31662
CRYSIS
  • kifli
    #29702
    na azért nem mindenki tud ilyet csinálni :) gta4 ezerszer csúnyább és ezerszer szarabbul fut :)

    télleg lehetne egy gta4-es crysis mod is :D
  • grebber
    #29701
    Nem is akárhogy ha pl csak a Bioshockot nézzük ami szép és elfut szépen egy 7600GT az azért nem semmi!

    Én azért reménykedek benne hogy a következő Crysis résznél már tanulnak valamit a hibáikból!
  • Warton
    #29700
    Ha így nézzük nyilván nincs szebb, de ez nem nagy kunszt. Ilyet bárki tud csinálni. A kérdés jelenleg az optimalizáció, amiben eléggé leszerepelt a Crytek. Nem is tudom, hogy ezt az engine-t licensszelte-e bárki is..
  • kifli
    #29699
    tudnak kompromiszumot kötni
  • grebber
    #29698
    Pontosan ezért veszik a UE3-at és fogják a 4-et is mert ezek mind megvannak benne.
  • kifli
    #29697
    egy engine attol jó hogy:
    -jol optimalizált
    -jól skálázhatóak a szintek
    -bővítési lehetőségek
    -grafika
  • grebber
    #29696
    Nem az a legjobb engine ami a legszebb ezt elhiheted!Max a te szemszögedből.
    Szerintem az Unreal Engine 4 nagyon odafog verni a Cryengine-nek.És nagyon remélem ott már nem fognak fukarkodni az élsimitással!
  • DarkSector
    #29695
    jah de egy motor esetében, azaz egy játéknál értelemszerüen a full grafikát kell venni, mivel az kutyát nem érdekli, hogy kinek mien beállitással fut. A maxot kell a maximumhoz hasonlitaní.
  • DarkSector
    #29694
    monny egy játékot és összenézzük oksa?
    egy cimet pliz, és hogy karakter vagy map vagy miben szebb.
    várok...:D
  • Warton
    #29693
    Legszebb?! De ez is csak akkor igaz, ha van egy bika géped, mert gyenge géppel rondább mint a CoD4 például.
  • grebber
    #29692
    Lehet számodra ez a legjobb de nem a legjobb, legmaxabb esetben is csak a legszebb.
    Nemhiába nem licenszeli a kutya sem.
    Nézzd meg az UE3-at meg sem tudom számolni mennyi cég vette már meg!
  • DarkSector
    #29691
    thx
    megnézem a cfg-ben ha van.
  • DarkSector
    #29690
    tudol jobbat?
    mert én nem.
  • Sharks
    #29689
    Hát, igazából ez vicces, mert alapvetően egyáltalán nem vagyok oda ezért a kategóriáért, ahol elvileg csak menni és lőni kell, de mivel most crysis le volt árazva és hirhedt-en szép grafikája van, így gondoltam, h egy próbát megér, hogy legalább leteszteljem a gépet, aztán mint kiderült a storyja is olyan iszonyat jó, h teljesen bele tudtam magam élni, h ilyen csúszómászó ürlényekre lövöldözzek nem létező fegyvereket és felszerelést bevetve. Egyszóval a grafikájától még mindíg el vagyok ájulva, iszonyatosan szép, a storyja kjó és az a véleményem, h annyi munka van benne, h aki 2 rongyot sajnál rá az tényleg egy nagy zs.! Ráadásul most még hiányzik is, h nem tudok vele gamelni, mert nagyon rákattantam, de majd lesz vhogy
  • fery02
    #29688
    Az úgy élménydús lehet
  • Sharks
    #29687
    Köszi a helpet, megnyugtattál azzal, h nem a gépemmel van gond, ami egyébként nagyon hasonló a tiedhez. Viszont már vagy 10x megpróbáltam, de mindíg ez van, megáll a kép és kész, van amikor magától lép ki win-ba, de általában nekem kell ctrl+alt+delet-elnem egyet és bezárnom, elődte nem is kezd el egyre jobban akadozni vagy ilyesmi, csak egyszer megáll a kép és annyi. Perpillanat az a taktikám, h 6 lövés után mentek egyet, így csak haladok vmit, de ez már elég fárasztó
  • fery02
    #29686
    Nagyon sok gond van azzal a pályával igen, ezt tapasztaltam én is. Nekem fagyás mondjuk néha visszatöltéseknél volt azon a pályán. Meg, hogy egy résznél mindíg beestem a pálya alá és meghaltam. Viszont legközelebbi indításnál, betöltésnél, már simán átmentem azon a részen. Szóval ha még nem próbáltad, legközelebbi indításnál is nézd meg, hátha legközelebb átenged a játék azon a részen.
  • Sharks
    #29685
    + Vista Business 32 bit
  • Sharks
    #29684
    Sziasztok, a kérdésem nem biztos, h ide tartozik, remélem legalább is h nem. A Crysis-el akadt némi gondom, ugyanis egy résznél kifagy egyfolytában (aki ismeri a game-et, annak mondom, h az anyahajón, miután le lett dobva az atom és megrohanják a lények és kint kéne velük küzdeni a fedélzeten), nyilván sokmindent kell megjeleníteni, de miután visszavettem a graf-ból, ugyanezt produkálja, így most elég tanácstalan vagyok.

    A gép: E8500 (most 3,6-on megy), 3,5 GB ram (amit lát is), a VGA pedig 4870 Toxic 512-es (9.4-es ccc)

    Thx előre is a helpet!
  •  Evil
    #29683
    #29673
    Ultra high cfg dx10 ben vista alatt :)



    #29675
    Simán ráraktam az Antialisinget és rajta is maradt, Nvidiánál nemtudom hogy kell-e valamit állítani driverben, mert nekem ATI karim van.
  • kifli
    #29682
    lehet mert custom cfg-t használsz, és abban 0 van és átírni meg nemírja át
  • grebber
    #29681
    Best Engine lol közelébe sincs annak!
  • DarkSector
    #29680
    aki még nem látta volna:
    lehet szebbre beállítani????
    felső 3 videó
  • Nesu
    #29679
    egyébb irant nem sokat dob a latba ,hogy nem fullHD 3-5 FPS csak
  • Nesu
    #29678
    jobb klikk az asztalon >nVidia vezérlőre bal klikk >3D beállítások B klikk > itt tudsz alkalmazásonként vagy globális beállításokat kieszközölni .érdemes Anizotróp szűrést 8x -ra a Vonalsímítást pedig 4x -re
    állítani .Van itt egy ilyen hogy Vonalsimítás mod (Bármely alkalmazás felülírása)alulról a 3. és az alatta lévőket ki kell kapcsolni .Vagy a játékon kívűl állítsd be az 'AA' -t
  • DarkSector
    #29677
    de hogy lehet elfogadtatni vele azt a kuva élsimit?
  • Hellsing47
    #29676
    bazzeg nemár :D
    azt én is látom
  • DarkSector
    #29675
    Persze persze az aa a legjobb, csak kérdezem én hogy lehet bekapcsolni, hogy ujraindításnál ne felejtse el a beállítást?
    mert nekem ha beállítom 2x-re akkor visszaugrik 0-ra
  • DarkSector
    #29674
    annyit tudok hogy 1680x1050-ben fényképezte.
  • Hellsing47
    #29673
    ezek milyen beállitások hogy ilyen jól fut? :-o
  • VRSDM
    #29672
    70es képek láttán kedvem támadt újra játszani vele :D
    úgyis frílícs van :)
  • Nesu
    #29671
    Én látok különbséget a két Streaming között . A nullás valamivel élesebb a jobb oldalon lévő sziklán látszik ami kilóg a vízből .A csúcsánál szeb a fény efeckt .Nézd meg jól .A Streaming 2 homályabb .
    Viszont egy segítség kell .Nem tudok képet feltőlteni valamiért nem siker a siker .
    Előrre is kössz !
  •  Evil
    #29670
    Ezzel az r_texturesstreamingel semmi változást nemlátni, többre megyek az antialisingel...

    Nálam ilyen:
    aa off



    4x aa

  • Jaffa 2843
    #29669
    r_texturesstreaming 0

    r_texturesstreaming 2
  • DarkSector
    #29668
    #29658-nál nézd háttérben a hegyet az a 4-es.
    #29665-nél meg háttérben mien éles , na ez a 0-ás.
  • fery02
    #29667
    Érdekelne összehasonlító fotó is, ahol ugyanazon a helyszínen, egyik fotón 1-re van állítva, másikon pedig 0-ra. Persze csak ha van kedved, csak mert én lusta vagyok megnézni. :P
  • Nesu
    #29666
  • DarkSector
    #29665
    Most 0-ra raktam:


  • DarkSector
    #29664
    ja thx.
    több változtatást nem lehetne???
    hogy még jobban megizzasszam a gépet, és szebb legyen a látvány???
  • Jaffa 2843
    #29663
    r_texturesstreaming 0 -t kell beállitani (ez a legszebb beállítás)
    ez kb annyit csinál hogy a távoli texturákat is nagyobb felbontásban jeleniti meg (pl hegyoldalak nem mosodottak, meg ilyenek) ettöl +2-300MB-ot eszik