaplap miatt nem megy. Amint lesz lehetõségem, azonnal lecserélem.
  • bordy
    #10534
    1x vagy 2x csinálta nekem xp-n ezt.
  • JAG1
    #10533
    Mijaszart' húzol egy 8800-on? :-)
    Inkább a 4300-at told meg 3GHz-re...
  • MiQ
    #10532
    Az igazsághoz tartozik, hogy mindkét kilépéskor durván volt húzva a vga, és a videodriver hibájával szállt el a játék.
  • ellington
    #10531
    nekem xp-n rossz.. de volt egy időszak amikor semmi gond nem volt, most meg minden ötpercben kivág.
  • Zsoltika 007
    #10530
    Nekem pont ezért játszhatatlan volt.
  • MiQ
    #10529
    Nekem is volt ilyen, szintén vistán - eddig 2 alkalommal.
  • Zsoltika 007
    #10528
    Ja! Vistán nekem folyamatosan ezt csinálta. Xp-n jó volt.
  • ellington
    #10527
    valakinek volt már olyan, hogy játék közben csak úgy kidobta az asztalra? és bezáródott a crysis, indíthatta újra.
  • MiQ
    #10526
    FarCry-ban vagy Crysis-ben? Crysisben van depth of field ...
  • JAG1
    #10525
    Persze, hogy Photoshop volt...
  • kill3r21
    #10524
    amit én kerestem az a deepth of filed effekt de azzal nem találkoztam.......aki vágja az irjon..:)
  • kill3r21
    #10523
    Nah utána nézegettem FarCry tuningnak....irtad laacoo azthiszem hogy ez modositott farcry volt de csak a viz textura volt lecserélve....
    nah hát probálgattam énis...1.4 es pecs..hdr shaer 3..miegymás motion blurrr...minden....
    és ezt a max amit kitudtam hozni belöle....


    nahmármost a kép amit linkeltek vagy photoshop.....vagy valamit nem tudok amit ök igen...:)
  • KILLER2
    #10522
    Nem, mert ennek se én vagyok az egyetlen tulajdonosa.
  • newc22
    #10521
    Esetleg nem tudnád kölcsönadni a kulcsodat hogyha úgyis 2-3 ember használhatja a kulcsot???? Naaaaaaa Lécci Lécci!!! :D
  • KILLER2
    #10520
    Dehogy működne. Párszor már megtárgyaltuk. Mivel az EA ellenőriz minden key-t, ezlrt anékül nem lehet felmenni. De már kevesebb, mint 3 hét van a demoig, addig próbáld meg kibírni, de lehet, hogy kapsz még valakitől key-t.
  • newc22
    #10519
    ÖÖÖ Félreértettél akinek nincs cd-keye annak a weboldal alatt van 1 crack amivel lehet hogy működne a multi béta kulcs nélkül? Próbálta már valaki? Mert nekem nincs béta kulcsom... és sajnos nem is ad senki.... :(
  • KILLER2
    #10518
    Úgy.
    Előzőre hsz-re meg: Nem lenne egyszerűbb akkor már fileplanetről leszedni? Ott is kell várni, de legalább nem szeletenként és itt nem is tudod, hogy 3as verzió-e, régebbivel emg nem tudsz játszani. Bár dátumból elnézve valószínű, hogy ez a 3as beta, de még mindig egyszerűbb lenne szerintem a fileplanetről leszedni.

    Egyéb:
    Mostanáig Crysisoztam és lassan még játszani is megtanulok. Közelharcban még nem vagyok túl jó, de sniperrel egész jól ellölövdözök. Előbb én voltam a legjobb a szerveren. Sajnos amint vettem egy Gauss Rifle-t (asszem ez a neve) rögtön lelőttek, pedig elirtottam volna még vele a népet.
  • newc22
    #10516
    Ezt úgy árted hogy 1 keyt kettő vagy három ember is használhatja egyszerre?!!!
  • KILLER2
    #10515
    Hiába unta meg valaki, a key-e már aktiválva van. Amúgy egy key-t 2x vagy 3x lehet aktiválni.
  • newc22
    #10514
    Valaki nemunta meg, vagy csak nagyon jószívű?
    Lécci dobjatok meg egy beta kulccsal csak had próbáljam ki!!! Lécci lécci Küldjétek el privibe köszi!!!
  • Smithwarden
    #10513
    Crysis beta szerverek (tavolsag szerint)
  • MiQ
    #10512
    ... ne sokat várj a vga-dtól. Nekem is ilyen volt a 8800-as elõtt. Baromira lehetett húzni, de nem sokat segített. Inkább dx9-ben jeleskedett dx10-et nem nagyon szereti :(((

    Azért a kérdésedre is válaszolnék: a www.hoc.hu-n keresgélj. Asszem valamikor az év elején volt egy hír, hogy egy lelkes programozó csinált egy win. xp alatt is futó dx10 verzió.
  • Jaffa 2843
    #10511
    aki akar jöjjön: 85.236.101.183:64087
  • Denes888
    #10510
    Felvettelek!
  • Jaffa 2843
    #10509
    nincs.. DX10 csak vista alatt van arra megfelelő VGAval
  • GiGa master
    #10508
    syasztok bocsi ha valakit megsértek eme üzenettel....deh lenne 1 olyan kérdésem h van Xp sp2re valami Dx10 driver?mert ki szeretném próbálnia vidim vele!előre is köszi!
  • Jaffa 2843
    #10507
    xfire: jaffa2843
  • Denes888
    #10506
    ja!!!
  • Jaffa 2843
    #10505
    én jáccanék
    van xfire-d? ott eccerübb
  • Denes888
    #10504
    Nekem minden mediumon megy normálisan vista alatt. Valaki jön játszani? Vegyetek fel msn-en.
  • Nyufeee
    #10503
    Köszi mindent Casseus, jol megy a game majd holnap irok+képek hogy hogy fut stb stb...
    Még 1x nagy köszönet Casseusnak!!
  • Raptor 2
    #10502
    :D Nembaj az a lényeg hogy a Krájzisz is az :D :D :D de attól még jó
  • DarkSector
    #10501
    Háát ezaz..
    Meg a thx is buzis ha kimondod...
    De ez iszonyat durva hogy valakinek ez eszébe jut...
    én pl eddig ilyeneket nem is néztem, és eszembe sem jutott, hogy mi buzis, vagy gyerekes..
    Meg a by is gyerekes vagy buzis lehet...ennyi erővel...

    Háát tiszta gáz .. hogy ilyenek is vannak...
  • Raptor 2
    #10500
    oks. tessék ennyierővel az oks is lelhetne b*zis :D meg az oksa :D na mind1 nem kell vele törődni az a lényeg h. te tudod h. nem vagy b*zi :)
    Meg ez a topik nem is erről szól, szal Gyuri ha akarsz nyithatsz egy homár topikot, ha azzal elégedett leszel ;)
  • DarkSector
    #10499
    Na ezaz, meg nekem azé gyorsabb, mert a gombokat találom meg gyorsabban a bill ha írkálok...
  • Raptor 2
    #10498
    Mellesleg mindig az a homi akinek mindenről ez jut eszébe ^^
  • Raptor 2
    #10497
    Nemis a KÖSZ az csak 4 betű a KÖCCE pedig 5 :D :D :D xD
  • DarkSector
    #10496
    Háát mé te igen..?
    Mert én nem ismerkedni szeretnék, csak így gyorsabb leírni...