31662
CRYSIS
  • elite
    #14303
    Ati-val a jelenlegi driverekkel picit roszabbul megy mint 8800GTS-el.
  • Viktor9202
    #14302
    Íme egy kalap :D

  • koschwarz
    #14301
    egyébként valaki akinek 2900xt-je vagy esetleg pro-ja van, az is írhatna már, mert hiába nvidiás a játék, van egy olyan gyanúm, hogy az atikkal jobban menne...
  • k3nGu
    #14300
    télleg:D
  • Ability
    #14299
    Remélem tudod miért van ott. Lehet vele növelni a textarea méretét. Pont azért van ott, hogy ha valaki hosszú üzenetet ír, akkor ne zavarja a Crysis logó, és átláthatóbb legyen az üzenet...
  • k3nGu
    #14298
    csak nem tudná vki kivenni azt a kék csíkot ami az "üzenődobozban" van?engem személy szerint idegesít:S
  • elite
    #14297
    Hmm. Nálam minden Ultra high, kivéve post process és shadows (azok csak highon) 20-25 frame/sec.
    néha 15-18-ra esik. (Vista 64bit) Én még indítás előtt leszedtem a béta drivert. Most akkor ezzel a bétával roszabbul fut mint a normál driverrel?
    Amúgy azt olvastam, hogy a demo csak egy magot használ ki, és a full verzió majd mind a 4-et ki fogja.
    A 64 bites verzió sem múködik. Nem tudom hogy ez fog e még gyorsulást hozni.
    Őszintén szólva én szkeptikus vagyok azzal szemben, hogy a végleges verzió gyorsabb lesz. Ha 14-én jelenik meg, akkor azt már rég lepréselték, és talán már csak a kiszállításra vár.
    Szerintem ez a játék csak a következő generációs DX10 kártyákon fog megfelelő sebességgel futni max grafikával (ami számomra 50-60 frame).
  • k3nGu
    #14296
    jó ez a banner:D
  • Viktor9202
    #14295
    Itt van pár kép, minden HIGH-on van, és az alábbi configon megy






  • Ability
    #14294
    Na látod, még a rendszer is mellettem áll! Kétszer küldte el. :P
  • Ability
    #14293
    felejtsdmáreleztahúszfelkiáltójeleséskérdőjelesésnagybetűvelírokmindentstílust

    ui: senkit sem érdekel, hogy Te már végigjátszottad a FarCry-t. Vannak emberek, akiknek így is tetszik a játék, és időnként végignyomják.
  • koschwarz
    #14292
    hoppá, itt már egy 8800GT 512 Mb is szerepel a performance tesztben, és nem is rosszul, érdemes várni rá?
  • crossy104
    #14291
    Melyik nvidia driverrel fut jobban???
  • DarkSector
    #14290
    Ruhát hamar meg lehet szokni..
    És állatbarát vagyok.
  • koschwarz
    #14289
    világos, de eleve nem is akartam nézni a fraps-el, nehogy elszomorodjak :))))

    csak azt néztem, hogy nem volt játszhatatlan, sőt rosszabbra számítottam, voltak akadozások is időnként, de nem annyira, hogy ne lehessen játszani.
  • 4D
    #14288
    Télleg az!!. És ez jó is így, mert a feeling Farcry!!
    Nagyon ott van, bár ezt a ruha kapcsolgatást szokni kell.
    Valaki kipróbálta már a csirke dobálást, vagy a rákgyűjtést, fadarabolást, stb?
    A Modderek remélem hamar aktivizálódnak majd.

  • DarkSector
    #14287
    Igen, de ezzel azt akarom mondani, hogy míg eddig 1magossal és egy aránylag jó vga-val (leírás szerint) 2magos igényű játékokat ki lehetett pörgetni fullon...
    Itt viszont a fő hangsúly a CPU-n van.
  • DarkSector
    #14286
    Nem szóltam egy szót sem, főleg nem kiabáltam.
  • LackoMester
    #14285
    hát ezt igy nemmondanám,jó CPU és VGA is kell neki,de inkább nagyon az a VGA-majd köv.generációs GeForce-n jön ki az igazi szépsége
  • DarkSector
    #14284
    Csak hogy ha egy dolgot nézünk, hogy hová a gépigény.
    A Cryteck legütősebb része szerintem a karakterek terén van.
    A különbség ÉG és FÖLD..és más mostani játékkal összehasonlítva is!!!!!!!!!!

    Far Cry-ban egy figura:


    Crysis-ban:
  • Imremagdi
    #14283
    Tegyél fel egy fraps-ot, és szólj légszi ha 25 fölé emelkedik a képkockák száma!!!
  • koschwarz
    #14282
    azért kiabálni nem kell.

    de igaz. másrészt meg az agp-s 7600gt, athlon 64 3000+, 2 g ram -os konfigomon mediummal 1024-ben teljesen tűrhetően és szépen futott, úgyhogy szét kéne nézni azokon a gépeken,a miben újgenerációs hardware-ek vannak, és mégsem fut a játék normálisan...spyware és vírusírtás, optimalizált oprendszer, töredezettségmentesítés, stb.

    megvan?
  • LackoMester
    #14281
    nemszabad a FarCry-t a Crysis-hez hasonlitgani-nem 1 kategória,csak több mint 3 év van a 2 játék között,és ugye fejlödik minden...abban viszont egyetértek jó mina2 game...
    Annak idején a FarCry is grafikailag a csúcs volt,most a Crysis a grafikai csúcs...bár nagyon jó game,de nekem -mondom nekem a COD4 jobban fekszik...,de jó,h.ennyi rohadt jó játék szakad a nyakunkba hirtelen pl.COD4,TimeShift,Jericho és persze Crysis ez a kánoán...
    hmmm...jobbkéz billentyüzet balkéz meg az egér,és lehet tolni...
  • Imremagdi
    #14280
    VGA limites game ez és nem cpu, kétmagos cpu bőven elég neki.
    Itt a grafikon!

  • koschwarz
    #14279
    attól függ. sok mindenben jobb, ez tényleg tény, nem lehet vitatkozni vele, az már más kérdés, hogy hány év van a két játék között, tehát jobbank kell lennie, ha nem akarja kiröhögtetni magát.

    az már szubjektív kérdés, hogy amikor a farcry-jal elkezdtem játszani annak idején, az rögtön megragadott, ahogy kiértem a barlanból. a crysis demóját már végig sem akartam vinni először. de mondom, ez egyéni dolog.
  • DarkSector
    #14278
    Csak sokan még nem nyitották ki a szemüket az a baj!
  • woy
    #14277
    így ahogy most visszanézem a far cry képeket,hát mit mondjak ?! elég csúnya ,régen meg el voltak tőle ájulva az emberek.na meg akkoriban ez nagyon nagyon szépnek számított.lehet egyszer majd a crysisal is így lesz
  • DarkSector
    #14276
    Fejlesztők max-hoz quad-ot meg 4g ramot ajánlanak..
    Nem mostani configokra lett tervezve.

    EZT MEG KÉNE MÁR ÉRTENI, ÉS EGYSZER TUDOMÁSULVENNI....

    SOKAN NYAVAJOGNAK, HOGY ÍGY NEM MEGY MEG ÚGY NEM MEGY.
    CSAK AZ A GÁZ, HOGY MÁR 1000X EL LETT MONDVA, HOGY EZ NAGY TELJESÍTMÉNYT IGÉNYLŐ JÁTÉK..
    NÉZD MEG A MAI JÁTÉKOKAT.LEHET HOGY JÓL OPTIMALIZÁLTAK, DE MEG IS LEHET NÉZNI A KÜLÖNBSÉGET!!!!!!!!!

    A MINŐSÉGNEK MEGVAN AZ ÁRA!!!!
    PROCIIGÉNYES A JÁTÉK ÉS NEM A VGA A FONTOS!!!!!
  • DarkSector
    #14275
    Én nem elfelejtem a Far Cry-t, hanem már végigjátszottam!
    Gondolom értesz engem, hogy új játék kell, ami még nem vittem végig.
    Crysis egy far cry csak minden szemszögből jobb..
    Ennyi. EZ TÉNY.
  • gduck
    #14274
    Igen, picivel gyorsabb bár én DX10-es VGA-val próbáltam.
  • tmisi
    #14273
    Hát lowon menni kéne 1 gigával, de az tény, hogy a highoz több kell.

    Mellesleg én editorban benyomtam egy HIGH specet és vitte a gép 13 fps-sel. Nem rossz. Mondjuk ez éles játékban már nem lett volna ilyen jó.
  • Balumann
    #14272
    Annak se fut jobban Vistan akinek DX10 -es kártyája van. Olvass vissza egy kicsit :P
  • Nagydög
    #14271
    Ja. Ize... Jol vettem eszre, hogy a fakat tuzifava, az epuleteket meg tuzeppe lehet szecskazni, de a lovesek nem mennek at a hullamlemezen!?
  • fsgh
    #14270
    thx a gratokat:)

    Tőlem mehet bannernak de szerintem a mostani szebb és profibb munka...de ahogy gondoljátok
  • Rainbow15
    #14269
    Dx9-ben Vistán jobban fut? Vagy csak akinek dx10 es vga-ja van?
    -Felhúztam 2,2GHz-ra a CPU-t, és ugyanúgy akad, tök mindegy, hogy low vagy high a graf. Látom másnak is van hasonló cpu-ja, több RAM-ja, úgyh akkor a ramom lehet kevés.
  • koschwarz
    #14268
    én nem felejtem el a farcry-t, mintahogy nem felejtem el a wolfensteint sem, nem vakultam meg még a grafikától, mint egyesek...főleg hogy a farcry2 alapból szimpatikusabb, mint a crysis.
  • szarjancsi
    #14267
    felfedeztem pár érdekes dolgot, a sapka a földön belelövök vérzik, megölöm az embert utána pislog és nncs szemgolyolya
  • Evogordon
    #14266
    Mehet a banner csere csöppet unalmas már a régi banner kint van vagy más fél éve
  • k3nGu
    #14265
    jah lekéne erre cserélni;)
  • gduck
    #14264
    És persze a fegyveren nem árt kikapcsolni a világítást se, mert az nem lesz "láthatatlan" :D