31662
CRYSIS
  • Bence94
    #13891
    na válaszoljon valaki hogyan lehet tárgyakat járműveket fegyvereket berakni?legfontosabbak a járművek
  • Mr_no_NaMe
    #13890
    omg sry
  • lac coo
    #13889
    ...Crysis SP Demo\Bin32\Editor.exe.....
  • Bence94
    #13888
    na valaki egy választ csak
  • Bence94
    #13887
    crysis\bin32\editor.exe
  • Mr_no_NaMe
    #13886
    Elindítani hogyan kell?:D
  • Imremagdi
    #13885
    4Gb memória baromság
    4 cpu, belinkelt valaki egy rivatuner-es cpu használatot. Látszik hogy mennyire használja ki a 4 magot...
  • Bence94
    #13884
    helo kéne segítség az editorhoz hogy hogyan lehet berakni tárgyakat fegyvereket meg járműveket és ellenségeket?
  • jakewyler
    #13883
    De jó gém ez, eddig minden low-on 1024-be toltam, átlag 15-20 fps, mondom kipróbálom milyen mediumon, erre mindenhol 20-30 fps lett:D:D:D erre mondjatok magyarázatot...
    A legnagyobb harcba is megvan a min 20 fps-em...
  • bakvarnyu
    #13882
    tegnap pontosan 13:05 perckor irtak be egy jo ftp linket
  • oniel
    #13881
    Méregdrága gép kell a Crysisnek
    Index - [email protected]
    | 2007. október 27., szombat 16:05
    A Crysis a fejlesztők szerint elsősorban a processzor erejére és csak másodsorban a grafikus magra koncentrál. Végre kihasználják a többmagos rendszereket, ez viszont talán már túlzás.

    A pc-s játékpiac egyik legnagyobb baja, hogy a legújabb szoftverek egyszerűen nem tudják kihasználni a többmagos processzorokban rejlő erőt. Néha megjelent egy-egy játék, ami felélesztette a második magot is, de a trend sokáig az volt, hogy a programok csak a hagyományos, egyszálú adatfeldolgozást támogatták. Ez azért probléma, mert a két nagy processzorgyártó, az Intel és az AMD másfél-két éve letért a megszokott útról, és azóta nem a gigahertzeket, hanem a magok számát növelik. A játékok szempontjából tehát csak alig nőtt a csipek számolási teljesítménye, miközben az elmúlt években megduplázódott, megnégyszereződött a teljesítmény. Baj ez, mert minek az erős processzor, ha a játék csak néz rá bután, ráadásul nehéz nem belegondolni abba, hogy mennyivel jobban festenének a játékok, ha használatba vennék az unatkozó magokat.

    Új világ
    A konzolvilág sokat segíthet a helyzeten. Az Xbox 360 IBM-alapú processzorában például három mag van, a mostanában megjelenő játékokat már erre optimalizálták, a szoftverkészítők tehát megtanulták, hogyan lehet ügyesen több szálra bontani a feladatmegoldást, az eredmények meg lassan átcsorognak a pc-s világba is. A legjobb helyzetben persze az AMD rövidesen érkező hárommagosa lesz, hiszen az viszonylag optimálisan futtatja majd az X360-ról átportolt játékokat, de a Cryteknek hála jól járnak azok is, akiknek négymagosuk van. Pontosabban csak ők járnak jól.

    Az elképesztően gyönyörű, grafikában a Halo 3-at hangosan kiröhögő Crysis ugyanis nemcsak hogy támogatja a párhuzamos adatfeldolgozást, de egyenesen elvárja azt [1]. A fejlesztéssel és nyilatkozással is foglalkozó Cervat Yerli elmondta, hogy a játék elsősorban a processzorteljesítményre lesz kihegyezve. "Ha a rendszered kiegyensúlyozott, inkább a proci, mint a grafikus mag jelentheti majd a szűk keresztmetszetet", mondta.

    A többmagos rendszerek magasabb másodpercenkénti képkockaszámot, folyamatosabb játékot tesznek majd lehetővé, de a fejlesztők odáig mentek, hogy egyenesen négymagos, magas órajelű processzort ajánljanak. Quad processzort egyébként már viszonylag elfogadható áron lehet kapni, a 2,4 gigahertzes inteles ára nagyjából 60 ezer forint. Persze ez az összeg is csak a kezdeti 150-200 ezer forintos árhoz képest tűnik olcsónak, a 70-80 ezer forintos Xbox 360-hoz képest például már nem az, és a Quad mellé még legalább 200 ezer forint értékben kell alkatrészt vásárolni ahhoz, hogy a rendszer megfelelő teljesítményre legyen képes.

    A Crysis támogatni fogja a 64 bites Windows Vista operációs rendszert is, meg a memóriagyártókat: Yerli szerint ugyanis legalább 4 gigabájt ram kell a gépbe majd ahhoz, hogy ne szaggasson a játék, hogy ne kelljen sokat várni a játék betöltésére.

    http://index.hu/tech/szoftver/mgpcr071027/
  • repvez
    #13880
    tudna valaki egy jo linket adni a demohoz?Mert már vagy 5-öt probáltam de mindegyik csak 10-20-al akar jönni.Lehetöleg ami a letöltés vezérlöket is szereti.
  • DarkSector
    #13879
    JaH
    DE LOADOLTAM A JÁTÉKOT, ÉS VERY FÁJLOKNÁL KILÉPETT A JÁTÉKBÓL!
  • wesker24
    #13878
    Na szóval azt kell csinálni hogy azokat a fájlokat kell felülirni ami a másik mappában van és pontosan oda kell másolni a fájlokat ahogyan az le van irva !! A bakup mappával nem kell törödni a másikat másolf be a megfelelő helyre miután bemásoltad és jó helyre másoltad inditsd el a játékot ha meg nézed a very high opció ki van szürkitve de ha elinditod a játékot akkor Voilá !! Máris ott a külünbség !! Szóval a High-ot alakitsa át very high-ra !!
  • mikiking
    #13877
    és a tv-be is volt,genetikai mutácio (mondjiuk pár haveromnál is van vmi iesmi :D )
  • mikiking
    #13876
    nem,mert havernak az apja látta élőben,tuti h nem fake...msot pozsonyba vizsgálják...
  • mikiking
    #13875
    backup az az eredeti fájlok asszem....de tuti átrakta neked,tegyél minden highra.és menj egy fa alá,nézz a napba,ha fényszórst fox látni,akkor ok . #13606
  • Zsoltika 007
    #13874
    fake..
  • mikiking
    #13873
    Egy kis OFF ....
    Találtak tőlünk pár km-re egy halat a LAtorcába.....nézzétek meg,behugyoztok.Ukrajnábol van, a jó öreg Chernobil :D
    Hal
    iet még nem basztam :D
  • DarkSector
    #13872
    Így sem adja be..
    Fellülírtam a Very High mappában az ikonokkal a már alap fájlokat, és semmi.
    Meg mi az a backup?
    Mit kell csinálni vele?
  • fsgh
    #13871
    Kedvenc módom arra hogy kiszedjek valakit a kocsiból:P
  • mikiking
    #13870
    dehogy hiszem..szerinted van a játékba 16 xoros quality anti filtering ? :D
  • Mr_no_NaMe
    #13869
    Amúgy lehet, hogy van xp alatt very high de közelsem, sőt egyáltalán nem olyan mint az igazi visztás very high. Grafika semmit se változik csak rá van téve az az 1-2 DX10-es effekt ami csak szépíti a dolgot. Attól hogy 1-2 DX10-es effekt ottvan az attól még nem egészen DX10
  • DarkSector
    #13867
    Köszönöm én látom..és van is különbség?
    Azaz működik?
  • kovecses
    #13866
    Olvass vissza de már ezerszer leírtam.
  • gduck
    #13865
    mondom: #13615
  • Pretorian
    #13864
    A Sandboxban megnyitható multis pályát szerintetek ki lehet valahogyan próbálni multiban?
    Vagy csak azért van benne a demóban, hogy szórakozhassunk kicsit az editorral?
  • DarkSector
    #13863
    Neked is a zárójelet ajánlom figyelmedbe.
  • DarkSector
    #13862
    Zárójelben (dx9)
  • fsgh
    #13861
    2. ezt nem értem én se...
  • gduck
    #13860
    ja, te szedted a demót már 5 nappal ezelőtt azamerikaigépedbe :)
  • Nagy01
    #13859
    Te ezt el is hiszed? Okos vagy.Már leírt egypárszor hogy haver gépén: Q6600 @ 3.3 vagy 3.4mittomé, 4gb ram ,8800ultra , dx10 alatt very high-on AA nélkül képes 30 alá bemenni...szóval nem nagyon van olyan gép amin stabilan megy a 40 mondjuk..
  • gduck
    #13858
    DX9 alatt is van VERY HIGH :D


    #13615
  • Tomsteel
    #13857
    uhh halljátok, az a "kőfejtő" fegyver valami iszonyatos...
    nagyon komoly még amikor feltolom az erőmet nanosuiton, leütök valakit, és olyan szerencsétlenül találom el, hogy mondjuk a lába arcon rug, olyat repülök én is hátra holtan mintha magamat csaptam volna agyon...érdekes
  • Syntech
    #13856


    demo kepek
  • Mr. Perfect
    #13855
    Mert az csak DX10-ben van? Esetleg?
  • obe
    #13854
    csak dx 10 alatt állitható azért
  • obe
    #13853
    srácok..jelent meg egy másik demováltozat ami optimalizált dx10 -re?..tegnap olvastam itt a fórumon, hogy lesz egy nagyobb méretü kiadás is..igaz ez?..tölthető ez már?
  • Varga10
    #13852
    Hello!!!

    Tudom hogy a minimum gépigénye a játéknak egy 2.8-as proci de egy 2.6-oson is elindul???

    Többi minden már megvan csak ez nem stimmel. 7600GS és 1280 Mb RAM
  • DarkSector
    #13851
    DX9-ben nálam nincs Very High!!!
    Miért?