31662
CRYSIS
  • scorpeeon
    #12842
    Kipróbáltam egy 20 perc erejéig, sokat még nem kísérleteztem a grafikával, 800x600-ban próbáltam mediumon, így viszonylag jól elment élvezhetően (eléggé jól néz ki amúgy így is), de lehet, hogy inkább 1024x768ban fogok low-on játszani. Az eddigiek alapján nem lesz csalódás :)
  • barret
    #12841
    Sok itt az atomeromu tulajdonos:D Remelem azert en is ki tudom probalni:( 8%- :P
  • serito
    #12840
    Azt hiszem ez a link működik !!! Most töltöm innen és full sávszélességgel "csorog".
  • chalezlopez
    #12839
    Lenti gép, még nem tettem fel az új béta drivert, 1280x1024 NoAA, minden HIGH... DX9






    Átlag 30 FPS megvan, elég jól játszható, ha MEDIUM-ra rakom, akkor is szép, viszont az FPS felugrik átlag 45-55-re...
    LOW-on 70-120...
  • KILLER2
    #12838
    Én eddig sandboxban élvezkedtem. Az is állat. Na megyek aludni, holnap nehéz lesz így iskolába menni. Crysissel álmodok, az tuti xD Már alig várom, hogy holnap beszámítható állapotban is kipróbálhassam a Crysist.
  • grebber
    #12837
    1024*768 minden MEDIUM élsímitás nincs!

    Nagyon gyatrán fut a game :( Dzsungleben 14-17-19 FPS.

    Pár kép:






  • bordy
    #12836
    lényeg hogy .exe legyen és ne kicsomagolt.

    ez még lowon se szar :)
    hát ez az első map arra jó hogy megismerkedj a gammel, mi hogy merre. ezeket már tudtam szal...
    az energia hamarabb elfogy most mint multiban de gyorsabban is jönn vissza, lehet ez csak single-ben van másképp, remélem.
    hangok nagyon komolyak, zene is.

    nyomhattak volna valami akciósabb részt is bele. jó nagy terület járható be azért, úgyhogy ellehet vele ökörködni, mindefele vannak enemik is.

    intrtól az elején 3x átment rajtam a hideg így teljes moncsi nézetben. vadállat lett. igaz hogy már láthattuk, de ez legalább hosszabb valamivel.
    2-3 hónapot kibírok és megcsodálhatom én is pompájában.
  • scorpeeon
    #12835
    Lent is van, végre!
  • KILLER2
    #12834
    Én dirket linkről szedtem.
  • Peetboy
    #12833
    És ti honnan töltötték le a Demót? MErt itt már ególég sok cimet irtatok fóleg Torrenteket, de nem tudom melyik a jó. Innen letöltötte már valaki és megy is? Ez egy direkt link.
  • Peetboy
    #12832
    Na ez jól hangzik a egy 3 éves 6600 GT-n is Mediumon játszható. Neked erősebb a procid. Nekem is az kéne, mert az enyém nagyon gyenge. De ezt már csak 3200+ig lehet felhúzni.
  • PyRex
    #12831
    nálam már felkelt a nap :)
    ja és dx9 alatt is rombolható minden, a fák ugyanúgy törnek, kidőlnek, stb. de azért van ami igencsak beassítja de hát ez van :)
  • Dodo55
    #12830
    Nem.
    Van valami patch a FarCry-hoz, amivel minden SM3-as kártyán megy együtt a kettő.

    Amúgy meg ez az állítás max az SM3 HDR-re igaz, azzal tényleg voltak gondok, de valami trükkel megoldották, legalábbis ha tényleg működik az a patch. SM2 HDR mindig is ment együtt AA-val, minden (DX9)VGA-n.
  • KILLER2
    #12829
    Tessék, itt van 10 kép. Sajna a FRAPS nem működik DX10 alatt, így ezek 'csak' DX9-esek. Nem kicsinyítettem őket, szóval szép nagyok lesznek, ezért előre bocsánat, de leglaább nézhet a nép. Ja amúgy ezek 1280x1024ben készültek high-on AA nélkül.









  • PyRex
    #12828
    basszus medium-on mondjuk játszható, de a hangulata ISTEN! A rendes 3d felhők vannak dx9 alatt is, de a 6600gt-m ott már zokog sajnos :)
  • scorpeeon
    #12827
    Ki tudja? Lehet, hogy csak placebo, és ha felteszed, bemeséled magadnak, hogy jobban megy :)
  • scorpeeon
    #12826
    GeForce-ok 8-as szériától tudnak csak egyszerre HDR-t és AA-t, ez nem a játék hibája volt.
  • grebber
    #12825
    Gondolom nem hiába adták ki!
  • scorpeeon
    #12824
    Új béta driver valóban segít valamit?
  • Dodo55
    #12823
    Antialiasing az hogy van itt?
    Mert asszem a FarCry-hoz kijött valami patch, amivel megy egyszerre a SM3 HDR+FSAA, még olyan VGA-kon is, amik elméletileg nem tudják(mint pl az enyém).

    Remélem ezt ebben is megoldották.
  • Mr_no_NaMe
    #12822
    Na majd holna izé ma leteszteljük :)
    Új gép összerak, crysis demo zúzda fel és eksön :) Alig várom már a holnap délutánt!
  • McW
    #12821
    Emberek, ez a játék valami eszméletlen, beszarás, mindenki rángassa le az új beta drivert, viszonylag jól megy vele a játék! Isten gamma
  • strebacom
    #12820
    No azért ne húzd fel annyira mert eltörik a rúgója......
  • KILLER2
    #12819
    Kipróbáltam az editort. Hát ez is beszarás. Na felteszem az új drivert, azt teszek pár képet.
  • PyRex
    #12818
    na felraktam, kiváncsi leszek a szar vga-mon :D
  • Evogordon
    #12817
    HÁT EMBEREK!!! A grafikától ellehet ájúlni!!! verry high-on van minden 1440x900 no AA és ha egy kicsit is de akad a gamma XD de mondjuk most nincs felhúzva a vga de majd holnap kipróbálom felhúzva is
  • GazCamp3r
    #12816
  • KILLER2
    #12815
    Ja, pill.
  • newc22
    #12814
    Akik még mindig linket keresnek! Ezek állítólag nem kérnek serialt!!!



    http://na.llnet.cdn.ea.com/u/demos/Crysis_SP_Demo.exe

    http://www.fileshack.com/file.x/11333/Crysis+SP+Demo
  • Tomsteel
    #12813
    szerintem is azoknak kellene 90-es betűmérettel arcukba nyomni a SPAM topikot akik olyanokat írnak, hogy hát ez engem k*rvára nem érdekel, nem lesz nagy pukk., le se töltöm...és társai....és nem azoknak akik esetleg valamilyen fontosabb infót szeretnének megosztani veletek, legyen az akár részben spam is.

    köszönjük !

  • newc22
    #12812
    Valaki átküldi az exe filet msnen?! :) :) : ) :) :) :) :) :) :) :)
  • Mr_no_NaMe
    #12811
    Esetleg 1-2 képet nyomatnál?
  • XeeN
    #12810
    A játék gyönyörű. DX9 alatt is lehet fát aprítani. :) Nem kért kódot, stb. az ea-s linkről szedtem.
  • IgH
    #12809
    az #12650-es postban lévő demo normális probléma nélküli?? mert az mindjárt lejön majd,kb másfél óra.
  • Smithwarden
    #12808
    Valami nalam bugos volt akkor.. (vagy en vagyok az)
  • KILLER2
    #12807
    Bassus, holnap suli. Pedig egész este tudnám tolni a demo-t.
  • Carlos HUN
    #12806
    Az exes változat nem kér serialt!

  • Vaxi
    #12805
    Pedig nem nehéz.
  • KILLER2
    #12804
    Megy a demo! Nagyon állat. Sajna FRAPS nem akart műdköni, szóval FPSt nem tudtam nézni, de 1280x1024-en AA nélkül high-en egész jól megy nagyjából folyamatos. Akadni sehol nem akad, de meglátszik, hogy jöhete még FPS. Nagyon állat játák. Rendesen lehet benne kaszánli. Az egész nagyon durva. Amikor az elején megláttam egy arcot, majd összefostam magam. Ilyen szép játékot még nem láttam, tényleg nagoyn durva. Pont, mint a videókon.
  • GazCamp3r
    #12803
    probálta már vki az exe-s cumót? megy az, vagy fölöslegesen töltöm :S