31662
CRYSIS
  • PyRex
    #12922
    privi ment, itt meg ne offoljunk
  • DarkSector
    #12921
    Linket légyszíves!!!
  • Dj Xyberpunk
    #12920
    deal :)
  • DarkSector
    #12919
    betennék rá egy 500ft-ot.
  • DarkSector
    #12918
    Csakhogy a béta gagyi és SM3.0-ás...
  • Dj Xyberpunk
    #12917
    ha azt a videót meglátod, lehet elmegy a kedved a crysistől :)
  • DarkSector
    #12916
    Jah akkor az más én alien meg zombi mániás vagyok..meg hájtek játékokat szeretek!
    Amúgy jöhetne az a videó priváton..
    Hátha kedvet kapok én is..
  • Dj Xyberpunk
    #12915
    van benne vmi....(bétát crysist már toltam úgy beszélek :) de a demo után meglássuk' :)
  • MazeZee
    #12914
    uramatyám fentvan.egész este ment a letöltés majd reggel kiirta hogy bocs nem nem sikerült.ugyhogy ujra le szedtem.de mostfentvan
  • DarkSector
    #12913
    Fent a piros feliratnak szólok, hogy nem holnap lesz demo..
    Hanem már van!
    Kéretik linkhegyeket kitenni.
  • PyRex
    #12912
    most nem kezdek flame-elni, mert nem vagyok lacco, de a legutolsó videó alapján (szigorúan saját vélemény) többet nyújt a crysisnél. illetve nekem legalábbis, mert én nem vagyok oda az alienekért. jobban szeretem a reális, valós dolgokat.
  • DarkSector
    #12911
    Nekem meg 15 perc.
  • MazeZee
    #12910
    nah ez hihetetlen.fél prec van az installbol
  • DarkSector
    #12909
  • DarkSector
    #12908
    Megértelek..hogy a név beindít, de szerintem gagyira sikerült, így a Crysis mellett.
    Ha nem lenne Crysis, akkor másképpen festene..de így tiszta koppintás, ráadásul unszinpatikus fegyverekkel.
    Nekem legalábbis....
  • PyRex
    #12907
    hát végül is igen
  • DarkSector
    #12906
    Vagyis jobban megy..
    Mert ha nem menne jobban, akkor nem lennének a + dolgok.
    Azé THX az info-t.
  • PyRex
    #12905
    Ezért fogok még várni a gép bővítésével. Különben is nekem már az új etalon a Far Cry 2 :)))
  • PyRex
    #12904
    Emlékszem amikor kijött az Unreal, amiatt vettem Voodoo2-t :D 8MB asszem, vagy 12MB? Már nem is emlékszem...
  • DarkSector
    #12903
    Nem feltétlenül..
    Ezt nagyon úgy tervezték, hogy ütős grafikája legyen!
    Lehet, hogy csak fél év múlva lesznek gépek, amik fullra pörgetik...
    Hosszú élettartamú lesz...
    Úgyhogy nem kell meglepődni, ha akadozgat majd vagy nem lesz 100fps.
    Ezt fejlesztők nyilatkozták, hogy a "jövő játéka" a Crysis...röviden összefoglalva!
  • PyRex
    #12902
    nem megy jobban, kb. ugyanúgy viszont sokkal szebb. sokkal részletesebb és ugye minden benne van ami a betában nem volt (rendes felhők, rombolható környezet, ai, stb...) tehát optimalizáltak rajta, mert a sok plusz ellenére sem lassabb
  • Dj Xyberpunk
    #12901
    off: Ja, anno meg az amigás időkben 1mb is elég volt de a gépben :)
    on.
  • DarkSector
    #12900
    Nem gond..
    Szóval jobban megy mint a béta vagy nem?
    Ez a lényeg!
    IGEN vagy NEM?
  • imuthesz
    #12899
    de azért ilyen kártyával géppel ki kellene birnia, vagy nem ?
  • Eagle16
    #12898
    Reménykedem egy 1024x768 medium-ban, ha nem megy akkor ebből tuning lesz... :)
  • DarkSector
    #12897
    Nagyobb felbontásban jobban terheli a gépet..
    Tán azé.!
  • PyRex
    #12896
    általánosságban elmondható, hogy egy átlagos (gyengébb) kártyával is jól fut, de 256MB ram minimum kell neki (mármint a grafkártyának)
  • imuthesz
    #12895
    mé?
  • imuthesz
    #12894
    MOST nem értem, hogy mért szaggatot fullos felbontáson, így meg mért jó???
    optimizáció véget????

    akinek van fullos gépe 8800gtx vagy ultra és stb... az írja mág meg, hogy tapasztal e ilyet, hogy a felbontást is fullosra állította, és szaggatot e neki a game
  • Raptor 2
    #12893
    Na egy gyors vélemény:

    Játémenet - hát én nagyon nagyon kellemeset csalódtam a Crysisban, egyszerűen hihetetlen nagy újdonságo mutat számomra menetben! Nagyrészt a fizikának köszönhető, amitől nem csak egyszerű lövöldözés a játék! :)

    Grafika - Gyönyörű, végre látom mozgás közben az engine-t, nem pedig butított állapotban mint a BETA esetében :) GOndolok itt persze a fizikára is, stb!

    Hangok - Zene számomra megfelel, a hangok odaillőek, szal ezzel sincs gond :)

    Nehézség - Nagyszerű! Egyszerűen hiába egy "Arcade játék" kategoria, ako is a legnehezebb fokozat igazi kihívás, és még mindig élethű marad! Tehát nem abból áll a nehézség, hogy egy tár helyet kettőt kell egy ellenségbe ereszteni, hanem te halsz meg könnyebben, és az ellenség okosabb, nincs célkereszt, stb...

    Végül: Én nagyon meglepődtem, hogy szerintem NAGYON IS JÓL optimizálták a cuccot! Nekem a gépemen talán minimumra számíthatnék:

    AMD 3000+ , 2 GB DDR1 ram, X1950 Pro Ultimate kari

    Főleg a proci ami miatt szar lehet! DE! ÉN high-on tolom, kivéve kettő, shadows mediumon, meg a PArticle effects emdium! És így kb 25-30 fps-t kapok, kivéve ha egy nagy ház felrobban, és ez ugyebár a procim miatt van, olyankor lecsökkent 15-17 fps-re... De nemsokára úgyis veszek egy AMD X2 4200+-ot, remélem azzal jóval jobban fog menni!

    Mellesleg amennyire kipróbáltam az editort, az is állatira bejön, nagyon széles a választék!

    Magyarítás: NAgyon bejön a cucc, tuti h. a napokban lefordítom! HÁla aégnek a kezelőfelülettel nem kell bajlódni annyit, emrt az a BETA-ban már megcsináltam :) De talán még aSandboxot is fordítom :D
  • PyRex
    #12892
    jajjmegsüke-TÜLÖK!
  • imuthesz
    #12891
    NAH VISSZA RAKTAM 1024 BEN ÉS AZON KÍVŰL MINDEN fullosan HAGYTAM, A CRYSIS BETA DRIVER IS FENT VAN, NAH SZAL ÍGY TÖKÉLETESEN FUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • PyRex
    #12890
    6600gt-n... szerinted? :)
  • DarkSector
    #12889
    Külön Crysishez készült Nvidia drivert nézted már?
  • DarkSector
    #12888
    Nekem 35 perc és vége.
    850-el jön.
  • DarkSector
    #12887
    És szaggat?
  • PyRex
    #12886
    hogy mindenki elkezdje onnan szedni? leesne egyből 50k-ra a sebesség :)
  • DarkSector
    #12885
    Innen télleg fullon jön le!!!!!!!!!!!
  • imuthesz
    #12884
    én is levagyok döbbenve, nekem is 8800 gtxes kártyám, e6700 proci, 1142mhz 2gb ram, fullon minden és szaggat mint állat, ennyire ne optimizálták volna a demot, iszonyatosan nagy bunkosag, most annyit csinálok, hogy minden marad maxban kivéve a felbontást vissza állítom 1024 re!
  • PyRex
    #12883
    én meg már hajnali 1-kor játszottam vele lol :D