31662
CRYSIS
  • bordy
    #13083
    mlti menüt ha valakit tudja hogy kell beaktíválni szóljon :) minden meg van benne hozzá.

    editorban nekem is hibas nyomta be a dolgokat. sztem mindekinél.
  • Smithwarden
    #13082
    Hat geci ne legyel mar ilyen kibaszott lusta, kicsit olvass legalabb vissza 1-2 oldalt...
  • Árnyvadász
    #13081
    Ha megfigyeled, van sok olyan ember, aki évekkel ezelőtti játékokat csak most próbál kis és örömmel fórumozik és osztja meg az élményeit. Mert csak most tudta kipróbálni, vagy lett hozzá gépe. Én is csodálkoztam kissé, hisz mindig is arra törekedtem, hogy előre vásároljak és amikor a játék kijön én már tolhassam. De idővel rájöttem arra, ez így nem okés. Persze mindenki úgy teszi, ahogy jónak látja. Nem offolok tovább, jó játékot annak aki tolja!
  • bepe79
    #13080
    Ezt bizonyitja az is, hogy a Crysis topikba irkaltok most, nem pedig az evekkel ezelott debutalt Far Cry-nak a topikjaba.. (:
  • Rainbow15
    #13079
    Hi. Honnan lehet leszedni a demót?
  • Nagydög
    #13078
    Haaaat... 2 GHz Core 2 Duo-val, 2GB rammal es X1950 Proval minden mediumban szepen megy, es mar igy is szep.

    Hogy a jatek mennyire tetszik, azt egyelore nem tudom. A fegyverek idegesitoen megymag-vetonek tunnek. Ha az ellenfel a negyedik 10 meterrol leadott rovidsorozat utan is osszeszedi magat, es vissza akar loni, akkor inkabb megyek Quakezni. Idonkent az alcabol, ket lepesrol arcon lott urgek is harciasabbnak tunnek, mint arra szamitanek.

    Amit igazan ruhellek: Szetszornyeztek ezt is(Ez persze mar regi info.). Nem akarok sokcsapos uber alienek ellen harcolni! De majd a Far Cry 2. Azert megkostolom, ha kijon a full, de ketlem, hogy megveszem.
  • Smithwarden
    #13077
    Jo persze agyatlanul nem kell sietni en is azt mondom, tehat a csaladi hazat ne adja el az ember amikor kijon Crysis, hogy legyen egy 1.5 milkas gepe.
    De azert ar / ertek aranyu dolgokban gondolkodni kell amennyire egyenileg az ember penztarcaja birja eppen.
  • Smithwarden
    #13076
    Hat ez csak felig igaz...

    Ennyi erovel ne vegyuk elo a tetris-t csak 10 ev mulva egy Celeron 366-oson es akkor megsporoltunk 500ezer forintot siman.

    Csak hat ha tudja az ember hogy valami jo es uj letezik akkor arra szomjazik, es nem veletlen.
    Ki tudja mit hoz a jovo, lehet holnap egy kamion ala kerulsz es akkor hiaba valo volt a 10 ev halasztasod mert holnap vetted volna elo a durva tetris jatekod eloszor.
    Meg hat a virtualis / rl haverokkal is az uj dolgokrol jo dumalni, stb.
  • MaSzKa
    #13075
    minek demo mi már a teljes játékkal játszunk :-)
  • Árnyvadász
    #13074
    Úgy gondoltam ezt, hogy amíg nincs meg a gép kihagyod azokat a játékokat, amik szarul futnának el a jelenlegin. Mikor megvan az új, szépen beszerzed azt a jópár játékot ami kimaradt és azzal bőven elvagy 2 évig is. Nem kell minden nap a gép előtt ülni, be lehet osztani ésszerűen is a progikat és akkor kitolódik az intervallum. Tudom nem egyszerű egy gémernek ez, de ha nekem sikerült másnak is fog :)
  • MaSzKa
    #13073
    igazad van!
  • Szili08
    #13072
    Pls. Prvibe küldje el valaki a linket!
  • Szili08
    #13071
    Ti honnan szettétek le a demót?
  • bepe79
    #13070
    Es akkor, amikor vasarolod a gepet (amit nem siettel el) az nem fog elavulni az azt koveto 1-2 evben? Vagy hogy gondoltad ezt? Ha nem elore vasarolsz PC-s fronton, varsz egy kicsit. Kivarod a 8800GTX-et, a 4 magos procit es a 4 GB RAM-ot, majd megveszed, ez azok is ugyanugy el fognak avulni par honap multan, es akkora a jatekokat mar 8 magos procira optimalizaljak majd es 8 GB RAM-ra.
  • Árnyvadász
    #13069
    Ez így van. Aki siet rábaszik. Krájziszhoz is bőven elég jövő ilyenkor összerakni egy gépet. Azon már szépen el fog futni és lesz egy raklap peccs is hozzá, ami kijavítja a hibáit. Már én is letettem arról, hogy előre vásároljak PC-s fronton. Aztán meg nézek, mint Robi a moziba, hogy ez sem fut normálisan, meg amaz sem és a többi. Szóval szerintem utólag érdemes vásárolni inkább. Addigra a játék is normális állaotba kerül, jól is fog futni, magyarúl lehet tolni és így tovább. Semmiről nem marad le az aki később ugrik neki.

    Half-Life 2-t bő fél évvel a megjelenés után próbáltam ki pl., de több játék is volt amit évekkel később. Mit vesztettem? Semmit az égadta egy világon. Max. menőséget itt a fórumon, hogy jaj én már tolom a -1-ik napon, meg a jó ég tudja mi a franc :) Kinőttem már ebből. Persze aki teheti, meg módja, ideje és energiája van ezekre csinálja. Csak logikusan így éri meg játszani és pénzből is kevesebb megy el rá, hisz az idő múlásával sokat lehet spórólni. Szubjektíven.
  • bepe79
    #13068
    En laptopon meg se probaljam? A notebook-om 8600M GT-je mit szolna a Crysis demo-hoz?
  • NeoMaN
    #13067
    C2D 3200Mhz,8600GT,2giga ram, 1024*768,minden medium,szűrők nélkül-->25-35 fps.
  • PyRex
    #13066
    ráb@sztak. ezért nem kell elsietni :)
    én pl. iphone-t is csak most veszek, hogy már tuti biztos lesz hivatalos sdk, meg ugye feltörték az 1.1.1-et is :) minek sietni? aki siet az tuti rábaszik a számítástechnikában :)
  • MazeZee
    #13065
    oks kösz
  • Inquisitor
    #13064
    Ez azért gáz, mert anno arról volt szó a Very Highot elbírja két darab X1800 vagy GF7800 kártya. A 8800GTX meg sokkal gyorsabb és még sem ... Amúgy a Very High fényefektjei sokkal szebbek, de nem éri meg a -30 FPS-t. Viszont van akinek Highban SE megy normálisan egy GTS-el. Most akkor mi lesz azokkal akik Crysis miatt vettek GTS-t, hogy ezen tuti jól fut?
  • Nagy01
    #13063
    alapból.
  • PyRex
    #13062
    nee, az szerintem egy fos, ilyen játéktermi árkád lövöldözős szarok jutnak az eszembe róla. ok, szép meg minden, de...
  • MazeZee
    #13061
    lehet hogy hülye kérdés, de hol lehet beállítani hogy dx10 vagy dx9 legyen. vagy vistán alapbol dx10zel megy?
  • PyRex
    #13060
    far cry is hasonló volt anno ha mindent felraktál maxra, pláne élsimítással... lol :)
  • Riddick21
    #13059
    csak úgy írtam, tényleg szánalom egyébként, de mit lehet tenni? részemről egy valamit: nem veszem meg. Pedig akartam, de inkább megveszem a Gears of War-t.
  • DarkSector
    #13058
    Háát gázos nagyon.
  • DarkSector
    #13057
    Én nem értem ezeket a békás szarokat nekem semmi nem látszik. csak a béka meg a felirat...
    Nálam ilyen.
  • Inquisitor
    #13056
    Marhára megnyugtató a 30-40fps egy GF8800GTX, és 4GB ram meg a Q6600 mellett ...
  • Nagy01
    #13055
    DE..csak dx10 alatt van very high..amit én játék közben nem érzékeltem xD jó most hogy két képet egymás mellé raknak akkor ok ..van különbség..víz dx10javára..ég dx9-ére...ja de mégis érzékeltem!!! - 30 fps kapásból! xDDD
  • PyRex
    #13054
    tényleg? pedig ez a crysis!
  • PyRex
    #13053
    lol, degecen születtél :)
  • DarkSector
    #13052
    Amúgy meg eszméletlen jó...
    Már maga a történet is...
    Először aszittem, hogy a turokkal játszok...
  • Nagy01
    #13051
    Hát szerintem a dx9-szebb xD..mármint a víz jobb dx10alatt..de nézzétek meg az eget..szerintem mikor jó idő van ,akkor valóságban is világoskék az ég és nem olyan fehéres-kékes nemtom mi:DDD
  • DarkSector
    #13050

    a Crysis demora gondolok!!!
    Mert nekem nem engedi XP-n dx9-ben a Very High-ot.
  • Riddick21
    #13049
    Nem, very high már a Far Cry-ban is volt.
  • zeus89
    #13048
    ne má .......
  • DarkSector
    #13047
    Very high csak DX10-ben van??????
  • Riddick21
    #13046
    roblem solved

    Minden Very High-on, kivéve a Post Processing, mert én is rühellem, ha elkenődik a kép forgolódásnál, és akármit csinálok (tűzharc, robbanás) nem megy 30 alá. 45 fölé sem, de totál folyamatos.
    Kilőttem a NOD-ot, de nem az segített, hanem a felbontáscsere: 1280*768-ban futtatom 4x AA mellett, tehát ugyanolyan éles a kép, csak alacsonyabb a felbontás.
  • grayfox
    #13045
    valaki akinek van módja vista dx10 és xp dx9 ugyanolyan beállítások mellett tesztelni pls tegye meg :)
  • Inquisitor
    #13044
    1. Proci
    2. VGA
    3. Ram

    Ebben a sorrendben. ;)