31662
CRYSIS
  • Rainbow15
    #14827
    Akinek ez a problémája, az a catalyst 7.10 miatt van. Megoldás: felrakja a régebbi C-t, vagy a CCC-ben bekapcsolja a geometry instancing-et.
  • zeus89
    #14826
    link???? 2 napon belül 3 VGA driver csere:))))
  • Tobacco
    #14825
    jó lenne már látni egy X360-as verziót is, mert olcsobb venni egy X360-at mint gépet fejleszteni.
  • Rainbow15
    #14824
    MIndenhol. De biztos nem a VGA a rossz, mert másnak is láttam már ilyen képeket. Na de akkor felteszek valami más drivert, most C 7.10 van.
  • elite
    #14823
    nVidiáék nagyon rajta vannak a témán!!! De úgy tűnik mintha ők is csak most jutottak volna hozzá a demóhoz, naponta 2 friss driver
  • Katun
    #14822
    Nékem +2+3 Fps kb... :P
  • DarkSector
    #14821
    THX bakker ma reggel tettem a 169.02-őt...
    Ezzel van változás?
    FPS-ben?
  • DarkSector
    #14820
    Bakker ez szerintem driver probléma, vagy a VGA-d ment tönkre.
    De a rendes single-ben is ilyen, vagy csak itt a sandbox-ban?
  • kovecses
    #14819
    !!! Nvidia Forceware 169.04 !!!
  • elite
    #14818
    Biztos driver probléma...
  • DarkSector
    #14817
    Játékélmény az egy dolog, mert mindenkit más fog meg.
    De technikai szempontból természetes a játék igénye. Függetlenül, hogy van-e élmény vagy-e nincs.
  • elite
    #14816
    Jelenleg a Company of Heroes-al és A Rainbow 6 Vegassal nyomulok még, remélem ezeken speciel nem fog rontani...
  • Rainbow15
    #14815
    Hi.
    Miért ilyen?
    Grafikát is állítottam, Crysis-t újratettem, de semmi.
  • Unreal1942
    #14814
    A COD4 mint játék élmény egész biztos hoz annyit mint a Crysis!
    Nem vettem sértésnek :)
    Ez a HIGH-END duma meg üzlet...mint ahogy már meg szokhattuk...dobd ki az új cuccokat mert egyébként 1-2 év is eltelne mire eszedbe jutna talán le cserélni.
  • Zsoltika 007
    #14813
    Igen. Bár nem valószínű.
  • DarkSector
    #14812
    természetessen.
    Van akinél egy régebbi drájver kellett némelyik játékhoz a jobb futáshoz.
    Csak éppen szar váltogatni minden egyes játékhoz.
  • zeus89
    #14811
    igen valóban nem lenne több a fejlesztés 10k -nál, de hát nekem ez már a sokadik 10k lenne, mióta gépezek irtó sokat UPGRADE- tem .... szóval csak annyit mondanék, hogy már rég vehettem volna egy jó kis BMW -t. Idén nyáron megfogadtam, hogy többet nem költök gépre, megvettem ezt a konfigot, és evvel leszek min. 2 évig, KB. addig szerintem birja a Shader Model 4, szóval a játékok elfognak indulni minimumon. Szóval ezentúl, már nem a csili vili grafikára fogok izgulni, és minden kis pénzemet minden újonnan friss pc cuccba költeni. Hanem inkább a PC -re szánt pénzt férre teszem és hasznosabb dolgokra fogom költeni, pl. egy BMW -re, de most inkább egy mobil telefonra, mert már 4 éve ugyan az van nekem (lásd ki lehet birni egy tehnikai cuccal sokaig, sony ericsson T610) és veszek egy NOKIA 6120 Classic -ot ami szintén 4 évig legálább birni fogja nálam ....... szóval szerintem ti is igy gondolkozzatok, mert ez a számitógép egy csapda (DROG) :) aki tudd az álljon le vele !!!!
  • elite
    #14810
    Az lehetséges hogy az új nVidia béta driverek, amelyek javítanak a Crysisen más játékok sebességén rontanak?
  • DarkSector
    #14809
    Milyen lenne VHigh-on???
  • Prince of Máté
    #14808
    A videó jó, de a zenétől majdnem elokádtam magam
  • DarkSector
    #14807
    Értem én énnekem is sokszor leesik a béka segge alá az fps, de attól függetlenül még a 20 alatti fps játszhatatlan..
    Minimum 20fps kéne a harcoknál is a "gyors" célzáshoz.
  • DarkSector
    #14806
    Gondolom itt sokan csak szarnak a hivatalos közleményekre, meg nehezen tudnak értelmezve olvasni, mert már milliószor oda le lett írva, hogy miért akadozgat a gépeken!!!!
    És ha a Cod4-et ide hasonlítgatod, akkor valami gáz van a gépeddel, vagy még nem játszottál a Crysis demojával.
    Nem sértésnek szántam, de gáz hogy nem lehet megérteni, hogy ez "HIGH-END" játék ba..ameg végre hogy megértse mindenki....
    Annyira "HIGH-END", hogy lehet hogy csak fél év múlva tudod rendessen fullon futtatni, mert akkor lesz hozzá elég erős gép minden vagy a legtöbb háztartásban.

    Olyan, mintha egy 1-2 évvel később megjelenő játékkal már most játszhatnál!!!
    Magyarul a játék a következő "generációra van fejlesztve" most a legerőssebb gépeken csak médium vagy esetleg hájg szintem lehet stabilan futtatni.
  • elite
    #14805
    Nem a demóra, hanem a full gamera gondoltam természetesen. A demót már végigtoltam. Ma este minden esetre kipróbálom a 64 bites módot is, elvileg az még javít a sebességen.
  • Zsoltika 007
    #14804
    Memória sávszélességet is odaírhatnád mindegyik mellé...
  • watto
    #14803
    hallod én 11FPS-el játszokXD
  • Zsoltika 007
    #14802
    Miért?! Tuningolsz rá még több árnyalót?
  • Code92
    #14801
    azta ez fasza :D ilyen nekem is van itthon csak esztétikai és színkompozíciós okokból a fotel barna (mer passzol a függönyhöz) és maximálisan rombolható ahogy tudom, de nem nagyon próbéltam még mer akadozna.......:D
  • Unreal1942
    #14800
    Mondjuk egy xaros játék miatt nem hinném, hogy érdemes le cserélni a vga kártyát.
    A látvány csak egy dolog...és elég szégyen, hogy ma egy erős gépnek mondható konfigon
    Proci 6420, 880gts 320 mb, 4 giga ram és szaggat high beállítás mellett.
    Annak tudatában, hogy a COD4 egy középszar gépen is faszán elfut...és bár látványban talán nem, de játék élményben hozza minimum ugyan azt.


  • Nagy01
    #14799
    Sokat 10-15-20
  • Nagy01
    #14798
    10k-t ráfizetsz és van egy GTX körüli kártyád..sőt ha tuningolod akkor még jobb is mint egy gtx:P
  • skygt90
    #14797
    hi emberek ! kb mennyi FPS- számítana ha VISTA-ról vissza mennék XPre ?

    a gépem ? ASUS P5WDHDeluxe , 8800 gts 320mb , 2gb ram , e6750 ,

  • DarkSector
    #14796
    Jó, csak éppen 17FPS az kevés...
  • 0Fritz0
    #14795
    Nyertél
  • zeus89
    #14794
    leszedtem én is a very high fileokat, legújabb driver, legújabb DX November, és Windows XP SP2, természetesen szűrők nélkül és 1024*768 -be, és mikor bóklálok a dús növényzet között nem esik le 30 FPS alá, mikor harc van, robban minden 17 FPS nél nem esik lejebb, a legkritikusabb helyzetben, mikor már minden törik zuzódik + még van vagy 3 katona ..... akkor van 17 FPS .... és mind ez VERY HIGH -on, fantasztikusan gyönyörű és játszható.

    Biztos már nem leszek olyan hülye mint eddig, hogy minden 3 hónapba más VGA-t vettem mert nem ment tökéletesen egy játék ..... szóval ez a GTS elég kell legyen nekem vagy 2 évig mostmár ...... szóval eljön majd az az idő, hogy LOW -on fogok gamelni ..... és mi van akkor ..... akkor fogok majd csak elgondolkodni, hogy kell egy új VGA ..... de nem most mikor kijön egy 8800 GT , már ugorjak is bele ami már garantálom jövö öszel már kurwa kevés lesz.

    sorry :P
  • JAG1
    #14793
    Nekem csak képem van róla....
  • 0Fritz0
    #14792
    Nappalinak nappali, de minden low. :)
  • DarkSector
    #14791
    Háát itt most az.
  • JAG1
    #14790
    Hát igen. Ez egy oltári nagy kérdés. Professzorok hada rágódik rajta évek óta...
    Nem lennék szívesen a helyedben.
    Még szerencse, hogy nekem szar kártyám van és gondolkodás nélkül beleugrom eme veszélyes és mindent eldöntő demó játszásába...
  • skinnyman
    #14789
    Ez nekem is sikerült egyszer ha bizonyos szögben tartottam :)
  • Me Ga
    #14788
    Szerintem nem a graf. egy jó játék lényege.
    Ízlések és pofonok.