31662
CRYSIS
  • Ability
    #12802
    Na ez a szöveg elég érdekesre sikerült, nem lett túl magyaros. :D Mindegy, késő van, megyek aludni. Ti pedig próbáljatok átszokni a SPAM topikba, mert itt holnap, miután már meglesz pár embernek a játék, akkor az emberek többsége szívesebben osztaná meg a tapasztalatait, vagy olvasna véleményeket, beszámolókat, minthogy arra legyen gondja, hogy a topik 90% szemét, és ezt mind el kelljen olvasnia...
  • chalezlopez
    #12801
    5 perc múlva telepítem, megpróbálok Fraps-os képeket kirakni fps kijelzéssel majd...pár infóval.
  • AntiHero
    #12800
    sztem se lesz nagy pukk a játék. Nem is várom annyira sőtt... Ez egy reklám játék lesz rohadt nagy gépigénnyel. A végére monoton játék menettel.
  • PyRex
    #12799
    de muxik, csak nem ártana http-t tenni elé ^^
  • bordy
    #12798
    Dark Sector ilyenkor nem kukorékol? hiányolom a hsz-eit
  • Smithwarden
    #12797
    Ha mediumon vagy lowon jatszol akkor is szep es rengeteg ujitas es kulonlegesseg van mas fps-ekhez kepest, egyszer megnezni es kiprobalni mindenkeppen erdemes, a mai PC-bol kihoztak sztem mindent ebben a jatekban es ez teny. (hiszem ha latom - de ezt most latom is)
  • Smithwarden
    #12796
    nem muxik az url beszuras, mind1 :p
  • MadBence
    #12795
    Most mit van mindenki úgy oda, hogy "úúú, megjelenik a demo"? Baromira optimalizálatlan egy game lehet, ha a teljes olyan szabottnagy... Bukás lesz... vagy szolid siker az atomerőmű tulajok körében
  • Smithwarden
    #12794
    Crysis.hu (javitva)
  • Smithwarden
    #12793
    Crysis.hu - itt a FORUMon rakott es rak ki most is par mukodo linket ftp-s haver, amit csak bir 2-3 szerver fullosan.

    EZ nekem es par ismerosnek csont nelkul MUKODIK, intall es run, nincs EA-s elofizetesem.
    (csak multi betam, de az nem szamit)

    Ott a forumon talaltok infokat, ennyi.
  • Peetboy
    #12792
    Na végre Abi is észrevette a sok szemetet. :D
  • bordy
    #12791
    jah, állítólag a .exe-és az jó lesz. ami ilyen kicsomozott az serialos. kiderűl...
  • skyli991
    #12790
    hú nekem ez az előbb megállt és újra kezdtem :(
    nem letöltésvezérlővel meg fog állni megint?
  • Tomsteel
    #12789
    elképzelhető
  • imuthesz
    #12788
    nah mégis jó
    http://www.torolkozo.hu/crysis/Crysis_SP_Demo.exe
    ezt szedem
    bizti, hogy jó????
  • Ability
    #12787
    Felhívnám a figyelmet, hogy van SPAM topik! Oda kéne intézni a letöltéssel kapcsolatos ügyeket! Teljesen teleszemetelitek a topikot...
  • G.I.JOE
    #12786
    Sztem nem azért mert kódot kér, hanem mert sok lett volna a flame, meg minden és ezt megelőzendő zárták le.
  • MazeZee
    #12785
    igen...
  • newc22
    #12784
    Ja nekem is feltünt de akkor miért nem törlik a torrentet és teszik fel a jó verzió! Egyébként a P***** is fennt van szintén torrent oldal de ott is kéri a serialt!!! :(
  • Tomsteel
    #12783
    srác aki már felrakta és játszik vele adott egy kulcsot amit szerintem már le is tiltottak
    a torrent hozzászólásait rejtélyes módon befagyaztották....kicsit fura
  • bordy
    #12782
    nekem most is fent a beta demo és kér a torrentről szedet.
  • WizArts
    #12781
    nekünk nem, passzolom :(
  • Tomsteel
    #12780
    nekem annyira volt fent multi béta demo, hogy mikor indítani akartam magát a játékot, elakadt a kulcs ellenőrzésénél...tehát a gépemen fent volt kulcsostul mindenestől, itt mégis kér kulcsot !
  • MazeZee
    #12779
    istenem ennyi kavarást.
  • Dj Toto
    #12778
    nekem fenn volt és kér
  • WizArts
    #12777
    van rá esély, hogy akiknek nem volt fennt a multi demo, azoknak kér... nem tudjuk még.
  • Tomsteel
    #12776
    én E-betűs torrentről szedtem, és KÉR kulcsot, pedig hozzászólásokban írta a srác, hogy előrendelte, szóval nem béta demó
  • Dj Toto
    #12775
    vki pls kodot, mert kéri....
  • Smithwarden
    #12774
    Az elobbi direkt link tul lett terhelve, de mashova is fel lesz dobva, azert irtam a Crysis.hu forumot, ott lesznek tovabbi linkek.
  • grebber
    #12773
    Nemtudom :(
  • Carlos HUN
    #12772
    Mire vége az odaátnak leis jön
  • JamesRyan
    #12771
    de legalább free...mármint a torrent
    mondjuk én is megsz..tam
  • Smithwarden
    #12770
    Ez a verzio minden nelkul muxik, sima install es run.
  • skyli991
    #12769
    már volt a direkt link :D
  • imuthesz
    #12768
    nem működik, vagy csak nekem szar?
  • WizArts
    #12767
    nem kér ;)
  • gduck
    #12766
    Az AA és a SHADER QUALITY nagyon sokat levesz a teljesítményből... Ha a SHADER QUALITY VERY HIGH helyett HIGH beállításon van, az kb. +10FPS...

    A MP bátánál is születtek "csoda" konfig beállítások, sztem itt se kell izgulni lesznek olyan beállítások amik megdobják a játék sebességét (szerencsére nagyon jól paraméterezhető az CryEngine2)
  • newc22
    #12765
    Akkor ne is szedjem?!!??!?! Vazze miért nem törölték?!
  • Peetboy
    #12764
    Na ezt én is olvastam a Crysis.hu oldalon. Cevat Yerli azt nyilatkozta úgy optimalizálták a játékot,hogy egy 3 éves gépen is elég jól fog elmenni. Hát ez egy nagy átbaszás. Ha pedig egy 3 évvel ezelőtti 50 ezres kártyával nem megy el,amilyen az enyém,akkor ez bizony átb*szás.
    Vagy talán a 3 évvel ezelőtti 100 ezres videókártyára gondolt? Mert azon lehet,hogy elmegy. De a 3 évvel ezelőtti közép processzor az viszont ki sem hajtja.
  • Nagy01
    #12763
    plsss ezt a torolkozőset ne reklámozzátok...jó jót akartok meg minden de ettől mi lassulunk be akik innen töltik.-----szóval nem menjen ez a link már sehova xD