31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #14787
    Háát azzal is nyögvenyelős a dolog.
  • DarkSector
    #14786
    Háát ezzel sz. várni kéne..
    Én ha hozzájutok, akkor biztos várok max-ra a gépemmel.
    Addig tán multizok, meg mire minden mást végigtolok..húh.
  • mikiking
    #14785
    a te vga-ddal én vigignyomnám......
  • elite
    #14784
    Marad a nagy kérdés.
    Vagy végigtolom most, némileg butított grafikával (és akkor szerintem a lényeg vész oda), vagy megvárom a következő VGA generációt (ami ki tudja mikor lesz?)
  • DarkSector
    #14783
    Jah és azé ilyen minőségben ilyen fizikával ekkora terepet ennyi objektummal DX10-ben és töltés nélkül..háát játék legyen a talpán, aki ezt utánacsinálja.
    Még a farcry-ban sem voltak szerintem ekkora pályák.
  • DarkSector
    #14782
    Átváltasz.
    Strengt ...-re és akkor jó messzire eldobhatod az ürgét...
    Tán elmehetne úszkálni, vagy hegyet mászni.
  • Ability
    #14781
    Állítsd át a rendszeridőt, akkor láthatod. :D
  • DarkSector
    #14780
    Qados procik meg Sli-os VGA-ak...
    Én mondom mindenkinek, hogy ne sírjanak, mert nem mai átlag gépekre készült a játék.
    Jól van optimalizálva a játék, mert csoda, hogy kis gépeken is megy.
  • Wanted
    #14779
    Kösz.
    Közel még nem mentem az ellenfélhez.
  • gduck
    #14778
    Hát mert ugye arculcsapásul megjelent az incrysis oldalon: "Fel vagy készülve a DX10-es játékokra? NVIDIA SLI"

    LOL!

    Szal senki se számítson kisebb hardverigényre :((((
  • DarkSector
    #14777
    demo már napok óta van, a full meg 17 nap.
    Bugokat én nem láttam benne.
    valszeg a bugok azok driver okozta problémákból adódhat.
  • nono55
    #14776
    de szeretném már ezt látni:

    A Crysis 0 nap múlva jelenik meg.

    addig meg megy a vidikarikról a vita...remélem a hibákat már javítják, mert van benne bőven...bár az EA-nek elnézem,mert nem adtak még ki olyan játékot ami ne lett volna tele buggal.
  • Roger6
    #14775
    Ha közel mész hozzájuk, akkor megjelenik a "grab enemy" felirat, nyomsz egy "F" betűt, és már a kezeid között is van a csávó.
  • Prince of Máté
    #14774
    Közel mész hozzá, és F
  • Wanted
    #14773
    Hogyan lehet így megragadni az ellent?
  • Ability
    #14772
    ... én meg majd jól berakom. :)
  • gduck
    #14771
    8800GTS - 96 darab 1200 MHz-es "számolóegység" ,core clock: 500, texture fillrate: 24 billion/sec
    8800GT - 112 darab 1500 MHz-es "számolóegység" ,core clock: 600, texture fillrate: 33,6 billion/sec
    8800 GTX - 128 darab 1350 MHz-es "számolóegység",core clock: 575, texture fillrate: 36,8 billion/sec
    8800 ULTRA - 128 darab 1500 MHz-es "számolóegység", ,core clock: 612, texture fillrate: 39,2 billion/sec
  • koschwarz
    #14770
    olcsóbb az előállítása.

    ajánlom, hogy ne csak a játékfórumokban garázdálkodj, hanem ha érdekel a téma, esetleg komolyabb pc-s, hardveres lapokat is nézegess, ott van mingyárt a prohardver.hu.
  • HeadHunter86
    #14769
    UT3 demó és a MOHA fullon ment e gépemen, alig eszik CPU-t. Semmi akadás.
  • woy
    #14768
    már a koreaiaknak is van nano suit,csak még nem tökéletes

  • Firerock
    #14767
    valakinek n incs ingame nappali vidója?
  • DarkSector
    #14766
    Ilyen apróságokkal nem törődnek.
  • woy
    #14765
    hát lehet hogy van benne valami,de akkor legalább ne lehetne bekapcsolni.
  • DarkSector
    #14764
    Végülis logikussan hangzik.
  • woy
    #14763
    most olvastam vmi angol fórumon vagy hol hogy tényleg nem leheh bekapcsolni low shadernél az árnyékokat,azzal a kifogással hogy nincs nap,így nincs árnyék se na és akkor blur miért nincs ez kitolás, úgyse veszek új gépet és hívom az ügyvédemet
  • DarkSector
    #14762
    Mondjuk én AA-t be tudom rakni, de szinte semmit nem veszek észre, hogy változna, csak éppen belassul.
  • k3nGu
    #14761
    ahha szóval amikor ezelőtt bemásoltam a very high-os fájlokat is highon volt, de akkor már very high volt:D
    a backup meg az eredeti fájlok nah jó van értem már:D
  • woy
    #14760
    akkor nekem biztos vmi hiba van ,vagy tényleg nem lehet árnyékokat bekapcsolni low shadernél.ekkora kitolást
  • DarkSector
    #14759
    Nem akkor nem lehet Very High-ra kapcsolni, hanem eddigi High állításon Very High textúrákat, meg effecteket fog betölteni.
    Vagyis a High lesz a Very High.
    Nézd meg a videómat az így van felvéve, és a végén van egy rész, hogy milyennek kéne lenni a fényeffectnek.
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1138035690&no=14626]#14626[/URL]
  • Prince of Máté
    #14758
    Nekem meg nem működik az AA!
    Berakom mondjuk 2X-re, akkor tiszta lila, meg zöld lesz a kép, és a shadert felnyomja mediumról highra. :D

    Egyébként a demóban már van ez a dinamikus napszakváltás, éjjel érkezünk, és pár perc játszás után feljön a nap.
    Ez fordítva is igaz?
    Mármint, hogy a nap elmegy, és este lesz?
  • woy
    #14757
    nem sajnos nem csinál semmit,csak ha a shader legalább mediumon van.
  • DarkSector
    #14756
    Valamit biztos csinál, ha külön lehet állítani.
    Ha a shader-t is max-ra rakod, akkor sem lesz más a többi opsönsz hatása, csak a shader-t fogod jobban látni, mert az szembetűnőbb..
    Ennyi.
  • k3nGu
    #14755
    kösz dark.

    mér van az h bemásoltam a very high cuccost a cvargrups mappába a very high fájlait, de a menüben mégse tudom átváltani rá, meg a backup-ot is bekell vhova másolni?:S
  • DarkSector
    #14754
    Valamit biztos csinál, ha külön lehet állítani.
  • woy
    #14753
    ajaj akkor ezt nem értem.mert ha án beállítom a shadert low-ra akkor hiába kapcsolom be mediumra az árnyékokat,vagy a blurt,semmi se csinál.ötlet valakinek van ?
  • DarkSector
    #14752
    Nem kell semmit törölni a mappából, mert az csak a kicsomagolt telepítője a drivereknek.
  • DarkSector
    #14751
    De van....
    Ha beállítod, akkor van.
  • k3nGu
    #14750
    felraktam a legújabb nvidia beta drivert, azt a win2kxp mappába rakta, abba a mappába van még 1 162.18-as driver, és még 1 külön a win2k-ba ey 163.71-es driver, azt a 2-őt csak simán totalból töröljem le??
  • GazCamp3r
    #14749
    ezzel szopok pár napja xD high-on van blur, meg DOF, very high-on meg eltünik minden... akkora LOL
  • woy
    #14748
    olyan mod nincs hogy a shader low-on van de van dinamikus árnyék meg blur ?