31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #10577
    THX....

    "nem adok neked cdkeyt"....
    iszonyat volt, mikor leesett, hogy mi akart ez lenni...
  • Banano
    #10576
    n3m4-d0kn-n4k4d-k4yT - :D:D:D:D

    dark meglesem mindjá jövök.
  • DarkSector
    #10575
    Amúgy meg abban már biztossak lehetünk, hogy a grafika High-ra rakva ugyanaz lesz a Single-ben, mint amit most látunk a High-on a bétában...
    Ez a graf, csak akkor lesz szebb, ha Single-ben ráállunk a very-re, de grafikai változások nem lesznek Béta3 High és Single High között....

    És szerintem ezé fut szarul, mert belenyúltak, hogy kivegyék a Very-t és szerintem ez betett a motornak....
  • DarkSector
    #10574
    Esküszöm, hogy ha kijött a Single Demo, akkor ingyé odaadom valakinek a CD-kulcsomat....
    Erre most megesküszöm....
  • krizsi94
    #10573
    Valaki dobjon már meg egy key-yel PLEASE!!!!!!!!!!!! Csak 1 napra.
  • DarkSector
    #10572
    Jah és merre találok a beta-ban teknősbrekkencseket????
  • DarkSector
    #10571
    1024x768-on?
    Mert én max úgy tudok játszani...
    Megnéznéd, ha megkérlek....
    Tudom, hogy a végleges verzió nem ilyen lesz majd, mert ez már az optimalizálatlanság legfelső foka, ami teljessen biztos, hogy a beta cuccos egyedi rossz mellékhatása...gyors összedobtak valamit...

    kiváncsi lennék, hogy 1024-ben is szaggat-e....
  • DarkSector
    #10570
    Igen!
    Xp-m van, de nem hiszem, hogy sokat számít, ha neked 4GB DDr2-es ramod van a Vista-hoz....
    A te configodnak szélsebessen kéne mennie....mert ugye még csak VeryHigh-on sincs a cuccos, meg élsimítás sincs....

    Max ha nem 1024-ben nyomod!
  • Banano
    #10569
    [email protected], 2gb ram , 8800GTS 320 , high- 1440*900 fps szám: összevissza bent 35-60 kint : 10-40 az fps el nem is lenne baj csak az a gáz hogy gyakran szaggatásig lassul...mármint beszaggat magyarul xD.
  • Banano
    #10568
    Deutsche rep forevör :DD
  • ToCsEk
    #10567
    hi, valaki megtudja mondani ebben a videóban szóló zenének az előadóját és a szám címét?
  • KILLER2
    #10566
    XP van fent? Valami szeritnem nagyon el van cseszve nálam. Nem baj, amint kiadják a játékot, újrahúzom ezt a szar winfost és jól beállítom a gépet.
  • DarkSector
    #10565
    Bakker ezzel a konfiggal így megy!!!!!!!
    Nekem elmegy High-on minden....basszus és úgy hogy csak a tűzharcoknál akadozik.....

    Én ezt nem értem...Remélem az én kártyámmal majd jobb lesz...
  • Denes888
    #10564
    Aki akar jönni játszani akár mikor az vegyen fel msn-en: [email protected] és/vagy xfire: denes888
  • DarkSector
    #10563
    Igen..
    Van egy trükk..
    Én is most pár év után jöttem reá véletlenül, hogy ha a videó szettingsz-nél legörgetsz valahol egy opciót a jobb alsó részen, akkor lesznek ott grafikai stylusok!!!

    Tebb asszem cartoon-ra, és akkor lesz ilyen meseszerűen elmosódott....
  • KILLER2
    #10562
    Szeretném. Fizika highon, minden egyéb ,mediumon. így többnyire jól megy, de néha így is nagoyn leesik az FPS. felhúzott procival sokkal jobban megy, de ezzel nem próbálkozom, míg nem szerzek be egy jobb hűtőt. Bár szeritnem angyban közrejátszik, hogy megint kezd szétcsesződni a Vista, de a játék megjelenéséig már nem húzom újra.
  • DarkSector
    #10561
    Configod?
  • DarkSector
    #10560
    Megy high-on a cuccos rendessen?
  • grebber
    #10559
    Na végre már nyert valaki 2x is egymás után :D Igaz nem az amcsik akikkel voltam de legalább már tudom hogy amcsi bázist honnan lehet kilöni faszán. (A hídról)
    Koreai bázis gyengepontját még nem sikerült felfedeznem!
  • KILLER2
    #10558
    Vadásztatok már pillangóra? Én a hétvégén sniperrel feküdtem az egyik hegyen, nem jött ellenfél, azt pont jött néhány pillangó, azt sniperrel lelövöldöztem párat. Nincs is jobb.
  • Balintrial
    #10557
    :DDDDDDDD
  • KM
    #10556
    Ez már szánalmas...
  • Banano
    #10555
    teee kutyapecér xD
  • rémrendescrysis
    #10554
    Segítek multiba méghogyha egymás ellen vagyunk is.
    Na jó ajánlat?
    Jó vagyok multikba.
  • DarkSector
    #10553
    Erre meg Crysis High-on élsimítás nélkül....
  • grebber
    #10552
    Hehe voltem egy szerveren amiből már csak 20 perc volt hátra én voltam egyedül ellenség meg ketten azt minden az ő kezükbe volt szinte.Elkezdtem foglalni azt mindig mentem tovább közbe egy gyerek visszafoglalta amiket már elfoglaltam :D
    Kemény 2-öt gyilkoltam és 2szer haltam de 2000pontig szétfoglaltam magam :D

    Olyan szerverre kéne felcuppanni ahol 1-edül vagyok mert akkor lehetne gyakorolni az ellenfél bázisának lerombolási lehetőségeit!
  • JAG1
    #10551
    "...nem kapsz két óriási pofont..."
    :-)
  • Dante73
    #10550
    Jól értem, hogy EGYSZERRE 2 ember használhatja a ugyanazt a béta-kulcsot?
    Mert akkor megosztom, szivesen a sajátom!
    Ki, mit ajánl érte? Priviben lehet ajánlatot tenni.

    Dante.
  • Zsoltika 007
    #10549
    Uk szerver van csak. Arról viszont korrekt sebességgel jött.
  • Banano
    #10548
    Kép :D.:
  • Prince of Máté
    #10547
    Na mindjá meglesz a beta key-em.
    Fileplanetről érdemes letölteni, és ott az európai serverről?
  • dante3
    #10546
    Írtam privit!
  • Rage47
    #10545
    most ajándékoztam el:p sry
  • newc22
    #10543
    Vazze Rage te kaposvári vagy??? Már ezért megdobhatnál egy felesleges beta kulccsal!!! :D Én is!!! :D
  • newc22
    #10542
    Adhatok pár ftp címet ahol filmek,gamek vannak fennt vagy esetleg még torrent meghívót is.... Na áll az alku?!?!? :D :D
  • HM
    #10541
    Aki ad azt nem lövöm le multiban.
  • MiQ
    #10540
    ... az üzenet a következõ volt: az nvstrap.dll hibája miatt a videokártya driver alaphelyzetbe állt ...
  • ellington
    #10539
    volt olyan egyszer kétszer nekem is, de már nem azért nyíg hogy videokártya hiba, csak úgy szimplán kilép.
  • Rage47
    #10538
    mit adtok érte?
  • HM
    #10537
    Nekem is jól jönne egy! :D