31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #14747
    Én is nehezen veszem be ezeket a dolgokat, hogy egy 60-65e kari hogy lehet erősebb egy 70-80e-nél.
  • mikiking
    #14746
    No van vmi hir tegnaptol ? vagy valami,akármi ???
  • Prince of Máté
    #14745
    Post Processing jelenti a Blurt.
    Ha lowra teszed, sehol sem lesz blur.
    Mediumon csak célzáskor lesz homályos.
    Highon, pedig már mozgásnál is, és ha a shader highon van, akkor az egész táj bluros lesz.
  • morphologu
    #14744
    Szenzácios game. és nagyon jól megvan csinálva
  • nono55
    #14743
    www.webforditas.hu

    hellyel közzel érthető, én használom rendszeresen!
  • tiburon26
    #14742
    x1950pro
  • koschwarz
    #14741
    ha lesz egy kis időm, lefordítom. egy-két nap.
  • koschwarz
    #14740
    lehet, bár nem EGY darab teszt állítja ezt, hanem már egy csomó. most hogy pár napja megjelent, minden jelentősebb PC oldalon megjelentek már tesztek. mondjuk majd ha lesz a prohardveren is teszt, az lesz számomra a végső és hiteles forrás.
  • KOVU
    #14739
    hali all
    valaki eltudná nekem magyarázni mit kell tennem hogy megtudjam csinálni azt hogy minden fegyvert letudjak tenni a pályára ?
    elöre is köszi
  • LoCk
    #14738
    Sokszor volt már ilyen és hasonló hírverést kártyákra, processzorokra..
    Láttam 1000+1000 diagrammot..
    Én csak annak hiszek, ha kipróbálom.
    A kovetkezo tesztben már az Ultránál is 30%-al gyorsabb lesz....
  • gduck
    #14737
    Esetleg le lehetne fordítani és berakni a FAQ-ba ;)

    Here are all of the settings in the demo and my own thoughts on what they do:

    TEXTURE QUALITY - Changes the resolution/quality of the textures. If you put this on low, for example, the ground will look much worse than if the setting were on High or Very High.

    OBJECT QUALITY - Toggles the amount of detail in the game world and also affects the distance you must be from an object before its details (such as specific emblems, etc.) fade out of view. This applies to both models in the world as well as things as simple as the variation of textures on the ground.

    SHADOWS QUALITY - Toggles the quality of all dynamic shadows within the game.

    PHYSICS QUALITY - Toggles the amount of physics-enabled objects in the game world. If you turn this down to Low, not as many objects will react to explosions, power punches, etc. If you turn it up, more objects in the world will be interactive/have physics enabled.

    SHADERS QUALITY - Toggles the quality of the shaders applied to objects in the game world. Shaders give each object a more realistic look that mimics its real-life properties. For example, plants look like plants, and a metal roof actually looks like it's made from metal.

    VOLUMETRIC EFFECTS QUALITY - This is the one I'm not 100% sure about. I believe, however, that it toggles the quality of things such as dust from explosions, volumetric clouds, etc.

    GAME EFFECTS QUALITY - This is another I'm not 100% sure about. I believe it toggles the quality of things such as explosions, muzzle flashes, and general effects such as those, but I'm still not entirely sure.

    POSTPROCESSING QUALITY - This toggles features such as depth of field effects (objects that you aren't focusing in on are blurred), sunrays (rays of sunlight coming over objects that are blocking your view of the sun), and even motion blur and object motion blur (motion blur for objects in the world and not just your viewpoint.)

    PARTICLES QUALITY - Toggles the quality of particle effects such as bullets hitting the sand, explosions sending debris in the air, etc.

    WATER QUALITY - Toggles the quality of the water; turning it up adds waves (DX10 primarily) and at the highest level it reflects pretty much everything in the world.

    SOUND QUALITY - Self explanatory.

  • koschwarz
    #14736
    az elég olcsó volt, hol vetted?

    egyébként tényleg olcsó...


    mellesleg tényleg az szívta meg aki egy-két hónapja vette a 8800gts-ét, köszönhetően az nvidia kicsit gusztustalan üzletpolitikájának. én is majdnem nemrég vettem ilyen cuccot, aztán hallottam szeptemberben a hírt a gt-ről, és akkor leállítottam a projektet átmenetileg.
  • elite
    #14735
    És én 2 hete vettem a 640 megás GTS-emet 68K-ért
  • DarkSector
    #14734
    Az eléggé olcsó....
    Akkor megéri megvenni.
  • gduck
    #14733
    Jah :) Jelenleg úgy néz ki, a GT a nyerő, de SLI-ben ;)
  • koschwarz
    #14732
    kezdetnek 60-65e-re lövik be M-o.-on, külföldön 200-250 USD, ami ugye 40-50e Ft.
  • DarkSector
    #14731
    Akkor ez van..GT-t kell venni.
    Amúgy árban mennyi?
  • koschwarz
    #14730
    nem, nem nyomja le, van más teszt is ami mutatja, hogy a 640-es épp csak 2-3 fps-sel jobb mint a 320-as, elhanyagolható különbségek extrém felbontásokon jönnek csak ki, a nagyobb vram miatt.

    és a gt mindkettőt egyaránt lenyomja.
  • elite
    #14729
    Sajnos nem nyomja le, max magas AA beállításokkal nagyon magas felbontásban.
  • elite
    #14728
    Mégvalami, aki 64 bit Vista alatt tolja, az a 64bites verzió futtassa mert 5-10 framet számít!
  • DarkSector
    #14727
    Csak az a gáz, hogy GTS-ből van 640MB-os is, ami valszeg lenyomja a GT-t.
  • elite
    #14726
    Mindez Crysis alatt:

  • elite
    #14725
    Hát a 8800GT mégis odabasz a GTS-nek. Már csak annak örülök, hogy nem GTX-et vettem, akkor még nagyobb lenne a bukta...
  • ellington
    #14724
    milyne kártyád van? én a 2600xt-re tettem fel a legújabb omegát, de még csak fel se ismeri a kártyát..
  • DarkSector
    #14723
    Asszem shader-t kell max-ra tenni.
  • tiburon26
    #14722
    köszi a tippet az uj driver-rol!nálat +10-15fps(főleg akcioban bámulatos a javulás)
  • LackoMester
    #14721
    ügyes
  • Raptor 2
    #14720
    Nah gyerekek, elkészült az alap oldal, ami ugyan még fejlesztés alatt áll, és tartalomban sincs túl kövér állapotban, de hamarosan felkerülnek a magyar Tutorial-ok, amiken dolgozunk, és egyéb finomságok, videók, képek :)

    Mi másról is lenne szó, mint a Sandbox 2-vel foglalkozó oldalunkról :)
  • nono55
    #14719
    MAXON VAN, DE NEM CSINYÁJJJJA.MAJD ESTE LEHESSZELEM.
  • Rainbow15
    #14718
    hi
    mit kell csinálni, hogy ne legyen hibás a crysis? ma mindig ilyen. akármit csinálok.
  • DarkSector
    #14717
    Jah és ne egy agyontömörített videóból szedd le az élsimítást..eredetileg a videó 1.1 GB lett volna.
  • kovecses
    #14716
    MIért nem így van?
  • DarkSector
    #14715
    Menüben 16xQ-ra van állítva...
  • Arnoux
    #14714
    oké, megfogadom a tanácsodat:)
  • watto
    #14713
    ha shader maxon van nekem olyan volt...
  • watto
    #14712
    ja nekem ki kellett kapcsolnom a shadert:(:(:(:D
    de majd az új vga-val vmikor:):):)
    Arnoux: Ez a játék nem hogy szép, de nagyon hangulatos is:)
    töcsd le a demot azt skubizd meg:)
  • elite
    #14711
    Szerintem a game effects lesz...
  • gyuri12
    #14710
    mint a far crynak,szép grafikával,moddolható fegyvörökkel,és nano suittal
  • Arnoux
    #14709
    Jó hangulata van a crysisnek vagy csak a grafikája brutál?
  • tmisi
    #14708
    Ja én is amikor megláttam a Medium shaders eredményét, nem voltam belőle hajlandó engedni. Szerencsére ezen éppem elfut a game és játszható. A High is szép, de az már akad. :(