31662
CRYSIS
  • keepernext
    #14223
    Lehet benne valami én ezekről el tudom képzelni.
  • GazCamp3r
    #14222
    Eszembe jutott valami... Azt tudjuk, hogy a Crytek-et nagyon támogatja az Intel, és a nVidia, és mivan ha ezt előre megbeszélték, hogy egy optimalizálatlan szar demo-t adnak ki, hogy aki imádja a játékot, az összekaparjon még egy kis pénzt jobb harverre, stb, és ismét ők legyenek gazdagabbak.... ebben lehet valami sztem. Ahogy a játékoz nézem gyönyörű, és emlékszem, hogy mikor a FarCry-t láttam, akkor is az volt, hogy nem hittem a szememnek, hogy miért megy ilyen szépen nálam, mikor tök ratyi gépem van. Szal nem csodálkoznék, hogyha a teljes sokkal jobban menne... :S


    más: Most hogy megint toltam kicsit a demo-t észrevettem, hogy nincs motion blurom, és nemvágtam, hogy miért :-/ és nagyot néztem, hogy a shader-nél very high, és high között eltünik minden ilyen motion, pl a DOF is, és ez tök gáz.... másnál is így van ez?
  • csgj
    #14221
    Már nem szedem, éjszaka kellett volna... De nem is annyira érdekel a játék... :P
  • keepernext
    #14220
    Milyen érdekes abbamaradtak a far cry-os beirkálások hogy ez szebb az szebb.
    Egyébként 8600 Gt szerintem alapnak kell neki.Ezzel már lehet mit kezdeni.
  • skyli991
    #14219
    És sikerült megoldanod?
  • SpeedXHUN
    #14218
    www.playware.hu
    Innen szedd maxal jön..
  • keepernext
    #14217
    "Miért nem veszi észre az a kiskomunista, hogy karnyújtásnyira rohangálok körülötte láthatatlanul."

    Hát ez jó!Na akko elmondom:mert LÁTHATATLAN vagy!
    Gondoltad volna tanult barátom?
    Ne easy-n mennyél aztán jobb lesz.
  • csgj
    #14216
    Éjszaka elkezdtem szedni a demót fileplanetről... Megnéztem most reggel, és mit látok? Hogy vmikor megszakadt a kapcsolat, és újra kell kezdeni a töltést. Hát ezt nekik:
  • lac coo
    #14215
    Van a bannerban egy hatalmas Sandbox2 felirat ! ;) Ott még válszt is talász kapásból ....
  • GazCamp3r
    #14213
    Már segítettem neki :)
  • kill3r21
    #14212
    8600GTS nálam 1024 high minden noaa 30-40 fps :)
    4gb rammal és coreduo 6750el
    lehetne jobb is :)
  • woy
    #14211
    felraktam a novemberi dx9 c-t,nekem most sokkal jobban működik a játék.habár lehet hogy más az oka,nem tudom
  • KILLER2
    #14210
    Pálma törésben tudok segíteni, ha kell.
  • woy
    #14209
    azelőtt a stalkert is felgyorsították a modolók,aztán a következő patchben a fejlesztők is gyorsították a játékot.az én gépemen p4 3ghz,2x 1gb ram / 800 mhz , 7600gt,annyira ingadozik az fps hogy az már nem is igaz,az átlag fps az olyan 20,azért elvártam volna hogy mediumon akadás nélkül tudjam játszani.most már nem is várom anyira és meg se fogom venni
  • Mr_no_NaMe
    #14208
    Mondom néha harc közben. Amúgy tényleg szomorú dehát ez van..majd lincselik megfele szépen a cryteket aztán kapunk egy szép nagy +40%os fpsjavulást garantáló pecset és örül mindenki.
  • woy
    #14207
    ilyen gépen 15 fps harc közben ? ez elég szomorú, alf f4 uninstal
  • Mr_no_NaMe
    #14206


    Csak harcnál néha megy le 15 fps környékére tehát tök játszható!
  • HeadHunter86
    #14205
    Sandbox-ban hol lehet állítani a gravity-t mert nem találom.
  • skyli991
    #14204
    driver cleanerrel eltávolítva jó lesz akkor?
  • Peetboy
    #14203
    Na megint van újabb 500 írás.
  • rage
    #14202
    Távolítsd el a drivert csökkentett módban, majd mielőtt újraindítanád a gépet, futtass le egy Detonator Destroyer vagy hasonló progit, ami letakarítja a driver minden elemét

    Majd restart után tedd fel a drivert amit szeretnél.
  • woy
    #14201
    format c:
  • skyli991
    #14200
    Hát az új driver előtt max 4-5 fps-el lett kevesebb, de maradt szép folyamatos...
  • skyli991
    #14199
    De ez azért dúrva, hogy visszatéve a régi drivert maradt szar. Előtte az élsimítást 16x Q-ra rakva még mintha jobban ment mint Q nélkül. Folyamatosan ment és gyönyörű volt :(
  • bordy
    #14198
    kimondta hogy angulul dumálnak? inkább angolul is :D

    a csávó megmondja a farnkot
  • Nagy01
    #14197
    A víz az szebb...az ég háát nemtom -_- nemnaon jön be az a kékes-fehéres homályos akármi xD ...és nemtom hogy megéri e 3napsugár miatt 20fps-t veszteni.
  • Traky70
    #14196
    Mint írtam, minden medium beállítással is ratyi volt (jó relatív, hogy kinek mi a folyamatos...)
    A hozzászólásommal csak annyit akartam mondani, hogy még bőven van dolga a Crytek-nek a megjelenésig (ha kvázi csúcsvason is alig szaladgál a játék high, vagy medium-on, ott még van mit csinálni ...)
  • Gebein
    #14195
    Hi All
    Egy saját szubjektív vélemény a játékról
    Ami nem tetszett
    gépigény: fogalmazhatnám úgy, hogy erőműigény, 1280 ban kell játszanom kikapcsolt élsimítással egy Q6600-as 4Gb rammal és 8600Gt-s gépen (ennek ellenére így is szép a grafika)
    AI: nevetséges egy szóval. A hedcsát mániások biztos élvezni fogják, de én a végére untam, hogy a kiskoreai csak akkor méltóztatott egy sikoly (érted fej belövöm és még kiabál) kíséretében elhalálozni, ha a szemeközé lőttem. Kedvencem: az első tábornál kilövöm a csónakból a lövészt, ami később ledokkol a parton, a hajóból kilógó hulla pedig nem zavarja a kiskinaiakt, mert nyugodtan sziesztáznak a fűben, és egy cseppet sem idegesek a ronggyá lőtt hajó és a hulla miatt. Ami nagyon idegesített az a suicid hajlamuk, lelövök egyet a többi meg elkezd körbe körbe rohangálni, nem vonul fedezékbe, nem bújik el, nem viszonozza véletlenül sem a tüzet, nem, ők kérem alássan körbe körbe kolbászolnak és kiabálnak a nyílt terepen. Jah, másik, az észak koreai tangerészgyalogságnál miért nem tanítják meg úszni a népet? Kétszer fordult elő, hogy belefulladt valamelyik idióta a derékig érő vízbe.
    Miért nem veszi észre az a kiskomunista, hogy karnyújtásnyira rohangálok körülötte láthatatlanul.
    Ami tetszett
    A dzsungel-susnyás, jó volt kámándózni. És Talán jó lesz a játékélmény. Én a hibák ellenére 4x végig toltam.
    Túl sok hiba van benn, pedig nagyon ajnározták. A gépigényt az ember lenyelné, de az AI nagyon idegesítő.
    Sorry a hosszú posztért.
  • vegas32
    #14194
    Én is pont így jártam, mint te
  • skyli991
    #14193
    De tényleg 20 fps alá nem nagyon ment a régi driverrel 8800 gts(640mb)-on ultra highon. Tök folyamatos volt, nem akadt meg. A beta driverrel már csak 10-12 fps volt, szaggatott és visszatéve a 163,71-et is szaggat ugyanúgy...
  • skyli991
    #14192
    észreveteő. szebb az ég, a napsugarak, meg mintha a textúrák is szebbek very highon.
    vki az én problémámra nem tud magyarázatot?
  • Nagy01
    #14191
    Hát toljad dx9-ben high-ban ...úgy még nállam is jól megy gts-el.És úgysem veszed észre a különbséget dx9 és dx10 között.
  • Traky70
    #14190
    Configom:E6300@3325Mhz, 8800GTX, 2 Giga RAM, 169.01 driver. Alapból, valamint ha később bármikor kérek auto detektálást, mindent felnyom Very High-ra, viszont úgy még 1024x768-ban is kockázás (25 alatt, néha tizenakárhány).
    1024x768-ban Medium-on játszható, de ha jön az ellen, akkor így is érezhető lassulás :((
    Nagyon-nagyon remélem, hogy a megjelenésig hátralévő időben erősen ráfekszenek az optimalizálásra ... mert egyébként nem tudom, hogy kinek és milyen beállításokkal akarják adagolni ... 8800 GTX minimum beállításokkal... hah ... méghogy középkategóriás gépen is jól fog futni... 9800, 6600 haha
  • skyli991
    #14189
    A 3d markt is kevesebb pontot ír ki neki.
    Ezelőtt: 9316 pont (163.71)
    Most: 9234 pont (beta driver után feltett 163.71)

    ?
  • Raptor 2
    #14188
    Nemtom volt e már, de ezt a Crysis-Online-n találtam a Demo letöltésénél:

    "Any reports saying that the demo is leaked, or that it is DX9 only, are fake. I hope you all enjoy the demo!"
  • skyli991
    #14187
    Valaki tudna erre magyarázatot vagy megoldást adni?
    Jobb a régi forcewarrel, de csak akkor ha még nem volt fent az új beta driver?
  • Nagy01
    #14186
    Saját sziget: [( sajnos még mindig nemtom hogy mért nem törnek ki a pálmafák (mármint amiket én rakok le) ]
  • skyli991
    #14185
    i gomb: night vision :D
  • skyli991
    #14184
    bocsi, a régi driver 163.71 volt, az új a legújabb beta
  • Trucker39
    #14183
    Biztosan le volt már írva, de sajnos nem találom. Miért van az, hogy a demo indítása után minden ok, de mikor elkezdődik maga játék (repülő érkezik, majd ugrás) olyan mintha minden negatívba jelenne meg. Hallom, hogy beszélnek, de minden szinte teljesen fekete árnyalatban van. Halványan látszódik a mozgás is, de gondolom, nem épp így kéne kinéznie. 7600GT 800x600 felbontásban. Forceware 163.71