31662
CRYSIS
  • fsgh
    #11739
    miért ki tudja 24 órával előbb tölteni?
  • gduck
    #11738
    A 4 sample képen teljesen más színei vannak a DX10-es képen pl. a növényzetnek... Sztem a bemutatott videók minőségét fogjuk látni a demóban DX10 alatt ;)
  • gduck
    #11737
    Akkor ez azt jelenti, hogy csütörtök reggel 9-től lehet tölteni a demót, annak aki 24 órával előbb tudja tölteni :) Sztem 10 óra körül kint lesz torrenten.

    UI: és én pont csütörtökön nem leszek gép közelében :((((
  • Newfronter
    #11736
    DX9 alatt a multi nem nagy szám. Ez SINGLE játék továbbra is, csak hát tettek bele némi multit.
    DX9 alatt a single olyan tulajdonságokkal bír mint a DX10, csak nem lesz benne a fán átszűrődő napfény, kb ez lesz a különbség így a videók alapján. Az IGAZI véleménynyilvánítás majd a single demo után jöhet! :)
  • DarkSector
    #11735
    Tudom, csak a sok ámítás nem kellett volna..
    A játékkal nem lenne gond, ha tudja az ember előre, hogy ilyen lesz, és nem valami előre legyártott videóval ámítanak...
  • DarkSector
    #11734
    Nem ezt eddig mondtam a multi-ról a single-t majd meglátjuk, de szerintem ott sem lessz nagyon különb...
  • red bull
    #11733
    Ha van számláló bekéne rakni a bannerbe ;)
  • szarjancsi
    #11732
    Igen van számláló www.crysisdemo.com
  • fsgh
    #11731
    egy Multiplayer Bétábol ilyen következtetéseket még nemigazán kell levoni szvsz...
  • gduck
    #11730
    Nekem is ma jött a levél :) Viszont az jó hír, hogy lényegében a Collectors Edition-t kapjuk :)

    Van pár újdonság a béta 2-höz képest, de azért nem biztos hogy érdemes felrakni ;)
  • gyuri12
    #11729
    figyelj,lehetett volna olyan,de akkor nem lenne gép,amin játszhatóan menne highon.
  • DarkSector
    #11728
    Igaz.
    Csak mondtam, hogy ez nem szép..
    Lehet hogy jó a Crysis, de nem tudok tőle hanyat esni...
    Közel nem olyan, mint amivel hitegettek minket...!
    Úgyhogy ilyen CryEngine-es képeket nem szabad készpénznek venni.
  • bandi007
    #11727
    Hy!
    Pénteken állítólag kiadják a demót...
    Remélem nem halasztanak +int

  • gyuri12
    #11726
    nah látod.akkor ne piszkáld a növényzetet
  • Gundark1234
    #11725
    Nah, ez tipikus EA. Előrendeltem az EADM-en a gémet vagy egy hónapja. Erre most a demo előtt 3 nappal küldik a 3-as bétát meg hozzá a kulcsot. Csak tudnám minek. Érdemes még felrakni a bétát vagy várjak a csütörtöki demoig? Persze már próbáltam a 2-es bétát de az fraktálszar volt.
  • DarkSector
    #11724
    Így sem megy rendessen a gépemen..
    Nekem olymindegy.
  • DarkSector
    #11723
    Elüt a többi textúrától.
    Megelégednék, ha mozgás közben legalább annyira igényes lenne, mint a víz, meg az épületek....
  • Bence94
    #11722
    helo ha már használtam a kódot a multi beta-nál és én odadom valakinek neki működni fog természetesenén nekem már nincs fennt a game?ha igen írjon valaki privit és adok serialt.
  • KILLER2
    #11721
    Reméljük, hogy ez nem november 9-e péntek lesz. Amúgy szeritem most azért van ez a csütörtök, mert aki FilePlaneten előfizető, az asszem egy nappal előbb szedheti és akkor már valószínűleg torrentre is felkerül azonnal.
  • gyuri12
    #11720
    ne már,ott épp vitatkozok
  • Zsoltika 007
    #11719
    Az a csütörtök nem péntek? :D
  • Depridol
    #11718
    forza crytek
  • lac coo
    #11717
    Így sem fog .... :)
  • gduck
    #11716
    Igen: 1280x1024 HIGH :) De kiváncsi leszek a demóra, ami DX10-es!

    UI: fáradtan, de nem teljesen csüggedten próbálom megértetni veletek, hogy a demó már csütörtökön kint lesz a neten... Sajnos én akkor éjfél körül érek haza :((((
  • KILLER2
    #11715
    Én meg úgy, hogy GTX-el. Igazából szerintem mindegy, hogy szóköz vagy kötőjel xD
  • Nagy01
    #11714
    Jóvan az úgy hogy gtx el.Én is úgy szoktam írni mert úgy gyorsabb. xD
  • fsgh
    #11713
    van valahol egy visszaszámláló?:)
  • gyuri12
    #11712
    ezt annak idején mondták a fejlesztők,hogy a növényeket nem lehet még jobbra megcsinálni,mert gondolj bele,hogy mész a dzzsungelben,és minden fűszál 3d-s,vagy 800 poligon, nagyon szép lenne,de nem lenne kép,amin elmenne
  • PyRex
    #11711
    GTX EL?

    ragzani mádzsárul tudni?
  • szarjancsi
    #11710
    neked hogy megy 8800 GTX EL? remelem HIGH MINDEN ?
  • szarjancsi
    #11709
    - 3 d 16:22:51.313:)
  • szarjancsi
    #11708
    hali 8600 GT vel med beállítosokon megy , ha ráállittok mindent medre akkor is valamelyiket visszadobja costum ra, highon ugy megy hogy kb 3 fps, na szal iy most 1280x1024 ben tolom med beállitásokon , anti aliassingot nembirja vagy nemtudom , felrakom az aa 2x sre fehér leszz minden kész, felrakom 8 x fehér lesz minden és bentvagyok a pálya alatt. Szal mindenkéép ebbol egy 8800 as kari lesz. Amugy a játék kurva jó.
  • Soldiers
    #11707
    na már csak 4 nap és itt a demó
  • Jaffa 2843
    #11706
    http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
  • Gazsi007
    #11705
    Melyik is az a oldal ahol tesztelhetem a crysis gépigényt? elfelejtettem.
  • fsgh
    #11704
    senki se járt úgy hogy nem tudott csatlakozni egyik szerverhez se idtullépés miatt?
  • grebber
    #11703
    Ez nagyon faszásnyos kis multiplayer mod a Crysishoz várjuk szeretettel!
  • PyRex
    #11702
    te egy nagyon buta ember vagy :(
  • Jaffa 2843
    #11701
    ezis egy elég erős érv :) szoval még ha folyamatosnak is látod akkor se tudsz lőni normálisan :D
  • Evogordon
    #11700
    Aztaaa
    A növényzet meg gyönyörű a crysis-ban.