31662
CRYSIS
  • tmisi
    #14263
    Bannerbe vele!
  • Zsoltika 007
    #14262
  • gduck
    #14261
    Szép ;)
  • fsgh
    #14260
    most dobtam össze ezt a képet unalmamban:) gondoltm megosztom veletek:)
  • Eagle16
    #14259
    Na ez igaz, a Stalker evett nálam kb. 600Mb-ot, mikor még 1gb ramom volt, és akadt mint a fene...
  • gduck
    #14258
    Nem eszik ott se többet ;)
    A béta és a demó alapján akkor érzi jó magát a játék, ha (minimum):
    XP - 1,5GB
    VISTA - 2GB
    memória van a gépben ;)
  • Zsoltika 007
    #14257
    Nem vagy elfogult, csak fingod nincs az egészről. A teljes cod4 demó kb a crysis mapjának 5-10%-át ha kiteszi, Tessék gondolkodni rajta! Itt teljes szabasdságod van, nem olyan zárt mint a cod4! Ráadásul még talán van olyan szép vagy szebb is. Ami elég gáz a cod4-re nézve. Olyan szűk kis mapon mint ami a cod4 demóban van minimum 10x részletesebbnek kellene lennie mindennek (beleszámítva már azt is hogy a demóban még nem lehet maximális részletességet beállítani). Úgyhogy aki a cod4-hez hasonlítgatja az elég buta! Ugyanis nem egy kategória!
  • tmisi
    #14256
    Azt értem h régi, de nem csúnya. Ja a Crysis rátesz pár lapáttal (megfelelő gépen, min. SM3-mal).
  • reaper4
    #14255
    :D
  • DarkSector
    #14254
    Nem értelek...
    Cod4 az semmi ehhez képest, és még csak nem is kötődik a crysishoz....
    a másik fontos dolog!!!!
    A Far Cry-t felejtse már el basszus mindenki!!!!
    Már régi és csúnya, és 100x végigtóltam.

    Crysis szebb 5x minimum, és jobb és még nem nyomtam végig!
    Kit érdekel egy olyan gém, amit már ezerszer végigjátszottam...és ráadásul gyengébb is.
    Ha téged érdekel, akkor rendben..
    gondolom sem képeket nem láttál a játékról, sem a demo-t nem próbáltad, mert akkor ilyet nem mondtál volna!
  • Denes888
    #14253
    Aki very highba akr játszani dx9-ben xp-n annak EZT a fájlt kell bemásolni a megfelelő helyre. Szerintem szebb lett. Mostantól a high beállítás számít a játékban very highnak. Nekem 4x-es aa mellett 3 dolog van high-on(medium) és a többi very high(high). 25-70fps körül mozog. Harc közben csúszik 25-re le. 1024x768-as felbontáson.
  • Inquisitor
    #14252
    Az egy dolog, hogy 1200MB-ot eszik, de az XP memóriakezelése okán ez semmit se jelent. A Stalker ennek a harmadát ha vitte, még is kellett hozzá 2GB ram meg 2GB virtuális memória ...
    Nekem konkrétan érezhetően azért szaggat be néha médiumban, mert csak 1GB ramom van, és látom másoknak még gyengébb VGA-val se teszi, ha 2GB ram figyel mellette.
  • vegas32
    #14251
    Nem, Driver Cleaner 3.3. Ez egy free program, honositomuhely-ről szedtem le.
    Na megnéztem én is ezt a very high varázslatot, de így is meg van a 20 frame, és csak néha
    akad meg. Még éppen játszható.
  • Inquisitor
    #14250
    "Vistán lehet csak very highra tenni a dolgokat mert az jelenti a dx10-et..."

    Szerintem nézz körül picit, jól meg fogsz lepődni. Tele van összes Crysis fórum DX9-es ÉS Very High screenshotokkal. Ráadásul ahogy írták +10FPS a Vista + Dx10-hez képest ;)
  • Eagle16
    #14249
    XP alatt 1200Mb, Vista alatt gondolom sokkal többet is megeszik...
  • Eagle16
    #14248
    Ha megáll (akadozik?) akkor tuti hogy a ram, de a Crysis még High grafikán is 1200Mb ramot foglal, szóval mediumhoz szűkösen elég az 1gb.
  • MazeZee
    #14247
    dehogynem lehet
  • Knox
    #14246
    inkább megáll! azért gondoltam, hogy ram is szerepet játszhat, de kétségtelenul ottvan bennem a kisordok, hogy azért weak a cuccom hozzá=)
  • tobias88
    #14245
    olyat nem is lehet, hogy dx 10es mód és médium pl?
  • Eagle16
    #14244
    Ha belassul, az nem a ram miatt van, hanem inkább proci vagy vga miatt.
  • Csero90
    #14243
    Vistán lehet csak very highra tenni a dolgokat mert az jelenti a dx10-et...
  • Knox
    #14242
    sziasztok!

    A64 3800+ és 7900Gto ketyeg a gépemben. egész jol megy, mediumon és highon sem rossz 1280-ban (shadow low), de a harcoknál belassul. nos azt gondolom, hogy ez ram lenne, mert csak 1GB van.
    a kérdésem az lenne, hogy dob rajta a +1Gb, mert ha igen, annyit még megér hogy beruházzak. plusz megizzaztom kicsit a kártyát még, hátha kipréselek belole némi +fpst.
  • GaBika6
    #14241
    Nem akarom leszolni, de nekem baromira nem tetszett a demo!Szep, de akkor inkabb farcry!Lehet elfogult vagyok a COD4 miatt de nalam az a favorit! :)
  • koschwarz
    #14240
    szinte biztos hogy egy töredezettségmentesítés sem árt a telepítés után.
  • nono55
    #14239
    szerintetek érdemes letölteni az új drivert?
    8800GTS kártyám van, hozzá való rammal meg procival és a graf beállításnál nem kínálja fel a very high opciót csak a high-t.pedig megnézném fullon milyen...

    ha tud valaki valamit, ossza meg a véleményét vagy a tapasztalatait, köszönöm!
  • skyli991
    #14238
    Melyik driver cleanert? Driver Cleaner Platinum?
  • vegas32
    #14237
    A tiédhez hasonló gépem van, és sikerült megoldanom a problémát.
    Csökkentett módban Driver Cleanert, utánna Ccleaner futattam.
    Azután normál módban visszatettem a régi drivert, és most 1280x1024 minden high-on
    30-45 fps, teljesen akadásmentes még harc közben is. A bétával 20 fps körül volt, és
    össze-vissza akadozott.
  • Csero90
    #14236
    Téged esetleg xDDD jólvan nem személyeskedek...én ott tényleg nemláttam értelmét mert odaszaladtam az 5fős csapat leghátsó emberéhez a többiek soroztak énpedig 1essével öklöztem őket...szóval ez nálam már a halhatatlan terminátor kategóriába tartozik...Delta Rlz!
  • skyli991
    #14235
    milyen géped van? te is very highon próbáltad?
  • vegas32
    #14234
    Még nem, majd megpróbálom csökkentett módban eltávolítani, ahogy Rage írta.
  • ágybanalvó
    #14233
    most feltettem a legújabb ati drivert és csodát láttam hiszen futott a crysis demója :D igaz hogy negyed óra volt mire eljutottam odáig hogy végre lövöldözhetek meg mehetek és kipróbálhatom de megérte :D 800x600-ban low-on futott, és elég sok helyen beakadt. de azért jó tudni hogy még mikre képes a gépem.
  • LackoMester
    #14232
    na sze mindenki,hát gondoltam,h.bruti lesz igy DX10 alatt-és az is lett ,talán a legszebb grafika amin valaha játszottam csak hát kicsit nagy az étvágya a VGA.Nem mintha 8800GTS szarul futna,de nemfut,úgy amire vártam-jó ez mék csak demo-majd meglátjuk.A játék egyábként elég baba,biztos megveszem :-)
  • DarkSector
    #14231
    Hidd el nem kell félni a GF-októl..
    Meglepődnél, hogy ha tudnád, hogy mire képessek.
  • Gebein
    #14230
    Örülök, hogy olyan kritizál aki láthatólag nem játszott a gémmel. Remélem megengeded, hogy egy tanulatlan felvilágosítson:
    1. Nem 100%-os a láthatatlanság a körvonalak elég keményen látszanak
    2. Ez a játék nem egy sötét épületben játszódik, hanem egy napos szigeten, ahol sztem elég könnyű rájönni ha valaki az ember körül rohangál, pl. hangokból, másik, hogy ha nekimész egy növénynek az elhajlik, letörik, és ügye ezt a susnyásban elég nehéz elkerülni.
  • BaLeeX
    #14229
    Nekem az MP demo után ez a demo simán megy 30fps-el sőt még high-on is (bár nem tudom összehasonlítani milyen lenne egy DX10-es kártyán) elég jól, de ha erről lenne szó amit írsz akkor szerintem nem futna ilyan jól.
    Amúgy én pont a hasonló dolgok miatt tartom magam távol az Intel és az Nvidia termékeitől. :)

    Bár biztos van pár olyan ember aki egy játék miatt venne pont intel configot vagy nvidia videókártyát...
  • DarkSector
    #14228
    Jah télleg.
  • Purga
    #14227
    Kétszer írtad le a legjobban szót kétszer írtad le :D
  • DarkSector
    #14226
    Nekem a legjobban az átvezető animációk tetszenek a legjobban..
    Kegyetlen kemények..
    Kezdve a repülőn való kiosztástól, a kezdéstől nem messze, mikor a társsal a hullákra találunk, meg mikor a végén előjön az a ....!!!!
    Olyan élethűek a társak, mintha valami animációs film lenne...
    Nem is lenne rossz egy egészestés Crysis mozifilm....
  • tmisi
    #14225
    Jóhogy intelem meg nvidiám van, mégha nem is a legerősebb fajtából.
  • ágybanalvó
    #14224
    énis voltam oly bátor hogy leszedtem, miközben csak egy 9600-am van :D felraktam elindítottam aztán kb 1 másodpercre egy fekete képernyő és ennyi :D mondjuk ennél többre számítottam mert a cod 4 demója simán ment, de mondjuk nem ugyan az a két játék.