31662
CRYSIS
  • Mr_no_NaMe
    #11578
    Meglátjuk...ez meg még amúgy is csak béta, tehát akár mi lehet jövő hét csütörtökön :)
    Remélem kiadják hozzá a beharangozott editort.
  • grebber
    #11577
    Hehe "egész jól megy rajta" én amikor mentem benne nem úgy nézett ki :D

    Sokkal jobban megy majd a 8600GTSeddel.
  • Mr_no_NaMe
    #11576
    Hmm...szerintem egész jól megy rajta. Kiváncsi vagyok a 8600 GTS hogy fogja vinni ugyanis egy az egyben olyan gépem van mint neked, csak még a polcon trónol mert nincs pénz videókarira xD
  • TC3
    #11575
    Ez állat!
  • grebber
    #11574
    Felvétel nélkül asszem 9-14 fps között volt.Ennyire gyenge ide már a 7600GT.
  • Banano
    #11573
    Banánt? Hm?Mivan te kilipötyi vagy a hihetetlenül idióta msn partenerem aki megnézi a reg időpontját és már rögtön meg is mondja hogy milyen az ember ugye? Te is nagyon okos lehetsz kb az ő szintjén vagy pedig ő még csak 6.-os oO..igen és talán rád van szükségünk?Idejössz az első kommented az hogy ,,ne poffázzá má'' aztán még te oktatsz ki? Én meg már kb 1hónapja itt vagyok amikor még csak a subc-seknek volt meg a béta, képeket raktam fel/videókat csináltam nekik.Meg 4-5embernek elintéztem a fileplanet reggjét nah? És te meg mit csináltál?IDejöttél sírni mert lószar a géped és ezért más örömét is el akarod venni ennyi...
  • Mr_no_NaMe
    #11572
    Na ez már királyos
    Amúgy a felvevés miatt akad, vagy amúgy se bírja? Bár egy E6750+2 giga ramtól nehezen hinném, hogy csak ennyin menne...bár béta
  • Mr_no_NaMe
    #11571
    Mondjad csak, mondjad csak majd kapod a banánt ^^
    Szerintem senkinek se hiányoznál innen...mellesleg a vérpista újregnek amúgy is kuss a neve, tehát tartsd magad a nevedhez és ne pofázz vissza ^^
    Fekszik! Nyugszik! Kultúráltan Fórumozik!
  • grebber
    #11570
    1280*1024 minden HIGH élsímítás nincs mert fehér lesz tőle a kép.
    Ha ezen sem látod akkor sorry de csak ennyire futotta a gépemtől.
    Amugy a felvétel alatt a 6-7 FPS-t stabilan tartotta
  • TC3
    #11569
    Ja és a vicc, ha Fraps-el veszek fel 1280x1024-be, akkor stabil 30 fps:) Na ez a vicc! :D
  • TC3
    #11568
    Nekem x700-as VGA-m van, minden LOW, 1280x1024, 20-30 fps között mozog, és szerintem csodaszép.
    Viszont nemértem minek állandóan vitáznotok a konfigon. És csak halkan jegyzem meg, hogy 800x600-ba szarabbul megy, mint 1280x1024-be, tehát teljesítmény tekintetébe kimondható, hogy a játék alacsonyabbnak kezeli a logikusan nagyobb felbontást.
  • Banano
    #11567
    Kussoljá má bazmeg asse tod miről beszélsz te segg.1440*900 az "alacsonyabb" felbontás mint az 1280*1024 a logika ugye?És mindössze egy GTS-em van E4300-al ami már bőven közepes gép,200k-ből simán kijön a monitor meg 40k nah ? És ne verd most itt a nyálad mert neked csak egy Radeon 9800Pro-d van és csak low-n megy 10fps-el..nem tehetek rólla..plusz a saját pénzemből vettem a gépemet amit a nyáron összekerestem..JA és IGEN nekem áll feljebb mert Ő kért videót,én adtam egy linket aztán leanyázza hogy ,,hát én ebből nem látok semmit" aztán meg sír mert nem akar letölteni egy 8gb-os filet amiből már "lát is vmit".
  • Mr_no_NaMe
    #11566
    Mehetne neked még 3 büntipont. Nem elég, hogy itt rázod magad a szaros 1440*900 HIGH videódra amit sikerült őfelségének felvenni frapsból, aztán még neked áll feljebb ha valaki azt meri mondani, hogy semmi grafikai szépség nem látszik mert te egy videófeltöltő tucatoldalra raktad fel az életművedet..
    Ráadásul a pofád is hatalmas apuci pénzéből megvett atomerőműre. Az ilyenek miatt kapok agyvérzést..
    Nem is értem miért nem kaptál rögtön banánt...
  • Zsoltika 007
    #11565
    Én nem vergődök, nekem itt van szval nem magamnak tennék vele szivességet.
    Amúgy meg a bétából kértek videót, azért abból.
  • grebber
    #11564
    Csak azért kell neki hogy tudja ocsárolni hogy semmivel nemtöbb mint a Far Cry mégis 3x erősebb gép kell neki
  • dashed_
    #11563
    nem multibetas vid van rengeteg a neten.. es ugyanaz grafikailag mint a multi beta.. van dx9 es dx10es HD video is.. ennyi.. nezze azt. ennyit vergodni egy nyomott videon.. plane irta, hogy a haverjanal mar latta a multi betat...
  • Zsoltika 007
    #11562
    Mert kiváncsi rá? És mert nincs kint más verzió? Vagy talán mert lehet a bétából kimaradt? Esetleg nem viszi a gépe highon és megnézné milyen úgy?
  • Zsoltika 007
    #11561
    Ez 596 mega. 10 perces wmv-be tömörítve relatív jó minőségben. A nyers videó 12 giga volt amit fraps vett. Szóval már közel olyan jó mintha játszanál vele. Kicsit talán nem annyira éles de bőven ott a lényeg.
  • dashed_
    #11560
    en azt nem ertem mert pont a multi betabol kell neki vid de mind1:)
  • grebber
    #11559
    Nekem eddig mindent sikerült feltöltenem rapidshare.com-ra 100MB-ig!

    Azok is már marhajó minöségűek 70-90MB-ban!
  • Banano
    #11558
    GoOgLe Háver
  • Zsoltika 007
    #11557
    Már rég megvan a videó reggel óta csak nincs hova feltenni. Az ingyen tárhelyes oldalaknál 20% környékén megszakad ha ftp progiból ha total commanderből ha böngészőből töltöm fölfelé. Gondolom nem szeretik a nagy fileokat. Azért kéne valami hely ahová feldobnám és 1-2 napig fent lenne. A bétából meg nem igazán van videó kint a neten mivel tilos kitenni bármit is a bétákból hivatalosan ugye... Szval egy kis ésszel belátva a google se nyert. De gondolom épp ésszel nehéz ezt felérni bananonak is ahogy a fölöttem levő kommentje is mutatja.
  • lac coo
    #11556
    Igen, olyan video kéne amin a részletek is látszanak úgy-ahogy ....
  • grebber
    #11555
    Mit görcsöltök már?
    Frapsal felveszitek virtual dubal faszán szinte minőségromlás nélkül átkonvertálja nektek xvidbe .

    100mbig rapidshare.com ra tegyétek fel! És az legalább teljes képernyős lesz nem ilyen youtubos fos!
  • Banano
    #11554
    Felfogtam..eddig is fel volt fogva.Csak nemtom hogy akkor mitakarsz...megcsinálom én neked jó minőségben de akkor lesz olyan 6-8 gb ..és azt tudod ki fogja neked feltölteni xD ott a google.
  • dashed_
    #11553
    google "crysis hd video" ?
  • Zsoltika 007
    #11552
    De most fogd már fel hogy a kb 640x480-as szénné tömörített videódon nem lehet látni a részleteket! Azt se látni hogy lowon vagy highon vetted fel annyira ratyi a minősége!
  • Banano
    #11551
    Akkor nyisd ki a szemed.
    Vagy lesd meg ezt ha ebből se látsz semmit akkor...
    vid 2
  • Zsoltika 007
    #11550
    Most nem azért de ebből semmi se látszik. Az ilyen videókkal tele a youtube. Valaki adhatna valami ftp-t amire fel tudnám tolni mert se a tar.hu se az extra.hu nem bírja.
  • Banano
    #11549
    Itt van :
    MAP VID

    1440*900 HIGH minden;-) Én csináltam bezony bezony:)
  • Zsoltika 007
    #11548
    Nem tudom feltölteni. :s Extrán megszakad az ftp kapcsolat. Szar az egész.
  • gduck
    #11547
    Sztem a fileplanet fogja először terjeszteni, mivel a bétát is ők "kezelik". Nekik jó rendszerük van, nem szokott lehalni ;)
  • Zsoltika 007
    #11546
    Nekem megvan. De 3 videó 4 giga darabja. Megnézem milyen lesz betömörítve. De nemtom hova tudnám feltenni így is majd 2 giga lenne. De ha adtok ftp-t én felteszem nektek bárhova. Azt írja kb 600 Mbyte körül lesz. 1080p-re tömörítem.
  • PyRex
    #11545
    nincs olyan gép, amin jól fut és mellette még tudsz videót is felvenni jó felbontásban :))
  • lac coo
    #11544
    Valami jó felbontású gameplay videot tudto ka beta demoról, ha lehet high beállításban?
    Nálam nem fut, és nem szaladgálhatok a haverhez mindig ha valamit meg akarok nézni ....:))))
  • Jaffa 2843
    #11543
    valaki tudja hogyan lesz terjesztve a Demo?
    remélem nem követik el azt a hibát mint a COD4nél, hogy csak 1 szerverröl lesz letölthetö mer az tényleg a világ végét jelentené.. rés keletkezne a tér-idő kontínumban xD
  • KILLER2
    #11542
    Ja tudom, azért is akarom előrendelni.
  • Shep
    #11541
    OK kösz, lehet akkor azért a kis plusszért inkább erre ruházok majd be.
  • gduck
    #11540
    PL INNEN, de csak limitált darabszámban kapnak...
  • Banano
    #11539
    ~És Banano elintézi neked 2000FT-ért. xD.