31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #13849
    FPS-t fraps-al nézheted meg.
  • Nagy01
    #13847
    Valaki ért itt a sandbox-hoz???Mert mikor lerakom a pálmát vagy akármit nem hat rá a fizika..vagyis nem mozognak a levelei és nemtok kivágni viszont átmenni sem tok rajta xD DE árnyék meg van pls help vki..már csak ez a lépés kéne és akkor tudnék saját szigetet csinálni:D
  • grayfox
    #13846
    hányfps, ménincsárnyéka a bogárnak a levélen, mérnemmegyemaxon, lássamhogyszűrodikafény, mitképzelnekezek, optimalizálatlanszar.

    micsoda rinyagépek vagytok. grafika szőrszálhasogatása helyett mindeki állítsa be a gépének megfelelő beállítást, aztán játszon, ha meg a játékmenet nem tetszik, ne vegye meg :D


    nekem bejött, szép is jó is, de mély nyomot a demo nem hagyott az tény.
  • nyx
    #13845
    hogy lehet fegyvert és járműveket letenni?

    Köszi
  • Mr_no_NaMe
    #13844
    Nah gyerekek kipróbáltam. Full highon (szó szerint mindent highon) 20-40 Fps
    Kibaszott szép és kurva jó a hangulata, nincs is mit hozzáfűzni :D
    Viszont lenne 2 kérdésem:
    1. Azt a rohadt sok unalmas intrót indításnál valahogy ki lehetne venni? Kicsit gáz hogy lemehetek kajázni míg elindul a Crysis.
    2. A sandboxot hogy lehet elindítani? Feltelepítettem de az editor mappába nem láttam exe-t. Crysisból meg nem tudtam elindítani.
  • gyuri12
    #13840
    hogy lehet megbuherálni,hogy a fizika mediumon legyen? az opsönszben nem engedi
  • mikiking
    #13839
    1024-ben very highen(dx9) nálam elég jol láccik minden,messzirol is
  • fsgh
    #13838
    :)))

  • Atika :o)
    #13837
    es megoldas letezik raaa?
  • Gideon Wieth
    #13836
    nekem is így van beállítva. Amikor eléindítom először egy olyan 5 percig szaggat, meg az első ellenfeleknél, aztán onnantól kezdve röccenés nélkül megy...Kivéve amikor ment, akkor megáll egy 5 másodpercre :)

    nem tudjátok a látóhatárt hogy lehet növelni ? Engem nagyon zavar hogy a kissebb kavicsok meg bokrok akkor jellennek meg amikor már nem tudok tervezni mert lelőnek :D
  • Nagy01
    #13833
    felrakod..ott van vhol a játék mappájában.
  • Nagy01
    #13832
    Érdekes haveromnak Q6600 @ 3.3ghz, 4gb ram , 8800ultra és Dx10 alatt 1280-ban very high-ban neki is bemegy 30alá ....ő is inkább dx9ben játszik..hiába quad meg ultra sőt ! tuning ultra.
  • fsgh
    #13831
    hogy kell az editort elindítani?:S megtaláltam az instalálo filét fel is tettem meg is jelent egy editor mappa de abban sehol egy exe sincs hogy elindítsam...
  • BiG G
    #13830
    ezt a sandboxot hogyan lehet előcsalogatni?
  • Lossantos
    #13829
    Lehet már sokan olvastátok, de aki nem annak érdemes!
    http://index.hu/tech/szoftver/mgpcr071027/
  • zsotee
    #13828
    Nálam eléggé nagy csalódás ez a demó, remélem azért a full jobban lesz optimalizálva, szégyen hogy egy minimum gépigényt simán ütő pc-vel 800X600-ban minden low(of course) nem folyamatos a game.
    Pedig régóta vártam a gémet, de ezért nem fogok gépcserét csinálni.
    Oké, hogy nvidia+dualcore+hiperszuper fizika, de akkoris....
  • zeus89
    #13827
    A kép amit betettem Windows XP SP 2 alatt készült DX 9 -be, a beállitás 1024*768 semmi elsimitás, és minden HIGH DETAIL .... és 30 FPS alá nem megy ........
  • Imremagdi
    #13826
    guru3d.com
  • mikiking
    #13825
    _Valaki tudna linkelni egy vista nvidia drivert ? de nem a elgujabbat,mert azt nem ismeri fel a rivatunner.
  • vegas32
    #13824
    Mióta fetettem a béta drivert nekem is tele van ilyen hibákkal, a régivel semmi bajom nem volt, úgyhogy megy vissza a régi...
  • re1212
    #13823
    Különben nagyon érdekes, hogyan csináltad, nekem is hasonlo a konfigom sőt a proci jobb is 6750-es és még se tudok 30 FPS sima highon 1280*1024-ben.
  • Imremagdi
    #13822
    30fps high beállításokkal és vista alatt, persze és nem is esik 30 lá..hehehehehe
  • Nagy01
    #13821
    Igen a demóban van.
  • Rage47
    #13820
    hát ez nagyon érdekes -.-
  • re1212
    #13819
    Very high vagy sima high milyen felbontás?
  • Imremagdi
    #13818
    másnak igen, külföldi forumokba sincs rá megoldás
  • zeus89
    #13817
    EZT NEZZETEK MEG .... egy kép tőlem minden HIGH DETAIL, és 30 FPS
  • kovecses
    #13816
    Még nincs kész, de ha kész lesz szívesen felteszem majd valahova.
  • kovecses
    #13815
    Nekemsosem lépet még ki...
  • CUCLI
    #13814
    Halálra kulázta magát amúgy ketten voltak a budin. szép csöndbe bemegyek, nézem hogy holvannak ezek a buzik. erre kirugja az ajtót az 1ik faszi a másik meg ül a budin... O_o biztos blowjob ment ebédidőben
  • DarkSector
    #13813
    Ez a demo-ba van???
  • DummyBoy
    #13812
    Hehe :)

    Jó a Jetis videó ... nesze neked setít ódal :)
  • Nagy01
    #13811
    Olyan ügyesen összekötöttem a két szigetet:
    Íme:

    Hát nem jó?!:D
  • keepernext
    #13810
    http://downloads.guru3d.com/download.php?det=163
  • berczely
    #13809
    Adjon valaki egy 64bites Vista alá valo nvidia driver linket ami a crysishez lett csinálva!PLS!!!
  • re1212
    #13808
    nekem van very high!csak nem tudom kiélvezni ugyanis nagyon akad 10-15 FPS
    8800 GTS 320 Mb plussz vista na meg a legujabb direct x (november)
  • berczely
    #13807
    semmi baj...
  • DarkSector
    #13806
    Az am-ot nem nek néztem bakker.
    bocsesz.
  • berczely
    #13805
    TARTALMAZZA!!!Vista alatt nálam Veri Hig-ra lehet állítani!!!!Mindent!
  • DarkSector
    #13804
    Akkor lehet hogy csak a full lesz Very..
    De akkor nem értem.
    Aszittem, hogy ez a demo már Very high-ot is tartalmaz.