31662
CRYSIS
  • Tomsteel
    #15200
    semmi értelme így annak a fegyvernek, az lenne az értelme, hogy biztos távolból kilövök a pályán lévő ellenség felét
  • KILLER2
    #15199
    Akármilyen extra grafikája, meg fizikája van a Crysisnak, hatalmas hibák vannak benne. Ez az egyik. Mi az, hogy egy atomtól nem dőlnek ki a fák? Meg a vízből a szikla. De az is szánalmas, hogy a hulla nem vérzik és nem mozog, hiába lövöm vagy robbantom fel, hogy az ember nem ég meg, meg egyélb ilyen szánalmas dolgok. Remélem ezt a teljesbe javították vagy hamar jönnek hozzá a patchek, amik javítják ezeket. De én még MP beta-ban attól kaptam agybajt, hogy nekiúsztam egy álló csónaknak és levitte a fél életemet, meg amit sose felejtek el, az a gyilkos konténer, ami a puszta érintésével megölte egy csapattársam. Meg a járművel sérülése is elég fos, mert nem hinném, hogy egy nagyobb dombról való leugratástól felrobban egy autó, főleg nem egy ilyen hummer vagy mi.
  • Tomsteel
    #15198
    meg érdekes, hogy robbantok egy atombomba méretűt, lerobbantom a fél pályát, és mikor odaérek ahhoz a részhez ahol nemrég még egy ház állt, a fickós sétál a romokon, ergo robbanás után született, tehágy új értelmet nyert a "most jöttem le a falvédőröl" kifejezés.
  • elite
    #15197
    Bőven van még mit fejlődni úgy látom.
  • Purga
    #15196
    Az atom, vagy mifene?
  • k3nGu
    #15195
    komoly fegyver:)
  • elite
    #15194
    Ez azért gagyi, hogy lökéshullám csak látványnak van, fizikai hatása meg nincsen... Az a fakorona úgy látom egy szikladarabtól törik le.
  • Tomsteel
    #15193
    próbáld meg úgy, hogy mindent highon, kivéve a textúrákat. azért gondolom, hogy így jó lesz, mert kevés a ramod/ramunk hozzá, és a "maszatosabb" textrák jótékon hatással vannak az akadásokra(nem a szaggatásra)
  • grebber
    #15192
    De gagyi a fizika megse veszem a játékot :(
  • Tomsteel
    #15191
    nagyon dúrva csúzli, kicsit fura, hogy szikladarabok röpködnek a robbanáskor, akkoris ha például vízbe lősz...utána meg lazán átsétálhatsz a sziklákon, sőt el is tűnnek.
  • tiburon26
    #15190
    király de hogy szerezted?
  • fsgh
    #15189
    az se dől ki csak a "kalapja" esik le:DDDDDd
  • elite
    #15188
    És csak egy fa dől ki tőle?
  • fsgh
    #15187
    ez mekkora fegver már:O



  • zozox333
    #15186
    1280x1024 ben minden medium fut frankón.
    nagyon szép a játék igy is (highon sajnos akad)
    üt mint pár éve a FarCry
  • Prince of Máté
    #15185
    Loál, nekem is x1650xt-m van, csak én 1280x1024-ben mediumon futtatom -.- (kivéve low shadows)
  • elite
    #15184
    Aki teheti a shader-t tegye mediumra. Nagy sebességesés afölött van.
  • DarkSector
    #15183
    1024x768-ban low-on is csudaszép szerintem.
  • Me Ga
    #15182
    Én is örülök mint állat, hogy a nagynehezen összekuprogatott gépemen (C2D 6420 és X1650XT) 800x600 mediumon vagy 1024x768-ban low-on szépen elfut...
    Ez van...
  • watto
    #15181
    én akkor frissítek ha már semmi nem megy el rajta és apám laptopján kell lógnom hogy játszani tudjak, tehát én spec most fogok frissiteni:D
  • LackoMester
    #15180
    CPU,alaplap -február vagy aminelérhetök az új 45nm Core Quad-ok
  • Tinman #15179
    Pofátlan vagy és a sok birka még el is tűri.
  • elite
    #15178
    Én speciel 2 évente frissítek gépet (ha tudok)
  • LackoMester
    #15177
    igaz,mindenki annak örül amilye van
    .....tudni kell mindennek örülni,ebben az életben.....
  • szurop
    #15176
    Ettől félek, még csak most jön lefele. De akkor nem jáccok, ennyi. Van egy csomó game, amit kihagytam mert nem ment, majd bepótlom azokat.
  • tmisi
    #15175
    Majd nem fogsz örülni, ha betöltöd a Crysist.
  • szurop
    #15174
    Nem bírják a VISTÁval egymást.
  • szurop
    #15173
    Szar az egered
  • szurop
    #15172
    Mennyi kulák van itt te jó ég. Fele cserélné le a 8800 GTS-t, én meg egy hete szereztem 7600GS-t, E4400-at, meg giga ramot, és örülök mint majom a farkának, a sok kuki negyed évente legújabb cuccokkal nyomja.
    (Nem az irigység szólt belőlem, mert mondom már az új gépemnek is örülök most nagyon.)
  • mikiking
    #15171
    Azt ki tudja megmondani nekem,h vistán nyomom a gamet egy kicsit....mer xp n jol megy. és vistán akármien felbontáson jáccok és akármien high vagy akármi,akkor is szaggat,de csak akkor amikor fordulok,és ezt nem értem
  • elite
    #15170
    Megfeneklettünk...
  • DarkSector
    #15169
    Nem azé mondom, de kicsit félve leszedtem mindent low-ra, hogy ne akadozzon, és nem hittem a szememnek...
    Még low-on is büntet a grafika, de nagyon!
    Ha valakinek csak Low-on fog menni, az sem panaszkodhat.
  • Roger6
    #15168
    Végre nem csak engem zavar a sok offolós kispajtás.
  • KILLER2
    #15167
    Hát igen, sok midnenről megy itt a téma, de Crysisról nem. Azért benézhetne egy moderátor vagy valami, mert ez már sok.
  • HeadHunter86
    #15166
    Átlag korhatár menni itt? 14? de lehet megüti a 18-at is, bár kétlem...
    Vége a sulinak, jön a sok hülyegyerek...
  • HeadHunter86
    #15165
    Átlag korhatár menni itt? 14? de lehet megüti a 18-at is, bár kétlem...
  • HeadHunter86
    #15164
    Mi lett a Crysis topikból? Hardware meg tesz-vesz???
    Bazzz menj máshova reklámozni :D
    Jó lenne visszatenni azt a szöveget hogy aki OFF-ol az DELETE, mert ebből nem lehet semmi értelmeset kihámozni.
  • watto
    #15163
    OK
    BOCS :D

    [moderálva]
  • Roger6
    #15162
    Úristen! Hagyjátok már abba ezt a "szöveg megy mindenfele" dolgot, teljesen beszédülök tőlük!
  • MaSzKa
    #15161
    végre összejött:-)