31662
CRYSIS
  • markastor
    #11819
    Ja, azt nem írtam. Egy x2 3800+-t húztam fel 2000mhz-ről 2700mhz-re, és az eddigi medium helyett már highon is egész pofásan megy.
  • retek683
    #11818
    még is mien procit húztál?
  • markastor
    #11817
    Nálad a proci az igencsak szűk keresztmetszet, nem biztos hogy azt fogod kapni, amit vársz.. :(
  • DarkSector
    #11816
    Látom...
    Ha ez hivatalos, akkor tutira a recommened lesz majd, mivel oda is van írva, amit én már gyanítottam és örülök neki, hogy végre egy SM4.0-ás játék...
    Így már nem olyan elképzelhetetlen az az ingame videó minőség....
    Én személyszerint örülök neki....
    Nálam a proci nem olyan erős, de már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen SM4.0-ában egy játék!
    És én egy cseppet sem tudok ezen meglepődni...
    Hisz a készítők valamelyik hírben még nyilatkozták is, hogy ezt egy erőssen nextgen játéknak tervezték, és szándékossan csinálták ezt, hogy nagy gépeken legyen a full grafika...
    Hogy gondolom mindent ki tudjanak hozni a Cry2Engine-ből....

    Én nem tartom nagy problémának..
    Ha valakinek nincs erős gépre lóvéja, akkor az sem panaszkodhat majd a látványra..
    Viszont ha valaki kiad pénzt egy erős configra, akkor az ha nem is mondja ki nyíltan, de mindenki saját magában ugye joggal gondolhatja, hogy ha már kifizette azt a sok lóvét, akkor nehogymár azt a teljesítményt kapja, mint aki feleannyi lóvét invesztál a gépébe..

    És ez szerintem jogos!
    Ha énnekem 80e-es karim van, akkor azon a látvány is legyen sokkal jobb, mint egy 30e vga-n..
    Én így gondolom...
  • mikiking
    #11815
    igen,de érdemes megnézni alul a gépigényt a demonak .hát az a Operációs rendszer: Microsoft Windows Vista.
    *CPU: Core 2 Duo E6600 2.60GHz or Athlon 64 X2 5400+ egy picit durva
  • DarkSector
    #11814
    Na végre!!!
  • KILLER2
    #11813
    Nálam is rengeteget számított, én is nagyot néztem, csak az a gond, hogy az én procim nem bírja a tuningot.
  • markastor
    #11812
    Ezt se hittem volna, hogy ennyit számít Crysis alatt a CPU tuning:
    Meghúztam egy kicsit a cuccot, és máris minden high-on megy egy X1950PRO-val.
    Mi lesz itt, ha kijön a végleges, meg az optimalizált ATI driver.. :)
  • Peetboy
    #11811
    Most már remélem tényleg megjelenik a Demo. 30 nappal ezelőtt én megjósoltam,hogy a Demo megjelenése előtt újabb 1 hónap csúszás lesz. Most szerintem tényleg ki fog jönni a Demo.
    Optimalizálni nagyon már úgysem tudnak rajta semmit.
    De én azért kiváncsi leszek azokra a sárga textúrákra a Demóban is ,amit a Bétában láttam.
  • Peetboy
    #11810
    Még sosem játszottál a Far Cry-al? Nagyon jó játék még a mai napig is. Én 3x vittem végig a Single részt. Eredetibe csak 1 hete vettem meg, most a multit tolom a neten.
    Látom te is új vagy itt a Crysis Topikban. Eddig mivel játszottál, focissal? Látom focis az avatarod.
    A Crysishoz még eltellik pár év, amig mindenkinek lesz olyan gépe, amin normálisan elfut. Én addig el leszek a Far Cry multival.
  • fsgh
    #11809
    most telepítem a Fry Cry-t :D azzal el leszek még 3 napig:P főleg hogy sose játszottam vele eddig:DDD
  • markastor
    #11808
    Ne számíts sok jóra DX10 alatt egy 8600GT-vel..
  • MiQ
    #11807
    ... remélem nem állítják meg.
  • gduck
    #11806
    A válasz: NEM LESZ TÖBB PATCH! A béta tesztet is "lelövik" hamarosan :(

    Forrás: Cry-Alex Community Manager
  • grebber
    #11805
    #11795-re valaki tud választ?
  • gduck
    #11804
    Az óra már ketyeg
  • Viktor9202
    #11803
    Nem igen húzzák már tovább, nem lenne már semmi értelme, szal pénteken meglesz mindenkinek :)
  • Prince of Máté
    #11802
    ez még optimista hsz volt pedig!
    Ha pesszimista lennék, azt mondtam volna, hogy 23 nap :D
  • szarjancsi
    #11801
    legyünk optimisták
  • szarjancsi
    #11800
    Hali sztem nem fogják már tovább húzni ezt is csak azért csinálták hogy optimalizállják jobban. Szal sztem csüt-pént-legkésöbb szombatra mindekinek meglessz.
  • MiQ
    #11799
    ... inkább lepõdjek meg kellemesen!
  • fsgh
    #11798
    de pesszimisták vagytok:D
  • Prince of Máté
    #11797
    3 nap...
    itt van egy karnyújtásnyira, és mindjárt 13 nap lesz belőle
  • MiQ
    #11796
    ... úgy is elhalasztják megint
  • grebber
    #11795
    Már nem sok van hátra a megjelenésig.Nemtudni lesz-e esetleg béta 4?
  • Rage47
    #11794
    elkelt
  • gyuri12
    #11793
    az én gépemen elmegy?
  • Smithwarden
    #11792
    Baz 2-3 NAP mulva mindenki rakja fel a DEMOt az akarmilyen gepere es ne minden 2. beiras ez legyen mar, hogy az en gepemen mondjatok meg nekem hogy fog pontosan futni...
  • Rage47
    #11791
    Ha kell vkinek beta kulcs (1db) privizzen.
  • szarjancsi
    #11790
    el ja yes
  • szarjancsi
    #11789
    Sztem érdemes, alap beállittásokon mennii fog , szal sztem nyugodtan felrakhatod
  • burg3r
    #11788
    sziasztok!
    elolvastam a faq-t de azéárt megkérdezném légyszi ne szörnyűlködjetek hogy ilyen hülye vagyok de az alábbi konfigon elmegy ezekszerint? mert a faq-ban a vga meg a ram a kevesebb
  • szarjancsi
    #11787
    ja a víz az High
  • KOVU
    #11786
    hali
    engem az érdekelne hogy: Celeron(R) CPU 2,40 ghz
    1,5 gb ram ; Nvidia Geforce 7300 Gt-s
    konfigon érdemes egyáltalán felrakni??
    elöre is köszi ^^
  • szarjancsi
    #11785
    Ha a kártyám dx9 ben crysisben 1280X1024 AA 2X, med textura beállitássokra képes, (kivéve víz, meg még nemtommi) akkor mire lesz képes dx10 alatt? .
    :D
  • tiburon26
    #11784
    egy jól jácható medium-al beérném!eddig még nem fogott ki játék a kártyámon szinte max-on vitt mindent!
  • MiQ
    #11783
    ... szerintem medium-on elfogadhatóan, ultra high-on slideshow lesz. A videokari a gyenge láncszem.
  • gyuri12
    #11782
    lowban,több ram kéne
  • DarkSector
    #11781
    médium.
    talán?
  • tiburon26
    #11780
    hali!érdekelne hogy:intel p4 3ghz 2x512RAM x1950pro-ezen mijen sikerrel futna a játék?érdemes megpróbálni?lejebb olvastam hogy valakinek x1950pro van húzva!tőle (és nemcsak)kérdezném hogy hogyan tudnám kicsit meghuzni?valahol ugyanis azt olvastam hogy nem érdemes.előre is köszönöm!