31662
CRYSIS
  • berczely
    #13803
    Kössz de itt csak 32bites Vista alá van driver 64bites alá nem adtak ki?
  • DarkSector
    #13802
    Igen a hírek szerint.
  • spidey91
    #13801
    www.pcdome.hu
  • DarkSector
    #13800
    8xxx-as kártyák vágják asszem az aa-t csak.
  • berczely
    #13799
    Nálam am lehet Very High-ra tenni
  • berczely
    #13798
    Valaki megmondaná honnan tudom leszedni a játékhoz csinált nvidia drivert?Amivel elvileg jobban megy
  • spidey91
    #13797
    akkor vista+dx10es kari sztem és akkor lesz unlocka cery high
  • LoCk
    #13796
    "Ezzel a konfiggal, csak ennyi?" ? :)
    Szerintem nem is olyan rosz eredmény.
  • DarkSector
    #13795
    Ez a dx10-es demo is nem..
    mert gondolom Vista alatt aktíválhatók a Very higy-ok, ami dx10-es effectek.
  • Magiszter
    #13794
    Köszönöm. Kipróbálom.
  • JamesRyan
    #13793
    sziasztok
    technikai kérdésem lenne:tudja valaki,hogy a shader effektet ha high-nál kisebbre veszem(medium,low)akkor miért tűnnek el a textúráim,fák ,fegyver,stb szal egy nagy kupac semmi lesz,ha visszateszem high ra minden meggyógyul.7900gt -m van,nem fut rosszul csak gondolom,ha lejjebb tudnám állítani a shadert,akkor egy két opciót fel tudnék venni highra.meg különben is bosszant.
    a játék sztem elég jó lett,újításnak vehetjük a nanoruhát,a sztori is egész jó lesz sztem.azt gondolom,hogy ma a látványhajszolt játékfejlesztésnél úgy adják el a gammákat,hgy minél jobban néz ki,konkrétan a sztori az már csak másodlagos,harmadlagos.
    választ előre is köszi a problémámra.
    üdv
  • Imremagdi
    #13792
    rivatuner-el a vga memória használat 1024x768 felbontásba high beállitások melett 350 Mb...

    Sandbox-os kilépésre pályabetöltés után - Még nincs megoldás?
  • Magiszter
    #13791
    Ezzel a konfiggal, csak ennyi? Erdekes. Bár nekem ezzel a konfiggal 15-25 FPS Ha feltolom High-ra 1024-ben No AA (3600+ AMD X2, 7900GS 256, 2giga 533)

    Apropó. AA problémára senkinek sincs ötete? (Hiába állítom nem történik semmi és visszarakja Off-ra magátol.)
  • spidey91
    #13790
    légyszi csak azt mondd meg hogy van e már! egy linket is mgköszönnék dx 10 demo kéne...
  • grebber
    #13789
    Amúgy megmondtam már anno az első videóknál hogy mi lesz és be is jött!

    Szép grafika,kurvanagy gépigény és sok sok hibával megoldott gamet.

    Sajnos itélkezni csak képekről tudom mert médiumon nem nagy szám a graf very highos képeken már isten.Nemtudom mikor lesz nálam olyan de várom már.

    Ezt max agyonfogják patchelni hogy jobban fusson,mert szerintem mindenképpen kiakarják adni ebben az évben ergo a full sem lesz gyorsabb mint a demo szerintem.
    Vagy ha patchek sem vesznek vissza a gépigényen megkell várni a következő generácios karikat.

  • lac coo
    #13788
    File\Export to engine ....
  • berczely
    #13787
    Hali!

    Honnan tudom letölteni a crysis-hez csinált nvidia drivert?
  • DarkSector
    #13786
    Banyek 800 új üzenet!!!!!!
    Mi a farok történt??????????????????
  • LoCk
    #13785
    Na sikerult kicsiholnom belole 40-50FPS-t!
    Mindent font lehet hagyni(teremeszetesen eros kartya kell hozzá pl.:8800GTS320MB), csak az árnyékot állítsátok mediumra.
    Nekem a legrosszabb esetben(ha nincs akadás) 37FPS.
  • Tinman #13784
    Hiszek neked... nem is kérdés, hiszen javarészt médium beállításokkal tolod, más világ.
  • Akylleus
    #13783
    es meg futyoreszik is :)
  • 0Fritz0
    #13782
    Olvass vissza.
  • Magiszter
    #13781
    A Sandbox-ról egy kérdés. Miután megszerkesztettem a pályát (raktam +lőszert meg 1-2 helyre tankot :-D) Elmentem de a játékban nincs benne mégsem. Hogy lehetne belevarázsolni ha egyszer megszerkesztem és elmenti?
  • spidey91
    #13780
    A Direct X 10es demo letölthetö már? légszi nem azt monjátok h oplvassak vissza fontos és pontos válasz kéne.. köszi dx 10 demot keresTETIK!!!
  • pulti
    #13779
    fenn van minden driver legújabb ATI Nforcce. gépem Abit AN-52, AMD Athlon X2 4000+, 2x1024MB Geil 800Mhz, Sapphire Radeon HD 2600XT DDR3

    kattolok az ikonra ez a hibaüzi
  • urbijoe
    #13778
    amugy meg leszarom hogy elhiszitek-e vagy nem de nekem igy megy jol és kész!!
    nem cak attol függ a játék futása hogy milyen full hardware-ed van hanem a sok szutyoktol ami a gépeteken van
  • urbijoe
    #13777
    érdemes felrakni a beta drivert?
    ha felrakom más játéknál nem lesz dond,mert beta?
  • Evogordon
    #13776
    legújabb driver fent van?
  • pulti
    #13775
    3 helyről szedtem le, ja és az első volt a rossz . most tegyek megint xp-t
  • KillAir
    #13774
    Közel hasonló a beállítás és szaggatásmentesen fut nekem is. (E6550+GF8600gts+2GB Ram)
    Azért sztem még van mit optimalizálni rajta, de a végleges gondolom nem ilyen lesz...
    Bár én mostanában csalódtam az eddig várt programokban, de ez a demó egész meggyőző a maga kis világával és feelingjével. A kiváncsiság kedvéért feldobtam HIGH-ra mindent. Játszhatatlan volt, de a látvány miatt azért érdemes egyszer megnézni. ;) Nekem tecc... Várom a véglegest...
  • nyx
    #13773
    ez igen ez állatul néz ki, hogyan lehet ezt a sandbox2-t életre kelteni? esetleg nem tudod feltenni vhova ezt a módosított MAP-ot? nagyon megköszönném.

    A demo nak része ez a sandbox, vagy ez vmi különkieg, sdk?
    Hogyan lehet játék közben kiiratni a gammel az fps-t, illetve hogyan lehet az állítólag beépített tesztett (time demo) lefuttatni?

    Előra is köszi
  • Evogordon
    #13772
    Tölsd le máshonnan a demót és telepícsd újra
  • Nagy01
    #13771
    Teljesen egyetértek:D.Énis előbb sandbox-oztam kb 5órát mire kivittem a demót:D ..lestem a fizikát dobáltam az embereket nagyon király;-D Majd jövőre lesz olyan kari ami majd viszi maxon.Habár nem sok különbség van high és very high között meg dx9 és dx10 között:)
  • kirol
    #13770
    A demo-ban sincs very high? Mert nekem nem engedi. Igaz minden high-en van, és az AA 4x-esen, akkor is lemyegy néha a 27-30 -ról 20-ra, de megnéztem volna úgy is. :)
  • pulti
    #13769
    hát miért?
  • Evogordon
    #13768
    Hid el az nem azért nem megy..
  • pulti
    #13767
    Köszönöm szépen te vagy a második aki nem mellékesen egy igenfontos információt erősítettél meg. Nekem nem indul a tegnapi demo mivel HD2600Xt.n van DX10es és Xp-m.
  • urbijoe
    #13766
    na ezaz
    nekem sem hiszik el hogy 1024x768-ban igy megy szaggatás nélkül
  • Smuge
    #13765
    Ezen mit csodálkozol? Régóta ez megy már a pc iparban. Akinek jó gép kell, annak vastag pénztárca is kell. Jaa..hogy fél év mulva már felét se éri az egész? Bocsi.. Veszek 150e-ért vga-t, erre közli MS hogy dx10.1-et már nem támogatják. Normálisak ezek ? Annyira szánalmas már ez az egész.
    Amugy ahogy többen irják, a játék high-very high kombinációban mutatja meg magát igazán. És a Crysisben a látvány ami dominál, mert hogy semmi forradalmi nincs benne a grafikán kivűl (PC-n! ) , az biztos.
  • kovecses
    #13764
    Imádom a Sandbox 2-őt!

    Mondtam nektek hogy a demo-t majd szét lehet vele szerkeszteni.

    Rohadt nagy, már minden fegyvert és járművet kipróbáltam.